معرفی بهترین ارتقای تاون هال 6 در کلش اف کلنز

بهترین ارتقای تاون هال 6 در کلش اف کلنز

بهترین ارتقای تاون هال 6 در کلش اف کلنز را اینجا ببینید

کار بر روی Laboratory، Clan Castle و Spell Factory سه کاری هستند که می خواهید بعد از ارتقا به تاون هال 6 در کلش اف کلنز انجام دهید، اما بعد از آن چه می کنید؟ با سایت گیمو گیفت همراه باشید تا در مورد بهترین ارتقای تاون هال 6 در کلش اف کلنز اطلاعات مفیدی کسب کنید.

در تاون هال 6 ساختمان های جدید زیر به شما داده می شود:

  • Air Defense (x1)
  • Air Sweeper (x1)
  • Wizard Tower (x1)
  • Mortar (x1)Gold Mine (x1)
  • Elixir Collector (x1)
  • Spring Trap (x2)
  • Wall (x25)

اولین کاری که می خواهید انجام دهید این است که بیشتر این ساختمان ها را در پایگاه خود قرار دهید. نیازی نیست فوراً آنها را ارتقا دهید. فقط مطمئن شوید که قبلا ساخته شده اند.

خرید ارزان جم کلش اف کلنز

ارزان ترین سایت خرید جم کلش اف کلنز، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش آف کلنز در ایران

گیموگیفت یکی از همون فروشگاه های معتبر برای خرید جم کلش اف کلنز هستش. تیم گیم و گیفت از افراد با سابقه این حوزه تشکیل شده و روزانه رضایت مشتریان زیادی رو جلب می کنن.

ارتقاء های اولویت دار تاون هال 6 در کلش اف کلنز

بهترین ارتقای تاون هال 6 در کلش اف کلنز
بهترین ارتقای تاون هال 6 در کلش اف کلنز

در اینجا پنج ارتقای ساختمانی هستند که ابتدا باید روی آنها کار کنید. با تکمیل این ارتقاء، شما در مسیر درستی قرار خواهید گرفت که تاون هال 6 را خیلی سریع به حداکثر برسانید.

آزمایشگاه – Laboratory: آزمایشگاه همیشه اولین ساختمانی است که باید بعد از ارتقای تاون هال خود ارتقا دهید و در تاون هال 6 نیز از این قاعده مستثنی نیست.

Clan Castle: ارتقاء دوم برای شما طلا تمام می کند، و آن Clan Castle است. هرگز پنج فضای اضافی برای مسکن را دست کم نگیرید، زیرا می توانید یک اژدها را با بیست فضای مسکن جا دهید.

Spell Factory: در مرحله بعد، Spell Factory ساختمانی است که می خواهید ارتقا دهید. شما طلسم شفا را باز خواهید کرد، یک طلسم فوق العاده برای تمرین حملات کلش اف کلنز.

Barracks: یکی از بهترین قسمت‌های تاون هال 6 باز کردن قفل Healer است، نیرویی که باید در این سطح تاون هال از آن سوء استفاده کنید. به نظر من، Healer به راحتی با ارزش ترین نیرو در این سطح تاون هال است.

Army Camps: کمپ های ارتش همیشه یک ساختمان عالی برای ارتقا هستند، زیرا به شما امکان می دهند نیروهای بیشتری را در خود جای دهید و ارتش خود را برای حمله به پایگاه های دشمن تقویت کنید.

خط دوم ارتقاء تاون هال 6 در کلش اف کلنز

پس از تکمیل ارتقاء با اولویت بالا، می توانید در مرحله بعد روی این پنج ساختمان کار کنید.

Air Sweeper :Air Sweeper ساختمان دفاعی جدیدی است که قفل آن را در تاون هال 6 در کلش اف کلنز باز می کنید. در برابر نیروهای هوایی مانند Balloon و Healer، نیروهای برجسته ای که در این سطح استفاده می شوند، بسیار موثر است.

دفاع هوایی: در تاون هال 6 می توان به بازیکنان اژدها اهدا کرد که مشکل بزرگی برای دفاع شما ایجاد می کند. من به شدت توصیه می کنم هر دو دفاع هوایی را به سرعت به حداکثر برسانید، به خصوص اگر به طور فعال در جنگ های قبیله ای شرکت می کنید.

برج جادوگر: برج جادوگر به طور کلی یک ساختمان دفاعی بسیار مستحکم در تاون هال 6 در کلش اف کلنز است و اکنون دو تا از آنها دارید. آنها در برخورد با نیروهای زمینی و هوایی همه کاره هستند، بنابراین شما هرگز نمی توانید با ارتقاء زودهنگام این ساختمان اشتباه کنید.

ذخیره‌سازی طلا و اکسیر: اگر به‌طور فعال به پایگاه‌ها حمله می‌کنید و به سرعت به کشاورزی طلا و اکسیر می‌پردازید، ممکن است فضای ذخیره‌سازی منابعتان تمام شود. با ارتقاء سریع حافظه‌های خود، مطمئن شوید که این اتفاق نمی‌افتد.

Archer Tower :Archer Tower ساختمان دفاعی بعدی است که شما به دنبال ارتقاء آن هستید، زیرا یک دفاع تهاجمی دیگر است که باید در این سطح تاون هال در اولویت قرار گیرد.

ارتقاء تاون هال 6 در کلش اف کلنز
ارتقاء تاون هال 6 در کلش اف کلنز

خط سوم ارتقاء تاون هال 6 در کلش اف کلنز

اگر اولویت اصلی و خط دوم ارتقا را تکمیل کرده اید، تقریباً در خط پایان به حداکثر رساندن تاون هال 6 در کلش اف کلنز هستید. در اینجا چند ساختمان نهایی برای کار آورده شده است.

Gold Mines And Elixir Collectors: درآمد Pbuttive در کلش اف کلنز را نباید دست کم گرفت. معادن طلا و کلکسیونرهای اکسیر ارتقاءهای بسیار ارزانی هستند که ساخت آنها زیاد طول نمی کشد. هر زمان که برای ارتقای بزرگ‌تر کمبود منابع دارید، این افراد را ارتقا دهید.

ملات: اگرچه مورتار بهترین ساختمان دفاعی در تاون هال های پایین تر است، اما هر چه بالاتر می روید اهمیت آن کاهش می یابد. بنابراین، من Mortar را خیلی دیر در لیست اولویت ارتقاء قرار داده ام.

Cannons: کانن ها کمترین اولویت را در مورد ترتیب ارتقاء ساختمان های دفاعی دارند، بنابراین آخرین دفاعی است که آن را به عنوان آخرین دفاعی که در تاون هال 6 کار می کنیم باقی می گذاریم.

تله ها و دیوارها: آخرین اما نه کم اهمیت ترین، ما تله ها و دیوارهایی داریم که همیشه آخرین چیزهایی هستند که می خواهید برای قسمت دفاعی پایگاه خود روی آنها کار کنید. ارتقاء سریع دیوارها ممکن است دردسرساز باشد، اما توصیه می‌کنم قبل از ارتقای تاون هال، عادت کنید که آنها را به حداکثر برسانید.

فراموش نکنید که فقط در وبلاگ سایت گیمو گیفت می توانید در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.

اولویت ارتقاء نیرو و املا تاون هال 6 در کلش اف کلنز

در حالی که روی ساختمان های خود کار می کنید، همچنین ضروری است که ارتقاء آزمایشگاهی شما همچنان در حال اجرا باشد.

همچنین بخوانید:

معرفی بهترین ارتش تاون هال ۵ در کلش اف کلنز

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت