رویدادهای کلش آف کلنز نوامبر 2023

رویدادهای کلش آف کلنز نوامبر 2023

رویدادهای کلش آف کلنز نوامبر 2023

Clash of Clans، تمامی رویدادهای نوامبر 2023 را در صفحات رسانه های اجتماعی خود فاش کرده است. در این فصل، آنها یک موضوع قهرمانی را وارد بازی می کنند.

فصل Clash-o-ween قرار است در 1 نوامبر به پایان برسد و بلافاصله پس از آن، فصل قهرمانی آغاز خواهد شد. نکته برجسته در این فصل جدید اضافه شدن پوست مخصوص سلطنتی قهرمان با طراحی الهام گرفته از قهرمان است. بیایید به جزئیات نقشه راه این رویداد نگاه کنیم. از همین روی با سایت گیمو گیفت همراه باشید.

خرید ارزان جم کلش اف کلنز

ارزان ترین سایت خرید جم کلش اف کلنز، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش آف کلنز در ایران

نقشه راه Clash of Clans نوامبر 2023

کلش آف کلنز تقویم رویدادهای نوامبر 2023 خود را از صفحه رسمی خود منتشر کرد. پست مربوط به 31 اکتبر 2023، موضوع قهرمانی آینده را به همراه برنامه زمانبندی برای همه رویدادهای مختلف نیروها و موارد دیگر نشان می دهد.
این فصل پس از پایان رویداد Clash-O-Ween در تاریخ 1 نوامبر 2023 با برجسته ترین فصل جدید، پوسته ویژه سلطنتی قهرمان با طراحی الهام گرفته از قهرمان آغاز می شود.

این مقاله تمام رویدادهای Clash of Clans نوامبر 2023، از جمله ورود پوست مورد انتظار رویال قهرمان و موارد دیگر را برای شما ارائه می دهد.

معرفی رویدادهای نوامبر 2023
معرفی رویدادهای نوامبر 2023
  • لیگ های جنگ قبیله ای

در حالی که پوسته قهرمان رویال قهرمان برجسته فصل Clash of Clans نوامبر 2023 است، رهبران و رهبران قبیله نیز نگاه دقیقی به لیگ جنگ قبیله خواهند داشت که از 1 نوامبر تا 11 نوامبر برنامه ریزی شده است.
ساختار لیگ پایه فصلی Clan Wars از قبیله‌ها دعوت می‌کند در یک فصل یک هفته شرکت کنند، که در طی آن هر روز به مدت یک هفته با سایر قبیله‌های دارای سطوح مهارت مشابه مبارزه می‌کنند. قهرمان سلطنتی خود را لباس جدیدی بپوشید و او را برای شکوه نهایی قبیله خود به جنگ ببرید.

  • چندین رویداد سربازی

در طول ماه نوامبر، می‌توانید منتظر چندین رویداد سرباز باشید که هر کدام بر روی استفاده از نیروهای خاص در استراتژی‌های حمله خود برای کسب پاداش تمرکز دارند. اولین رویداد نیروها قرار است از 2 نوامبر آغاز شود و تا 5 نوامبر ادامه داشته باشد.

این رویدادهای نظامی هر کدام به مدت سه روز طراحی شده اند و در مجموع پنج رویداد از این قبیل برای این ماه در نظر گرفته شده است. این یک فرصت عالی برای آزمایش مهارت های تاکتیکی خود و بهره مندی از پاداش های استفاده از ترکیب های خاص سرباز است.

  • یک جواهر تقویت می کند

این رویدادها در نقشه راه کلش آف کلنز نوامبر 2023 برای کمک به Clashers برای تقویت کشاورزی خود هستند. سه رویداد “One Gem Boost” در این فصل جدید وجود دارد.

One Gem Army Boost از 6 نوامبر تا 8 نوامبر آغاز شد. از آنها برای حملات بیشتر و غارت بیشتر استفاده کنید.

رویداد دوم One Gem Resource Boost است که در آن می‌توانید تولید منابع خود مانند Elixir و Dark Elixir Collectors، Gold و Gem Mines را افزایش دهید تا منابع را سریع‌تر پرورش دهید. این رویداد از 13 نوامبر تا 15 نوامبر برگزار می شود. One Gem hero Boost به شما کمک می کند تا قهرمانان خود را برای هر یک جواهر تقویت کنید. این رویداد از 20 نوامبر تا 22 نوامبر به صورت زنده برگزار می شود.

نقشه راه Clash of Clans نوامبر 2023
نقشه راه Clash of Clans نوامبر 2023
  • بازی های قبیله ای و جایزه ستاره 2x

کلن بازی های هر فصل یکی از مورد انتظارترین رویدادهای هر ماه است. این رویداد در آخرین هفته ماه (یعنی از 22 نوامبر تا 28 نوامبر 2023) اجرا می شود و جوایز زیادی برای کل قبیله به ارمغان می آورد.

همچنین می توانید با پایان یافتن Clash of Clans نوامبر 2023 از یک جایزه ستاره 2 برابری بهره مند شوید. این رویداد از 27 نوامبر تا 29 نوامبر به صورت زنده برگزار می شود و دومین رویداد آخر فصل و پس از آن یک رویداد سربازی خواهد بود.

  • رویدادهای دیگر

جدای از اینها، پنج رویداد نظامی دیگر در ماه نوامبر برگزار خواهد شد. هر کدام از شما نیاز دارند که تعداد خاصی از سربازان خاص (بر اساس رویداد) را در استراتژی‌های حمله خود برای کسب پاداش بگنجانید. اولین رویداد از 2 نوامبر تا 5 نوامبر برگزار می شود.

رویداد Clash of Clans نوامبر 2023 جوایز هیجان انگیز زیادی را به همراه دارد. نیروهای خود را برای اقدامات درگیری بیشتر آماده کنید و جوایز را بگیرید تا تاون هال خود را سریعتر ارتقا دهید.

به لطف بازی‌های Google Play، اکنون می‌توانید عنوان Supercell را روی رایانه شخصی خود امتحان کنید. در اینجا نحوه دانلود بازی بر روی کامپیوتر شما آورده شده است.

پوست مورد انتظار Royal Champion بالاخره در ماه نوامبر وارد بازار شد. بازیکنان مشتاقانه منتظر این اضافه شدن به مجموعه خود بودند. پیش از این، Clash of Clans پوسته های Champion Barbarian King، Champion Archer Queen و Champion Grand Warden را معرفی کرده بود.

معرفی کلش آف کلنز نوامبر 2023
معرفی کلش آف کلنز نوامبر 2023
  • پوست قهرمان

اکنون، با فصل پیش رو، کلشرها می توانند مجموعه پوسته های قهرمان خود را با دریافت Champion Royal Champion Skin تکمیل کنند.

فصل نوامبر قرار است با یک رویداد هیجان انگیز به نام Champion’s Champion Challenge آغاز شود. در طول این رویداد، بازیکنان این فرصت را خواهند داشت تا پوست قهرمان رویال جدید را بر روی یک پایه طراحی شده آزمایش کنند. این رویداد قرار است از 1 نوامبر تا 13 نوامبر برگزار شود. برای کسب جوایز، هدف شما دستیابی به یک پیروزی سه ستاره در برابر پایگاه چالش برانگیز است.

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت