چگونه در چالش بال باستر کلش آف کلنز 3 ستاره کنیم؟

چگونه در چالش بال باستر کلش آف کلنز 3 ستاره کنیم؟

چالش بال باستر کلش آف کلنز

چالش بال باستر کلش آف کلنز چهارمین چالش در همکاری Haaland در این ماه است. بازیکنان باید دهکده تاون هال 8 را نابود کنند و با ترکیب نیروها به سه ستاره دست یابند. بازیکنانی که این چالش را با کمترین استفاده از ارتش داده شده تکمیل می کنند، در جدول امتیازات نشان داده می شوند. ترکیب ارتش برای این چالش شامل شش آرچر، نه وال شکن، شش جادوگر و چند سرباز دیگر است.

در این یادداشت، این راهنما نحوه دستیابی به 3 ستاره در چالش بال باستر کلش آف کلنز را توضیح می دهد.

خرید ارزان جم Clash Of Clans

ارزان ترین سایت خرید جم کلش اف کلنز، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش آف کلنز در ایران

گیموگیفت یکی از همون فروشگاه های معتبر برای خرید جم کلش اف کلنز هستش. تیم گیم و گیفت از افراد با سابقه این حوزه تشکیل شده و روزانه رضایت مشتریان زیادی رو جلب می کنن.

3 ستاره کردن چالش بال باستر کلش آف کلنز

چالش بال باستر کلش آف کلنز
چالش بال باستر کلش آف کلنز
  • راه اندازی اولیه

چالش Clash of Clans Ball Buster را با استقرار دو Wall Breakers در Western Elixir Storage و دو Wall Breakers دیگر در Northern Gold Storage شروع کنید. این حرکت اولیه زمینه را برای استراتژی حمله شما در آینده فراهم می کند.

  • استفاده از پادشاه بربر و طلسم نامرئی

پادشاه بربر خود را در کنار پادگان قرار دهید و طلسم نامرئی خود را آماده کنید. در هر یک از کمپ های ارتش از یک طلسم استفاده کنید و سپس توانایی پادشاه را فعال کنید. این تضمین می کند که تجهیزات جدید Spiky Ball Hero Castle را از بین می برد و از انتشار اژدها جلوگیری می کند.

  • استقرار گولم

بسته به جایی که پادشاه رفته است، یک گولم را در ضلع غربی و شمالی قرار دهید. طرف انتخاب شده را فقط با یک P.E.K.K.A حمایت کنید و دو تا را به طرف مقابل بفرستید. این زمینه را برای استقرار بعدی نیروها فراهم می کند.

  • دخالت والکیری ها و جادوگران

Valkyries خود را در طرفین تقسیم کنید و سه جادوگر را پشت هر گروه قرار دهید. هدف این است که مسیری را برای Hog Riders خود ایجاد کنید و در عین حال با تهدیدات احتمالی مانند بمب های غول پیکر نیز مقابله کنید.

  • شفا و استفاده از طلسم سم

همانطور که نیروهای شما پیشرفت می کنند و با ساختارهای دفاعی روبرو می شوند، از جادوهای شفا در هر دو طرف حمله استفاده کنید. در صورت لزوم از طلسم سمی استفاده کنید. این طلسم ها بقای نیروهای شما را تضمین می کند و واحدهای دفاعی دشمن را خنثی می کند.

  • حمله هوگ رایدر

پس از اینکه جناحین بازی Clash of Clans Ball Buster Challenge ایمن شدند و تهدید Bomb Tower به حداقل رسید، همه Hog Riders خود را مستقر کنید. اگر توپ مسدود کننده راه آنها منهدم شده باشد، آنها به سمت مرکز پایگاه حرکت می کنند.

چالش Clash of Clans Ball Buster
چالش Clash of Clans Ball Buster
  • حمله نهایی و پاکسازی

با دیوار شکن ها و جادوگران باقیمانده دنبال کنید و مطمئن شوید که همه موانع احتمالی برطرف شده اند. سپس، Hog Riders را از وسط آزاد کنید و از Rage Spells به صورت استراتژیک برای به حداکثر رساندن اثربخشی آنها استفاده کنید.

مینیون‌ها را برای کمک به از بین بردن ساختارهای دفاعی باقی‌مانده، مانند توپ‌ها، مستقر کنید، در حالی که کمانداران روی پاکسازی حومه‌ها تمرکز می‌کنند. از توانایی پادشاه بربر به نفع خود استفاده کنید و از قدرت او استفاده کنید تا او را در نبرد حفظ کنید و سه ستاره مورد نیاز را در چالش کلش آف کلنز توپ باستر به دست آورید.

قوی ترین دفاع در کلش کدام است؟

دیوارها گران‌ترین ساختمان‌هایی هستند که باید به روز شوند، اما بهترین دفاع را در برابر تمام نیروهای زمینی ارائه می‌کنند. با این حال، روی به حداکثر رساندن دیوارهای خود تمرکز نکنید زیرا این به شما اجازه نمی دهد چیز دیگری را ارتقا دهید. خمپاره ها و دفاع هوایی خود را ارتقا دهید.

چگونه در coc ستاره کسب کنیم؟

برای از بین بردن تاون هال حریف یا رسیدن به 50 درصد خسارت کل، 1 ستاره دریافت می کنید. در آن مرحله ممکن است ادعای پیروزی کنید و نبرد را با 1 ستاره به پایان برسانید، یا برای کسب 2 ستاره باقیمانده به مبارزه ادامه دهید.

همچنین بخوانید:

چگونه Kicker Kick-off Challenge کلش اف کلنز را شکست دهیم؟

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت