جوایز فصل جدید C6S18 پابجی موبایل - سیزن 18

جوایز فصل جدید C6S18 پابجی موبایل – سیزن 18

جوایز فصل جدید C6S18 پابجی موبایل لو رفت

فصل جدید C6S18 پابجی موبایل انواع مختلفی از جوایز مانند لباس شخصیت و پوسته اسلحه را ارائه می دهد.
فصل جدید برای اولین بار یک پوسته انحصاری DBS ارائه می دهد.

Battlegrounds Mobile India (BGMI) تقریباً پس از هر دو ماه یک فصل جدید در بازی را از طریق به‌روزرسانی اصلی خود معرفی می‌کند. هر فصل به روش خاص خود منحصر به فرد است و بر اساس هر رتبه ای که یک بازیکن به دست آورده است، جوایزی دارد. همانطور که بازیکنان در رتبه های بالاتر می روند، کیفیت پاداش ها نیز افزایش می یابد. پس از پایان هر فصل، رتبه یک بازیکن نیز تقریباً به دو سطح پایین‌تر از رتبه فصل گذشته باز می‌گردد. به روز رسانی 3.2 در BGMI، فصل C6S18 پابجی موبایل را با برخی از جوایز انحصاری به ارمغان می آورد.

معتبر ترین سایت خرید یوسی پابجی

ارزان ترین سایت خرید یوسی پابجی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید یو سی پابجی موبایل در ایران

گیموگیفت یکی از همون فروشگاه های معتبر برای خرید یوسی پابجی هستش. تیم گیم و گیفت از افراد با سابقه این حوزه تشکیل شده و روزانه رضایت مشتریان زیادی رو جلب می کنن

جزئیات فصل C6S18 پابجی موبایل

فصل C6S18 پابجی موبایل
فصل C6S18 پابجی موبایل

انتظار می رود که سیکل 6 فصل 18 (فصل جدید C6S18 پابجی موبایل) پس از پایان فصل C6S17 شروع شود و پس از یک دوره 2 ماهه به پایان برسد. بازیکنان باید به بالاترین سطح ممکن برسند تا جوایز آن ردیف را تضمین کنند. برای بازخرید جوایز، باید مسابقات کلاسیک را انجام دهید. انتظار می رود که فصل C6S18 پابجی موبایل برای اولین بار پوسته DBS انحصاری را در اختیار بازیکنان قرار دهد.
اینها برخی از جوایز ردیف و فصل برای هر رتبه C6S18 هستند:

  • برنز: 1 عدد کوپن جعبه تامین، 300 توکن فصل.
  • نقره ای: 1 عدد کوپن جعبه کلاسیک، 350 توکن فصل.
  • طلا: مجموعه C6S18، 400 توکن فصل.
  • پلاتین: عینک C6S18، 500 توکن فصل.
  • الماس: C6S18 DBS Skin، 600 توکن فصل.
  • تاج: کارت حفاظتی 3 برابری، برچسب نام تاج C6S18، 800 توکن فصل، جلوه ویژه گروهی انحصاری تاج.
  • Ace: C6S18 Mask، برچسب نام C6S18 Ace، عنوان C6S18 Ace، 1000 توکن فصل، جلوه ویژه تیمی اختصاصی Ace.
  • Ace Master: جلد C6S18، برچسب نام Ace Master C6S18، عنوان Ace Master C6S18، 1000 توکن فصل، جلوه ویژه تیمی اختصاصی Ace Master.
  • Ace Dominator: آواتار Ace Dominator C6S18، برچسب نام C6S18 Ace Dominator، عنوان Ace Dominator C6S18، 1000 توکن فصل، جلوه ویژه تیمی Ace Dominator.
  • Conqueror: قاب آواتار Conqueror C6S18، برچسب نام C6S18 Conqueror، عنوان Conqueror C6S18، 1200 توکن فصل، جلوه ویژه تیمی اختصاصی Conqueror.

فراموش نکنید که فقط می توانید در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.

برای دریافت جوایز ذکر شده در بالا، بازیکنان باید حداقل پنج مسابقه را در هر رتبه انجام دهند. پس از اتمام پنج مسابقه، می توانید به بخش جوایز ردیف بروید و جوایز کنار رتبه خود را بازخرید کنید.

فصل C6S18 پابجی موبایل همچنین دارای A7 Royale Pass است. رویال پاس دارای اقلام انحصاری مانند پوسته قابل ارتقا PP-19 Bizon است که برای اولین بار در BGMI از طریق یک پاس رویال معرفی شده است. پوست را می توان تا سه سطح ارتقا داد که بالاترین سطح یک انیمیشن پخش حذفی را ارائه می دهد.

فصل جدید C6S18 پابجی موبایل
فصل جدید C6S18 پابجی موبایل

چرا PUBG بازی خوبی است؟

این بهترین ستایش ممکن برای این تیرانداز بزرگ سبک بتل رویال است. حیف که این همه اشکال، فیزیک وسایل نقلیه دیوانه و کلاهبرداران گاه به گاه وجود دارد، اما فقط برای مدتی شما را آزار می دهد. وقتی دیوانه وار وارد مبارزه هولناک و کمی ترسناک برای زندگی و مرگ می شوید، هر چیز دیگری را فراموش خواهید کرد.

هدف PUBG Mobile چیست؟

PUBG Mobile تماماً در مورد هیجان ایستادن آخرین است. تصور کنید با 99 نفر دیگر از هواپیما بیرون می پرید و همه برای زنده ماندن در یک نقشه کوچک می جنگند. شدید است، درست است؟ شما باید اسلحه پیدا کنید، از خطر دوری کنید و برای پیروزی از دیگران پیشی بگیرید

PUBG خوب است یا بد؟

با این حال، جدای از سرگرمی و بازی، این بازی به دلیل اعتیادآور بودن بسیار بدنام شده است (به دلیل کیفیت بد معروف است). منجر به مشکلات سلامتی و مشکلات رفتاری بسیاری در بین کاربران شده است. این باعث شده است که بسیاری از کشورها این بازی را ممنوع کنند

همچنین بخوانید:

تاریخ انتشار آپدیت نسخه ۳.۲ پابجی موبایل ۲۰۲۴

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت