نحوه دریافت رویداد Moco Store فری فایر

نحوه دریافت رویداد Moco Store فری فایر 2024

رویداد Moco Store فری فایر و Scorpio Grasp Fist را اضافه می کند. نحوه دریافت را بررسی کنید

رویداد جدید فروشگاه Moco در Free Fire MAX راه‌اندازی شد که پوسته‌های Mythos Fist و Scorpio Grasp Fist را به عنوان جوایز بزرگ ارائه می‌کند. اینجا به رویداد Moco Store فری فایر میپردازیم.

اقلام را از استخرهای جایزه بزرگ و جایزه از طریق چرخش های الماسی از 9 تا 499 الماس انتخاب کنید.
این رویداد از 20 آوریل تا 3 مه در سرور هندی اجرا می شود، پوسته های جدید مشت را بگیرید!
رویداد جدید Moco Store در Free Fire MAX راه‌اندازی شده است که به بازیکنان این شانس را می‌دهد تا جدیدترین پوسته‌های مشت و سایر آیتم‌های درون بازی را دریافت کنند. جوایز ویژه برای گرفتن پوست Mythos Fist و Scorpio Grasp Fist هستند.

رویداد Moco Store از 20 آوریل تا 3 می بر روی سرور هندی Free Fire MAX در دسترس است و به بازیکنان فرصت دو هفته ای می دهد تا شرکت کنند و الماس خرج کنند و سعی کنند آیتم های مورد نظر خود را به خصوص پوسته های مشت جدید دریافت کنند. این مقاله روشن می کند که چگونه می توانید این اقلام مورد علاقه را بدون هیچ زحمتی به دست آورید.

خرید جم Free Fire 

ارزان ترین سایت خرید جم فری فایر، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم فری فایر در ایران

شما از وب سایت گیموگیفت می تونید سفارش الماس free fire خودتون رو ثبت کنید و به صورت کاملا قانونی و بی دردسر از آپشن های داخل بازی استفاده کنید و نهایت لذت رو از این بازی ببرید.

فروشگاه موکو چیست؟

رویداد Moco Store فری فایر
رویداد Moco Store فری فایر

فروشگاه Moco در Garena Free Fire Max به بازیکنان دو فهرست برای جایزه هدیه می دهد. اولی فهرست گراند و دیگری فهرست جایزه است. به عنوان یک بازیکن، شما فقط می توانید یک مورد را از هر دو فهرست انتخاب کنید. پس از انتخاب آیتم خود، باید الماس (ارز درون بازی) را خرج کنید تا با چرخاندن چرخ، آنها را بدست آورید. در ابتدا، یک ششم شانس برنده شدن کالای مورد نظرتان را خواهید داشت.

با چرخاندن چرخ می توانید دقیقاً جایزه مورد نظر خود را از فهرست دریافت کنید. با این حال، موارد پس از انتخاب و به دست آوردن، دیگر تکرار نمی شوند. از چهار مورد باقی مانده در فهرست، باید انتخاب کنید و بچرخید تا فرصتی برای بدست آوردن آنها داشته باشید. به خاطر داشته باشید که هر چرخش بعدی برای شما الماس بیشتر و بیشتر خواهد داشت.

مکانیک رویداد رویداد فروشگاه جدید موکو

عملکرد رویداد Moco Store در مقایسه با رویدادهای معمولی مبتنی بر شانس در Free Fire متفاوت است. این شامل چندین جایزه است که به یک استخر جایزه بزرگ و یک استخر جایزه جایزه تقسیم شده است. این ساختار به بازیکنان اجازه می‌دهد تا آیتم‌های خاصی را که می‌خواهند از طریق چرخش‌ها با استفاده از الماس به عنوان ارز به دست آورند، انتخاب کنند.

مجموعه کامل جایزه فروشگاه جدید رویداد Moco Store فری فایر

مجموعه جایزه بزرگ در مجموع شامل شش آیتم است:

 • Fist-Mythos
 • مشت – عقرب چنگ زدن
 • Gloo Wall-Aqua Rogue
 • داس شب
 • MP5- عقرب عالی
 • کاتانا-عقرب

بازیکنان می توانند یک مورد را از این استخر انتخاب کنند که می خواهند امتحان کنند و به دست آورند. در زیر جوایز جایزه از استخر جایزه آورده شده است

جوایز جایزه رویداد Moco Store فری فایر:

 • تیغ شب پرنگ
 • جیپ-طوفان آورد
 • نارنجک – زمین لرزان
 • کوله پشتی-عقرب
 • M60-Sublime Scorpio

💯 فراموش نکنید که فقط می توانید در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.🫰

رویداد Moco Store فری فایر و Scorpio Grasp Fist
رویداد Moco Store فری فایر و Scorpio Grasp Fist

پان عقرب

هزینه چرخش الماس برای گرفتن Fist-Mythos و Fist-Scorpio Grasp
برای به دست آوردن آیتم ها، بازیکنان الماس ها را برای چرخش ها خرج می کنند که هزینه آن از 9 به 499 الماس برای چرخش های بعدی افزایش می یابد. الماس های مورد نیاز برای به دست آوردن همه موارد عبارتند از؛ 9، 19، 39، 99، 199، و 499. هر چرخش یک آیتم جدید را تا زمانی که جوایز منتخب از هر دو استخر بدست بیاید تضمین می کند. سایر جوایز کوچکتر مانند جعبه های غارت و کوپن نیز ارائه می شود.

جدا از به‌روزرسانی Moco Store، به‌روزرسانی OB44 Garena پوسته حیوانات AUG – Party Animal، پوسته تفنگ XM8-Blizzard Brawl و یک رویداد Mechadrake با باس‌ها و امتیازهای رتبه‌بندی انحصاری را معرفی کرد. این به‌روزرسانی گیم‌پلی را با چالش‌ها و پاداش‌های جدید، از جمله شکار زامبی‌ها با عمق استراتژیک و اکشن پویا، بهبود می‌بخشد.

همچنین بخوانید:

ویژگی های جدید در به‌روزرسانیOB44 فری فایر – لینک دانلود

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت