دریافت صندوق و کارت های رایگان در کلش رویال

چگونه در کلش رویال صندوق افسانه ای بگیریم؟

چگونه در کلش رویال صندوق افسانه ای بگیریم؟

کلش رویال یک بازی است که در اکثر موارد بسیار ساده است. از گرفتن کارت گرفته تا بالا رفتن از طبقات، پیچیده نیست. با این حال، بدون شک بسیار چالش برانگیز است. سیستم تطبیق نه تنها گاهی اوقات بسیار ناعادلانه می شود، بلکه برای برنده شدن در مسابقات نیاز به استراتژی و مدیریت اکسیر زیادی دارد. در این مقاله از سایت گیمو گیفت به اینکه چگونه در کلش رویال صندوق افسانه ای بگیریم؟ می پردازیم، با ما همراه باشید.

با این حال، یک افسانه که ما فوراً از بین خواهیم برد این است که برای برنده شدن در مسابقات به کارت های افسانه ای نیاز دارید. این خیلی درست نیست برای پیروزی در مسابقات نیازی به مسابقات افسانه ای ندارید و جایگزین های زیادی برای آنها وجود دارد. در ادامه این مقاله در مورد این جایگزین ها صحبت خواهیم کرد. با این حال، بدون هیچ مقدمه ای، اینها بهترین راه هایی هستند که می توانید کارت های افسانه ای را به صورت رایگان در کلش رویال دریافت کنید.

خرید جم کلش رویال

ارزان ترین سایت خرید جم کلش رویال، گیم گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش رویال در ایران

دریافت کارت های افسانه ای در کلش رویال

Clash Royale یک بازی استراتژیک محبوب است که بازیکنان را برای ساختن و دفاع از پادشاهی خود به چالش می کشد. یکی از جوایز مورد تقاضا در این بازی قفسه افسانه ای است که حاوی کارت های قدرتمند و کمیابی است که می تواند به بازیکنان مزیت قابل توجهی در مبارزات بدهد. بسیاری از بازیکنان مشتاق هستند که دست خود را روی این قفسه دست نیافتنی قرار دهند، اما یافتن آن می تواند دشوار باشد. در این مقاله برخی از رازهای بدست آوردن یک قفسه افسانه ای در کلش رویال را برملا می کنیم.

یکی از مهم ترین عوامل در به دست آوردن یک قفسه افسانه ای سطح شما در بازی است. هرچه سطح شما بالاتر باشد، احتمال بیشتری برای دریافت یک قفسه افسانه ای به عنوان پاداش برای پیروزی در نبردها وجود دارد. با پیشرفت در بازی و بالا رفتن سطح، شانس شما برای پیدا کردن یک قفسه افسانه ای افزایش می یابد. بنابراین، مهم است که به بازی کردن ادامه دهید و برای بهبود شانس خود به سطح بالا بروید.

صندوق افسانه ای در کلش رویال
صندوق افسانه ای در کلش رویال
 • شماره 1 دریافت تروفی های بیشتر

هنگامی که به 3000 تروفی یا سطح افسانه ای رسیدید، می توانید کارت های افسانه ای خریداری کنید. این کارت های افسانه ای در فروشگاه نشان داده می شوند. علاوه بر این، شما می توانید آنها را با 40000 طلا دریافت کنید. علاوه بر این، چیز دیگری که باید مطمئن شوید این است که شما بالاتر از سطح هفت هستید. در غیر این صورت، حتی اگر طلای کافی داشته باشید، نمی توانید این کارت ها را به دست آورید.

علاوه بر این، می توانید با باز کردن قفس ها، برنده شدن در مسابقات و اهدای کارت های ناخواسته، طلا دریافت کنید. شما همچنین می توانید طلا برای جواهرات در فروشگاه خریداری کنید.

با رسیدن به رویال آرنا، یعنی 2000 جام، می توانید صندوق های افسانه ای را در چرخه قفسه خود داشته باشید. علاوه بر این، قفسه های کینگ با صندوق های پادشاه افسانه ای نیز جایگزین خواهند شد. این صندوقچه ها به شما یک کارت افسانه ای تضمین شده می دهند.

شماره 2 پیوستن به یک قبیله فعال

اگر سطح 8 یا بالاتر هستید می توانید در جنگ های قبیله ای شرکت کنید. در روز جمع‌آوری، می‌توانید 3 بار با کارت‌های خود مبارزه کنید تا کارت‌های Clan را به دست آورید. علاوه بر این، شما از این کارت های قبیله برای ساختن عرشه جنگ برای روز جنگ استفاده خواهید کرد. در روز جنگ، شما می توانید تنها یک نبرد را انجام دهید. طایفه ای که بیشترین پیروزی را در روز جنگ به دست آورد، در جنگ پیروز خواهد شد. رتبه 1 یا 2 باعث می شود که غنائم قبیله ای به شما داده شود تا بتوانید در لیگ های قبیله پیشرفت کنید. در پایان فصل جنگ، یک صندوق جنگی دریافت خواهید کرد. علاوه بر این، این صندوق بر اساس لیگ قبیله شما و جنگ با بالاترین رتبه ای است که در آن شرکت کرده اید.

برای شروع جنگ باید 10 شرکت کننده داشته باشید.
اگر به لیگ Legendary Ist برسید، یک کارت افسانه ای تضمین شده در War Chest خود خواهید داشت!

 • به مبارزه ادامه دهید

هر صندوق ای که دریافت می کنید در یک چرخه صندوق است. 240 صندوق در یک چرخه وجود دارد. پس از رسیدن به رویال آرنا، یک صندوق افسانه ای هر دو دوره یک بار ظاهر می شود. اگر هرگز شکست نخورید، می توانید در هر 480 نبرد یک صندوق افسانه ای بدست آورید. علاوه بر این، با پیشرفت در طبقات، صندوق هایی وجود دارد که افسانه ای تضمین شده را ارائه می دهند. بنابراین، فقط به مبارزه ادامه دهید.

 • رقابت در چالش ها

کلش رویال هر بار که یک کارت افسانه ای را منتشر می کند، یک چالش را برگزار می کند. شما می توانید در این چالش شرکت کنید تا کارت افسانه ای تازه منتشر شده را به صورت رایگان دریافت کنید. با این حال، گرفتن وجود دارد. این چالش ها آسان نیستند. شما باید با افراد دیگر رقابت کنید و 12 برد کسب کنید تا افسانه ای را در دست بگیرید. علاوه بر این، صندوق پاداش به شما شانس بسیار خوبی برای دریافت نه تنها یک طلای افسانه ای بلکه 22000 طلا می دهد.

 • ماموریت های خود را در کلش رویال کامل کنید

کوئست ها وظایف درون بازی هستند که اگر آنها را کامل کنید، به شما پاداش می دهند. این وظایف شامل باز کردن 10 صندوقچه، کارت بازی با هزینه 2 اکسیر یا کمتر، اهدای 4 کارت کمیاب و موارد دیگر است. علاوه بر این، شما همچنین می توانید هر 24 ساعت یک ماموریت را به صورت رایگان رد کنید.

 1. Mega Lightning و Legendary King’s Chests 500 امتیاز هستند.
 2. صندوق های افسانه ای 400 امتیاز برای باز کردن قفل هستند.
 3. صندوق های حماسی 350 امتیاز هستند.
 4. صندوق های غول پیکر و جادویی 300 امتیاز هستند.
 5. صندوق های رعد و برق 250 امتیاز هستند.
 6. صندوق طلایی 50 امتیاز است.
 7. اینها زمان باز شدن نخواهند داشت. امتیاز اضافی که کسب می کنید به صندوق بعدی منتقل می شود.
 • صندوق نقره ای، تاج، طلا، غول پیکر، جادویی و قبیله ای را باز کنید

این صندوق ها بسیار مهم هستند. همه این صندوق ها امکان کمی برای داشتن کارت افسانه ای دارند. شما نمی توانید اجازه دهید این امکان از بین برود.
همانطور که قبلاً گفتیم، این یک افسانه است که برای بردن بازی به کارت های افسانه ای نیاز دارید. جایگزین های متعددی برای استفاده از کارت های افسانه ای وجود دارد. علاوه بر این، بسیاری از بازیکنان برتر به ندرت از کارت های افسانه ای در دسته رقابتی خود استفاده می کنند. بنابراین، اینها بهترین جایگزین برای کارت های مختلف افسانه ای در بازی هستند:

 1. پرنسس و جادوگر یخ را با کمانداران، گردباد، روح یخی یا فلش جایگزین کنید.
 2. Lava Hound را با Golem* یا Baby Dragon جایگزین کنید (این کار عرشه را به طور قابل توجهی تغییر می دهد).
 3. قبرستان را با ارتش اسکلت یا اسکلت بشکه عوض کنید (این عرشه را به طور قابل توجهی تغییر می دهد).
 4. Electro Wizard را با تفنگدار، کمانداران یا Zappies تعویض کنید.
 5. به جای The Log، Zap، Arrows یا Tornado را قرار دهید.
 6. Sparky را می توان با Balloon، Bowler یا Executioner تعویض کرد.
 7. Baby Dragon یا Minion Horde را برای Inferno Dragon اضافه کنید (این عرشه را به طور قابل توجهی تغییر می دهد).
 8. جادوگر شب را با Witch یا Mini P.E.K.K.A جایگزین کنید.
 9. مینی P.E.K.K.A را قرار دهید. یا Rage for Lumberjack (این عرشه را به طور قابل توجهی تغییر می دهد).
 10. راهزن را با شاهزاده تاریکی یا شوالیه عوض کنید.
 11. ماینر را با Knight یا Goblin Barrel جایگزین کنید (این کار عرشه را به طور قابل توجهی تغییر می دهد).
 12. رویال گوست را با دارک پرنس، راهزن یا والکری عوض کنید.
 13. Mega Knight را برای P.E.K.K.A، Dark Prince یا Knight تغییر دهید.
 14. به جای Magic Archer از Dart Goblin یا Princess استفاده کنید.
 15. Ram Rider را با Hog Rider یا Battle Ram جایگزین کنید.
 16. ماهیگیر را می توان با تورنادو یا کارت ساختمان جایگزین کرد.

باز کردن قفل قفسه افسانه ای

دریافت صندوق رایگان در کلش رویال
دریافت صندوق رایگان در کلش رویال

باز کردن قفل قفسه افسانه ای در کلش رویال می تواند یک تجربه هیجان انگیز باشد. این صندوقچه های ویژه حاوی کارت های قدرتمند و کمیابی هستند که می توانند گیم پلی شما را تا حد زیادی بهبود بخشند. در اینجا چند روش برای افزایش شانس خود برای به دست آوردن قفسه افسانه ای آورده شده است:

پیشنهادات فروشگاه: به طور مرتب از فروشگاه درون بازی بازدید کنید تا پیشنهادات ویژه ای را که شامل صندوقچه افسانه ای است بررسی کنید. این پیشنهادات اغلب یک راه تضمینی برای به دست آوردن یک قفسه افسانه ای ارائه می دهند، بنابراین مراقب آنها باشید.

تکمیل چالش ها: در چالش ها و رویدادهای ویژه ای که قفسه های افسانه ای را به عنوان پاداش ارائه می دهند، شرکت کنید. این چالش ها می توانند مهارت ها و استراتژی شما را آزمایش کنند، اما پاداش ها ارزش آن را دارند.
Clan Wars: Clan Wars قابلیتی است که به شما امکان می دهد در نبردها در کنار هم قبیله های خود شرکت کنید. با به دست آوردن تروفی های Clan War، می توانید قفل قفسه های جنگ قبیله ای را باز کنید، که این شانس را دارند که حاوی یک قفسه افسانه ای باشند.

جوایز فصلی: در پایان هر فصل، بر اساس سطح تروفی خود، جوایزی دریافت خواهید کرد. این جوایز می‌تواند شامل یک قفسه افسانه‌ای باشد، بنابراین سعی کنید از نردبان بالا بروید و به سطوح تروفی بالاتری برسید.

Legendary Chest Cycle: Clash Royale یک چرخه قفسه دارد و هر بازیکنی با باز کردن قفل قفسه در آن پیشرفت می کند. در این چرخه، قبل از ظاهر شدن یک قفسه افسانه ای، تعدادی قفسه وجود دارد. پیشرفت خود را در این چرخه پیگیری کنید تا بدانید چه زمانی قرار است یک قفسه افسانه ای بگیرید.
به یاد داشته باشید، به دست آوردن قفسه افسانه ای ترکیبی از صبر، استراتژی و کمی شانس است. به بازی کردن، شرکت در رویدادها و بهبود مهارت های خود ادامه دهید تا شانس خود را برای باز کردن قفل این صندوق ارزشمند افزایش دهید!

سخن پایانی

بالاخره متوجه شدید که روش های زیادی برای به دست آوردن رنگ قرمز افسانه ای در کلش رویال وجود دارد. بنابراین ما ساده ترین و موثرترین راه ها را برای دریافت کارت افسانه ای رایگان در اختیار شما قرار دادیم.

صندوق های افسانه ای و سایر کارت های قوی ممکن است با استفاده از این تاکتیک ها توسط بسیاری از بازیکنان حرفه ای به سرعت در بازی به دست بیایند. به سختی می‌توان کارت‌های افسانه‌ای را پیدا کرد، اما اگر به بازی پایبند باشید، در نهایت به یکی از آنها دست خواهید یافت.

همچنین بخوانید:

چگونه در کلش رویال ژتون رایگان بگیریم؟

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت