مهارت های کارکتر Maro در فری فایر

مهارت های کارکتر Maro در فری فایر

مهارت ها، ترکیب ها و نحوه رتبه بندی Maro در فری فایر

کاراکتر مارو در آپدیت OB27 برای نبردهای طولانی مدت کشنده است و اگر بدانید که چگونه آن را به درستی ترکیب کنید، استفاده از آن در میدان نبرد برای به دست آوردن حداکثر سود آن برای ما بسیار آسان خواهد بود.
Free Fire با داشتن شخصیت های بسیار متنوع مشخص می شود. در مجموع بیش از 30 مورد وجود دارد که می توان آنها را در بازی باز کرد اما، این بار، ما روی Maro در فری فایر تمرکز خواهیم کرد. مبارزی که مشخصه آن رویارویی های از راه دور است و دارای توانایی به نام Falcon Fervor است که اگر بدانیم چگونه آن را با سبک بازی خود ترکیب کنیم مارو را بسیار خطرناک می کند.

خرید جم Free Fire 

ارزان ترین سایت خرید جم فری فایر، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم فری فایر در ایران

شما از وب سایت گیموگیفت می تونید سفارش الماس free fire خودتون رو ثبت کنید و به صورت کاملا قانونی و بی دردسر از آپشن های داخل بازی استفاده کنید و نهایت لذت رو از این بازی ببرید.

Maro در فری فایر، متخصص مسافت های طولانی

Maro در فری فایر
Maro در فری فایر

Maro برای بازیکنانی که ترجیح می‌دهند با دشمنان خود در نبردهای دوربرد درگیر شوند، ایده‌آل است، زیرا او یک مجموعه مهارت ایده‌آل برای مبارزات دوربرد دارد و توانایی منفعل او باعث افزایش آسیب دامنه می‌شود. اگر از تک تیرانداز استفاده کنیم، می توانیم آسیب وارد شده در مبارزات با فضای قابل توجه را دو برابر کنیم و علاوه بر این، Falcon Fervor به ما این امکان را می دهد که آسیب ضربه بدن AWM را تا 252 افزایش دهیم.

چگونه با Maro در فری فایر رتبه بندی کنیم؟

برای انجام بهترین عملکرد با مارو، باید این کار را در حالت کلش اسکواد انجام دهیم، یک دوئل بین دو تیم چهار نفره هر کدام که در آن برنده هر کسی است که به چهار پیروزی برسد. اگر اعضای تیم از Shirou یا Moco استفاده کنند، Maro در فری فایر می تواند به دشمنانی که توسط هم تیمی هایش تگ شده اند آسیب بیشتری وارد کند. هنگام بالا رفتن رتبه، بازیکنان به دنبال ایجاد امنیت هستند و در فواصل کوتاه مبارزه نمی کنند، بنابراین Maro یک شخصیت ایده آل برای آن لحظات کلیدی خواهد بود.

بهترین ترکیب‌های موجود Maro در فری فایر

توانایی اصلی مارو به او این امکان را می دهد که بر شخصیت های قدرتمندی مانند اسکایلر و ووکونگ زمانی که با مهارت های مناسب ترکیب می شود تسلط یابد. مارو در ترکیب با Elite Kelly توانایی وارد کردن آسیب 250 درصدی به دشمنان در بردهای طولانی را دارد. وقتی این کار را با Wukong و Hayato انجام دهیم، ماشینی برای حذف رقبا در نبردهای دوربرد خواهد بود.

شخصیت Maro در فری فایر
شخصیت Maro در فری فایر

شخصیت Maro در فری فایر خوبه؟

توانایی مارو می‌تواند بر شخصیت‌های قدرتمندی مانند اسکایلر و ووکونگ غلبه کند که با مهارت‌های شخصیتی صحیح ترکیب شود. به عنوان مثال، وقتی مارو با Elite Kelly ترکیب می شود، می تواند در مسافت های طولانی 250 درصد آسیب به دشمنان وارد کند. وقتی با ووکانگ و هایاتو جفت شود، در طول نبردهای دوربرد یک ماشین تخریب خواهد بود.

Maro Character Passive – Falcon Fervor

در انیمیشن صفحه این کاراکتر، ما چیزی شبیه به یک شاهین هولوگرافیک را می بینیم که به احتمال زیاد مربوط به دشمنان “مشخص شده” ذکر شده در منفعل او است. شاهین‌بازی یکی از سرگرمی‌های مصر باستان است که شامل آموزش شکار پرندگانی مانند شاهین و عقاب است.
با توجه به اصالت مصری‌اش، ممکن است شاهین زمانی که توسط بازیکن شلیک می‌شود، هدف‌ها را علامت‌گذاری می‌کند و به او اجازه می‌دهد تا آسیب بیشتری به دشمنان مشخص‌شده وارد کند، مشابه اینکه شیرو هنگام آسیب زدن به شخصیت‌ها علامت‌گذاری می‌کند. با این حال، این فقط یک حدس است، بازیکنان باید منتظر آزادی او باشند تا او را آزمایش کنند. در اینجا آمار Maro’s Falcon Fervor آمده است:

  • سطح 1: تا 5٪ آسیب در طول مسافت افزایش می یابد. 1٪ افزایش آسیب به دشمنان مشخص شده است.
  • سطح 2: تا 7٪ آسیب در طول مسافت افزایش یافته است، 1.5٪ افزایش آسیب به دشمنان مشخص شده است.
  • سطح 3: تا 10٪ آسیب در طول مسافت افزایش یافته است، 2٪ افزایش آسیب به دشمنان مشخص شده است.
  • سطح 4: تا 14٪ آسیب در طول مسافت افزایش یافته است، 2.5٪ افزایش آسیب به دشمنان مشخص شده است.
  • سطح 5: تا 19٪ آسیب در طول مسافت افزایش یافته است، 3٪ افزایش آسیب به دشمنان مشخص شده است.
  • سطح 6: تا 25٪ آسیب در طول مسافت افزایش یافته است، 3.5٪ افزایش آسیب به دشمنان مشخص شده است.

فراموش نکنید که با اخبار گیمو گیفت همراه باشید تا سایر به روز رسانی های مربوط به بازی ها را دریافت کنید.

مارو در فری فایر
مارو در فری فایر

قیمت و نحوه دریافت Maro در فری فایر

از آنجایی که مارو توانایی منفعل دارد، به احتمال زیاد با 499 الماس یا 8000 طلا در فروشگاه موجود خواهد بود. او به عنوان بخشی از یک رویداد تکمیلی در سرور Free Fire منطقه MENA و همچنین به عنوان بخشی از یک رویداد چرخشی منتشر شد.
بازیکنان می توانند یک بسته نرم افزاری Maro Xtreme را با شارژ تنها 1 الماس در سرور MENA دریافت کنند.

همچنین بخوانید:

بهترین استراتژی برنده شدن بازی های انفرادی فری فایر

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت