بهترین تفنگ تهاجمی فصل 1 کالاف دیوتی موبایل 2024

بهترین تفنگ تهاجمی فصل 1 کالاف دیوتی موبایل 2024

بهترین تفنگ تهاجمی فصل 1 کالاف دیوتی موبایل – معرفی 10 اسلحه برتر Call of Duty Mobile

Assault Rifle پادشاه برد متوسط ​​تا دور در Call of Duty Mobile است. شروع سال 2024 با بسته‌های کاملاً جدید فصل 1 با nerfs و buffs برای تکان دادن متای AR. بنابراین، اگر به دنبال تفنگ‌های تهاجمی با کارایی برتر برای استفاده در Rank هستید یا فقط به شما کمک می‌کند تا در درگیری‌های اسلحه بیشتر در رتبه پیروز شوید، ادامه مقاله را از دست ندهید.

معتبر ترین سایت خرید CP کالاف دیوتی

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خریدسی پی کالاف دیوتی موبایل در ایران

بهترین تفنگ تهاجمی فصل 1 کالاف دیوتی موبایل 2024

1. HVK-30 (Large Caliber Ammo)
2. Grau.556
3. DR-H (OTM Mag)
4. AS-VAL (15 Round FMJ)
5. Kilo-141
6. Krig-6
7. LK24
8. KN-44
9. M13
10. Peacekeeper MK2

اینها در حال حاضر متا رهبر در حال حاضر برای تفنگ های تهاجمی در COD Mobile هستند که می توانید آنها را امتحان کنید.

معرفی بهترین تفنگ تهاجمی فصل 1 کالاف دیوتی موبایل 2024
معرفی بهترین تفنگ تهاجمی فصل 1 کالاف دیوتی موبایل 2024

از چه سایتی سی پی کالاف دیوتی موبایل بخریم؟

1. HVK-30 (مهمات کالیبر بزرگ)

HVK-30 به عنوان بهترین تفنگ تهاجمی فصل 1 کالاف دیوتی موبایل در شروع COD Mobile 2024 قوی ایستاده است. یک AR واقعی با 3 گلوله که باید قبل از اینکه عصب کشی کند از آن استفاده کنید.
HVK-30 با سرعت شلیک سریع آسیب بسیار زیادی وارد می کند که زمان بسیار سریعی برای کشتن ایجاد می کند و پس زدن بسیار کم امکان 3 شلیک تا برد متوسط ​​را فراهم می کند. از نظر سبک بازی، می توانید با HVK-30 بسیار تهاجمی بازی کنید یا بر اساس هدف بازی کنید. به لطف محدوده آسیب، به هر دو سبک بازی مناسب است.

توجه: برای مشاهده حداکثر پتانسیل این سلاح باید از اتصال مهمات کالیبر بزرگ استفاده کنید.

2. Grau.556

در رتبه دوم در فصل 1، تفنگ تهاجمی Grau.556 را داریم. این AR برای برد متوسط ​​بسیار قوی است.
از آنجایی که Grau دارای کنترل پس زدگی بسیار کم است، شما می توانید دشمن را در برد بسیار آسان پرتاب کنید به علاوه این AR همچنین دارای آسیب زیاد و سرعت آتش بسیار سریع است که به شما امکان می دهد دشمن را خیلی سریع از بین ببرید.

وقتی صحبت از سبک بازی می شود، Grau-556 برای بازیکنان تهاجمی بسیار مناسب است، زیرا دارای تحرک کلی عالی است که به شما امکان می دهد بازی های مهمی انجام دهید.

3. DR-H (OTM Mag)

بهترین تفنگ های تهاجمی در COD Mobile
بهترین تفنگ های تهاجمی در COD Mobile

ما DR-H را در فصل 1 سوم قرار دادیم، به دلیل علاقه‌مندی‌های اخیرش که خود اسلحه را به سطحی ارتقا می‌دهد که بازیکنان حرفه‌ای دوباره از آن استفاده می‌کنند. DR-H یک تفنگ تهاجمی است که در فصل‌های قدیمی‌تر به‌خاطر 3 شلیک دشمن شناخته شده است. اکنون به نظر می رسد که DR-H دوباره برای تسلط برمی گردد.

از نظر عملکرد، DR-H هنگام استفاده از هر یک از ماگ های OTM آسیب بسیار زیادی وارد می کند و سرعت آتش سریع با دقت خوبی برای برد متوسط ​​تا دور دارد. با توجه به سبک بازی، DR-H بیشتر با بازیکنان غیرفعال / عینی مناسب است، اما بازیکنان تهاجمی نیز می توانند از آن استفاده کنند.

4. AS VAL (15 دور FMJ)

رتبه چهارم، تفنگ تهاجمی AS VAL با ضمیمه FMJ است، یکی دیگر از ARهای ضربه سخت که هنگام بازی در نقشه کوچک نباید از آن بگذرید. AS VAL هنگامی که پیوست FMJ را روی آن قرار می‌دهید آسیب بسیار زیادی وارد می‌کند، اما دیگر تمام خودکار نخواهد بود. شما باید به تفنگ تک ضربه بزنید.

این اسلحه زمانی بسیار قدرتمند می شود که از آن به عنوان یک سلاح نزدیک به برد مشابه SKS استفاده کنید که به راحتی می تواند 2 یا 3 ضربه به دشمن بزند. اگر با این سلاح تازه کار هستید، مدتی طول می کشد تا به شلیک تک ضربه ای عادت کنید، اما به شما قول می دهم، ارزش وقت گذاشتن را دارد.

5. کیلو-141

ما Kilo-141 را در رتبه 5 در فصل 1 قرار دادیم. این تفنگ هنوز یک تفنگ تهاجمی قدرتمند است که برای مبتدیان مناسب است و برای برد عالی است.
Kilo-141 برای مدتی طولانی بر لابی رتبه بندی CODM تسلط داشت، اما به لطف عقب نشینی کم و سرعت شلیک سریع، همچنان یک تفنگ تهاجمی خوب است.

این ترکیب آماری به شما این امکان را می‌دهد که به راحتی در محدوده پرتاب کنید و از بین ببرید و به هیچ وجه نباید عقب‌نشینی کنید و به همین دلیل است که بازیکنان جدید از این تفنگ بسیار استفاده می‌کنند. برای سبک بازی، Kilo-141 بسیار همه کاره است، شما می توانید این تفنگ را تا جایی که می توانید تهاجمی و تا جایی که می توانید منفعل بازی کنید، بستگی به ساختار شما دارد.

6. Krig-6

بهترین تفنگ تهاجمی کالاف دیوتی موبایل
بهترین تفنگ تهاجمی کالاف دیوتی موبایل

در رتبه ششم ما KRIG-6 را داریم، یک تفنگ تهاجمی قوی با تحرک بالا، قوی در فاصله نزدیک. KRIG-6 با سرعت آتش بسیار سریع آسیب زیادی وارد می‌کند و دقت بسیار بالا اجازه می‌دهد تا سبک بازی تهاجمی داشته باشد. از لحاظ پس زدن، الگوی پس زدن KRIG ترکیبی از عمودی و افقی است که باید کمی آن را کنترل کنید.

7. LK24

رتبه هفتم در لیست ما تفنگ تهاجمی LK24 است، اسلحه ای بسیار خوب برای استفاده اما برای تسلط به هدف خوبی نیاز دارد.
LK24 با سرعت آتش سریع و دقت بالا آسیب زیادی وارد می کند، از نظر پس زدن LK24 همچنین دارای لگد بسیار کم و عمدتاً افقی است.

بنابراین وقتی نوبت به کنترل پس‌زدگی می‌رسد، در مقایسه با سلاح با کنترل عمودی عقب‌نشینی، کمی سخت‌تر خواهید بود.

8. KN-44

با ایستادن در موقعیت هشت، تفنگ تهاجمی KN-44 را داریم، این تفنگ به خوبی همه کاره است و برای مبتدیان خوب است.
KN-44 با سرعت آتش بسیار سریع آسیب زیادی وارد می کند و دارای کنترل پس زدگی بسیار کم است که امکان بازی تهاجمی را فراهم می کند و می تواند به راحتی دشمن را در محدوده پرتاب کند.

برای سبک بازی، KN-44 را می توان به عنوان اسلحه تهاجمی و غیرفعال / عینی بازی کرد.

9. M13

رتبه نهم، تفنگ تهاجمی M13 است، این AR عملکرد خوبی دارد و همچنین برای بازیکنان مبتدی خوب است. تفنگ تهاجمی M13 با سرعت آتش بسیار سریع آسیب زیادی وارد می کند و کنترل پس زدن بسیار کم به شما امکان می دهد دشمن را در فاصله بسیار دور از بین ببرید. M13 دارای تحرک خوبی است که همچنین برای بازی تهاجمی اسلحه run n عالی است، اما می تواند غیرفعال / هدف نیز بازی کند.

بهترین تفنگ تهاجمی Call of Duty Mobile 2024
بهترین تفنگ تهاجمی Call of Duty Mobile 2024

10. صلحبان MK2

آخرین رتبه در لیست Peacekeeper MK2 است.
Peacekeeper MK2 یک AR است که با سرعت آتش سریع و تحرک خوب، آسیب زیادی را تولید می کند. PK-MK2 دارای ساختار پیچیده ای است که شما را ملزم می کند مطابق با سبک بازی خود بسازید. از نظر سبک بازی، صلح بان را می توان به صورت تهاجمی و غیرفعال یا عینی بازی کرد.

کلام پایانی

در پایان، فصل 1 کالاف دیوتی موبایل 2024 تغییری متا را از سلاح‌های سرعت شلیک به تفنگ‌های تهاجمی سلاح‌های سخت انجام داد. امیدواریم از این لیست برای بهتر شدن بازی خود استفاده کنید و این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

همچنین بخوانید:

رده‌بندی سلاح‌های کالاف دیوتی موبایل فصل ۸ – بهترین سلاح ۲۰۲۴

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت