بهترین کارت های حماسی کلش رویال - 10 ایپک کارت

معرفی بهترین کارت های حماسی کلش رویال – 10 ایپک کارت

بهترین کارت های حماسی کلش رویال، رتبه بندی شده – Epic Cards Clash Royale

در اینجا بهترین Epic Cards Clash Royale ارائه شده است. با ما در سایت گیمو گیفت همراه باشید تا در مورد بهترین کارت های حماسی کلش رویال اطلاعات مفیدی کسب کنید.
کلش رویال بیشتر به خاطر صحنه رقابتی فعال، گیم پلی سرگرم کننده و فهرست بزرگی از کارت ها که بازیکن می تواند از بین آنها انتخاب کند، شناخته شده است. شما می توانید انواع مختلفی از عرشه ها را بسازید، از انواع کارت ها استفاده کنید و راه خود را به بالای تابلوهای لیدر جمع آوری کنید.

کمیاب بودن کارت نشان‌دهنده کیفیت کارت نیست، بلکه تعیین می‌کند که هر چند وقت یک‌بار کارت مذکور را دریافت کنید و زمانی که شروع به جمع‌آوری آن می‌کنید از چه سطحی شروع کنید. کارت های حماسی تفاوتی ندارند. به‌عنوان سومین کارت‌های کمیاب، به‌دست آوردن آن‌ها دشوار است، اما از سطح 6 شروع کنید و حتی اگر بعداً در بازی آن‌ها را دریافت کنید، آن‌ها را به سرمایه‌گذاری ارزشمندی تبدیل می‌کند.

خرید جم کلش رویال از سایت گیمو گیفت

ارزان ترین سایت خرید جم کلش رویال، گیم گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش رویال در ایران

گیموگیفت یکی از همون فروشگاه های معتبر برای خرید جم Clash Royale هستش. سفارش شما در کم ترین زمان انجام میشه . با خیال راحت میتونین مسابقات و چالش های بازی رو انجام بدین.

معرفی بهترین کارت های حماسی کلش رویال

1: بهترین کارت حماسی کلش رویال: بالون – Balloon

کارت اصلی کلش رویال
کارت اصلی کلش رویال

بالون یکی از کارت های اصلی کلش رویال است و در Arena 7 آنلاک می شود. این کارت برای بازی 4 اکسیر هزینه دارد و یکی از بهترین شرایط برد در بازی است. از آنجایی که هوا منتقل می شود، نیروهای غوغاهای زمینی می توانند به آن آسیب برسانند.

بالون در بسیاری از کهن الگوهای مختلف قرار می گیرد، اما بیشتر در کنار Lavahound استفاده می شود، کارتی افسانه ای که اساساً یک غول در هوا است. با این حال، بالون را می توان در هر عرشه ای استفاده کرد تا زمانی که از پشتیبانی کافی برای اتصال به برج برخوردار باشد.

2: بهترین کارت حماسی کلش رویال: بچه اژدها – Baby Dragon

کارت های کلش رویال
کارت های کلش رویال

یکی از بهترین کارت های پشتیبانی کننده در بازی، Baby Dragon فقط 4 اکسیر برای بازی هزینه دارد. این یک جادوگر در آسمان است که اسکلت تولید نمی کند و می تواند آسیب بیشتری وارد کند و همچنین شعاع پاشش کمی بزرگتر برای حملات خود دارد.

Baby Dragon در برابر دشمنان ازدحام عالی است و می تواند به عنوان یک واحد پشتیبانی، آسیب قابل توجهی به اهداف سالم وارد کند. چیزی برای دوست نداشتن در آن وجود ندارد.

3: بهترین کارت حماسی کلش رویال: غول گابلین – Goblin Giant

کارت حماسی کلش رویال
کارت حماسی کلش رویال

یک تانک و نیم، Goblin Giant چیزی شبیه یک کارت هیبریدی است. جایی که بیشتر تانک‌ها فقط برای ساختمان‌ها می‌روند، Goblin Giant یک جفت Spear Goblin را در پشت خود دارد که به هر چیزی که در محدوده آنها باشد، پرواز یا زمین حمله می‌کند. این باعث می شود که او حتی بدون هیچ نیروی حمایتی نیز به یک تهدید تبدیل شود.

این کارت که در Jungle Arena باز شده است، هزینه بازی 6 Elixir دارد و HP کمتری نسبت به یک Giant معمولی دارد. با این حال، او می تواند در صورت تنها ماندن به یک برج آسیب قابل توجهی وارد کند و او را تهدیدی می کند که بازیکن دیگر باید با آن مقابله کند یا خطر از دست دادن بازی را تهدید می کند.

4: بهترین کارت حماسی کلش رویال: جلاد – The Executioner

معرفی بهترین کارت های حماسی کلش رویال
معرفی بهترین کارت های حماسی کلش رویال

The Executioner یکی از بهترین مهاجمان AoE در بازی است. اگرچه او سهم نسبتاً خوبی از نرف ها دارد، کارت چهار اکسیر همچنان قوی است و در اکثر دک ها جایگاهی دارد.

به عنوان یک مهاجم AoE، Executioner برای خلاص شدن سریع از شر انبوهی از دشمنان عالی است. به دلیل نحوه آسیب رساندن تبر او، او می تواند در عرض چند ثانیه از شر یک مینیون هورد کامل خلاص شود. به طور کلی، او یک تهدید برای کارت های دشمن است و برای پشتیبانی و دفاع عالی است.

5: بهترین کارت حماسی کلش رویال: گوبلین بشکه – Goblin Barrel

بهترین کارت های حماسی کلش رویال، رتبه بندی شده
بهترین کارت های حماسی کلش رویال، رتبه بندی شده

Goblin Barrel یک کارت سه اکسیر است و یکی از بهترین شرایط برد در بازی است. مشکل بسیاری از شرایط برد این است که شما باید آنها را در کنار کارت های دیگر خود قرار دهید و در صورت فشار اضطراری یا تلافی جویانه، اکسیر کمی برای شما باقی می گذارد.
از آنجایی که Goblin Barrel می‌تواند در هر نقطه از Arena استفاده شود، ابزاری عالی است که می‌توانید از آن برای استفاده کامل از تانک‌ها و متحدان سالم خود استفاده کنید، پس از اینکه حریف از قبل دست خود را بازی کرد.

6: بهترین کارت حماسی کلش رویال: گولم – Golem

بهترین ایپک کارت Clash Royale
بهترین ایپک کارت Clash Royale

کارت 8 اکسیر دیگر، گولم تانک ترین واحد در کلش رویال است. فقط باید در وقت اضافه یا دو اکسیر بازی کرد و عمدتا به عنوان راهی برای فشار دادن به حریف و فشار دادن دست آنها عمل می کند. با این حال، می‌توان از آن برای فشار دادن به برج مقابل استفاده کرد که متوقف کردن یا مقابله با آن بسیار سخت است.

به دلیل سلامت بالایی که دارد، تنها تعداد انگشت شماری از کارت ها می توانند مانع رسیدن گولم به برج های پرنسس شوند. این بدان معنی است که حریف تحت فشار قرار می گیرد تا کارت هایی را به سمت آن پرتاب کند، و آنها را برای حمله در جای دیگر باز می کند، یا در معرض فشار بزرگتر در کنار گولم قرار می گیرد.

7: بهترین کارت حماسی کلش رویال: غول الکتریکی – Electro Giant

بهترین Epic Cards کلش رویال
بهترین Epic Cards کلش رویال

یک نسخه ارتقا یافته از غول معمولی، Electro Giant یکی از پرهزینه‌ترین کارت‌های کل بازی است که فقط برای بازی ۸ اکسیر هزینه دارد. ناگفته نماند که این یک کارت پرخطر است که باید تا لحظه مناسب در دستان شما باشد.

Electro Giant همیشه منطقه ای برای تلافی در اطراف خود دارد. اگر یک نیرو در آن منطقه به آن آسیب برساند، با پس زدن برخورد خواهد شد. این باعث می شود که اساساً در برابر نیروهای ازدحام زمینی مانند ارتش اسکلت ایمن باشد و آن را برای هر سربازی با برد کوتاه دردسرساز می کند. آن را با یک کارت دامنه دار در پشت و یک شرط برد مانند بالون یا هاگ رایدر ترکیب کنید، و دستور پیروزی سه تاج را دارید.

8: بهترین کارت حماسی کلش رویال: P.E.K.K.A.

بهترین کارت حماسی کلش رویال
بهترین کارت حماسی کلش رویال

احتمالاً یکی از کاربردی ترین کارت های کل بازی، P.E.K.K.A است. کارتی است که می تواند جزر و مد نبرد را تنها در چند لحظه تغییر دهد. اگرچه کارت 7 اکسیر قیمت دارد، اما سلامتی و آسیب جنون آمیز بالای کارت ارزش اکسیر را دارد.
اگرچه موقعیتی است، اما معمولاً بازی P.E.K.K.A ایده خوبی نیست. قبل از شروع اکسیر مضاعف زیرا حریف به راحتی می تواند شما را مجازات کند. از آنجایی که P.E.K.K.A. می توان به راحتی با کارت های دسته جمعی یا نیروهای هوایی مقابله کرد، مهم است که از آن فقط برای دفاع استفاده کنید یا زمانی که واحدهای پشتیبانی دارید بازی کنید.

9: بهترین Epic Cards: ارتش اسکلت – Skeleton Army

Epic Cards Clash Royale
Epic Cards Clash Royale

Skeleton Army یکی از مفیدترین کارت هایی است که می توانید در عرشه خود در برابر ضربه های سنگین تک هدف مانند P.E.K.K.A داشته باشید. یا توانا ماینر. کارت حماسی 3 اکسیر قیمت دارد و 15 اسکلت را هنگام بازی به کار می گیرد. هر اسکلت آسیب مناسبی دارد اما سلامت بسیار پایینی دارد.

Skeleton Army اغلب برای طعمه کردن کارت Log حریف یا حتی Zap استفاده می شود. هنگامی که آنها از کارت معمولی AoE خود استفاده کردند، می توانید با بازی کارتی مانند Princess یا Minion Horde آنها را مجازات کنید. Skeleton Army همچنین یک دفاع عالی در برابر کارت های سلامت بالا مانند P.E.K.K.A است. در صورت استفاده صحیح

10: بهترین Epic Cards: دیوار شکن – Wall Breakers

بهترین کارت های حماسی کلش رویال
بهترین کارت های حماسی کلش رویال

Wall Breakers پورتی از بازی دیگر سوپرسل مربوط به نبرد، کلش آف کلنز است. آنها یک گروه حماسی هستند که می توانند از Arena 12 و بالاتر به دست بیاورند. آنها فقط 2 اکسیر قیمت دارند، اما می توانند راهی قوی برای آسیب رساندن به برج ها باشند، به شرطی که مخزن خوبی برای از بین بردن توجه وجود داشته باشد.

وال بریکرها به نوعی شبیه ضربات قوچ هستند، منهای دو بربر. آنها سرعت یکسانی دارند و در مقایسه با کارت کمیاب کمی آسیب کمتری وارد می کنند، اما هزینه کمتر اکسیر این کمبود را پوشش می دهد. با این حال، HP of Wall Breakers بسیار پایین است، تنها یک سوم از Battering Ram است. همانطور که گفته شد، هر دو دیوار شکن می توانند به یک برج پرنسس متصل شوند، اگر هیچ چیز دیگری آنها را هدف قرار ندهد.

فراموش نکنید که فقط در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.

همچنین بخوانید:

معرفی 5 کارت رویال تورنمنت در کلش رویال + مراحل ساخت Tournament

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت