رویداد Super Dragon Spotlight کلش آف کلنز - سوپراژدها

رویداد Super Dragon Spotlight کلش آف کلنز – سوپراژدها

معرفی رویداد Super Dragon Spotlight کلش اف کلنز

کلش آف کلنز سوپرسل یک رویداد شگفت‌انگیز دیگر را برای این فصل مارس 2024 دنبال کرده است و عنوان آن رویداد Super Dragon Spotlight کلش آف کلنز است. اگرچه این دقیقاً همان چیزی نیست که شما آن را یک رویداد “با مضمون فضایی” می نامید، اما این ویژگی های جدید هیجان انگیزی را نیز به همراه دارد که در این مقاله به آنها خواهم پرداخت.

خرید ارزان جم Clash Of Clans

ارزان ترین سایت خرید جم کلش اف کلنز، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش آف کلنز در ایران

گیموگیفت یکی از همون فروشگاه های معتبر برای خرید جم کلش اف کلنز هستش. تیم گیم و گیفت از افراد با سابقه این حوزه تشکیل شده و روزانه رضایت مشتریان زیادی رو جلب می کنن.

رویداد جدید Super Dragon Clash of Clans – راهنمای استراتژی Fireball و پاداش‌ها فاش شد!

رویداد جدید Super Dragon Clash of Clans
رویداد جدید Super Dragon Clash of Clans

رویداد Super Dragon Spotlight کلش آف کلنز تجهیزات جدیدی به نام گلوله آتشین را برای Grand Warden معرفی می کند. از طریق یک مسیر رویداد قابل دستیابی است و در زمان کمتری قابل آموزش است و به بالاترین سطح تاون هال می رسد. بازیکنان می توانند در طول این رویداد سه ابر سرباز را به طور همزمان آموزش دهند. این رویداد از 11 تا 21 مارس برگزار می شود.

مکعب های یخ که از طریق نبردهای چند نفره به دست می آیند، برای پیشرفت در مسیر رویداد استفاده می شوند. جوایز شامل مدال های Super Dragon و سنگ های معدنی مختلف است. تجهیزات گلوله آتش برای خرید توصیه می شود، به ویژه برای استفاده استراتژیک آن در حملات. گلوله آتشین افزایش قابل توجهی DPS را برای Grand Warden فراهم می کند و می تواند دفاع ها را به صورت استراتژیک هدف قرار دهد. این برای استراتژی های پیاده روی Warden مفید است و می تواند برای حملات موثر با جادوهای دیگر ترکیب شود.

کلش آف کلنز، رویداد Spotlight Super Dragon مارس 2024

مانند هر رویداد دیگری، رویداد CoC بازیکنان را با بسیاری از ویژگی ها و چالش های هیجان انگیز آشنا می کند. مانند رویداد Dragon Festival LNY 2024 که اخیراً به پایان رسیده است، Super Dragon Spotlight فعالیت‌های درون بازی را برای جمع‌آوری منابع، شرکت در چالش‌های مضمون و موارد دیگر به ارمغان می‌آورد که یکی از نکات برجسته پیش‌بینی‌شده مجموعه جدیدی از جوایز انحصاری است.

رویداد Super Dragon Spotlight کلش آف کلنز از 11 مارس تا 21 مارس 2024 در مجموع 10 روز اجرا می شود و در طی آن می توانید در مسیر رویداد پیشرفت کرده و جوایز مختلف را باز کنید. در مراحل بعدی مقالات نیز توضیح خواهم داد که چه جوایزی می توانید دریافت کنید

استراتژی Fireball کلش آف کلنز
استراتژی Fireball کلش آف کلنز

استراتژی های رویداد Super Dragon Spotlight کلش آف کلنز

رویداد حول محور Super Ice Bath می چرخد، ساختمان رویدادی که بازیکنان می توانند روزانه تکه های یخ را درخواست کنند و به رویداد دسترسی داشته باشند. خوب، همانطور که همه ما در رویدادهای قبلی به ساختمان ها دسترسی داریم، این نیز در کنار فروشگاه Traders قرار خواهد گرفت. مکعب‌های یخ با دستیابی به ستاره‌ها در نبردهای چند نفره به‌جای از بین بردن ساختمان‌های خاص مانند رویدادهای قبلی به دست می‌آیند.

با توجه به جوایز رویداد، ما مدال‌های Super Dragon را برای بازخرید و کسب درآمد از فروشگاه Trader در کنار منابع دیگری مانند تجهیزات قهرمان معرفی شده در به‌روزرسانی دسامبر 2023 جمع‌آوری می‌کنیم، می‌توانیم تعداد بیشتری از این مدال‌ها را در فروشگاه رویداد دریافت کنیم.

نیروهای رویداد جدید

تا زمان نگارش، ما یک سرباز را تایید کرده ایم. بقیه جزئیات را به محض پخش زنده این رویداد اعلام خواهم کرد.

سوپر اژدها

خوب، از خود نام، من تشخیص دادم که نیروهای تایید شده وارد شده اند. Super Dragon بلافاصله در پاس رویداد باز می شود و به تاون هال 8، 9 و 10 بازیکن اجازه دسترسی به یک سوپر نیرو را می دهد.

علاوه بر این، در طول این رویداد، Super Dragon به بالاترین سطح موجود برای هر تاون هال ارتقا می‌یابد، و به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا برای اولین بار به طور همزمان سه نیروی فوق‌العاده را آموزش دهند، که به نظر من باید پس از پایان در Home Village نیز رایج شود.

💯 فراموش نکنید که فقط می توانید در وبلاگ سایت گیمو گیفت میتوانید در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.🫰

جوایز رویداد Super Dragon Spotlight کلش آف کلنز

رویداد Super Dragon Spotlight کلش اف کلنز
رویداد Super Dragon Spotlight کلش اف کلنز

از نظر منابع، بازیکنان می‌توانند با شرکت در نبردهای چندنفره، تکه‌های یخ به دست بیاورند و برای استفاده از Super Dragon پاداش‌هایی دریافت کنند. از این تکه های یخ می توان برای پیشرفت در مسیر رویداد و دریافت جوایز استفاده کرد. بازیکنان می‌توانند برای دریافت جوایز اضافی، از جمله مدال‌های اضافی، سنگ‌های معدنی و تزیینات، پاس رویداد را خریداری کنند.

می‌دانم، این بار با این رویداد، لوازم آرایشی را از دست می‌دهیم، اما چیزی که در مورد این رویداد بسیار کنجکاو هستم، تجهیزات حماسی Fireball برای Grand Warden است. این تجهیزات به طور قابل توجهی خروجی آسیب Grand Warden را افزایش می دهد و یک توانایی فعال منحصر به فرد را فراهم می کند و یک توپ آتشین انفجاری را پرتاب می کند که به نزدیک ترین دفاع آسیب می رساند.

همچنین بخوانید:

معرفی چالش ها و رویدادهای کلش آف کلنز مارچ ۲۰۲۴

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت