چگونه در کالاف دیوتی موبایل اسکین رایگان بگیریم؟

چگونه در کالاف دیوتی موبایل اسکین رایگان بگیریم؟ (2023)

چگونه در کالاف دیوتی موبایل اسکین رایگان بگیریم؟

Call of Duty Mobile یک بازی رایگان است که می‌توان آن را روی موبایل و رایانه شخصی بازی کرد. در حین انجام بازی، انواع شخصیت ها، اسلحه ها و پوسته ها را باز خواهید کرد. با این حال، دریافت پوسته ها، اسلحه ها و چیزهای دیگر در بازی چندان آسان نیست زیرا برای خرید برخی چیزها به ارز درون بازی نیاز دارید. در این مقاله از سایت گیمو گیفت به شما آموزش می دهیم که چگونه در کالاف دیوتی موبایل اسکین رایگان بگیریم؟

برای بدست آوردن برخی از پوسته ها، باید وظایف و چالش های مختلفی را انجام دهید تا قفل پوسته ها باز شود. شما فقط باید وظایف را انجام دهید و پوسته کسب کنید، و این به این معنی است که بدست آوردن پوسته در COD Mobile کاملا رایگان است. اما برخی از پوسته ها هستند که برای خرید آن باید پول خرج کنید، مانند پوسته های پریمیوم. پوسته های دیگر را می توان به صورت رایگان خریداری کرد. بنابراین، اگر نمی‌خواهید پول خرج کنید یا می‌خواهید به راحتی پوسته‌ یا اسکین رایگان در کالاف دیوتی موبایل دریافت کنید، روش‌های ارائه شده را بررسی کنید.

Call of Duty موبایل یک FPS در iOS و Android با حالت Multiplayer و حالت Battle Royale است. همه طرفداران فرمت های بتل رویال در موبایل یا هر پلتفرم دیگری، می دانند که پوسته ها مهم هستند. نه برای بهترین بودن، بلکه به این دلیل که پوست به شخصیت او داستان می دهد،  بنابراین همه ما می‌خواهیم پوست‌هایی داشته باشیم که واقعاً عالی باشند.
پوسته‌های روی موبایل CoD بیشتر درباره شخصیت‌های نمادین Call of franchise هستند. ما حدس می زنیم که شما به طور خاص به Ghost فکر می کنید! در این مقاله نحوه دریافت یا باز کردن چند اسکین رایگان در موبایل Call of Duty را توضیح می دهیم، با ما همراه باشید 😉

معتبر ترین سایت خرید CP کالاف دیوتی

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل در ایران

نحوه دریافت اسکین رایگان در کالاف دیوتی موبایل

اسکین رایگان در کالاف دیوتی موبایل
معرفی اسکین رایگان در کالاف دیوتی موبایل
 • نکته 1:

وقتی در یک رویداد شرکت می‌کنید یا هنگام تماشای جریان‌های مسابقات، می‌توانید پوسته‌های رایگان را با دریافت جوایز باز کنید! نکته: برای دسترسی به جریان تلفن همراه CoD، کافی است دکمه را در بالای صفحه در صفحه اصلی فشار دهید.

برای دریافت همه جوایز رایگان، چندین ساعت پخش جریانی از شما طول خواهد کشید. با این ترفند به شخصیت های پوسته ها، چترهای BR و اسلحه های پوستی و آیتم های مختلف (طلسم شانس، کارت ویزیت و …) دسترسی دارید اما باید مطمئن شوید که زمان شما در رابط استریم اپلیکیشن موبایل CoD ثبت می شود. . جوایز خود را از پوسته های موجود در صندوق پستی برنامه خود دریافت خواهید کرد.

 • نکته 2:

سپس، برای دریافت پوسته های رایگان بیشتر در Call of Duty موبایل، روش دیگری وجود دارد: اجرای رویدادها در سایر بازی های Call of Duty روی کنسول یا رایانه شخصی. در واقع، می‌توانید با وارد شدن به همان حساب Call of Duty، پوسته‌ها را در تلفن همراه CoD کسب کنید.

به عنوان مثال، با شرکت در بتای جنگ سرد، امکان دریافت پوسته رایگان از آدلر وجود داشت. همچنین می‌توانید از طریق حالت Warzone، به سادگی با تکمیل آموزش، CoD Mobile را به دست آورید. در آنجا می‌توانید توکن‌های Warzone را برای باز کردن قفل پوسته‌ها از جمله Ghost و Price کسب کنید.

 • نکته 3

آخرین نکته: در چالش ها برنده شوید و ماموریت ها را کامل کنید! و بله، زیرا هر چه بیشتر بازی کنید، پاداش بیشتری دریافت خواهید کرد. Call of Duty موبایل به خوبی شناخته شده است که یک بازی مبتنی بر “Train hard” برای موفقیت است.

به عنوان مثال، شما می توانید پوسته Scylla Sleigher، یکی از بهترین موبایل های CoD زنانه اپیک اسکین، به نظر من، را در قرعه کشی fireside دریافت کنید.

دریافت پوسته رایگان در کالاف دیوتی موبایل (بهترین اسکین رایگان کالاف دیوتی موبایل)

نکته ای که در اینجا باید به آن توجه کرد این است که تعداد پوسته های رایگان موجود در هر فصل متفاوت است. این مسابقات هر سال یک بار یا بیشتر برگزار می شود. همچنین، چندین رویداد در زیر تب ویژگی های بازی وجود دارد. این ماموریت‌های جانبی در مواقعی به بازیکنانی با پوسته شخصیت غیرمعمول برای تکمیل اهداف خاص پیشنهاد می‌کنند.

با هر فصل جدیدی که Call of Duty Mobile اعلام می‌شود، به‌روزرسانی فروشگاه اعتباری ارائه می‌شود. علاوه بر این، فروشگاه اعتباری دو بار در هر فصل به روز می شود. یک بار در ابتدای فصل و بار دیگر تا نیم فصل دوم. همه بازیکنان باید مقداری اعتبار درون بازی ذخیره کنند و سپس برای خرید پوسته های جدید لیست شده به فروشگاه اعتباری بروید.

امیدواریم که این لیست به شما کمک کند، به خصوص اگر بازیکن جدیدی هستید که وارد دنیای عظیم Call of Duty موبایل می شوید.

بیایید در مورد محبوب ترین پوسته های رایگان و نحوه دریافت همه آنها صحبت کنیم. ما با مواردی که همه مطمئناً می توانند داشته باشند شروع می کنیم، و سپس در مورد برخی از مواردی که ممکن است برخی از شما نتوانید آنها را دریافت کنید، صحبت خواهیم کرد.

معرفی محبوبت ترین اسکین رایگان در کالاف دیوتی موبایل

 • سراف – فلز گرانبها:

یکی از محبوب ترین پوسته ها Seraph – Precious Metal است. این می تواند به عنوان یکی از بهترین پوسته ها در نظر گرفته شود، نه فقط فصل 4. چگونه این پوست را بدست آوریم؟ برای به دست آوردن این پوسته باید بتل رویال را بازی کنید و به رتبه Master III برسید. ممکن است راه رسیدن به Mater III برای آن دسته از بازیکنانی که به اندازه صعود به Tiers بازی نمی کنند، بسیار زیاد به نظر برسد و ممکن است به گریندهای زیادی نیاز داشته باشد. برای رسیدن به Master III، باید در Tiers سطح بالاتری داشته باشید و از فعالیت های خود امتیاز کسب کنید.

برای به دست آوردن امتیاز، بقای هر روز را به جای رفتن برای حداکثر کشتار انتخاب کنید. برای بقا بروید و تا زمانی که می توانید زنده بمانید. سعی کنید اگر برای رسیدن به پنج یا سه نفر برتر تلاش می کنید از دعوا اجتناب کنید، زیرا در اینجا امتیاز می گیرید.

 • واسکز:

پوسته زیر ما Vasquez است که در فروشگاه اعتباری موجود است و می توانید آن را تهیه کنید. شما مجبور نیستید پول واقعی خرج کنید و می توانید با اعتبار خرید کنید. این پوسته 6 هزار اعتبار هزینه دارد. این پوست ممکن است بهترین نباشد، اما مناسب است. این پوسته همچنین از طریق باندل هایی با نام دیگر با قیمت 5 دلار در دسترس است، اما ما فکر می کنیم پوسته F2P بهتر است زیرا ظاهری نظامی تر دارد، نه پوسته های زرق و برق دار. کارهای ورود به سیستم یا موارد Battle Pas را انجام دهید و روزنامه های روزانه خود را انجام دهید تا اعتبار کافی برای خرید این پوسته را دریافت کنید.

 • بولداگ آمریکایی:

بیایید پوستی را که از رویداد ورود به تقویم 30 روزه دریافت می‌کنید، فراموش نکنیم، که همه می‌توانند اگر روزها به اندازه کافی بازی کنید یا فقط هر روز وارد شوید تا پاداش‌هایی را که در روز 24 دریافت می‌کنید، دریافت کنید. بنابراین حتی اگر وقت ندارید. ، فراموش نکنید که هر روز وارد شوید. این پوست بولداگ آمریکایی نام دارد. بولداگ آمریکایی یک پوست مناسب است.

 • مرک روسیه – شکارچی آهن:

مورد بعدی از طریق رویدادهای فصلی است، و باز هم، اگر کمی برای آن کار کنید که Merc روسیه – شکارچی آهنین نام دارد، همه می توانند داشته باشند. این پوست ممکن است جایزه نگیرد، اما حداقل یک پوسته رایگان است. شما باید وارد چالش های BR Mastermind شوید، بنابراین باید 3 مسابقه بتل رویال را برای به دست آوردن این پوسته انجام دهید. ثانیاً، شما باید ده قتل در رستوران غذاخوری دریافت کنید. اگر در Diner کشتار را دریافت نکنید، نمی‌توانید این پوسته را دریافت کنید، بنابراین مطمئن شوید که به Diner بروید و چند کشتار خوب پیدا کنید.

چند پوسته زیر که در مورد آنها صحبت خواهیم کرد نیاز به شانس دارند، در حالی که پوسته های قبلی آسان تر و مطمئن تر برای همه بودند.

 • Merc 5 – Aurora:

اگر روزنامه‌های روزانه‌تان را برای دریافت این یکی از طریق جعبه‌ها انجام دهید، کمک خواهد کرد. این پوسته رایگان است، اما تضمین نمی شود که این پوسته را همانطور که در پشت گاچا قرار دارد بکشید. این پوست Merc 5 – Aurora نام دارد. به هر حال قرار است روزنامه‌های روزانه را انجام دهید تا اعتبار چیزهای دیگر بازی را دریافت کنید و از این طریق می‌توانید پوسته را نیز به عنوان جایزه دریافت کنید.

 • Nomad – Snowblind:

در دسترس بودن پوست زیر نیز از این جعبه‌هایی است که در بالا ذکر شد، به نام Nomad – Snowblind. Nomad را می توان از رویدادی به نام Dog Tag Duty دریافت کرد. «هیچ کس را پشت سر نگذارید! برچسب های سگ را جمع آوری کنید، آنها را به اهداف خود برسانید و پاداش بگیرید. برای بدست آوردن این پوسته ها می توانید این اهداف را تکمیل کنید. ممکن است مجبور شوید برای این رویداد تگ های کافی برای دریافت این پوسته به دست آورید. به طور خلاصه، شما باید 15 بازی را انجام دهید و در 6 مورد از این بازی ها برنده شوید و سپس 200 تگ سگ جمع آوری کنید.

 • صفر:

برای بعدی باید دوباره BR و Ranked Multiplayer بازی کنید چون در جوایز Ranked قرار دارد. از بالا رفتن از Ranks، برای هر سطح یا رتبه چند جعبه دریافت می کنید. هیچ پوست سربازی در جعبه ها وجود ندارد. فقط بعد از سطح Master و Pro 4 می‌توانید آنها را از جعبه‌هایی که شامل Soldiers هستند دریافت کنید. پس از این رتبه، می توانید پنج عدد از این جعبه ها را دریافت کنید.

شما پنج جعبه دیگر در چند نفره رتبه بندی شده دریافت می کنید. پس فراموش نکنید که در چند نفره رتبه بندی کنید. به طوری که در مجموع ده جعبه به صورت رایگان. بنابراین، از یکی از این جعبه‌ها، پوستی به نام Zero را دریافت می‌کنید، یکی از کمیاب‌ترین پوسته‌ها، که در فصل جاری تنها 1 درصد احتمال ریزش دارد.

 • باتری – قطرات:

به همان روشی که می توانید یکی دیگر از این پوسته ها را تهیه کنید Battery – Droplets نامیده می شود. یکی دیگر از این موارد کمیاب با افت کم اما حداقل بالاتر از صفر، باتری 4 درصد شانس افت دارد.

بهترین اسکین رایگان کالاف دیوتی موبایل
اسکین رایگان کالاف دیوتی موبایل

چرا Combat Pass را برای پوست های شیک انتخاب کنید؟

گذرگاه نبرد تلفن همراه Call of Duty به شما این امکان را می دهد که پوسته های زیبای زیادی داشته باشید. با این حال، همانطور که می دانید، Battle Pass رایگان نیست. این پاس حدود 10 یورو هزینه دارد زیرا برای دریافت آن به 800 CP نیاز دارید. در هر فصل، Battle Pass به شما اجازه می دهد تا پوسته های زیادی (نادر، حماسی و حتی افسانه ای)، جوایز و حتی احساسات دریافت کنید.

اسکین ها Combat Pass رایگان نیستند، اما مزایای زیادی خواهید داشت:

پوسته های بیشتر، احساسات بیشتر، اسلحه های پوستی بیشتر. شما به پوسته های محدود، پوسته های جدید و پوسته هایی که فصل جاری را منعکس می کنند دسترسی دارید.
رویدادهای بیشتری برای شرکت در آن، که به تعمیم، به معنای پاداش بیشتر، و در نتیجه حتی بیشتر پوسته ها و اشیاء است!
Combat Pass، البته، رایگان نیست، اما یک اشتراک نیست: شما آزاد هستید که پاس فصل بعد را خریداری نکنید.

چگونه قفل پوست افسانه ای Dark Side نیکتو را در موبایل Call of Duty باز کنیم؟

نیکتو شخصیتی است که در Call of Duty: Modern Warfare به عنوان “اپراتور وفاداری” یافت می شود. این شخصیت هم باحال است و هم برای دشمن بسیار ترسناک است، مخصوصاً در Dark Side پوستش. این شخصیت مورد شکنجه و بد شکلی قرار گرفته است، او یک سرباز راستگو و حسابگر است. از این رو طرف بد او! پوسته Dark Side اولین اپراتور افسانه ای بازی است. این امکان را به شما می دهد که موتور سوار شوید و موارد حذفی را در یک ساعت هولوگرافیک دنبال کنید.

برای به دست آوردن پوسته افسانه ای Dark Side Nikto، باید صبور باشید و مهمتر از همه حداکثر CP برنده شوید تا بتوانید آن را از طریق Dark Side Lucky Draw بدست آورید. این قرعه کشی مستلزم خوش شانس بودن برای بدست آوردن این پوسته است. اولین قرعه کشی شما رایگان است، اما برای قرعه کشی مجدد باید 40 CP خرج کنید.

چگونه اسلحه گلدن گلخانه حماسی پوست را از موبایل Call of Duty دریافت کنم؟

برای دریافت حماسه طلای موبایل CoD رایگان پوست جدید، باید در یک رویداد شرکت کنید. این پوسته برای KN 44 در تب “فصلی” تب رویدادها در “تفنگ بخار” موجود است. برای دریافت رایگان آن، باید چندین ماموریت را انجام دهید:

 1. 30 دشمن را با هر تفنگ تهاجمی با تجهیزات توصیه شده از بین ببرید.
 2. 20 دشمن را با تفنگ تهاجمی بکشید.
 3. با هر تفنگ تهاجمی و 4 وسیله جانبی 30 دشمن را بکشید.
 4. 30 دشمن را با هر تفنگ تهاجمی مجهز به اپتیک و 4 لوازم جانبی از بین ببرید

اکنون می دانید که چگونه می توانید برخی از پوسته ها را در Call of Duty موبایل دریافت یا باز کنید. در ضمن، با خیال راحت زیر این مقاله کامنت بگذارید و نکات و ترفندهای شخصی خود را در اختیار سایر بازیکنان قرار دهید 😎

 

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت