بهترین ارتقاء تاون هال 4 در کلش اف کلنز 

بهترین ارتقاء تاون هال 4 در کلش اف کلنز 

بهترین ارتقاء تاون هال 4 در کلش اف کلنز

پس از ارتقاء تاون هال 4 در کلش اف کلنز، به حداکثر رساندن پادگان و Clan Castle اولین کاری است که باید انجام دهید، اما بعد از آن چه باید کرد؟ اولین اقدام این است که همه این ساختمان های جدید را چیدمان کنید. نیازی نیست فوراً آنها را ارتقا دهید. فقط مطمئن شوید که قبلا ساخته شده اند. با سایت گیمو گیفت همراه باشید تا بهترین ارتقاء تاون هال 4 در کلش اف کلنز را انجام دهید.

خرید ارزان جم کلش اف کلنز

ارزان ترین سایت خرید جم کلش اف کلنز، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش آف کلنز در ایران

گیموگیفت یکی از همون فروشگاه های معتبر برای خرید جم کلش اف کلنز هستش. تیم گیم و گیفت از افراد با سابقه این حوزه تشکیل شده و روزانه رضایت مشتریان زیادی رو جلب می کنن.

بررسی ارتقاء های اولویت دار تاون هال 4 در کلش اف کلنز

ارتقاء تاون هال 4 در کلش اف کلنز 
ارتقاء تاون هال 4 در کلش اف کلنز

پس از اینکه تمام ساختمان‌های جدید خود را قرار دادید، به شدت توصیه می‌کنم در اسرع وقت روی ارتقاء‌های زیر کار کنید:

پادگان: ابتدا، شما باید پادگان خود را به سطح 6 ارتقا دهید. با رسیدن به این سطح، قفل بالون را باز می کنید، مهم ترین نیرو در سطوح پایین تاون هال. پایگاه های توسعه نیافته زیادی با دفاع هوایی ضعیف و برج های کماندار پیدا خواهید کرد و بالون نیروی عالی برای سوء استفاده از آن است.

Clan Castle :Clan Castle همیشه یک ارتقاء اولویت اصلی در هر سطح تاون هال است. شما پنج فضای مسکن اضافی دریافت خواهید کرد که اگر اعضای قبیله داشته باشید که نیرو اهدا می کنند بسیار سودمند است.

آزمایشگاه: آزمایشگاه باید ساختمانی باشد که شما در اسرع وقت آن را ارتقا دهید. آزمایشگاه به شما این امکان را می دهد که نیروهای خود را ارتقا دهید و آنها را قوی تر کنید. اما مهمتر از همه، تحقیقات آزمایشگاهی نیازی به سازنده ندارد، بنابراین می‌توانید فوراً ارتقاء نیروها را انجام دهید، که پیشرفت شما را افزایش می‌دهد.

کمپ های ارتش: اردوگاه ارتش یکی دیگر از ارتقاء حیاتی برای تقویت ارتش شما است. با ارتقای کمپ های ارتش خود، می توانید نیروهای بیشتری را در خود جای دهید و قابلیت های تهاجمی خود را تقویت کنید.

دفاع هوایی: همانطور که قبلا ذکر شد، بالون بهترین دوست شما در این سطح تاون هال و بهترین دوست دشمنان شماست. ارتقای دفاع هوایی برای تقویت دفاع شما در برابر حملات هوایی بسیار مهم است، به راحتی بهترین استراتژی حمله در تاون هال 4 است.

خط دوم تاون هال 4 در کلش اف کلنز

تاون هال 4 در کلش اف کلنز 
تاون هال 4 در کلش اف کلنز

اکنون که تمام ارتقاءهای اولویت اصلی از بین رفته اند، می توانید برای سرعت بخشیدن به پیشرفت تاون هال 4 خود، روی این ساختمان ها تمرکز کنید:

ذخیره‌سازی منابع: به من اعتماد کنید، ذخیره‌سازی طلا و اکسیر خود را خیلی سریع در تاون هال 4 به حداکثر می‌رسانید. مطمئن شوید که فضای ذخیره‌سازی خود را ارتقا دهید تا بیهوده از گلد و اکسیر بیرون نریزید!

Archer Towers: با توجه به اینکه Balloons محبوب ترین نیرو در تاون هال 4 است، به دفاع ثانویه ای غیر از دفاع هوایی خود نیاز دارید که به نیروهای هوایی حمله می کند که همان Archer Tower است.

Mortar: Barch یک استراتژی حمله محبوب در این سطح تاون هال است، و Mortar کار بسیار خوبی برای پاکسازی نیروهای ازدحام انجام خواهد داد. حتما ملات خود را در مرکز پایه قرار دهید!

معادن طلا و کلکسیونرهای اکسیر: هرگز نمی توانید به طلا و اکسیر رایگان نه بگویید. معادن و کلکسیونرها منبع درآمد واقعی شما هستند. دست کم نگیرید که چقدر طلا و اکسیر از معادن و کلکسیونرهای سطح 8 دریافت می کنید!

Cannons: در نهایت، می‌توانید روی Cannons خود کار کنید، کم‌اهمیت‌ترین ساختمان دفاعی در تاون هال 4.

بعد از اینکه تمام این ارتقاها را کامل کردید، آخرین کاری که باید انجام دهید این است که روی تله ها و دیوارهای خود کار کنید.
از کسی که بیش از هشت سال کلش آف کلنز را بازی کرده است، به شدت توصیه می‌کنم قبل از ارتقاء به تاون هال بعدی، هر چه زودتر همه چیز (از جمله دیوارها و تله‌ها) را به حداکثر برسانید. با این حال، در سطح پایین تاون هال مانند سطح 4 مجازات کمتری دارد.

ارتقاء نیروها تاون هال 4 در کلش اف کلنز 
ارتقاء نیروها تاون هال 4 در کلش اف کلنز

فراموش نکنید که فقط در وبلاگ سایت گیمو گیفت می توانید در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.

دستور ارتقاء نیروها تاون هال 4 در کلش اف کلنز

در نهایت، بیایید در مورد ترتیبی که باید هنگام ارتقاء نیروهای خود پیروی کنید، بحث کنیم. به یاد داشته باشید که برای ادامه ارتقاء نیروها باید ارتقاء آزمایشگاه خود را تکمیل کنید!

بالون: بیشترین نیروهای OP در سطوح پایین تاون هال. استفاده از بالون های Mbutt ساده ترین راه برای سه ستاره شدن در پایگاه تاون هال 4 است و نیازی به تمرین حملات خود ندارد.

غول ها: غول ها بسیار متنوع هستند. می توانید آنها را با بالون ها جفت کنید یا آنها را در یک حمله زمینی شامل کمانداران و بربرها قرار دهید.

کمانداران: کمانداران به خوبی با بالون ها و غول ها کار می کنند و به عنوان نیروهای “تمیز کردن” خدمت می کنند. شما می خواهید حداقل ده کماندار، بدون توجه به ترکیب ارتش خود، داشته باشید.

Wallbreakers :Wallbreakers فقط برای حملات زمینی مفید هستند، که در تاون هال 4 کمتر رایج هستند. بنابراین می توانید بعداً ارتقاء Wallbreaker را اولویت بندی کنید.

Barbarians: پنجمین اولویت ارتقا به Barbarian است که فقط برای استراتژی حمله Barch معتبر است. از آنجایی که فقط یک هدف دارد، بعداً او را در لیست ارتقاء قرار خواهیم داد.

اینها پنج نیروی ضروری برای سوء استفاده از بهترین استراتژی‌های حمله در تاون هال 4 هستند. پس از تکمیل همه آنها، می‌توانید آخرین ارتقاء Goblins خود را به پایان برسانید.

همچنین بخوانید:

معرفی به‌روزرسانی تاون هال 17 کلش اف کلنز و تاریخ انتشار Town Hall 17

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت