رفع خطای Travis-Rilea در Modern Warfare 3

رفع خطای Travis-Rilea در Modern Warfare 3

دلایل و نحوه رفع خطای Travis-Rilea در Modern Warfare 3

Modern Warfare 3 برای بیشتر افراد هوای تازه ای داشت، اما هنوز مشکلاتی وجود دارد که ظاهر می شوند.یکی از این مشکلات کد خطای Travis-Rilea در Modern Warfare 3 با نام کد خطای 14515 است. اما نگران نباشید، این راهنما می‌تواند به شما در حل آن کمک کند. خطای Travis-Rilea در Modern Warfare 3 یک مشکل تشدید کننده است که نیاز به رفع دارد

اگر قبلاً تأیید کرده اید که در انتهای شماست، و نه فقط سرورها از کار افتاده اند، وقت آن است که عیب یابی را شروع کنید.
چند روش مختلف وجود دارد که می توانید برای رفع کد خطای Travis-Rilea در Modern Warfare 3 امتحان کنید، و ما هر یک از آنها را در زیر به اشتراک می گذاریم.

هیچ کس در اوقات فراغت خود از مواجهه با یک خطای شکستن بازی لذت نمی برد. مخصوصاً زمانی که در بازی اصلی شما، یک تیرانداز چندنفره رقابتی مانند Modern Warfare 3 باشد، آزاردهنده است و نمی‌توانید به سرورهای بازی متصل شوید. این همان چیزی است که با خطای Travis-Rilea در Modern Warfare 3 اتفاق می افتد، و در اینجا نحوه حل مشکل آمده است!

خطای Travis-Rilea در Modern Warfare 3
خطای Travis-Rilea در Modern Warfare 3

نحوه رفع کد خطا Travis-Rilea در Modern Warfare 3

خطای Travis-Rilea در Modern Warfare 3، باگی که به طور مداوم تجربه گیم پلی عناوین گذشته را خراب می کرد، با انتقام برمی گردد. این خطا ارتباط شما را قطع می کند و شما را از اتصال به مولفه چند نفره بازی باز می دارد. برای رفع مشکل، روتر/مودم خود را مجددا راه اندازی کنید تا قبل از راه اندازی مجدد بازی، اتصال اینترنت را بازنشانی کنید.

سایت خرید cp کالاف دیوتی موبایل

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی در ایران

فروشگاه گیموگیفت یکی از معتبر ترین سایت ها برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل هستش که نقطه قوت گیم و گیفت پشتیبانی سریع و قیمت پایین تر از همه جاست

چه چیزی باعث خطای Travis-Rilea در Modern Warfare 3 می شود؟

مانند بسیاری از خطاهای اتصال در Modern Warfare 3 و  Call of Duty Warzone، خطای Travis Rilea ناشی از تلاش بیش از حد بازیکنان برای اتصال همزمان در سمت سرور است. با این حال، اگر علت اصلی در سمت شما باشد، معمولاً به دلیل یک اتصال ناپایدار است. به عنوان مثال، اگر طوفان شدیدی را تجربه می کنید، ممکن است ارتباط شما قطع شود. هنگامی که این اتفاق می افتد، خطای Travis-Rilea در Modern Warfare 3 ممکن است رخ دهد.

  • روش 1 – بازی خود را مجدداً راه اندازی کنید

این یکی خیلی سرراست است. به سادگی MW3 خود را مجددا راه اندازی کنید و ببینید آیا آن را برطرف می کند یا خیر. بازی خود را به طور کامل ببندید، به دسکتاپ یا صفحه اصلی بازگردید و سپس بازی را مجدداً راه اندازی کنید.

  • روش 2 – اتصال اینترنت خود را مجدداً راه اندازی کنید

همچنین بسیار خود توضیحی است. برای این مورد، شما می خواهید روتر یا مودم خود را به طور کامل خاموش کنید.

فراموش نکنید که فقط می توانید در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.

Travis-Rilea در Modern Warfare 3
Travis-Rilea در Modern Warfare 3

هنگامی که MW3 را بسته اید، به دستگاه اینترنتی خود بروید و قبل از اینکه دکمه پاور را چند بار یا برای حدود 10 ثانیه فشار دهید، آن را از برق جدا کنید. سپس آن را مجددا وصل کنید و اجازه دهید خود به بالا راه اندازی شود.

  • روش 3 – دستگاه خود را مجددا راه اندازی کنید

روش دیگری که باید امتحان کنید این است که رایانه شخصی، ایکس باکس یا پلی استیشن خود را خاموش کنید، سپس آن را دوباره روشن کنید. این ممکن است به بازنشانی هر چیزی که مانع شما می شود، از جمله اتصال دستگاه به سرورها، کمک کند.

  • روش 4 – نوع اتصال را تغییر دهید

اگر در حال حاضر از WiFi استفاده می کنید، سعی کنید دستگاه خود را مستقیماً از طریق کابل اترنت به روتر یا مودم وصل کنید. این ممکن است به شما کمک کند تا ارتباط قوی تری داشته باشید و مشکل را حل کنید.

اگر هیچ یک از این روش ها کار نمی کند، توصیه می کنیم از طریق این پیوند با پشتیبانی Activision تماس بگیرید.

چرا نمایه MW3 من از Travis Rilea خارج شده است؟

کد خطای Travis-Rilea معمولاً از مشکلات اتصال ناشی می شود که ممکن است در سرورهای شما یا Modern Warfare 3 و Warzone رخ دهد. در حالی که مشکل ممکن است در انتهای شما باشد، به احتمال زیاد مشکل از سرورهای MW3 یا Warzone است

همچنین بخوانید:

لینک دانلود و انتشار فصل ۶ کالاف دیوتی موبایل ۲۰۲۴

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت