شکست دادن چالش شماره 2 Clashiversary در کلش آف کلنز

راهنمای شکست دادن چالش شماره 2 Clashiversary در کلش آف کلنز

راهنمای شکست دادن چالش شماره 2 Clashiversary در کلش آف کلنز

دومین چالش Clashiversary امروز در کلش اف کلنز آغاز شده است. بسیاری از بازیکنان سخت کار می کنند تا در این چالش یک پیروزی کامل سه ستاره به دست آورند.

11 سال از انتشار بازی کلش اف کلنز می گذرد، و هنوز هم قوی است و میلیون ها بازیکن همچنان هر ماه از بازی لذت می برند. مانند هر سال، سوپرسل چندین رویداد سرگرم کننده و چالش را برای جشن یازدهمین سالگرد کلش آف کلنز به ارمغان آورده است. در حال حاضر، بازیکنان می‌توانند در چالش شماره ۲ در کلش آف کلنز شرکت کنند و ۵۰ جم، ۸۰۰ XP و دو Resource Potion به دست آورند.

در ابتدا، چالش شماره ۲ Clashiversary ممکن است دشوار به نظر برسد، زیرا پنج Monoliths در اطراف پایگاه به همراه چندین پادشاه بربر پراکنده هستند. ناگفته نماند، تله های اسکلت متعدد و تعدادی تسلا مخفی وجود دارد که می تواند استراتژی شما را مختل کند. اما نگران نباشید، زیرا این راهنما در اینجا برای کمک به شما برای غلبه بر چالش Clashiversary 2 در Clash of Clans است.

هدف استفاده از پوست تازه Future King و شکست دادن پایه ای ماهرانه است. در این مقاله از سایت گیم و گیفت شما را در هر مرحله برای شکست دادن چالش شماره 2 Clashiversary راهنمایی خواهیم کرد.

خرید ارزان جم کلش اف کلنز

ارزان ترین سایت خرید جم کلش اف کلنز، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم Clash of Clans در ایران

چالش شماره 2 Clashiversary در کلش آف کلنز

تجزیه و تحلیل پایگاه

طرح چالش شماره 2 Clashiversary ممکن است پیچیده به نظر برسد، اما در واقع قابل مدیریت است. این پایگاه به شدت به دفاعی مانند Monoliths، Barbarian Kings، Hidden Teslas، Town Hall و چند تله متکی است.

در داخل پایه، مجموعا 13 پادشاه بربر و 5 مونولیت وجود دارد. جالب اینجاست که محفظه های پایه محصور نیستند. می توانید به راحتی به همه قسمت ها دسترسی داشته باشید بدون اینکه نیازی به شکستن دیوارها باشد.

برای حمله، شما به ارتشی متشکل از 14 بالون، 10 مینیون، 4 هد هانتر، 10 شاگرد نگهبان، یک پادشاه بربر، یک طلسم سمی و 3 طلسم اسکلت مجهز هستید. این ترکیب ابزارهای مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد تا در برابر دفاع پایگاه استفاده کنید.

مرحله اول: با استقرار بالون ها شروع کنید

برای شروع کار، با استفاده از Skeleton Spell روی Monolith که در گوشه سمت چپ پایه قرار دارد، شروع کنید. به محض اینکه طلسم اسکلت را روی مونولیت انداختید، به سرعت 9 بالون را رها کنید تا آن Monolith را هدف قرار داده و از بین ببرید.

این گروه از 9 بالون به طور موثری با Monolith و همچنین Hidden Tesla در نزدیکی آن برخورد می کند.

در مرحله بعد، مسیر خود را به سمت Monolith واقع در سمت بالای پایه بروید. دومین طلسم اسکلت خود را روی این مونولیت به کار ببرید و بلافاصله پس از آن چهار بادکنک ارسال کنید.

این مجموعه از بالون ها با مونولیت دوم مقابله می کند و همچنین تسلا پنهان نزدیک را از بین می برد.

پس از اینکه چهار بالون را با موفقیت روی مونولیت دوم قرار دادید، یک بالون باقی می ماند. از این آخرین بالون در گوشه بالای پایه برای هدف قرار دادن و از بین بردن تسلا مخفی واقع در آن منطقه استفاده کنید.

مرحله دوم: Minions را مستقر کنید

پس از پرتاب موفقیت آمیز بالون های خود و از بین بردن خط اولیه دفاعی، اکنون بهترین زمان برای معرفی مینیون های خود به نبرد است.

سه مینیون را به سمت نقطه مشخص شده در تصویر بالا هدایت کنید و مینیون های باقیمانده را در گوشه بالایی پایه قرار دهید و به طور یکنواخت پخش کنید.

مرحله سوم: از Skeleton Spell و Poison Spell استفاده کنید

معرفی چالش شماره 2 Clashiversary در کلش آف کلنز

پس از انتشار مینیون‌های خود، زمان آن فرا رسیده است که جادوهایی را که در اختیار شما باقی می‌مانند، اجرا کنید. در این مرحله باید یک اسپل پویسون و یک اسپل اسکلت باقی بماند. همانطور که در تصویر بالا نشان داده شده است، هر دوی این طلسم ها را در محل تعیین شده اجرا کنید.

اسکلت های تولید شده توسط طلسم اسکلت توجه پادشاهان بربر را به خود جلب می کند، در حالی که طلسم سمی حذف آنها را تسهیل می کند. علاوه بر این، اسکلت ها تمرکز مونولیت را منحرف می کنند و در نتیجه آسیب وارد شده به بالن شما را کاهش می دهند.

مرحله چهارم: استقرار Headhunters

بعد ازاینکه تمام جادوهای خود را تمام کردید، مرحله بعدی شامل معرفی Headhunters به ​​نبرد است. Headhunters خود را در سمت پایین پایه قرار دهید و مشاهده کنید که آنها پادشاهان بربر باقی مانده را از بین می برند.

Headhunters توانایی های سریع و موثری دارند که به آنها اجازه می دهد تا به سرعت قهرمانان را خنثی کنند. این Headhunters باقیمانده پادشاه بربر را از بین خواهند برد.

مرحله آخر: نیروهای باقیمانده و بربر کینگ را مستقر کنید

حالا بیایید به مرحله نهایی برویم. نگهبانان شاگرد خود را در گوشه پایینی پایه قرار دهید. به آنها فرصت دهید تا پیشرفت کنند و چندین تسلا مخفی و محراب پادشاه بربر را از بین ببرند.

بعد از اینکه Apprentice Wardens شما پیشرفت کردند و مسیری را ایجاد کردند، وقت آن است که پادشاه بربر خود را مستقر کنید. دلیل فرستادن پادشاه بربر کمی دیرتر، اجتناب از خطر ناشی از مونولیت باقی مانده است که می تواند آسیب قابل توجهی وارد کند.

با اجازه دادن به Apprentice Wardens برای حرکت به جلو، آنها آسیب های Monolith را جذب می کنند و بنابراین از پادشاه بربر محافظت می کنند. در همین حال، بالون های باقیمانده شما به طور پیوسته به آخرین Monolith نزدیک می شوند و در نهایت آن را از بین می برند.

با نزدیک‌تر شدن پادشاه بربر به تاون هال، می‌توانید توانایی ویژه او را برای کسب پیروزی 3 ستاره فعال کنید.

مطالب مرتبط:

نحوه شکست دادن چالش کلشیورسری 3

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت