بهترین اتچمنت ASM10 در کالاف دیوتی موبایل (2024)

بهترین اتچمنت ASM10 در کالاف دیوتی موبایل (2024)

بهترین اتچمنت ASM10 در کالاف دیوتی موبایل فصل 3 (2024)

ASM10 در کالاف دیوتی موبایل (2024) موج ایجاد کرده است. در اینجا یک بارگیری اسلحه ساز وجود دارد که به شما کمک می کند حداکثر استفاده را از تفنگ تهاجمی ببرید.

ASM10 که گاهی با نام AN-92 نیز شناخته می شود، یکی از سلاح های نمادین Call of Duty است. این تفنگ تهاجمی 3 شات به طور مداوم قدرت خود را به عنوان یکی از بهترین سلاح های موجود در Call of Duty Mobile نشان داده است و به عنوان بهترین سلاح فصل 13 COD Mobile شناخته می شود. این راهنما بهترین پیوست‌ها، بارگیری‌ها و امتیازاتی را که بازیکنان در بازی استفاده می‌کنند، توصیه می‌کند.

تفنگ تهاجمی ASM10 یکی از طولانی‌ترین سلاح‌های Call of Duty: Mobile است که از زمان عرضه آن در سال 2019 در این بازی وجود داشته است، اما پس از انتشار یک Signature Attachment بحث‌برانگیز تبدیل به بحث‌برانگیز شد.

این بشکه به عنوان بخشی از به‌روزرسانی Season 7: New Vision City معرفی شد، و با ورود آن پس از هواداران پشت سر هم، خود را یکی از بهترین تفنگ‌های تهاجمی در بازی می‌دانست. مخصوصاً با فوران اخیری که این سلاح در چند فصل گذشته بدست آورد.

اگر قصد دارید از تفنگ تهاجمی ASM10 در COD: Mobile استفاده کنید، باید اتچمنت های مناسب آن را بشناسید. خوشبختانه، ما آزمایش را انجام داده‌ایم و آنچه را که در نظر می‌گیریم، بهترین بارگیری ASM10 برای COD: Mobile Season 3 (2024) را گردآوری کرده‌ایم – بیایید نگاهی بیندازیم.

سایت خرید cp کالاف دیوتی موبایل

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی در ایران

فروشگاه گیموگیفت یکی از معتبر ترین سایت ها برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل هستش که نقطه قوت گیم و گیفت پشتیبانی سریع و قیمت پایین تر از همه جاست

بهترین لودات ASM10 در کالاف دیوتی موبایل: فصل 3 (2024)

بهترین اتچمنت ASM10 در کالاف دیوتی موبایل فصل 3 (2024)
بهترین اتچمنت ASM10 در کالاف دیوتی موبایل فصل 3 (2024)

ASM10 که در COD: Mobile مشاهده می شود، نوعی از AN-94 است، یک تفنگ تهاجمی واقعی که در بازی های مختلف Call of Duty دیده می شود.

این تفنگ دارای ویژگی منحصر به فردی است که در سه گلوله اول با دقت بیشتری شلیک می شود. این، همراه با لوله جدید برانسون، که دو گلوله اول را سریعتر شلیک می کند، این اسلحه را به یک اسلحه کشنده تبدیل می کند.
در بالا پیوست هایی وجود دارد که به عنوان بخشی از طرح سلاح بحث برانگیز ASM10 – Red Shadow آمده است، و در حالی که ما با لوله برانسون موافقیم، بارگیری متفاوتی را انتخاب کرده ایم.

به پیوست‌های دیگری که احساس می‌کنیم این تفنگ را به یکی از بهترین‌های بازی تبدیل می‌کند، نگاهی بیندازید:

  • Muzzle: Monolith Suppressor
  • Barrel: Branson
  • Laser: QWC Laser – Tactical
  • Stock: No Stock
  • Ammunition: 40 Round Extended Mag

این راه‌اندازی برد موثر اسلحه را افزایش می‌دهد و زمان کشتن (TTK) را به طور گسترده کاهش می‌دهد و آن را به یک تفنگ موثر در حالت‌های چند نفره معمولی و بتل رویال تبدیل می‌کند.

ASM10 در کالاف دیوتی موبایل تنها یکی از بسیاری از ARها در COD است: موبایل. اگر می‌خواهید بدانید در چه رتبه‌ای قرار دارد، فهرست ردیف‌های COD: Mobile AR را بررسی کنید.

این لوداوت ASM10 مخصوص بازیکنان بتل رویال ساخته شده است، این بیلد صدای شلیک را سرکوب می کند، برد اضافی را با دقت بالا اضافه می کند و کنترل های پس زدن خوبی دارد. اما سرعت تبلیغات آن کمی کند است.

بهترین لودات ASM10 در کالاف دیوتی موبایل
بهترین لودات ASM10 در کالاف دیوتی موبایل

آیا ASM10 در کالاف دیوتی موبایل خوب است؟

با این حال، ASM10 نسبت به AK-47 آسیب بیشتری به بدن وارد می کند، که به آن اجازه می دهد تا دشمن را به صورت 3 شلیک کند. رقم زمان برای کشتن ASM10 در فاصله نزدیک بسیار خوب است. این باعث می شود ASM10 یکی از سلاح های برتر این بازی باشد. با این که این تفنگ تهاجمی چقدر قدرتمند است، مشخص است که اکنون شانس ورود به متا را دارد. اکثر بازیکنان هنوز پتانسیل این سلاح را کشف نکرده‌اند، اما وقتی این سلاح را کشف کنند، می‌تواند ده اسلحه برتر فعلی Call of Duty Mobile را متزلزل کند.

فراموش نکنید که فقط می توانید در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.

نتیجه
در پایان، اینها بهترین پیوست های ASM10 برای اسلحه ساز در COD Mobile هستند که فکر می کنیم به بهبود سبک بازی خود با تفنگ کمک می کنید. همچنین می‌توانید پیوست‌ها را برای موارد بیشتر تغییر دهید یا تغییر دهید.

همچنین بخوانید:

بهترین اتچمنت های Ak47 در کالاف دیوتی موبایل 2024

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت