بهترین اتچمنت های SA-B 50 در Warzone 2.0

بهترین اتچمنت های SA-B 50 در Warzone 2.0

بهترین لودات و اتچمنت های SA-B 50 در Warzone 2.0

بیایید سه بارگیری قدرتمند و شکسته برای SA-B 50، یکی از قدرتمندترین سلاح‌های Warzone 2.0 را بررسی کنیم!

سایت خرید cp کالاف دیوتی موبایل

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی در ایران

فروشگاه گیموگیفت یکی از معتبر ترین سایت ها برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل هستش که نقطه قوت گیم و گیفت پشتیبانی سریع و قیمت پایین تر از همه جاست

1: کشتار سریعتر و تحرک بالا SA-B 50 در Warzone 2.0

اتچمنت های SA-B 50 در Warzone 2.0
اتچمنت های SA-B 50 در Warzone 2.0

اولین بارگیری که برای SA-B 50 ارائه خواهیم کرد، عمدتاً متمرکز بر آتش و سرعت حرکت است. برای کسانی که می خواهند میانگین طول مسابقه خود را در Warzone کاهش دهند. به طور خلاصه، با افزایش تحرک SA-B 50، کشتن سریع‌تری دریافت می‌کنید و یک ساختار دویدن و تفنگ ایجاد می‌کنید.
در اینجا بهترین اتچمنت ها برای SA-B 50 در Warzone 2.0 آمده است:

Attachment

Item

Barrel

12.5″ Carbon Barrel

Laser

Corio Laz-44 V3

Optic

SP-X 80 6.6x

Stock

XRK Specter Mod Optic

Rear Grip

Schalger Match Grip Stock / Schalger Match Grip Bolt

گفتیم که این بارگیری تماماً در مورد سرعت و تحرک است که امروزه برای تفنگ های تیرانداز، تفنگ های تک تیرانداز یا حتی یک تفنگ جنگی چندان واضح نیست. بنابراین، چگونه به این امر دست پیدا کنیم و چرا؟
XRK Spectre Mod Stock سرعت دید شما را به شدت افزایش می دهد. علاوه بر این، به آتش و سرعت حرکت نیز کمک می کند.

به لطف Schlager Match Grip، می توانید راحت تر و با سرعت بالا حرکت کنید. ما بشکه کربنی 12.5 اینچی کوتاه‌تر را برای بهبود کنترل پس‌زدگی لگن شما انتخاب کردیم. به این ترتیب، هنگام عدم استفاده از اسکوپ در نبردهای نزدیک، سودمند خواهید بود. به همین ترتیب، می‌توانید به راحتی با لیزر Corio Laz-44 V3 کنار بزنید.

در نهایت، ما SP-X 80 6.6x Optic را انتخاب کردیم زیرا محدوده سریع به شما برای بقا کمک زیادی می کند. اگرچه این اپتیک سرعت هدف را به سمت پایین کاهش می دهد، اما کمک زیادی به کشتن می کند.

بهترین Perk برای SA-B 50 در بارگذاری شماره 1 در Call of Duty Warzone 2.0 Recon است. دلیل اینکه ما این پکیج پرک را ترجیح می دهیم این است که با استفاده از افزایش سرعت خود با تفنگ تیرانداز، ردیابی حریف را برای شما آسانتر کنیم.

2: میزان آسیب و تحرک بالا SA-B 50 در Warzone 2.0

بارگذاری بعدی SA-B 50 ما دوباره تحرک را فراهم می کند، اما این بار بیشتر در مورد سرعت گلوله، خروجی آسیب بالا و افزایش دقت است. و این فقط کلاسیک برای ساخت تفنگ تیرانداز است، حتی باید آن را از Modern Warfare II بشناسید.
در اینجا بهترین پیوست ها برای SA-B 50 در Warzone 2.0 آمده است:

Attachment

Item

Muzzle

Polarfire-S

Laser

FSS OLE-V Laser

Bolt

FSS ST87 Bolt

Stock

Assault-60 Stock

Rear Grip

Schlager Match Grip

Polarfire-S Muzzle در این بارگیری بیشترین کار را انجام می دهد، همانطور که در اکثر تفنگ های تیرانداز با ساختاری مانند این. با استفاده از این پوزه که اسلحه را بسیار تقویت می کند، برد آسیب، سرعت گلوله و نرمی هدف شما به شدت افزایش می یابد و تجربه بازی آسان تری را برای شما به ارمغان می آورد. علاوه بر این، پیچ FSS ST87 برای چندین هدف مفید است، و آن را به یک جایگزین عالی برای سلاح هایی مانند SP-R 208 تبدیل می کند.
بهترین Perk برای SA-B 50 در لوداوت شماره 2 در Call of Duty Warzone 2.0 Scout است. درست مانند SO-14 برای بازی سریع و غارتگر دشمنان عالی است.

SA-B 50 در Warzone 2.0
SA-B 50 در Warzone 2.0

3: SNIPER SA-B 50 LOADOUT بلندبرد

این loadout دارای پیوست های مشابه دو مورد دیگر است و برای از بین بردن حریفان از راه دور ایده آل است. بعلاوه، اگر به این سبک بازی علاقه دارید، می توانید یک تفنگ Marksman قدرتمند دیگر، EBR-14 loadouts را نیز بررسی کنید.

در اینجا بهترین اتچمنت ها برای SA-B 50 در Warzone 2.0 آمده است:

Attachment

Item

Barrel

12.5″ Carbon Barrel

Laser

Corio LAZ-44 V3

Bolt

FSS ST87 Bolt

Stock

XRK Specter Mod

Rear Grip

Schlager Match Grip

بارگیری غیرقابل توقف و کشنده دیگری که به سرعت شلیک سرعت می دهد، تحرک را افزایش می دهد و نرمی پس زدن را بهبود می بخشد. در این لود آوت که گیم پلی غالب و سریع تری را ارائه می دهد، به سرعت حریفان خود را بدون نزدیک شدن به زمین خواهید زد. به طور خلاصه، اساساً دارای ویژگی های پایه با سایرین است، اما باید با این یکی تهاجمی تر بازی کنید.
بهترین Perk برای SA-B 50 در بارگذاری شماره 3 در Call of Duty Warzone 2.0 Warden است. شما می توانید به سرعت بین سلاح ها جابجا شوید و سلامتی خود را بازسازی کنید.

اگر می خواهید با تمام اخبار در مورد Warzone Mobile به روز باشید، فراموش نکنید که سایت گیمو گیفت را دنبال کنید و ما را از طریق صفحات رسانه های اجتماعی ما را دنبال کنید.

همچنین بخوانید:

لینک دانلود کالاف دیوتی موبایل فصل ۴ سال ۲۰۲۴

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت