بهترین استراتژی های ارتش و حمله کلش اف کلنز برای هر تاون هال

بهترین استراتژی های ارتش و حمله کلش اف کلنز برای هر تاون هال

بهترین استراتژی های ارتش و حمله کلش اف کلنز برای هر تاون هال

با افزایش سطح تاون هال خود در کلش اف کلنز، به نیروهای جدید دسترسی پیدا می کنید و بهترین کار این است که ارتشی مکمل آنها را آموزش دهید. اگر در مورد استراتژی های حمله در کلش آف کلنز فکر می کنید، این لیست از بهترین ارتش ها و حملات برای هر تاون هال به شما کمک می کند. از همین روی با سایت گیمو گیفت همراه باشید.

میزان آزادی که هنگام حمله به پایگاه‌ها در کلش اف کلنز به دست می‌آورید یکی از بزرگترین دلایل موفقیت آن در دهه گذشته است. سربازان و طلسم‌های جدید استراتژی‌های حمله جدیدی را به وجود می‌آورند و هیچ راه عینی برای پیروزی در جنگ وجود ندارد. با این حال، استراتژی‌های حمله خاص قابل اعتمادتر از سایرین هستند. حرفه‌ای‌ها و سازندگان محتوا فعالانه آنها را تبلیغ می‌کنند که باعث می‌شود پایگاه پخش‌های معمولی نیز آنها را یاد بگیرند.

در این وبلاگ ما نگاهی به بهترین و پرکاربردترین ارتش ها و استراتژی های حمله برای هر تاون هال در کلش اف کلنز خواهیم داشت.

خرید ارزان جم کلش اف کلنز

ارزان ترین سایت خرید جم کلش اف کلنز، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش آف کلنز در ایران

بهترین ارتش کلش اف کلنز و حمله برای همه تاون هال ها

تعداد نیروهایی که شما آموزش می دهید به سطح ساختمان شما و چندین عامل دیگر بستگی دارد، بنابراین ما نام نیروها و جادوهای ضروری برای ارتش را در اختیار شما قرار می دهیم.
بر اساس سطح و نیاز خود، می توانید تعداد نیروها و جادوها را تغییر دهید.

 • بهترین ارتش و حمله کلش اف کلنز برای تاون هال 2

نیروهای مورد نیاز:

 1. غول ها
 2. کمانداران

نحوه بازی:

حمله خود را با بررسی نیروهای Clan Castle شروع کنید. اگر نیروهای تقویتی قبیله وجود دارد، آنها را با محاصره کردن آنها با کمانداران خود بیرون بیاورید. سپس 1-2 جاینت را در نزدیکی دفاع ها قرار دهید تا حواس آنها پرت شود. در این بین از Archers برای تخریب بقیه ساختمان ها استفاده کنید.

فراموش نکنید که قبل از قرار دادن آرچرها، ملات را بیرون بیاورید. اگر این مرحله را خراب کنید، Mortar در کمترین زمان آرچرهای شما را بیرون می‌آورد و حمله را خراب می‌کند.

 • بهترین ارتش و حمله کلش اف کلنز برای تاون هال 3

نیروهای مورد نیاز:

 1. غول ها
 2. کمانداران
 3. دیوار شکن

نحوه بازی:

تمام نکات فنی همان چیزی است که برای تاون هال 2 ذکر شد. با این حال، چیزها را با Wall Breakers که می توانند به جاینت ها کمک کنند تا به سرعت وارد پایگاه شوند را مخلوط کنید. هنگامی که Mortar بیرون آمد، آرچرها را قرار دهید و باید به راحتی برنده شوید.

بهترین ارتش در کلش آف کلنز
بهترین ارتش در کلش آف کلنز
 • بهترین ارتش و حمله کلش اف کلنز برای تاون هال 4

نیروهای مورد نیاز:

 1. بالن
 2. کمانداران

نحوه بازی:

با بررسی نیروهای Clan Castle شروع کنید. پس از پاکسازی آنها، حدود 7-10 بالون را به سمت دفاع هوایی بفرستید. در این فرآیند تعدادی بالون را از دست خواهید داد، اما پس از پایان AD، بقیه حمله باید مانند یک نسیم باز شود.
کمانداران باید پس از نابودی دفاع زمینی قرار بگیرند زیرا هدف آنها پاکسازی سریع ساختمان های کوچک و کمک به شما برای گرفتن 3 ستاره است.

 • بهترین ارتش و حمله کلش اف کلنز برای تاون هال 5

نیروهای مورد نیاز:

 1. غول ها
 2. کمانداران
 3. جادوگران
 4. بالن
 5. طلسم رعد و برق
 6. بربرها
 7. 4-5 گابلین
 8. 4-5 دیوار شکن

نحوه بازی:

بیرون آوردن نیروهای Clan Castle در اسرع وقت یک تاکتیک رایج برای هر حمله در کلش اف کلنز است. پس از انجام این کار، با قرار دادن یک کماندار یا بربری در نزدیکی آن، آنها را به سمت خمپاره بکشید و آنها را بیرون بیاورید.

اکنون، حمله اصلی به همین سادگی است که غول‌ها و دیوار شکن‌های خود را پس از عبور از بمب‌های نزدیک دیوار، آزاد کنید.
آرچرها و 1-2 ویزاردها را پشت جاینت ها قرار دهید و آنها باید کل پایگاه را بیرون بیاورند در حالی که دفاع ها روی جاینت ها متمرکز می شوند. با 1-2 دفاع باقی مانده، جاینت های شما به احتمال زیاد سقوط خواهند کرد و قبل از این اتفاق، بالون ها را رها کنید.

طلسم های رعد و برق برای آسیب رساندن فوری به قوی ترین دفاع ها مانند دفاع هوایی یا خمپاره ضروری هستند.

 • بهترین ارتش و حمله کلش اف کلنز برای تاون هال 6

نیروهای مورد نیاز:

 1. غول ها
 2. جادوگران
 3. کمانداران
 4. دیوار شکن
 5. طلسم شفا
 6. 1-2 بادکنک

نحوه بازی:

نیروهای CC را بیرون بیاورید و آنها را به سمتی که می خواهید وارد شوید فریب دهید. در حالت ایده‌آل، باید از مناطقی وارد پایگاه‌هایی شوید که حریف دفاع‌های آسیب‌رسان AoE مانند Mortars یا Wizard Towers را در آن قرار داده است.
هنگامی که در پایگاه قرار گرفتید، حمله به سادگی استفاده از Giants خود به عنوان تانک است در حالی که Wizards خسارت زیادی وارد می کند. Heal Spell را به درستی قرار دهید زیرا Wizards سلامت زیادی ندارند و زنده نگه داشتن آنها اولویت اصلی شماست.
زمانی که غول های شما توسط تمام دفاع ها هدف قرار می گیرند، باید از یک اسپل شفا نیز استفاده شود. در نهایت، زمانی که اکثر دفاع ها خارج شدند، بالون ها را بفرستید تا آن 3 ستاره را حفظ کنید!

 • بهترین ارتش و حمله کلش اف کلنز برای تاون هال 7

نیروهای مورد نیاز:

 1. گراز سواران
 2. جادوگران
 3. کمانداران
 4. بربرها (فقط 2-3)
 5. طلسم های شفابخش
 6. پادشاه بربر

نحوه بازی:

در تاون هال 7 در کلش اف کلنز، با اژدها در قلعه‌های کلن مواجه خواهید شد. اگر اینطور است، آن را به گوشه ای جذب کنید و یک بربری را رها کنید. اژدها بربر را هدف قرار می دهد و در این مدت می توانید با کمانداران و جادوگر آن را احاطه کنید. حواس جانور را پرت کنید و بدون از دست دادن نیروهای خود آن را بیرون بیاورید.

شما باید از مناطقی که حریف بربر کینگ خود را در آنجا قرار داده است وارد پایگاه های تاون هال 7 شوید. پس از بیرون آوردن آن، هاگ رایدرها را رها کنید و از هلال اسپل ها در زمانی که آسیب اسپلش می گیرند یا زمانی که بمب غول پیکر منفجر می شود، استفاده کنید. شفای مناسب هاگ رایدرها ستون فقرات این حمله است. شما نمی توانید این را خراب کنید و انتظار داشته باشید که سه ستاره بگیرید.

 • بهترین ارتش و حمله کلش اف کلنز برای تاون هال 8

نیروهای مورد نیاز:

 1. گولم
 2. والکری
 3. هاگ سواران (15-20)
 4. جادوگران
 5. دیوار شکن
 6. مینیون ها
 7. پادشاه بربر
 8. طلسم شفا
 9. طلسم خشم
 10. طلسم سمی

نحوه بازی:

حمله را با قرار دادن Golem خود شروع کنید. هنگامی که مطمئن شدید هیچ تله ای وجود ندارد، دیوار شکن ها را بفرستید زیرا گولم ها در هنگام شکستن توپ ها بیشترین تلاش را می کنند. گولم ها واقعاً تانک هستند و در حالی که حواس دفاعی پرت می شود، پادشاه بربر و والکیری ها را پشت سر آنها مستقر کنید.

جادوگران باید در اطراف Golem قرار گیرند تا یک قیف ورودی ایجاد شود. از اسپل ها برای بیرون آوردن نیروهای CC استفاده کنید و زمانی که ارتش شما به مرکز رسید، یک اسپل شفا را مستقر کنید.

حدود 20-30٪ تخریب، 3-5 Hog Riders را روی 1-2 دفاع که می خواهید بردارید آزاد کنید و بقیه لات را با هم رها کنید. همچنین، برای نجات Hog Riders خود از دفاع AoE یا بمب های غول پیکر، یک Heal Spell را ذخیره کنید.

بهترین حمله کلش آف کلنز
بهترین حمله کلش آف کلنز
 • بهترین ارتش و حمله کلش اف کلنز برای تاون هال 9

نیروهای مورد نیاز:

 1. ملکه کماندار
 2. 5 شفا دهنده
 3. 5-6 وال شکن یا Super Wall Breakers اگر می خواهید ملکه به پایه نفوذ کند.
 4. طلسم خشم
 5. 16 بادکنک
 6. پادشاه بربر
 7. طلسم رعد و برق
 8. طلسم سمی
 9. گدازه هاند
 10. مینیون ها
 11. دیوار شکن

نحوه بازی:

Queen Charge LavaLoon به راحتی بهترین حمله/ارتش برای بازیکنان کلش اف کلنز است که به تاون هال 9 رسیده اند. در ابتدا، می توانید راهنمای Queen Walk ما را بررسی کنید که به شما یاد می دهد چگونه با آرچر کوئین و شفا دهنده ها وارد یک پایگاه شوید.هنگامی که پادشاه و ملکه شما وارد پایگاه شدند و مسیری را برای ارتش ایجاد کردند، لاوا هاندهای خود را برای پرت کردن حواس دفاع هوایی مستقر کنید و در پشت آنها حدود 3-4 بالون را برای ساختارهای دفاعی مستقر کنید.

هنگامی که دفاع هوایی خارج می شود و زمانی که بالون های شما با دفاع هایی مواجه می شوند که به AoE آسیب وارد می کنند، از اسپل ها استفاده کنید. اکنون که پدافندها از بین رفته اند، تنها چیزی که باقی مانده این است که پایگاه را با تعدادی جادوگر، آرچر و سایر واحدهای حمله سریع پاک کنید.

حملات بزرگ زیادی به غیر از Queen Charge Lava Loon نیز وجود دارد. در تاون هال 9، می توانید با حملات Zap Lalo، Zap Dragon و Witch انتظار نتایج عالی را داشته باشید. تسلط بر موردی که در بالا ذکر شد سخت تر است، اما قابل اعتمادتر است.

 • بهترین ارتش و حمله کلش اف کلنز برای تاون هال 10

نیروهای مورد نیاز:

 1. بالن
 2. اژدها (8-10)
 3. بچه اژدها
 4. پادشاه بربر
 5. ملکه کماندار
 6. طلسم های رعد و برق (5-6)
 7. طلسم خشم
 8. طلسم زلزله

نحوه بازی:

حمله Zap Dragon در کلش آف کلنز مانند یک جذابیت در تاون هال 10 عمل می کند. با نصب یک قیف در هر طرف با یک بالون، یک اژدها، یا پادشاه و ملکه خود شروع کنید. هنگامی که لایه بیرونی دفاع خارج شد، اژدها و بالون ها را رها کنید. قبل از اینکه دفاع هوایی شروع به هدف قرار دادن نیروهای شما کند، آنها را با ترکیب سه طلسم رعد و برق و یک طلسم زلزله بیرون بیاورید.

اکنون، فقط زمانی که ارتش هوایی شما به دفاع با آسیب AoE رسید، از جادوهای خشم استفاده کنید. اگر می توانید، توانایی ملکه را ذخیره کنید، زیرا ممکن است برای پاکسازی پایگاه تا انتها مفیدتر باشد.

بهترین ارتش و حمله کلش اف کلنز برای تاون هال
بهترین ارتش و حمله کلش اف کلنز برای تاون هال
 • بهترین ارتش و حمله کلش اف کلنز برای تاون هال 11

نیروهای مورد نیاز:

 1. شفا دهنده ها
 2. P.E.K.K.A.
 3. بولرها
 4. جادوگر
 5. دیوار شکن سوپر (اختیاری)
 6. بچه اژدها
 7. بالن
 8. کماندار
 9. طلسم خشم
 10. طلسم های فریز
 11. طلسم خفاش
 12. پادشاه بربر، ملکه کماندار و گراند گاردن
 13. راه‌انداز ورود به سیستم

نحوه بازی:

قیف را با P.E.K.K.A، Baby Dragon و Wizard ایجاد کنید. پس از نابود کردن حومه پایگاه، حمله اصلی را با P.E.K.K.A. ها، Healers و Bowlers باقی مانده آغاز کنید.

توانایی Grand Warden زمانی بهترین است که زود از آن استفاده شود. با این حال، می‌توانید توانایی آرچر کوئین برای پاک کردن پایگاه را بعداً حفظ کنید. هنگامی که قوی ترین نیروهای شما در آستانه رسیدن به مرکز هستند، می توانید خفاش ها را رها کنید تا حواس دفاعی ها را پرت کنید. قرار دادن صحیح طلسم های Freeze (برای Inferno Tower) نیز برای این حمله ضروری است.

 • بهترین ارتش و حمله کلش اف کلنز برای تاون هال 12

نیروهای مورد نیاز:

 1. کمانداران
 2. بالن (بیش از 25)
 3. جادوگر
 4. بچه اژدها
 5. مینیون ها
 6. گولم
 7. گدازه هاند
 8. سگ یخی
 9. نبرد بلیمپ
 10. قهرمانان
 11. طلسم خشم
 12. طلسم پرش
 13. طلسم عجله
 14. طلسم سمی
 15. طلسم رعد و برق

نحوه بازی:

تسلط بر حمله Sui LaLo در کلش اف کلنز سخت است اما ارزش تمام تلاش را دارد. با ایجاد یک قیف در سمت چپ یا راست تالار شهر شروع کنید. تاون هال به یک ساختمان بسیار مهم تبدیل می شود که در تاون هال 12 تخریب می شود زیرا یک واحد دفاعی است. استفاده از Blimp برای پاک کردن زودهنگام آن توصیه می شود.

قسمت دوم حمله Sui LaLo شامل گولم، بربر پادشاه و ملکه کماندار است. از Wall Breakers و Jump Spells استفاده کنید تا Golem در سریع ترین زمان ممکن در داخل پایه حرکت کند.

در مرحله بعد، لاوا هاند و 4-5 بالون را جداگانه پشت آنها قرار دهید. هدف این است که دفاع بیرونی را با بالون پاک کنید. برای از بین بردن پدافندهای اسپلش مانند برج جادوگر و برج دوزخ چندگانه، از فریز، عجله و سایر جادوهای باقیمانده استفاده کنید.

اگر بعداً تاون هال را هدف قرار می دهید، مطمئن شوید که از توانایی سرپرست استفاده می کنید وگرنه ممکن است در یک لحظه بالون های خود را گم کنید.

 • بهترین ارتش و حمله کلش اف کلنز برای تاون هال 13

نیروهای مورد نیاز:

 1. کمانداران
 2. تعدادی دیوار شکن و گابلین
 3. 4-5 بادکنک
 4. جادوگر
 5. شفا دهنده ها
 6. ملکه کماندار
 7. بیش از 15 ماینر
 8. حدود 10 هوگ رایدر
 9. شکارچی سر
 10. قهرمانان
 11. ماشین محاصره
 12. طلسم شفا (2)
 13. طلسم خشم (2)
 14. طلسم سمی
 15. طلسم فریز

نحوه بازی:

اتک هیبریدی هاگ رایدر ماینر برای بازیکنان کلش آف کلنز که می خواهند پایگاه های TH 13 را از بین ببرند، بهترین است. هدف ایجاد مسیر برای Hog Riders و Miners با شارژ اولیه Queen Charge است. سعی کنید تالار شهر را در اسرع وقت پاکسازی کنید، اما اگر اینطور نیست، توانایی سرپرست را نجات دهید.

هنگامی که ملکه به پایگاه نفوذ کرد، پادشاه را در یکی از طرفین مستقر کنید تا حومه را پاک کنید. در همان زمان، Grand Warden، Hog Riders، Miners و Wizards را آزاد کنید. اکنون فقط باید جادوهای Heal خود را به درستی مکان و زمان بندی کنید. همچنین می‌توانید دفاع‌های اسپلش را فریز کنید.

به طور کلی، اگر بتوانید تاون هال را زودتر بیرون بیاورید و نیروهای CC را در این فرآیند جذب کنید، این حمله بسیار متنوع است.

 • بهترین ارتش کلش اف کلنز و حمله برای تاون هال 14

نیروهای مورد نیاز:

 1. سوپر کمانداران
 2. یتیس
 3. طلسم های فریز
 4. طلسم های زلزله
 5. قهرمانان
 6. لاگ لانچر/ شعله فلینگر/ دیوار شکن
 7. قهرمانان

نحوه بازی:

اگر هنوز از Super Archers در کلش آف کلنز استفاده نکرده اید، این نشانه شماست. آنها به طرز شگفت آوری قدرتمند هستند و وقتی با واحدهای تانک مانند Yetis جفت شوند، کسب سه ستاره در برابر هر پایگاه تاون هال 14 تقریبا تضمین شده است.

از محدوده درخشان ارائه شده توسط Super Archers برای ایجاد قیف عالی برای Yetis استفاده کنید. همچنین می توانید از طلسم های زلزله برای آسیب رساندن به مهم ترین دفاع ها در پایگاه حریف استفاده کنید.
ساختن یک قیف تنها نکته مهم در این حمله است زیرا زمانی که یتی های شما وارد پایگاه می شوند و توسط Super Archers پشتیبانی می شوند، بازی تقریباً به پایان می رسد.

 • بهترین ارتش کلش اف کلنز برای تاون هال 15

بهترین ارتش ها و اتک ها در کلش اف کلنز برای هر تاون هال
بهترین ارتش ها و اتک ها در کلش اف کلنز برای هر تاون هال

نیروهای مورد نیاز:

 1. شفا دهنده ها x 4
 2. بیش از 15 ماینر
 3. 3 شکارچی سر
 4. دیوار شکن های سوپر
 5. بالن
 6. حدود 10 هوگ رایدر
 7. طلسم خشم
 8. طلسم های فریز
 9. دریل نبرد

نحوه بازی:

از Archer Queen و Healers برای ایجاد یک قیف استفاده کنید. اگر می توانید، به شدت توصیه می شود تالار شهر را با ملکه پایین بیاورید. هنگامی که TH پایین آمد، ملکه را مجدداً در مکان دیگری قرار دهید و سمتی را انتخاب کنید که ماینرها و هاگ رایدرهای شما وارد پایگاه شوند.
مانند تمام حملات ذکر شده در بالا، قرار دادن طلسم و زمان بندی کلید پیروزی است. ارتش شما تنها در صورتی می تواند آسیب وارد کند که از آن در برابر واحدهای آسیب رسان محافظت کنید.

اینها بهترین ارتش ها و اتک ها در کلش اف کلنز برای هر تاون هال در بازی بودند، امیدواریم این وبلاگ برای شما مفید واقع شده باشد، همچین می توانید نظرات خود را برای ما در قسمت زیر کامنت کنید.

همجنین بخوانید:

معرفی بهترین سرباز کلش آف کلنز ۲۰۲۳

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت