بهترین اتچمنت های 0HS405 در کالاف دیوتی موبایل

بهترین اتچمنت های 0HS405 در کالاف دیوتی موبایل

بهترین لودات و اتچمنت های 0HS405 در کالاف دیوتی موبایل

3مورد از  بهترین اتچمنت های 0HS405 در کالاف دیوتی موبایل بررسی کنید، از جمله یک قاتل با برد نزدیک، یک گزینه میان برد انعطاف پذیر، و یک ساخت دوربرد!

سایت خرید cp کالاف دیوتی موبایل

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی در ایران

فروشگاه گیموگیفت یکی از معتبر ترین سایت ها برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل هستش که نقطه قوت گیم و گیفت پشتیبانی سریع و قیمت پایین تر از همه جاست

1: SLAYER ROLE – CLOSE RANGE HIP FIRE BUILD

بهترین لودات و اتچمنت های 0HS405 در کالاف دیوتی موبایل
بهترین لودات و اتچمنت های 0HS405 در کالاف دیوتی موبایل

HS0405 یک تفنگ ساچمه ای بسیار قدرتمند است که به دلیل توانایی آن در وارد کردن صدمات بسیار زیاد و تکرار، عنوان آن به عنوان یک تفنگ ساچمه ای یک شلیک کشتار است. برای اینکه این سلاح حتی برای نقش قاتل مناسب‌تر شود، بازیکنان باید آن را به ضمیمه‌هایی مجهز کنند که به این تفنگ ساچمه‌ای اجازه می‌دهد تا به طور مداوم آسیب بالای خود را نشان دهد و در عین حال سرعت حرکت خوبی را حفظ کند.

این سازه اسلحه‌ساز تحرک استثنایی، دقت بالا هنگام شلیک باسن، و زمان سریع سرعت تا شلیک برای از بین بردن سریع دشمنان را ارائه می‌دهد. این ساخت به ویژه محدوده آسیب HS0405 را تا 10 درصد، گسترش گلوله آتش هیپ را تا -27 درصد، تاخیر سرعت به آتش را تا 17.5- درصد، زمان تبلیغات را تا 27- درصد، پخش گلوله ADS را تا -4.2 درصد، و ADS Movement را افزایش می دهد. سرعت +13٪. معامله اصلی این تنظیم، پس زدن عمودی بسیار زیاد است که برای تفنگ ساچمه ای که برای شلیک باسن طراحی شده است، اهمیتی ندارد.

در اینجا بهترین اتچمنت ها برای بارگیری 0HS405 در کالاف دیوتی موبایل آورده شده است:

Attachment

Item

Muzzle

Choke

Barrel

Sewed-Off Barrel (-3 Ammo)

Stock

No Stock

Laser

MIP Laser 5mW

Read Grip

Granulated Grip Tape

سبک وزن، رفع سریع و هشدار، امتیازهای راه‌اندازی کلاس ایده‌آل برای استفاده با این HS0405 در Call of Duty Mobile هستند. این سه امتیاز به شما این امکان را می‌دهد که سریع‌تر و بی‌صداتر حرکت کنید و همچنین پس از کشتن دشمن، سریع‌تر بهبود پیدا کنید.

2:FLEX ROLE – CLOSE TO MID-RANGE BUILD

اتچمنت های 0HS405 در کالاف دیوتی موبایل
اتچمنت های 0HS405 در کالاف دیوتی موبایل

این loadout اسلحه ساز یک انتخاب محبوب در بین بازیکنان حرفه ای CoD Mobile است. این loadout به طور خاص به دلیل خوب بودن در Battle Royale شناخته شده است. با این حال، ما آن را به عنوان یک انتخاب کاملاً جهانی می بینیم.

چنین بارگیری اسلحه ساز HS0405 چندین مزیت دارد در حالی که فقط چند معایب کوچک دارد. بازیکنان می توانند بهبود دامنه آسیب، گسترش گلوله ADS، گسترش گلوله هیپ فایر، تاخیر سرعت به آتش، ظرفیت مجله، زمان تبلیغات، زمان بارگذاری مجدد و سرعت حرکت ADS را با کاهش اندکی در سرعت حرکت، افزایش ضربه فلینچ و افزایش بازگشت عمودی به عنوان جنبه های منفی.

اتچمنت ها برای بهترین بارگیری اسلحه ساز HS0405 در COD Mobile به شرح زیر است:

Attachment

Item

Muzzle

Choke

Stock

No Stock

Perk

Sleight of Hand

Laser

MIP Laser 5mW

Ammunition

Tube Extension (+2 Ammo)

سبک وزن، Gung-Ho و Dead Silence امتیازهای ایده‌آل برای راه‌اندازی کلاس با این بارگیری HS0405 در Call of Duty Mobile هستند. این بارگذاری برای یک سبک بازی انعطاف پذیر در همه حالات، موقعیت ها و حالت های بازی در نظر گرفته شده است.

3: PASSIVE ROLE – LONG RANGE MARKSMAN-LIKE BUILD

با دانستن این که HS0405 آسیب‌های دور نزدیک زیادی را ارائه می‌کند، بازیکنان می‌توانند آن را تغییر دهند تا با افزایش برد و دقت آن، از آن آسیب بهره ببرند و به آن اجازه می‌دهند حتی در بردهای طولانی آسیب‌های بسیار زیادی وارد کند. این اصلاح HS0405 برای استفاده از این سلاح با هدف قرار دادن دید به جای شلیک باسن طراحی شده است.

HS0405 یک تفنگ ساچمه ای تیرانداز مانند دو تیر با این بارگیری اسلحه ساز خواهد بود، زیرا حتی در بردهای دور دقیق تر و سازگارتر خواهد بود. با توجه به اینکه این سلاح برای هدف قرار دادن دید ساخته شده است، اسکوپ سریع تکنیک ایده آل برای کار با این سلاح خواهد بود.
در اینجا بهترین پیوست ها برای بارگیری HS0405 در COD Mobile آورده شده است:

Attachment

Item

Muzzle

Choke

Barrel

RTC Extended Light Barrel

Stock

No Stock

Laser

OWC Laser – Tactical

Read Grip

Granulated Grip Tape

💯 فراموش نکنید که فقط می توانید در وبلاگ سایت گیمو گیفت میتوانید در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.🫰

بهترین امتیازات راه اندازی کلاس با این اسلحه ساز 0HS405 در کالاف دیوتی موبایل، سبک وزن، رفع سریع/سرد خون و سکوت مرده است. در فاصله نزدیک، این به شما مزیتی نسبت به سایر سلاح‌های دور نزدیک می‌دهد و در عین حال به شما امکان می‌دهد با برد خود حریفان خود را غافلگیر کنید.
درست مانند KRM-262، این تفنگ ساچمه ای یکی از پرتقاضاترین تفنگ های شکاری CoD Mobile است. با این بارگیری ها و امتیازات HS0405، می توانید مطمئن باشید که میدان نبرد را فتح خواهید کرد!

5 1 رای
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
عرفان
میهمان
عرفان
1 ماه قبل
امتیاز شما :
     

سلام عجب اتچمنت نوبی

علت درخواست بازپرداخت