بهترین بارگیری و اتچمنت تفنگ تک تیرانداز کالاف دیوتی موبایل

بهترین بارگیری و اتچمنت تفنگ تک تیرانداز کالاف دیوتی موبایل

بهترین اتچمنت تفنگ تک تیرانداز کالاف دیوتی موبایل که باید استفاده کنید

Sniping در COD Mobile یکی از رضایت بخش ترین کارها است. تعداد زیادی تک تیرانداز در COD Mobile وجود دارد که بازیکنان می توانند از بین آنها انتخاب کنند. بازیکنان جدید اغلب هنگام انتخاب بارگیری Sniper خود گیج می شوند. اگر شما فردی هستید که هنگام انتخاب بارگیری های تک تیرانداز خود با مشکلاتی روبرو هستید، ما در این مقاله مشکل شما را حل خواهیم کرد. در سایت گیمو گیفت با بهترین بارگیری تفنگ تک تیرانداز کالاف دیوتی موبایل همراه باشید.

ما فهرستی از بهترین اتچمنت تفنگ تک تیرانداز کالاف دیوتی موبایل را در اختیار شما قرار می‌دهیم که هر بازیکنی باید از آن برای تسلط بر لابی‌های مسابقه استفاده کند. اگر با استفاده از این Sniper Loadouts تمرین کنید، می توانید گیم پلی خود را افزایش دهید. بنابراین بدون تاخیر بیشتر، بیایید مستقیماً به لیست برویم.

سایت خرید cp کالاف دیوتی موبایل

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی در ایران

فروشگاه گیموگیفت یکی از معتبر ترین سایت ها برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل هستش که نقطه قوت گیم و گیفت پشتیبانی سریع و قیمت پایین تر از همه جاست

معرفی بهترین بارگیری های تفنگ تک تیرانداز کالاف دیوتی موبایل

 1. DL Q33
 2. Rytec AMR
 3. Koshka
 4. ZRG 20 میلی متر
 5. M21 EBR
 • تفنگ تک تیرانداز DL Q33

بهترین اتچمنت تفنگ تک تیرانداز کالاف دیوتی موبایل
بهترین اتچمنت تفنگ تک تیرانداز کالاف دیوتی موبایل

DL Q33 باید یکی از بهترین تک تیراندازها در کالاف دیوتی موبایل با آسیب و دقت بالا باشد. این تک تیرانداز می تواند به راحتی و بدون هیچ مشکلی دشمنان را از فاصله دور از بین ببرد. بسیاری از پخش کننده های جدید COD Mobile از این Sniper استفاده می کنند زیرا استفاده از آن نیز بسیار آسان است.

پوسته های متعددی برای این اسلحه در فروشگاه موجود است و بازیکنان می توانند آنها را خریداری کنند تا اسلحه خود را برجسته کنند. ما بهترین پیوست های توصیه شده برای این تیرانداز از خفا را در زیر برای شما عزیزان فهرست می کنیم.

 1. Barrel: MIP Light
 2. Stock – سهام: YKM Combat Stock
 3. لیزر: OWC Laser – تاکتیکی
 4. امتیاز: Sleight of Hand
 5. مهمات: Extended Mag A

این اتچمنت ها اسلحه شما را حتی بهتر می کند و اکنون پس از استفاده از اتچمنت هایی که در بالا ارائه کردیم، آمار این سلاح را در اختیار شما قرار می دهیم.

DL Q33 Stats
Damage 80
Fire Rate 28
Accuracy 59
Mobility 52
Range 91
Controls 34

اگر در لود آوت خود با این سلاح تمرین کنید، می توانید به راحتی بر لابی های مسابقه تسلط پیدا کنید. بسیار خوب، اکنون اجازه دهید به بارگیری بعدی در لیست ما از بهترین بارگیری های تفنگ تک تیرانداز COD Mobile برویم.

 • تفنگ تک تیرانداز Rytec AMR

بهترین بارگیری تفنگ تک تیرانداز کالاف دیوتی موبایل
بهترین بارگیری تفنگ تک تیرانداز کالاف دیوتی موبایل

این یک تفنگ تک تیرانداز نیمه اتوماتیک در COD Mobile است که می تواند دشمنان را در یک شلیک از بین ببرد و ثابت می کند که این اسلحه آسیب بالایی دارد. Rytec AMR یک تک تیرانداز واقعا خوب برای تازه کارانی است که سعی در بهبود گیم پلی خود دارند.

این اسلحه دارای پوسته های خیره کننده ای است که در فروشگاه موجود است که پس از خرید می توان آن را اعمال کرد. ما بهترین پیوست های توصیه شده برای این سلاح را در زیر برای شما عزیزان فهرست می کنیم

 1. Barrel: سبک MIP
 2. Stock – موجودی: OWC Skeleton Stock
 3. Laser – لیزر: OWC Laser – تاکتیکی
 4. Rear Grip: نوار دستگیره استیپل
 5. امتیاز: مهمات کامل

این اتصالات اسلحه شما را قوی تر و سریع تر می کند. ما پس از اعمال پیوست های ذکر شده در بالا، آمار این سلاح را فهرست می کنیم.

Rytec AMR Stats
Damage 80
Fire Rate 31
Accuracy 62
Mobility 24
Range 90
Controls 32

این سلاح در صورت تسلط بر آن می تواند کشنده باشد. این برای این بارگیری بود و اکنون ما به بارگیری Sniper بعدی در لیست خود خواهیم رفت.

 • تفنگ تک تیرانداز کوشکا – Koshka

بهترین تفنگ تک تیرانداز کالاف دیوتی موبایل
بهترین تفنگ تک تیرانداز کالاف دیوتی موبایل

برای باز کردن قفل Koshka، بازیکنان باید به Tier 21 برسند. این یک تک تیرانداز چشمگیر در COD Mobile است که با دقت بسیار بالایی آسیب 180/160/140/90 را وارد می کند. بسیاری از بازیکنان این تک تیرانداز را ترکیبی از Outlaw و Locus می دانند.

می‌توانید پوسته‌های خیره‌کننده متعددی را برای این سلاح در فروشگاه پیدا کنید که می‌توانید آن‌ها را خریداری کنید و اسلحه خود را متمایز کنید. ما بهترین پیوست های این اسلحه را که هر بازیکنی باید داشته باشد را فهرست می کنیم

 1. Barrel: سبک MIP
 2. Stock – موجودی: سهام تحرک
 3. لیزر: لیزر OWC
 4. 8 دور سریع مگ
 5. نوار چسب

این پیوست‌ها با افزایش آمار، اسلحه شما را حتی مرگبارتر می‌کنند. پس از اعمال پیوست هایی که در بالا ارائه کردیم، آمار این مورد را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

Koshka Stats
Damage 90
Fire Rate 27
Accuracy 49
Mobility 46
Range 62
Controls 26

همانطور که از آمار بالا می بینید که این اسلحه می تواند آسیب جدی وارد کند بنابراین اگر حریف شما از آن استفاده می کند بهتر است از آن محافظت کنید. این برای این بارگذاری بود حالا اجازه دهید به سراغ بعدی برویم.

 • تفنگ تک تیرانداز ZRG 20 میلی متر

بهترین تک تیراندازها در COD Mobile
بهترین تک تیراندازها در COD Mobile

ZRG 20mm یک تفنگ تک تیرانداز در کالاف دیوتی موبایل است که آسیب زیادی وارد می کند، بسیار دقیق است و حرکت سریع گلوله دارد. بازیکنان می توانند از این سلاح برای از بین بردن دشمنان از فاصله دور استفاده کنند. ZRG 20mm نیز یکی از بهترین تک تیراندازها در COD Mobile محسوب می شود.

این تک تیرانداز می تواند تنها با یک شلیک دشمنان را از بین ببرد و همچنین دارای پوسته های خیره کننده ای نیز می باشد. ما در زیر لیستی از بهترین اتچمنت های این سلاح را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

 1. Muzzle: OWC Light Suppressor
 2. Barrel: سبک MIP
 3. Stock – سهام: YKM Light Stock
 4. لیزر: OWC Laser – تاکتیکی
 5. مهمات: ضد وسیله نقلیه مگ

این اتصالات اسلحه شما را به یک جانور کامل تبدیل می کند که قادر است تمام دشمنان شما را در لابی مسابقه از بین ببرد. حال پس از اعمال اتچمنت های فوق، آمار این سلاح را در اختیار شما قرار می دهیم.

ZRG 20mm Stats
Damage 95
Fire Rate 27
Accuracy 62
Mobility 35
Range 74
Controls 40

این سلاح یک جانور مطلق است و اگر در بارگیری شما باشد واقعاً یک دارایی خواهد بود. ما به هر گیمر COD Mobile توصیه می کنیم که یک بار این Sniper Loadout را امتحان کند زیرا شما را ناامید نمی کند. این برای این سلاح مرگبار بود حالا اجازه دهید به آخرین بارگیری تک تیرانداز در لیست خود برویم. اگر به بازی های موبایل علاقه دارید، 25 بهترین بازی موبایل را فراموش نکنید.

 • تفنگ تک تیرانداز M21 EBR

تفنگ تک تیرانداز در کالاف دیوتی موبایل
تفنگ تک تیرانداز در کالاف دیوتی موبایل

M21 EBR یکی از بهترین تفنگ های تک تیرانداز برای نبردهای میان برد است. این یک فایل Sniper نیمه اتوماتیک با نرخ آتش و پایداری بالا می باشد. این سلاح در صورت استفاده صحیح می تواند واقعا کشنده باشد. این اسلحه دارای انواع مختلفی از پوسته های مختلف برای بازیکنان است.

ما بهترین اتچمنت های این سلاح را در زیر فهرست می‌کنیم که باعث می‌شود آن را در طول نبردهای میان‌برد کشنده‌تر کنند.

 1. Muzzle: OWC Light Suppressor
 2. Optic – اپتیک: 6x محدوده تاکتیکی B
 3. Stock – سهام: YKM Light Stock
 4. Underbarrel: اپراتور Foregrip
 5. لیزر: OWC Laser – تاکتیکی

این اتچمنت ها باعث افزایش آمار اسلحه می شود و پس از اعمال اتچمنت های ذکر شده، آمار اسلحه را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

M21 EBR Stats
Damage 72
Fire Rate 35
Accuracy 73
Mobility 54
Range 78
Controls 73

همانطور که از آمار بالا می بینید که این اسلحه فقط می تواند آسیب معمولی وارد کند اما این اسنایپر هنوز هم یکی از بهترین ها است زیرا در مبارزات میان رده واقعاً مؤثر است. بسیاری از گیمرها دوست دارند از این سلاح در مبارزات جنگی خود استفاده کنند. این برای بارگیری تیرانداز از خفا بود.

فراموش نکنید که فقط در وبلاگ سایت گیمو گیفت می توانید در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.

این برای بهترین اتچمنت تفنگ تک تیرانداز کالاف دیوتی موبایل بود. ما امیدواریم که تا به حال شما بچه ها درک بهتری از تفنگ های تک تیرانداز در COD Mobile داشته باشید و اگر در مورد اطلاعات مربوط به Sniper Loadouts که در بالا ذکر کردیم شک دارید، فراموش نکنید که آنها را در نظرات بنویسید.

همچنین بخوانید:

بهترین اسلحه های کالاف دیوتی در تمام دوران [فهرست ۸ تفنگ برتر]

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت