چگونه شش بیلدر در کلش اف کلنز بدست آوریم؟

چگونه شش بیلدر در کلش اف کلنز بدست آوریم؟ 2023

چگونه شش بیلدر در کلش اف کلنز بدست آوریم؟

در بازی کلش اف کلنز، سازندگان در ساخت و ارتقای پایگاه شما ضروری هستند. به طور کلی، حداکثر تعداد سازنده‌هایی که می‌توانید داشته باشید پنج است، اگرچه می‌توانید یک سازنده ششم را از طریق بیلدر پایه (از لحاظ فنی Master Builder) دریافت کنید تا به ارتقای شما کمک کند. در این مقاله از سایت گیمو گیفت به اینکه چگونه شش بیلدر در کلش اف کلنز بدست آوریم؟ و مراحل بدست آوردن شش بیلدر در کلش اف کلنز پرداخته ایم، با ما همراه باشید.

سازندگان در کلش اف کلنز ساختارها و همچنین قهرمانان را می سازند و به همین دلیل است که هرگز از باز کردن قفل ششمین سازنده پشیمان نخواهید شد. اگر هنوز نمی‌خواهید توانایی‌های ساخت خود را در کلش اف کلنز به حداکثر برسانید، این راهنما را در مورد نحوه جذب شش سازنده در بازی بررسی کنید.
شما نمی توانید انتظار پیشرفت در کلش اف کلنز را بدون سازنده داشته باشید. در حالی که تکیه بر یک یا دو سازنده در اوایل بازی مشکلی نیست، میزان ارتقاء ها پس از یک امتیاز به طور قابل توجهی افزایش می یابد و بهترین راه برای صرفه جویی در زمان، باز کردن قفل هر شش سازنده است.

شما سفر کلش آف کلنز خود را تنها با دو سازنده شروع می‌کنید و می‌توانید سه سازنده دیگر با 500 (سوم)، 1000 (چهارم) و 2000 (پنجم) جواهر خریداری کنید. هزینه‌کنندگان پول می‌توانند مستقیماً Gems را از فروشگاه خریداری کنند و جامعه F2P می‌تواند روی حذف موانع از پایگاه‌ها و تکمیل چالش‌ها از نمایه تمرکز کند.

بعد از اینکه قفل پنج سازنده در کلش اف کلنز را با Gems باز کردید، در اینجا نحوه باز کردن قفل ششم با کمک بیلدر بیس آورده شده است.

خرید ارزان جم کلش اف کلنز

ارزان ترین سایت خرید جم کلش اف کلنز، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش آف کلنز در ایران

آموزش بدست آوردن شش بیلدر در کلش اف کلنز
آموزش بدست آوردن شش بیلدر در کلش اف کلنز

مراحل بدست آوردن شش بیلدر در کلش اف کلنز

 • مرحله 1

 1. بیلدر بیس خود را به بیلدر هال 9 ارتقا دهید.
 2. اگر از بازی بیلدر بیس لذت می برید، حتماً وقت خود را صرف کنید تا قبل از ارتقا آن را به طور کامل به حداکثر برسانید. در غیر این صورت، می توانید با عجله سالن سازنده خود را برای دریافت استاد بیلدر در اسرع وقت به دست آورید.
 • مرحله 2

تاون هال خود را به سطح 10 ارتقا دهید. این یک پیش نیاز برای Gearing Up the Mortar در روستای خود است، که بعداً باید انجام دهید.

 • مرحله 3

 1. کلبه O.T.T.O در کلش اف کلنز را در پایگاه بیلدر خود بسازید. این به محض رسیدن به سالن سازنده 9 در دسترس خواهد بود، اگرچه تا زمانی که ارتقا پیدا نکند کاری انجام نمی دهد و صرفاً به عنوان یک دفاع حواس پرتی عمل می کند.
 2. ارتقای کلبه O.T.T.O هیچ زمان یا منابعی نیاز ندارد، اما پیش نیازهای مختلفی وجود دارد که باید رعایت شوند.
نحوه باز کردن قفل ششمین بیلدر در کلش اف کلنز
نحوه باز کردن قفل ششمین بیلدر در کلش اف کلنز
 • مرحله 4

 1. پیش نیازهای سطح 2 O.T.T.O Hut را کامل کنید. برای این کار باید یک توپ، برج آرچر و خمپاره را در دهکده خانگی آماده کنید. علاوه بر این، در بیلدر بیس، باید Double Cannon خود را به سطح 4، Archer Tower خود را به سطح 6 و Multi Mortar خود را به سطح 8 برسانید.
 2. کانن: برای تجهیز یک توپ در دهکده خانگی، باید حداقل سطح 7 باشد، و توپ دوبل شما در پایه سازنده باید حداقل سطح 4 باشد. قیمت آن 1.5 میلیون طلا است.
 3. Archer Tower: برای تجهیز یک Archer Tower در Home Village، باید حداقل Level 10 باشد و Archer Tower شما در Builder Base باید حداقل Level 6 باشد. قیمت آن 4 میلیون طلا است.
 4. Mortar: برای Gear Up a Mortar در Home Village، حداقل باید Level 8 باشد و Multi Mortar در Builder Base باید حداقل Level 8 باشد. قیمت آن 8 میلیون طلا است.
 • مرحله 5

الزامات سطح 3 را کامل کنید. برای انجام این کار، باید سربازان Cannon Cart را به سطح 18 ارتقا دهید. این کار از طریق Star Laboratory به دست می آید.

 • ‎‎‎‌مرحله 6

 1. کلبه O.T.T.O خود را به سطح 4 ارتقا دهید. برای این سطح به یک مگا تسلا سطح 9 نیاز است.
 2. قیمت این برج 3 میلیون Builder Gold است.
 • مرحله 7

 1. به سطح 5 O.T.T.O Hut دست یابید. برای این مرحله باید ماشین نبرد خود را به سطح 30 برسانید.
 2. این یکی از سخت ترین بخش های دستیابی به ساز ششم است. مقدار انبوه بیلدر اکسیر چیزی است که آن را چالش برانگیز می کند، همچنین میزان سطوحی که باید به دست آیند و مدت زمانی که ارتقاها طول می کشد.
 • مرحله 8

کلبه استاد ساز را در دهکده خانگی بسازید. هنگامی که کلبه O.T.T.O در کلش اف کلنز را به سطح 5 ارتقا دهید، دو سازنده در Builder Base خواهید داشت. برای ارسال یکی به Home Village برای ساختن ششمین سازنده خود، باید به Home Village برگردید، جایی که از شما خواسته می شود تا Master Builder Hut را قرار دهید.

 • مرحله 9

 1. به Builder Base خود بازگردید، O.T.T.O Hut را انتخاب کنید و Travel را انتخاب کنید. با این کار Master Builder شما به Home Village فرستاده می شود، جایی که او اکنون به عنوان ششمین سازنده شما عمل می کند.
 2. اگر مایل هستید، می توانید این سازنده را در بیلدر بیس نگه دارید و از او برای ارتقاء در آنجا استفاده کنید. بسته به اهداف شما، همیشه این گزینه وجود دارد که او را بین پایگاه ها به عقب و جلو بفرستید

نحوه ارتقاء هات O.T.T.O در کلش اف کلنز

آموزش نحوه ارتقاء هات O.T.T.O در کلش اف کلنز
آموزش نحوه ارتقاء هات O.T.T.O در کلش اف کلنز

چهار کار وجود دارد که باید برای ارتقاءO.T.T.O در کلش اف کلنز به سطح 5 در کلش اف کلنز خود انجام دهید این شامل موارد زیر است:

 • وظیفه 1: یک برج کماندار، یک خمپاره و یک توپ در پایگاه خانه خود با طلا آماده کنید. ملات ها باید سطح 8 یا بالاتر باشند تا آماده شوند و فقط پس از رسیدن به تاون هال 10 می توانید این کار را انجام دهید.
 • وظیفه 2: سبد توپ Builder Base خود را به سطح 18 ارتقا دهید. برای تکمیل سریع این کار، می‌توانید انتخاب کنید که تمام اکسیر خود را در Cannon Cart در آزمایشگاه ستاره خرج کنید.
 • وظیفه 3: مگا تسلا را با کمک Builder Base Gold به سطح 9 ارتقا دهید. برای تکمیل سریع این کار، می‌توانید در حالی که فقط بر ارتقای مگا تسلا با طلا تمرکز کرده‌اید، به سالن بیلدر 9 بشتابید.
 • وظیفه 4: Builder Base’s Battle Machine خود را به سطح 30 ارتقا دهید. برای انجام این کار، به بیش از 64,000,000 اکسیر نیاز دارید.

هیچ ترتیب خاصی وجود ندارد که شما باید این وظایف را انجام دهید. علاوه بر این، می‌توانید ششمین سازنده را تنها پس از تکمیل همه آن‌ها دریافت کنید، بنابراین سفارش به هر حال مهم نخواهد بود.

سوالات متداول

 • حداکثر سطح مگا تسلا در بیلدر بیس چقدر است؟

حداکثر سطح برای مگا تسلا سطح 10 است، اما این تنها با بیلدر هال سطح 10 قابل دستیابی است. فقط باید مگا تسلا خود را به سطح 9 برسانید تا قفل O.T.T.O در کلش اف کلنز را باز کنید.

 • بعد از اینکه قفل O.T.T.O. را باز کنم چه اتفاقی برای کلبه های سازنده در دهکده خانه خواهد افتاد؟

سازندگان اصلی شما دقیقاً یکسان خواهند ماند، اما می‌توانید یک کلبه سازنده اضافی (Master Builder) قرار دهید که مانند کلبه‌های سازندگان سنتی عمل می‌کند.

در مجموع، باز کردن قفل ششمین سازنده در کلش آف کلنز کار سختی است که شما را ملزم به ارتقای ساختارها و نیروها و در عین حال داشتن مقدار زیادی اکسیر و طلا می کند.  با این حال، هنگامی که به سطوح بالاتر تاون هال (10 و بالاتر) رسیدید، متوجه خواهید شد که سازنده ششم واقعاً یک ضرورت است.

امیدواریم راه حل های ذکر شده  برای بدست آوردن شش بیلدر در کلش اف کلنز در مقاله به شما کمک کرده باشد، در قسمت زیر می توانید نظرات خود را برای ما بنویسید.

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت