لیست 5 کارکتر فری فایر با مهارت دویدن سریع

لیست 5 کارکتر فری فایر با مهارت دویدن سریع

معرفی کارکتر فری فایر با مهارت های دویدن سریع

هنگام استفاده از کارکتر فری فایر در حال اجرا به راحتی می توانید بر نقشه مسلط شوید. در واقع این شخصیت می تواند بهترین دوست push rank باشد.

سرعت دویدن کلید اصلی دوری از دشمنان و رسیدن سریع به اهداف است. بنابراین، زمانی که می خواهید رتبه را افزایش دهید، باید به این نکته توجه کنید.
هنگام استفاده از شخصیت فری فایر در حال اجرا به راحتی می توانید بر نقشه مسلط شوید. در واقع این شخصیت می تواند بهترین دوست push rank باشد.

سرعت دویدن کلید اصلی دوری از دشمنان و رسیدن سریع به اهداف است. بنابراین، زمانی که می خواهید رتبه را افزایش دهید، باید به این نکته توجه کنید.
بنابراین، در این مقاله، نویسنده به 5 شخصیت Free Fire با بهترین توانایی دویدن در سال 2024 می پردازد.

خرید جم Free Fire 

ارزان ترین سایت خرید جم فری فایر، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم فری فایر در ایران

شما از وب سایت گیموگیفت می تونید سفارش الماس free fire خودتون رو ثبت کنید و به صورت کاملا قانونی و بی دردسر از آپشن های داخل بازی استفاده کنید و نهایت لذت رو از این بازی ببرید.

لیست کارکتر فری فایر که مهارت های دویدن سریع دارند

بیایید، نگاهی به 5 کارکتر فری فایر با بهترین توانایی های دویدن سریع بیندازید تا به شما کمک کند با چابکی و چابکی رتبه خود را بالا ببرید!

  • کارکتر فری فایر: الوک – Alok

الوک یک شخصیت پشتیبان است که به دلیل توانایی اش در افزایش سرعت دویدن و HP هم تیمی هایش از طریق مهارت “Beat the Rhythm” مشهور است.

این مهارت به او اجازه می دهد تا سرعت دویدن خود و هم تیمی های اطرافش را در ناحیه دایره افزایش دهد. این افزایش به مدت 5 ثانیه با خنک شدن 10 ثانیه طول می کشد.

در مقایسه با دیگر شخصیت ها، افزایش سرعت دویدن ارائه شده توسط Beat the Rhythm بسیار قابل توجه است.

این به Alok و تیمش اجازه می دهد تا سریعتر بدود تا از دشمنان دوری کنند، سریعتر به اهداف خود برسند و موقعیت بهتری در نبرد داشته باشند.

استفاده از مهارت Beat the Rhythm Alok بسیار آسان است. شما فقط باید دکمه مهارت را فشار دهید و Alok به طور خودکار توانایی را فعال می کند. این باعث می شود که Alok یک شخصیت ایده آل برای بازیکنان مبتدی و پیشرفته باشد.

  • کارکتر فری فایر: کلی – Kelly

کارکتر فری فایرکارکتر فری فایر
کارکتر فری فایر

هر چه سریعتر حرکت کنید، شانس شما برای فرار از آتش دشمن، دستیابی به اهداف و شکست دادن مخالفان بیشتر است. و وقتی صحبت از شخصیت‌های Free Fire با سریع‌ترین سرعت می‌شود، کلی ملکه بلامنازع است.

مهارت “اسپرنت” کلی سرعت دویدن او را هنگام دویدن در حین تیراندازی افزایش می دهد. این باعث می شود که آن را برای بازیکنانی که دوست دارند تهاجمی بازی کنند و همیشه به جلو حرکت کنند، گزینه ایده آلی باشد.
این توانایی در موقعیت های push rank بسیار مفید است که برای شکست دادن دشمن باید به طور همزمان شلیک کنید و حرکت کنید.

استفاده و درک مهارت های کلی حتی برای بازیکنان جدید بسیار آسان است. هیچ مکانیزم پیچیده ای وجود ندارد که نیاز به تسلط داشته باشد، بنابراین می توانید فوراً روی رتبه فشار تمرکز کنید.

  • کارکتر فری فایر: جوزف – Joseph

توانایی اصلی جوزف در مهارت Moving Fort نهفته است. هنگامی که HP او پایین است، جوزف افزایش قابل توجهی در سرعت دویدن به دست می آورد، که تعقیب او را دشوار می کند و فرصتی برای فرار از جنگ های خطرناک فراهم می کند.
این در موقعیت‌های رتبه‌بندی فشار بسیار مفید است، جایی که شما اغلب درگیر نبردهای شدید هستید و برای زنده ماندن به سرعت نیاز دارید.

توانایی های جوزف فقط به نبرد نزدیک محدود نمی شد. افزایش سرعت دویدن برای چرخش و تغییر موقعیت نیز مفید است و به شما کمک می کند سریعتر به اهداف خود برسید و از مناطق خطرناک دوری کنید. این انعطاف پذیری آن را برای انواع سبک های بازی و استراتژی های فشار رنک مناسب می کند.
با ترکیبی از افزایش سرعت دویدن در زمانی که HP کم است، بقای بالاتر، انعطاف پذیری، سهولت استفاده و مقرون به صرفه بودن، جوزف بهترین انتخاب برای رتبه فشار در Free Fire 2024 است.

  • کارکتر فری فایر: کارولین – Caroline

5 کارکتر فری فایر
5 کارکتر فری فایر

در میان شخصیت های موجود، کارولین کسی است که با توانایی های بی بدیل خود به عنوان ملکه دوی سرعت می درخشد.

توانایی غیرفعال کارولین، چابکی، سرعت دویدن هم تیمی هایش را زمانی که در شعاع 5 متری او قرار دارند، افزایش می دهد.

این مزیت بزرگی را برای تیم فراهم می‌کند و به آن‌ها اجازه می‌دهد با سرعت بیشتری حرکت کنند و از یک مکان به مکان دیگر سریع حرکت کنند، یا برای دوری از دشمنان، یافتن موقعیت‌های استراتژیک یا تعقیب حریفان.

توانایی های کارولین نه تنها در حالت کلش اسکواد، بلکه در حالت بتل رویال نیز موثر است. انعطاف‌پذیری و سازگاری آن، آن را به انتخاب شخصیتی عالی برای موقعیت‌ها و سبک‌های مختلف بازی تبدیل می‌کند.

💯 فراموش نکنید که فقط می توانید در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.🫰

  • کارکتر فری فایر: تاتسویا – Tatsuya

Tatsuya، هکر ماهر Free Fire، به یکی از بازیکنان مورد علاقه در سال 2024 تبدیل شده است.

این کارکتر فری فایر قابلیت اجرای سریع را دارد. این باعث می شود که آن را به انتخاب اصلی برای بازماندگانی تبدیل کند که می خواهند به راحتی و به طور موثر رتبه را بالا ببرند.

Tatsuya دارای یک مهارت غیرفعال به نام “Benkei’s Revenge” است که سرعت دویدن او را هنگام استفاده از EP افزایش می دهد. این آن را بسیار انعطاف پذیر می کند، زیرا می توانید از تقویت EP برای افزایش سرعت دویدن هنگام فشار دادن رتبه استفاده کنید.

استفاده از مهارت های Tatsuya نسبتاً آسان است و به حداکثر می رسد. برای افزایش سرعت دویدن فقط باید از EP boost استفاده کنید.

همچنین بخوانید:

۲۷۰ نام فری فایر – کوتاه، منحصر به فرد و خاص

Booyah Pass ژوئن 2024 – فصل 18 فری فایر

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت