راهنمای تبدیل شدن به یک تک تیرانداز بهتری در پابجی موبایل

راهنمای تبدیل شدن به یک تک تیرانداز بهتری در پابجی موبایل

چگونه با تفنگ تک تیرانداز در پابجی موبایل شات بیشتری بزنیم؟ Sniper Rifle

Sniper Rifle به عنوان یک تفنگ اکشن پیچ و مهره ای با قدرت بالا در هر بازی شناخته می شود. اینجا در PUBG MOBILE، این یک تفنگ کمیاب است که وقتی آن را پیدا کردید، نمی توانید از کنار آن رد شوید و آن را بردارید. با قدرت بالا و حرکت سریع گلوله، پس از شلیک، دشمنان دقیقاً متوجه خواهند شد که با چه سلاحی روبرو هستند. اما هر بازیکنی نمی داند که چگونه از آن به درستی و دقیق استفاده کند. اینجا به ترفند های تفنگ تک تیرانداز در پابجی موبایل میپردازیم.

معتبر ترین سایت خرید یوسی پابجی

ارزان ترین سایت خرید یوسی پابجی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید یو سی پابجی موبایل در ایران

گیموگیفت یکی از همون فروشگاه های معتبر برای خرید یوسی پابجی هستش. تیم گیم و گیفت از افراد با سابقه این حوزه تشکیل شده و روزانه رضایت مشتریان زیادی رو جلب می کنن

راهنمای تبدیل شدن به یک تک تیرانداز بهتری در پابجی موبایل

در اینجا راهنمای کامل تک تیرانداز در پابجی موبایل است که به شما کمک می کند پس از گذراندن تمام مراحل به یک تک تیرانداز بهتر تبدیل شوید.

تفنگ تک تیرانداز در پابجی موبایل
تفنگ تک تیرانداز در پابجی موبایل
  • محدوده دشمن خود را بشناسید

در زندگی واقعی یا فیلم، شما همیشه یک تک تیرانداز را خواهید دید که نزدیک یک مسافت یاب است که توسط 2 نفر مختلف کار می کند. در PUBG MOBILE همه چیز به خودتان متکی است، هم برد را پیدا می کنید و هم اسلحه را شلیک می کنید. هنگامی که متوجه شدید که پیشرفت هدف گیری آسان تر می شود، دانستن علت برد مهم است.

محدوده یابی ممکن است در ابتدا سخت و پیچیده باشد اما بعداً به آن عادت خواهید کرد. برای پیدا کردن برد دشمن خود باید از نقشه ها برای مکان یابی و سنجاق ساختاری که دشمن شما ایستاده است استفاده کنید و سپس شروع به شمارش مربع کنید.

این روش برای هر نقشه ای در PUBG MOBILE اعمال می شود. در نقشه، مربع را می بینید که به دو قسمت تقسیم شده است: مربع بزرگ و مربع کوچک.

  • مربع بزرگ = 1000 متر.
  • مربع کوچک = 100 متر.
  • 10 مربع کوچک = 1 مربع بزرگ.

پس از دانستن برد دشمن خود، محل قرار دادن خط تیراندازی خود است و همچنین بستگی به این دارد که از چه محدوده ای استفاده می کنید.

هدف قرار دادن – 4x، 6x، و 8x

من فقط این 3 میدان را انتخاب می کنم زیرا این یکتک تیرانداز در پابجی موبایل واقعی است که با دقت از میان برد به دور برد پرتاب می کند.

از فاصله 100 متری تا 200 متری می توانید میدان را مستقیماً روی سر دشمن قرار دهید و گلوله مستقیماً به محل هدف شما اصابت می کند.
پس از 200 متر باید هدف خود را کمی بالاتر از سر دشمن تنظیم کنید و گلوله بسته به برد و نوع تک تیرانداز سقوط می کند.
هدف گیری کمی بالای سر به دلیل ریزش گلوله ضربه را تضمین می کند اما گاهی اوقات گلوله به جای سر به گردن یا شانه برخورد می کند. این نیاز به تمرین زیادی دارد تا هدف را کامل کنید.

این روش برای تمام دامنه‌ای که در بالا پیشنهاد کردم کاربرد دارد.

Sniper Rifle در پابجی موبایل
Sniper Rifle در پابجی موبایل

ترفندهای تبدیل شدن به یک تک تیرانداز بهتر در تک تیرانداز بهتری در پابجی موبایل

در اینجا چند نکته وجود دارد که می تواند به شما در بهبود اشتباه خود در هنگام استفاده از تفنگ تک تیرانداز کمک کند.

  • موقعیت و تصمیم

برخی از تک تیراندازها در حال حاضر می توانند به خوبی شلیک کنند، اما در موقعیت یابی و تیراندازی تصمیم گیری ضعیف هستند، پس از شلیک شلیک، فوراً شلیک می شوند. برای جلوگیری از آن باید موقعیت خوبی را پیدا کنید که دشمن یا بازیکن دیگر انتظارش را نداشت. اگر شلیک خود را از دست دادید، بلافاصله از آن نقطه خارج شوید و سعی کنید موقعیت یا زاویه دیگری پیدا کنید تا دشمن خود را گیج کنید.

  • صبور باشید – آرام و جمع

برای شلیک به دشمن خود عجله نکنید، صبور باشید و منتظر بمانید تا او بایستد، خمیده شود، مستعد شود یا بهبود یابد. ضربه زدن به هدف متحرک با یک تک تیرانداز سخت است، حتی اگر ضربه بزنید، نمی توانید آنها را با آن شلیک بکشید، بنابراین سعی کنید منتظر بهترین فرصت باشید.

  • قرار دادن سلاح

وقتی تک تیرانداز در پابجی موبایل را در اختیار دارید به عنوان سلاح ثانویه خود استفاده کنید. اکثر بازیکنان اشتباه می کنند که تک تیرانداز خود را به عنوان سلاح اصلی نگه می دارند و هنگام مواجهه با دشمن غافلگیر کننده چاره ای جز تعویض سلاح یا شلیک 1 شلیک تک تیرانداز ندارند که در مدت زمان کوتاهی نادرست است و توسط دشمن کشته می شود.

چگونه با تفنگ تک تیرانداز در پابجی موبایل شات بیشتری بزنیم؟
چگونه با تفنگ تک تیرانداز در پابجی موبایل شات بیشتری بزنیم؟

Sniper VS Sniper – چه باید کرد؟

با دشمن تک تیرانداز دیگر تکرار نکنید. هنگامی که با تک تیرانداز به دشمن خود برخورد کردید و هر دوی شما شلیک اول را از دست دادید، سعی کنید نارنجک دودی را تکرار نکنید و پرتاب نکنید و در عوض شروع به چرخش کنید تا از احتمال کشته شدن جلوگیری کنید.

فراموش نکنید که فقط می توانید در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.

نتیجه گیری

برای بهتر شدن با Sniper Rifle باید زمان زیادی را تمرین کنید. وقتی به آن عادت کردید ارزش این سلاح را خواهید فهمید. من شخصاً هر نوع تفنگ تک تیراندازی را به دلیل قدرت کلاه ایمنی سطح 2 با یک شلیک یک شلیک یک کشتن دوست دارم و این در هنگام زدن شلیک سر بسیار جذاب است.

همچنین بخوانید:

جوایز فصل جدید C6S18 پابجی موبایل – سیزن 18

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت