ترفندهایی برای دریافت پوسته های افسانه ای رایگان در کالاف دیوتی موبایل

ترفندهایی برای دریافت پوسته های افسانه ای رایگان در کالاف دیوتی موبایل

ترفندهایی برای دریافت پوسته های افسانه ای رایگان در کالاف دیوتی موبایل

The Call of Duty: Mobile Christmas Series Armory مجموعه ای جشن از سلاح های افسانه ای با تم تعطیلات را به بازیکنان ارائه می دهد. این قرعه کشی در مجموع شامل شش طرح افسانه ای است، تعدادی که قبلاً هرگز در یک قرعه کشی دیده نشده بود، که همگی دارای افکت ها و طرح های کریسمس هستند. در این مقاله از سایت گیمو گیفت، ما نگاهی به پاداش‌ها و مکانیک‌های قرعه‌کشی می‌اندازیم که درک محدوده هزینه‌ای که بازیکنان باید انتظار داشته باشند را آسان‌تر می‌کند. بنابراین با ما همراه باشید تا در مورد ترفندهایی برای دریافت پوسته های افسانه ای رایگان در کالاف دیوتی موبایل اطلاعات مفیدی کسب کنید.

معتبر ترین سایت خرید CP کالاف دیوتی

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل در ایران

مروری بر طرح های افسانه ای در سری COD: Mobile Holiday

  • AK-117 Holidays به عنوان اولین طرح افسانه ای در COD Mobile است. اگرچه نادرترین نیست، اما دارای افکت‌های منحصربه‌فرد و یک انیمیشن کشتار متمایز است. با این حال، در مقایسه با سایر افسانه ها فاقد انیمیشن لابی است.
  • طرح تک تیرانداز DLQ Holidays به دلیل محبوبیت و انتشار مجدد در طول زمان بسیار مورد توجه قرار گرفت. جلوه های اصلاح شده آن را به بهترین انتخاب برای بسیاری از بازیکنان تبدیل می کند.
  • چاپ QXR – Secret Santa با هاله متمایز و جلوه کشتن سرگرم کننده خود می درخشد. دید آهنی پوست افسانه ای در هنگام هدف گیری مناظر به سمت پایین، اندکی دید را مسدود می کند. اما آن را با تطبیق پذیری خود با انتخاب های camo جبران می کند.
  • PKM – Red Nose Revenge LMG طراحی چشم نوازی را با قوی ترین اثر کشتن در میان تمام پوسته های افسانه ای در قرعه کشی به نمایش می گذارد. این واقعیت که PKM در مقایسه با سایر گزینه های بازی هرگز انتخاب برتر در بین بازیکنان نبود، تنها دلیل این است که چرا پوست به طور گسترده در اختیار بازیکنان نیست.
  • برخلاف نوشته‌های قبلی، PP19 Bizon Jingle احتمالاً بهترین انیمیشن‌های اسلحه را با طراحی پوشیده از برف همراه با یک انیمیشن کشتار چشم‌گیر دارد. در حالی که ممکن است iron-sight مورد علاقه همه نباشد، اما همچنان یکی از کمیاب‌ترین افسانه‌های بازی باقی می‌ماند زیرا افسانه‌های بیزون زیادی وجود دارد که به‌طور گسترده برای خرید در دسترس بودند.
  • در نهایت، طرح RUS – Holiday Lights که به عنوان بخشی از همکاری گذشته ظاهر شده بود، اکنون با افکت های ارتقا یافته و انیمیشن کشتن به اسلحه خانه باز خواهد گشت. اگرچه هیچ کمبودی در افسانه های RUS در بازی وجود ندارد، اما یکی از انتخاب های برجسته برای عاشقان RUS است.
دریافت پوسته های افسانه ای رایگان در کالاف دیوتی موبایل
دریافت پوسته های افسانه ای رایگان در کالاف دیوتی موبایل

آموزش دریافت پوسته های افسانه ای رایگان در کالاف دیوتی موبایل

آِیا می خواهید بدانید که چگونه شانس خود را برای چرخش رایگان افزایش دهید و پوسته های افسانه ای دریافت کنید؟ ادامه مطلب را از دست ندهید.

به دست آوردن چرخش در اسلحه‌خانه سری کریسمس می‌تواند گران باشد. می توانید از نقاط سری یا COD استفاده کنید. از طرف دیگر، داشتن افسانه های فعلی می تواند شانس شما را برای کسب اسپین های جایزه به میزان زیادی افزایش دهد. بازیکنان برای هر بازی افسانه ای که دارند، 1000 امتیاز سری یا 10 چرخش به دست می آورند.

در برگه «همه سری‌ها» Call of Duty Mobile، بازیکنان می‌توانند سری پوست کریسمس را که با نماد دانه‌های برف در زیر نقشه‌های افسانه‌ای مشخص شده است، پیدا کنند. این دانه‌ی برف یک رویداد اجتماعی پنهان را با جوایز نقطه عطف و جوایز تکمیل‌کننده نشان می‌دهد.

با شرکت در کمپین لایک، بازیکنان می توانند به باز کردن جوایز نقطه عطف با 1 میلیون، 2 میلیون و 3 میلیون لایک کمک کنند. با رسیدن به این نقاط عطف، 100 امتیاز سری در هر آستانه، برای مجموع 300 امتیاز سری به شما تعلق می گیرد. همانطور که در توضیح رویداد ذکر شد، این نقاط سری را می توان برای چرخش در قرعه کشی اسلحه کریسمس استفاده کرد.

علاوه بر جوایز امتیاز نقطه عطف، پایان دادن به کمپین لایک با 3 میلیون، جوایز تکمیل‌کننده را نیز برای کسانی که در این مسیر شرکت کردند، باز می‌کند. این آیتم‌های تکمیل‌کننده ویژه شامل قاب تعطیلات، کارت تلفن، آواتار، ایموت و موارد دیگر خواهد بود.

تجزیه و تحلیل شانس و پاداش قرعه کشی سریال تعطیلات

طرح های افسانه ای در سری COD: Mobile Holiday
طرح های افسانه ای در سری COD: Mobile Holiday

احتمالات طرح افسانه‌ای در این زرادخانه 0.5٪ است که با ضرب در شانس هر طرح جداگانه به احتمال کلی 0.55٪ می‌رسد. در مقایسه با نقاشی های خوش شانس معمولی، این شانس ها مطلوب به نظر می رسند. با این حال، موارد تکراری را می توان به نقاط سری تبدیل کرد و احتمال ضرر را کاهش داد.

Armory سری کریسمس همچنین دارای جوایز انحصاری از قرعه کشی های گذشته با موضوع کریسمس است، مانند لوازم آرایشی J358 Merry Maker، پوسته سلاح سرد Candy Stabber و یک نارنجک حماسی با جلوه های ویژه.

سری تعطیلات اسلحه افسانه ای رایگان کالاف دیوتی موبایل و همه آنچه که باید بدانید

در 22 دسامبر، Call of Duty Mobile سری جدید Holiday Armory را منتشر خواهد کرد. این رویداد با زمان محدود به بازیکنان این فرصت را می دهد تا نقشه های اسلحه افسانه ای با موضوع تعطیلات را باز کنند.

مشابه رویداد هالووین، COD: Mobile Holiday Series Armory به بازیکنان این امکان را می دهد که یکی از شش طرح افسانه ای را به صورت رایگان دریافت کنند. طرح‌ها شامل پوسته‌هایی با تم تعطیلات برای DLQ، AK117، QXR، PKM، PP19 Bizon و RUS79U هستند. بازیکنان می‌توانند از طریق رویدادها و نقاط عطف جامعه، امتیازهای سری جمع‌آوری کنند تا این پوسته‌های سلاح را بازخرید کنند.

چگونه می توان پوسته های افسانه ای رایگان را از قرعه کشی سری تعطیلات جمع آوری کرد؟

بازیکنان می‌توانند این نقشه‌های افسانه‌ای را با استفاده از امتیاز COD یا با جمع‌آوری امتیازات سری موجود در Holiday Series Armory به دست آورند. انتظار می‌رود که همراه با راه‌اندازی Armory سری تعطیلات، چندین رویداد و یک رویداد مخفی جامعه برای اولین بار آغاز شوند. بازیکنان این شانس را دارند که با به دست آوردن 3 میلیون لایک در رویداد انجمن، تا 300 امتیاز سری کسب کنند.

علاوه بر این، جوایز نقطه عطف ویژه‌ای در انتظار کسانی است که تمام نقشه‌ها را از Armory سری تعطیلات جمع‌آوری می‌کنند، از جمله یک کارت تلفن Mythic، یک قاب افسانه‌ای جدید، یک شکلک انحصاری به نام «Holiday Series 2023» و یک نماد Holiday Completionist برای پروفایل‌ها.

اسلحه افسانه ای رایگان کالاف دیوتی موبایل
اسلحه افسانه ای رایگان کالاف دیوتی موبایل

قرعه کشی های افسانه ای اضافی

در کنار Armory، Call of Duty Mobile نیز در تاریخ 22 دسامبر، بازی Jingle Jingle را به نمایش خواهد گذاشت. این قرعه کشی شامل طرح افسانه ای PPSH-41 به نام کارگاه تعطیلات است. علاوه بر این، چندین قرعه‌کشی خوش‌شانس افسانه‌ای دیگر در طول رویداد 12 روز معاملات تا 15 درصد تخفیف خواهند داشت.

آرمی سری COD: Mobile Holiday سری آتی، تعداد زیادی را برای طرفداران Call of Duty Mobile به ارمغان می آورد که در مورد این ماه هیجان زده شوند. همراه با فرصتی برای باز کردن پوسته‌های اسلحه افسانه‌ای جدید، بازی در سال جدید به گسترش خود ادامه می‌دهد. در حال حاضر اطلاعاتی در مورد اضافه شدن تک تیرانداز LW3 Tundra برای فصل 1 منتشر شده است. اما قبل از آن، جالب است که ببینیم اسلحه خانه تعطیلات به اندازه قرعه کشی سری هالووین برای بازیکنان پاداش می دهد. بازیکنان همچنین باید توجه داشته باشند که به دست آوردن پوسته ها نیز جزء نقطه عطف پوست HG-40 Prestige محسوب می شود.

همچنین بخوانید:

چگونه در کالاف دیوتی موبایل اسکین رایگان بگیریم؟

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
17 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پوریا حسن پور
میهمان
پوریا حسن پور
4 ماه قبل

نمی دانم

Meraj
میهمان
Meraj
4 ماه قبل

سلام الان 23 بار این گردونه رو زدم ولی هنوز گان نداده چکار کنم که یکی از گان هارو بهم بده ؟

حسین
میهمان
حسین
4 ماه قبل
پاسخ به  Meraj

سلام من dlqرو با بارششم گرفتم

_Amir
میهمان
_Amir
4 ماه قبل

میشه بگید چطور دی ال هالیدیو بگیرم🥲
میخامتش

D..
میهمان
D..
4 ماه قبل
پاسخ به  _Amir

سلام من پنج یا ششمین بار Ak117 رو گرفتم
برای اینکه شانس بیشتری برای دریافت گان داشته باشی روی اون گانی که میخوای ضربه بزن بعد سمت راست گان ها دوتا فلش روبه بالا است که نوشته select اونو بزن
چندین بار این کار رو با دوتا گان امتحان کن شانست رو تا ۸۰، ۹۰ درصد افزایش می ده

داش دانیال
میهمان
داش دانیال
4 ماه قبل
پاسخ به  _Amir

من گرفتمش با یه باگ

محمد
میهمان
محمد
4 ماه قبل
پاسخ به  داش دانیال

سلام

ارمیا
میهمان
ارمیا
4 ماه قبل
پاسخ به  داش دانیال

چطوری میشه توضیح بدی

EMAD
میهمان
EMAD
4 ماه قبل
پاسخ به  داش دانیال

سلام لطفاً میشه بگی چطوری

هادی
میهمان
هادی
4 ماه قبل

خیلی بازی خوبیه

محمد
میهمان
محمد
4 ماه قبل

من سیپی در کالاف سیپی می خوام

امید محمودی
مدیر
4 ماه قبل
پاسخ به  محمد

لینک خرید سی پی از گیمو گیفت:
https://gamogift.com/call-of-duty-mobile-cp/

Lu30fer
میهمان
Lu30fer
4 ماه قبل
پاسخ به  امید محمودی

به من مواد بدهید ، من Ak117 میخام

هادی
میهمان
هادی
4 ماه قبل

سلام اگه میشه باگ گردونه هالی دی را بگید منم دی ال هالی دی رامیخوام😍

هادی
میهمان
هادی
4 ماه قبل

سلام اگه میشه باگ گردونه هالی دی را بگید

علیرضا
مدیر
4 ماه قبل
پاسخ به  هادی

سلام تا جایی که من میدونم باگ نداره که

محمد
میهمان
محمد
4 ماه قبل

بازی خوبیه

علت درخواست بازپرداخت