با بهترین دک های کلش رویال 2024 آشنا شوید

با بهترین دک های کلش رویال 2024 آشنا شوید!

بهترین دک های کلش رویال 2024 – CLASH ROYALE DECKS 2024

آیا می خواهید بهترین دک های کلش رویال را بشناسید؟ دک ها بخش مهمی از عملکرد شما در بازی هستند. مهارت غیرقابل شکی در این امر دخیل است، اما وارد شدن به کارها با بهینه سازی همه چیز بخش بزرگی از آن است. اگر از بهترین دک ها استفاده نمی کنید ممکن است حتی قبل از شروع برنده یا باخت باشید. اگر می‌پرسید بهترین دک برای کلش رویال چیست؟ سپس این چیزی است که شما باید به آن نگاه کنید. در حالی که بهترین دک یک هدف واحد وجود ندارد، بارهایی وجود دارند که برای انواع مختلف بازیکنان از همه متمایز هستند.

درباره بهترین دک ها و کارت هایی که می توانید برای قهرمان شدن در یکی از بهترین بازی های آنلاین موبایل استفاده کنید، بیاموزید. این همراه با بهترین عرشه کلش رویال برای مبتدیان و برخی از دک های برتر مورد استفاده بهترین دک های حرفه ای کلش رویال است. بهترین عرشه کلش رویال 2024 به نوع عرشه ای که می خواهید اجرا کنید بستگی دارد. پس با ما در سایت گیمو گیفت همراه باشید،

این منتخب از عرشه‌های کلش رویال، جایگاه‌های مختلف زیادی را پوشش می‌دهند که یکی برای هر نوع بازیکنی مناسب است.

خرید جم کلش رویال

ارزان ترین سایت خرید جم کلش رویال، گیم گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش رویال در ایران

دک های کلش رویال چگونه کار می کنند؟

هر عرشه کلش رویال متفاوت عمل می کند. بسیاری از اینها به سبک بازی مربوط می شود، هر یک از آنها برای بازیکن منحصر به فرد متفاوتی کار می کنند. شما نمی توانید فقط از عرشه بالایی کپی کنید و انتظار داشته باشید که برای شما یکسان عمل کند. با این حال، اگر مایل به تطبیق هستید، استفاده از بهترین دک های کلش رویال در متا در سال 2024 می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند.

با این حال، در حالی که متفاوت هستند، همه آنها در برخی جنبه ها یکسان عمل می کنند. یک عرشه متشکل از 8 کارت است که در بین آنها باید استفاده از موارد زیر را متعادل کنید:

  • نیروها: اینها در اصل واحدهایی هستند که قرار است به حریف و نیروهایش حمله کنند.
  • طلسم ها: آنها بلافاصله با آسیب رساندن (یا پرتاب اشیا، مانند یک بشکه اجنه) در یک منطقه تأثیر می گذارند.
بهترین دک های کلش رویال
بهترین دک های کلش رویال

چه چیزی یک CLASH ROYALE DECK را خوب می کند؟

عرشه‌های کلش رویال معمولاً بر اساس تروفی‌هایشان دسته‌بندی می‌شوند. اما وقتی به این فکر می کنیم که بهترین دک برای کلش رویال چیست، باید چندین نکته را که بر نحوه ساخت دک ما تأثیر می گذارد، تجزیه و تحلیل کنیم. به طور کلی، یک عرشه کارآمد دارای ویژگی های زیر است:

1. تعادل تهاجمی/دفاعی.

در کلش رویال همه نیروها عملکرد تهاجمی دارند، با این حال، واحدهایی مانند “دختر بربر”، “بچه اژدها” یا “شکارچی” به دلیل توانایی آنها در کاهش تعداد امواج دشمن (آنها حملات AoE دارند) را می توان دفاعی در نظر گرفت. ).

از سوی دیگر، کارت‌های ساختاری مانند «Crossbow» یا «Cannon» تنها به عنوان ابزار دفاعی عمل می‌کنند زیرا به دشمنان ورودی آسیب می‌رسانند و همچنین حواس آنها را از حمله به شاهزاده خانم و برج‌های پادشاه منحرف می‌کنند.

2. واحدهایی که سازه ها، زمین و هوا را می پوشانند حمله می کنند.

یکی از ویژگی های مهم کلش رویال این است که اکثر نیروهایی که فقط به یگان های زمینی حمله می کنند یا عمر بسیار کمی دارند، حمله ای باورنکردنی دارند. با این حال، داشتن نیروهایی که مانع از عبور اژدهای اسکلت از روی موج شما شوند ضروری است.

3. زمان انتظار کوتاه.

این به نکته بعدی مرتبط است. در یک بازی، بن‌بست‌ها یا نقاط انتظاری وجود دارد که ناشی از کمبود اکسیر برای ادامه استفاده از کارت‌ها است. دو دلیل برای این وجود دارد:

  • کارت های شما خیلی گران هستند
  • شما از طلسم های زیادی استفاده کردید

در هر صورت، اگر هر دو بازیکن/تیم وارد تایم اوت شوند، همه چیز خوب است. اما اگر حریف به اندازه کافی اکسیر برای ارسال Hog Rider برای شما داشته باشد، هر مزیتی را که داشتید (اگر داشتید) از دست خواهید داد. بهترین دک کلش رویال در سال 2024 این نگرانی ها را متعادل می کند.

4. میانگین هزینه اکسیر 4 یا کمتر.

به عنوان یک قاعده کلی، هزینه متوسط ​​اکسیر بیش از 4 به معنای زمان خرابی زیادی است. بنابراین، اگر هنگام شرط‌بندی کلش رویال، بازیکنی را دیدید که دارای قیمت 4.5 است، می‌توانید آن را یک شرط تقریباً مطمئن در نظر بگیرید.

بیشتر در مورد حفظ تعادل است. یک عرشه بر اساس ترکیب Giant & Witch می تواند کمی سنگین باشد، فقط پرتاب این دو نیرو در کنار هم 10 اکسیر هزینه دارد.

انواع عرشه کلش رویال

بهترین عرشه‌های کلش رویال در سال 2024 از نظر نوع عرشه‌ها، چرخ را دوباره اختراع نمی‌کنند. در حالی که متا بازی این عنوان از زمان انتشار تغییر کرده است، انواع دک های کلش رویال که بازیکنان بین آن ها انتخاب می کنند کاملا مشابه هستند. کهن الگوهای مشابهی از عرشه ها در کل کلش رویال رایج است. اگر به دنبال بهترین دک های کلش رویال هستید، ابتدا باید بفهمید که کدام کهن الگو برای شما مناسب است. این چیزی است که در دسترس است:

  • کنترل – این نوع عرشه برای مقابله با حریفان در حین کنترل اکسیر تنظیم شده است. این می تواند به شما کمک کند تا یک مزیت کلی اکسیر و نیرو داشته باشید.
  • Beatdown – این یک نوع عرشه است که از یک تانک سنگین و واحدهای پشتیبانی استفاده می کند. سعی می کنید زودتر به یک برج دسترسی داشته باشید و قدرت خود را افزایش دهید.
  • طعمه – عرشه طعمه‌ای است که سعی می‌کند با طعمه‌گذاری حریفان در حرکات خاصی، حریفان را بر اساس استراتژی شما بازی کند.
  • محاصره – یک عرشه محاصره برای شرایط برد که شامل ساختمان ها می شود. شما اغلب روی به دست آوردن برتری برج نسبت به حریفان خود متمرکز می شوید.
  • چرخه – سیکل نوعی دک است که دارای میانگین هزینه اکسیر پایین و تنها یک شرط برد است. این یک عرشه تکراری است، اما می تواند به خوبی کار کند.

اینها انواع اصلی دک برای کلش رویال هستند. با این حال، انعطاف پذیری خاصی وجود دارد

بهترین دک های کلش رویال 2024
بهترین دک های کلش رویال 2024

بهترین دک های کلش رویال 2024

در اینجا بهترین دک‌های کلش رویال در سال 2024 آورده شده‌اند. به خاطر داشته باشید، دک‌هایی وجود دارند که موفقیت بیشتری کسب می‌کنند، اما ما آن‌هایی را انتخاب می‌کنیم که به راحتی می‌توانند توسط اکثر بازیکنان استفاده شود.

بالون LAVA HOUND

یک عرشه جالب که به عنوان یکی از بهترین عرشه های کلش رویال در سال 2024 ظاهر می شود، بالون لاوا هاند است. دک‌هایی مانند این نمونه‌های عالی از این هستند که چرا کلش رویال نمی‌میرد. همانطور که از نامش پیداست، این یکی تمرکز زیادی روی سگ گدازه دارد. با این حال، برخی از کارت های کلیدی دیگر نیز در اینجا وجود دارد. Fireball، Zap، Mega Minion و موارد دیگر نیز گنجانده شده است.

کارت ها: لاوا هاند، فایربال، زاپ، مگا مینیون، بالون، گاردها، اژدهای اسکلت، سنگ قبر، زاپ

گراز شازده کوچولو

در حال حاضر تعداد زیادی دک با Hog وجود دارد که بسیار قوی هستند. این یکی نیز در حال حاضر حول یک متا کارت دیگر، شازده کوچولو ساخته شده است. این یک عرشه متعادل است که دفاع خوب و حمله مناسبی را ارائه می دهد. اینها کارتهای این عرشه هستند.

کارت ها: هاگ رایدر، شازده کوچولو، نایت گابلینز، روح یخی، تسلا، زلزله، سیاهه

SKELETON KING GOLEM BEATDOWN

یکی دیگر از بهترین دک های کلش رویال در سال 2024، Skeleton King Golem Breakdown است. همانطور که از نامش پیداست، این یکی دارای Skeleton King و Golem است. با این حال، Night Witch، Baby Dragon، Tombstone و دیگران نیز وجود دارد.

کارت ها: جادوگر شب، بچه اژدها، سنگ قبر، رعد و برق، بشکه بربری

حیاط آبپاش شازده کوچولو EVO KNIGHT

یکی دیگر از عرشه جامد شازده کوچولو که در حال حاضر قابل بررسی است، این یکی است. در حمله کمی ضعیف تر است، اما دفاع آن بالاست و به اندازه کافی همه کاره است که می تواند روی عرشه های مختلف زیادی قرار بگیرد. شامل این کارت ها می شود:

کارت‌ها: قبرستان، شازده کوچولو، شوالیه، بچه اژدها، سنگ قبر، سم، گردباد، بشکه بربری

چرخه گراز

عرشه Hog Cycle یک انتخاب قابل اعتماد برای سال 2024 است. عناصر کمی دارد که بازیکنان برای برنده شدن در مسابقات از آنها استفاده کرده اند. این نام به خاطر Hog Rider آن است، اما کارت هایی مانند Cannon، The Log، Fireball و Musketeer نیز در اینجا وجود دارد. عالی برای استفاده در Clash Royale رتبه بندی شده است.

کارت‌ها: کانن، هوگ رایدر، فایربال، لاگ، تفنگدار، گولم یخی، روح یخی، اسکلت

هزینه CLASH ROYALE DECKS BUILDER

این سازندگان به شما این امکان را می دهند که عرشه های بسیار رقابتی و ارزشمند ایجاد کنید. کاری که سازنده عرشه انجام خواهد داد این است که یک عرشه با تمام کارت هایی که در اختیار داریم به بهترین شکل ممکن بسازد. بنابراین، اگر بخواهیم برای داشتن یکی از بهترین دک های کلش رویال هزینه ای بپردازیم، می توانیم بگوییم که ارزشش را دارد.

از سوی دیگر، تعداد نسبتاً قابل قبولی از سازندگان رایگان وجود دارد که بهترین عملکرد را در نردبان به عنوان پایگاه خود انتخاب می کنند. بنابراین، پرداخت برای Deck Builder واقعا هوشمندانه ترین انتخاب نیست. این ابزارها می توانند برای کمک به کار با چیزهایی که در حال حاضر دارید عالی باشند. با این حال، به نظر نمی رسد تفاوت قابل توجهی در عملکرد بین ساخت های رایگان و پولی وجود داشته باشد. پرداخت برای یکی لزوماً به این معنی نیست که بهترین دک های کلش رویال در سال 2024 را دریافت می کنید.

همچنین بخوانید:

بهترین دک کلش رویال، معرفی 10 عرشه Clash Royale

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت