بهترین اتچمنت های WSP Stinger در Warzone

بهترین اتچمنت های WSP Stinger در Warzone

بهترین لودات و اتچمنت های WSP Stinger در Warzone

با اتچمنت های WSP Stinger در Warzone  یک گزینه عالی برای نبردهای نزدیک است. در اینجا بهترین بارگیری WSP Stinger برای Warzone Season 3 Reloaded، شامل پیوست‌ها، امتیازها و تجهیزات است. گزینه‌های اسلحه ثانویه بهتری برای نبرد نزدیک در Warzone از WSP Stinger وجود ندارد.

برای کسانی که علاقه مند به استفاده از این تفنگ دستی تمام اتوماتیک قدرتمند هستند، در اینجا بهترین بارگیری WSP Stinger برای Warzone Season 3 Reloaded، شامل ضمیمه ها، امتیازات، و تجهیزات ارائه شده است.

سایت خرید cp کالاف دیوتی موبایل

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی در ایران

فروشگاه گیموگیفت یکی از معتبر ترین سایت ها برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل هستش که نقطه قوت گیم و گیفت پشتیبانی سریع و قیمت پایین تر از همه جاست

بهترین اتچمنت های WSP Stinger در Warzone

باز کردن قفل WSP Stinger در Warzone
باز کردن قفل WSP Stinger در Warzone
 • Barrel: HISS Short Light Barrel
 • Muzzle: ZEHMN35 Compensator Flash Hider
 • Magazine: 32 Round Mag
 • Rear Grip: Akimbo WSP Stinger
 • Laser: XTEN Sidearm-L400

برای شروع بهترین بارگیری WSP Stinger در Warzone، ما لوله نور کوتاه HISS را برای بهبود سرعت گلوله و محدوده آسیب تفنگ انتخاب کردیم. سپس، من کاسه مخفی فلش جبران کننده ZEHMN35 را پیدا کردم تا مقدار ایده آلی از کنترل و پایداری پس زدگی را فراهم کند.

لیزر XTEN Sidearm-L400 گسترش هیپ فایر را افزایش می‌دهد، که چندین بار در هنگام استفاده از این بارگیری کمک کرد، زیرا من اغلب در شرایط سخت داخل ساختمان‌ها را بیرون می‌کشیدم. با توجه به سرعت شلیک بالای WSP Stinger، 32 Round Mag برای جلوگیری از تمام شدن گلوله ها بسیار مهم است.

در نهایت، Akimbo WSP Stinger Rear Grip چیزی است که این بارگیری را برای Warzone بسیار مفید می کند، قدرت سلاح را دو برابر می کند و می تواند همزمان دو WSP Stinger را تجهیز کند.

بهترین مزایا و تجهیزات WSP Stinger در Warzone

 • امتیاز 1: دوبار زمان
 • امتیاز 2: Sleight of Hand
 • امتیاز 3: معتدل
 • امتیاز 4: هشدار بالا
 • کشنده: سمتکس
 • تاکتیکی: فلاش نارنجک
بهترین لودات و اتچمنت های WSP Stinger در Warzone 
بهترین لودات و اتچمنت های WSP Stinger در Warzone

برای بهینه‌سازی بارگیری WSP Stinger در Warzone، ضروری است که Double Time را در انتخاب Perk خود بگنجانید تا حرکت سریع در سراسر نقشه را امکان‌پذیر کند و با Sleight of Hand برای بارگذاری مجدد سریع‌تر تکمیل شود.

سپس، Tempered مورد علاقه شخصی من است، زیرا به شما امکان می دهد تعداد کل صفحات زره را تنها به دو (به جای سه) کاهش دهید، که به این معنی است که می توانید خیلی سریعتر به سلامت کامل برسید. در نهایت هر زمان که دشمن به شما نگاه کند، High Alert به شما اطلاع می‌دهد.

برای تجهیزات، پیشنهاد می کنیم از Semtex جفت شده با Flash Granade استفاده کنید. این ترکیب برای برخورد سریع با مخالفان داخل ساختمان بسیار موثر است و شما را قادر می سازد اتاق ها را پاک کنید و دشمنان را منحرف کنید.

نحوه باز کردن قفل WSP Stinger در Warzone

برای باز کردن قفل WSP Stinger در Warzone، بازیکنان باید به Level 25 برسند تا به سیستم Armory Unlock دسترسی پیدا کنند. پس از باز شدن قفل، چالش WSP Stinger را فعال کنید و سه چالش روزانه را تکمیل کنید تا قفل آن باز شود.

فراموش نکنید که فقط می توانید در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.

WSP Stinger در Warzone 
WSP Stinger در Warzone

بهترین جایگزین های WSP Stinger در Warzone

از آنجایی که WSP Stinger یک سلاح ثانویه است، یک جایگزین عالی COR 45 است، به خصوص با کیت تبدیل آن. یا اگر ترجیح می دهید از SMG استفاده کنید، WSP Swarm همتای اصلی Stinger است.

علاوه بر این، ما همچنین برای تمجید از WSP Stinger، استفاده از یک سلاح با برد بیشتر را به عنوان اصلی خود توصیه می کنیم، و MCW یک انتخاب عالی برای همه بردها است.

آیا می توانید akimbo WSP Swarm را انجام دهید؟

وقتی این اسلحه را با ساختار ما در دست دارید، هیچ دشمنی نمی‌خواهد به شما نزدیک شود، زیرا احتمالاً تقریباً همه را بیرون خواهید آورد. WSP Swarm یکی از SMG هایی است که می توانید آن را با یک مود تبدیل کیت مجهز کنید و در این مورد به شما امکان دسترسی به Akimbo Stock را می دهد.

اکنون شما بهترین اتچمنت ها را دارید. این بهترین بارگیری WSP Stinger برای استفاده است، از جمله همه پیوست‌ها، امتیازها و تجهیزات. برای اطلاعات بیشتر در مورد Warzone، حتماً سایر راهنماهای ما را بررسی کنید:

چگونه 120 FOV در WARZONE MOBILE را فعال کنیم؟

نشت سرور آزمایشی فصل ۵ کالاف دیوتی موبایل

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت