اتچمنت تفنگ های شاتگان XDefiant کالاف دیوتی موبایل

اتچمنت تفنگ های شاتگان XDefiant کالاف دیوتی موبایل 2024

بهترین تفنگ های شاتگان XDefiant کالاف دیوتی موبایل: اتچمنت های ایده آل

اتچمنت های ایده آل برای ساخت بهترین تفنگ های XDefiant کالاف دیوتی موبایل کدامند؟ پیشنهادات ما را اینجا بررسی کنید.
بازیکنان می توانند با استفاده از پیوست های مختلف درون بازی، تعدادی از بهترین تفنگ های شاتگان XDefiant کالاف دیوتی موبایل را بسازند. استفاده از لود آوت پتانسیل سلاح های پایه XDefiant کالاف دیوتی موبایل را افزایش می دهد.

رقیب رایگان بازی Call of Duty یوبی‌سافت، XDefiant، دارای مجموعه‌ای عالی از سلاح‌ها است که در سناریوهای مختلف مبارزه در محدوده‌های مختلف مؤثر هستند. زرادخانه درون بازی شامل تفنگ های شاتگان نیز می شود که طرفداران بسیار خوبی دارند. علیرغم ایرادات آشکار در مورد برد و سرعت شلیک، تفنگ های ساچمه ای در موقعیت های نبرد نزدیک بی نظیر هستند. با این حال، بازیکنان می‌توانند از پیوست‌های درون بازی برای ساخت بهترین تفنگ‌های شاتگان XDefiant کالاف دیوتی موبایل و افزایش پتانسیل سلاح پایه استفاده کنند.

سایت خرید cp کالاف دیوتی موبایل

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی در ایران

فروشگاه گیموگیفت یکی از معتبر ترین سایت ها برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل هستش که نقطه قوت گیم و گیفت پشتیبانی سریع و قیمت پایین تر از همه جاست

ساخت بهترین تفنگ های شاتگان XDefiant کالاف دیوتی موبایل

بهترین تفنگ های شاتگان XDefiant کالاف دیوتی موبایل
بهترین تفنگ های شاتگان XDefiant کالاف دیوتی موبایل

بهترین تفنگ شاتگان XDefiant – M870

M870 یکی از سلاح های اصلی XDefiant کالاف دیوتی موبایل است که به طور پیش فرض آنلاک می شود. بنابراین، این اولین تفنگ ساچمه ای خواهد بود که هر بازیکن جدیدی در بارگیری خود انتخاب می کند. M870 یک تفنگ ساچمه ای معمولی است که می تواند نتایج عالی ارائه دهد، اگر بازیکنان بتوانند در زد و خوردهای نزدیک به اهداف ضربه بزنند. آنها می توانند از پیوست های زیر در M870 برای ساخت یکی از بهترین تفنگ های شاتگان XDefiant استفاده کنند:

 • Muzzle: Barrel Extender
 • Barrel: Choke
 • Front Rail: PEQ-15
 • Rear Grip: Quick Draw Grip
 • Stock: Lightweight Stock

Choke و Barrel Extender گزینه های عالی هستند که برد M870 را بهبود می بخشند. در عین حال، ثابت می‌کند که PEQ-15 یک مکمل حیاتی برای ساخت است، زیرا انتشار گلوله را کاهش می‌دهد و شلیک را دقیق‌تر می‌کند. علاوه بر سه ضمیمه اول، بازیکنان می توانند Quick Draw Grip و Lightweight Stock را برای ADSing، هندلینگ و تحرک بهتر، در کنار افزایش زمان دوی سرعت تا شلیک انتخاب کنند.

بهترین بارگیری تفنگ ساچمه ای XDefiant – دو لول

Double Barrel در فاصله نزدیک شگفت انگیز است زیرا می تواند به راحتی حریفان را از بین ببرد. با این حال، بازیکنان همچنین باید در هنگام استفاده از آن کمی هوشیار باشند، زیرا Double Barrel قبل از بارگیری مجدد فقط دو راب شلیک می کند. بر خلاف شاتگان قبلی، Double Barrel فقط به بازیکنان اجازه می‌دهد سه اسلات پیوست بارگیری را انتخاب کنند، که بازیکنان می‌توانند از آنها برای تجهیز پیوست‌های زیر استفاده کنند:

 • Barrel: Choke
 • Rear Grip: Quick Draw Grip
 • Stock: Lightweight Stock

خفه کردن یک اتصال عالی است که به افزایش برد سلاح کمک می کند. اگرچه بر زمان Sprint-to-Shoot تأثیر منفی می گذارد، بازیکنان می توانند با Quick Draw Grip بر این شکست غلبه کنند و در عین حال ADSing را نیز بهبود بخشند. سومین ضمیمه، Lightweight Stock، اسلحه را متحرک تر می کند. با این حال، برای استفاده از Double Barrel، بازیکنان باید از XDefiant shotgun hipfire kills گلزنی کنند.

بهترین تفنگ شاتگان XDefiant – AA-12

XDefiant کالاف دیوتی موبایل
XDefiant کالاف دیوتی موبایل

با کمال تعجب، AA-12 به اندازه دو تفنگ ساچمه ای XDefiant کالاف دیوتی موبایل قبلی در مورد مبارزه در برد طولانی تر نیست. با این حال، شاتگان تمام خودکار در فاصله نزدیک استثنایی است، به شرطی که بازیکنان هیچ یک از ضربات خود را از دست ندهند. در اینجا ضمیمه های ایده آلی وجود دارد که بازیکنان می توانند از آنها برای ساخت بهترین بارگیری تفنگ ساچمه ای XDefiant برای AA-12 استفاده کنند:

 • Muzzle: Barrel Extender
 • Barrel: Choke
 • Front Rail: PEQ-15
 • Magazine: Extended Mag
 • Rear Grip: Quick Draw Grip

مانند دو تفنگ ساچمه‌ای قبلی، Choke برای افزایش برد ضروری است، که می‌تواند با بشکه گسترش دهنده بیشتر شود. در عین حال، PEQ-15 کاهش لازم در گسترش گلوله را فراهم می کند، و شلیک های AA-12 را دقیق تر می کند. دستگیره Quick Draw تأثیر منفی بر زمان دویدن تا شلیک از Choke و Barrel Extender را خنثی می کند، در حالی که همچنین راحت تر کردن ADSing در نهایت، شکاف پنجم را می توان با Extended Mag پر کرد که با توجه به ظرفیت کم مهمات AA-12 ضروری است.
اکنون که بازیکنان از بهترین تفنگ های شاتگان XDefiant کالاف دیوتی موبایل اطلاع دارند، می توانند بهترین بارگیری AK-47 در XDefiant را نیز بررسی کنند.

همجنین بخوانید:

لینک دانلود و انتشار فصل ۶ کالاف دیوتی موبایل ۲۰۲۴

تغییرات تعادل سلاح فصل ۶ کالاف دیوتی موبایل ۲۰۲۴

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت