بهترین اتچمنت های DL Q33 در کالاف دیوتی موبایل 2024

بهترین اتچمنت های DL Q33 در کالاف دیوتی موبایل 2024

بهترین اتچمنت های DL Q33 در کالاف دیوتی موبایل

استفاده از بهترین اتچمنت های DL Q33 در کالاف دیوتی موبایل، عملکرد اسلحه را بهبود می بخشد و به بازیکنان اجازه می دهد تا به طور موثر از آن استفاده کنند. این اسلحه در مقایسه با سایر تفنگ های تک تیرانداز از دقت و قدرت شلیک مناسبی برخوردار است. با این حال، با پیوست های مناسب DL Q33 در کالاف دیوتی موبایل، اثربخشی این سلاح حتی بیشتر می شود. DLQ33 یکی از بهترین تفنگ های تک تیرانداز در COD Mobile در حال حاضر است.

این تفنگ تک تیرانداز دارای آمار بسیار خوب با آسیب زیاد و دقت بسیار خوب است. DLQ33 بیش از یک سال است که در رتبه اول باقی مانده است و همچنان در متای فعلی قوی است. با توجه به آمار کاملی که برای تفنگ تک تیرانداز دارد، یکی از بهترین سلاح ها در بازی باقی می ماند، به خصوص در حالت های بازی رقابتی با مهارت بالا. در اینجا راهنمای بهترین اتچمنت های DL Q33 در کالاف دیوتی موبایل و مزایایی که می‌توانید برای به حداکثر رساندن عملکرد سلاح در بازی‌ها استفاده کنید، آورده شده است.

سایت خرید cp کالاف دیوتی موبایل

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی در ایران

فروشگاه گیموگیفت یکی از معتبر ترین سایت ها برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل هستش که نقطه قوت گیم و گیفت پشتیبانی سریع و قیمت پایین تر از همه جاست.

اسلحه DL Q33 در کالاف دیوتی موبایل

اتچمنت های DL Q33 در کالاف دیوتی موبایل 2024
اتچمنت های DL Q33 در کالاف دیوتی موبایل 2024

در اینجا درباره آمار تک تیرانداز DL Q33، بهترین اتچمنت هاو… اطلاعات مفیدی کسب کنید. DL Q33 بهترین تک تیرانداز در COD Mobile است که دارای آسیب بسیار بالا، دقت خوب و استفاده از آن در نبردهای دوربرد است. DL Q33 بهترین تفنگ تک تیرانداز برای 4 فصل بوده و هنوز هم ادامه دارد.

بهترین اتچمنت های DL Q33 در کالاف دیوتی موبایل

در اینجا بارگیری توصیه شده برای DL Q33 در کالاف دیوتی موبایل آمده است.

  • Barrel: MIP Light
  • Stock: YKM Combat Stock
  • Laser: Tactical OWC Laser
  • Magazine: Extended Mag A

امتیازات بالا کارایی سلاح را افزایش داده و دقت آن را با لیزر و یک خشاب توسعه یافته افزایش می دهد. این به بازیکنان اجازه می دهد تا برای مدت طولانی تری بدون نیاز به بارگذاری مجدد در نبرد بمانند، دقیق تر باشند و گلوله های زیادی را هدر ندهند. در حالی که اتصالات بالا برد اسلحه را کاهش می‌دهد، تحرک اضافه شده جبران می‌کند و شما را در میدان نبرد کاملاً کشنده می‌کند که به سرعت در حال حرکت هستید.

این راه‌اندازی کلاس اتچمنت های DL Q33 در Call of Duty: Mobile سرعت تبلیغات و تحرک کلی را افزایش می‌دهد، به علاوه زمان بارگذاری مجدد سریع‌تر.

در اینجا آمار پس از پیوست با پیوست های بالا آمده است:

DL Q33 Stats
Damage: 80
Fire Rate: 28
Accuracy: 59
Mobility: 52
Range: 91
Controls: 34

💯 فراموش نکنید که فقط می توانید در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.🫰

بهترین امتیازات بارگیری DL Q33 در کالاف دیوتی موبایل

DL Q33 در کالاف دیوتی موبایل
DL Q33 در کالاف دیوتی موبایل

برای تکمیل بهترین اتچمنت های DL Q33 در کالاف دیوتی موبایل، امتیازات زیر را تجهیز کنید.

  • Agile: Aiming time of weapons after sprint reduced by 85%
  • Toughness: Reduces player flinch when being shot 60%
  • Dead Silence: Silent movement

امتیاز چابک به بازیکنان این امکان را می‌دهد که پس از دوی سرعت، سلاح‌های خود را به‌سرعت نشانه بگیرند. این مهم است، با توجه به اینکه سرعت شلیک یک تفنگ تک تیرانداز بسیار آهسته است و هر ثانیه در هنگام هدف گرفتن یک شلیک مهم است. سختی به شما این امکان را می‌دهد که در هنگام عکسبرداری، انیمیشن لرزان را کاهش دهید و عکس‌هایتان را دقیق‌تر می‌کند. Dead Silence شما را کاملاً مخفی می کند و احتمال اینکه توسط دشمنان شناسایی شوید کمتر می شود.

آمار سلاح – آسیب، میزان آتش، دقت، برد، تحرک

این یک آمار تازه است. هیچ گونه اتصالی به سلاح تجهیز نشده است.

DL Q33 Stats & Tier
Damage: 90
Fire Rate: 26
Accuracy: 59
Mobility: 32
Range: 99
Controls: 32
Rank: #1

بهترین تفنگ قدرتمند Call of Duty Mobile کدام است؟

بهترین اتچمنت های DL Q33 در COD Mobile
بهترین اتچمنت های DL Q33 در COD Mobile

تفنگ تک تیرانداز DL Q33 شهرت خود را به عنوان بهترین سلاح دوربرد در COD Mobile به دست آورده است. با دقت و آسیب فوق العاده، می تواند دشمنان را تک تیر بزند. نفوذ عالی به دیوار به شما امکان می دهد دشمنان پنهان را از بین ببرید. DL Q33 همچنین برای شناسایی سریع مهاجمان از نزدیک می درخشد.

آیا DL Q33 تفنگ خوبی است؟

با توجه به آمار کاملی که برای تفنگ تک تیرانداز دارد، یکی از بهترین سلاح ها در بازی باقی می ماند، به خصوص در حالت های بازی رقابتی با مهارت بالا. در اینجا راهنمای بهترین اتچمنت های DL Q33 در COD Mobile و مزایایی که می توانید برای به حداکثر رساندن عملکرد اسلحه در بازی ها استفاده کنید، آورده شده است.

کلام پایانی

می‌توانید با امتیازات کلاس خاصی، آمار DLQ33 را بیشتر افزایش دهید. به عنوان مثال، پرک Agile به شما این امکان را می دهد که پس از دویدن سریعتر هدف گیری کنید که با افزایش تحرک و کنترل کاملاً مطابقت دارد. در مرحله دوم، استفاده از پرک Deadly Silence به شما این امکان را می دهد که به یک قاتل خاموش تبدیل شوید زیرا صداهای حرکت را خاموش می کند. در نهایت، استفاده از قدرت سختی باعث کاهش لرزش سلاح در هنگام شلیک می شود.

همچنین بخوانید:

آموزش لول آپ کردن سریع سلاح ها در کالاف دیوتی موبایل ۲۰۲۴

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت