بهترین تنظیمات هدشات فری فایر 2023

بهترین تنظیمات هدشات فری فایر 2023

بهترین تنظیمات هدشات فری فایر 2023

همانطور که همه می‌دانید، صنعت بازی چگونه پس از عرضه بازی‌هایی مانند free fire و PUBG شتاب بیشتری به دست آورده است. در میان تمام بازی های بتل رویال، Free Fire یکی از محبوب ترین آنهاست. و برای ارتقای سطح خود در بازی، ابتدا باید بر برخی مهارت ها مسلط شوید. یکی از عناصر مهم برای سطح رشد در فری فایر، این است که قادر به شلیک یک هدشات عالی به سمت دشمنان شما در بازی است. در این مقاله از سایت گیمو گیفت به بهترین تنظیمات هدشات فری فایر 2023 میپردازیم.

این نیاز به تمرین زیاد همراه با صبر دارد. اگرچه می توانید ساعت ها برای تمرین هدف خود وقت بگذارید، برخی استراتژی ها و تنظیمات می توانند این روند را تسریع کنند.

Garena Free Fire Max یکی از محبوب ترین بازی های نبرد رویال در هند است. این بازی دارای یک پایگاه طرفداران وفادار است که هر روز در حال افزایش است. بنابراین منطقی است که هر یک از آن بازیکنان بخواهند شانس خود را برای برنده شدن در مسابقات افزایش دهند. در حالی که مهارت ها و شانس نقش مهمی در بازی دارند، تنظیمات حساسیت اغلب توسط بازیکنان نادیده گرفته می شود.

با توجه به اینکه گیمرها در مدل‌های مختلف گوشی‌های هوشمند با نرخ تازه‌سازی و قابلیت‌های سخت‌افزاری مختلف بازی می‌کنند، ممکن است لازم باشد تنظیمات حساسیت Free Fire و تنظیمات هد شات Free Fire خود را تغییر دهید. در زیر برخی از تنظیمات حساسیت وجود دارد که به شما کمک می‌کند، بهترین تنظیمات در فری فایر را انجام دهید.

خرید جم فری فایر

ارزان ترین سایت خرید جم فری فایر، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم فری فایر در ایران

هد شات فری فایر چیست؟

Free Fire Headshot یک مهارت بازی است که در آن بازیکنان می‌توانند به سمت سر دشمن شلیک کنند. هدشات‌ها نسبت به ضربه‌های بدن آسیب بیشتری وارد می‌کنند، بنابراین برای از بین بردن سریع و کارآمد حریف ضروری هستند.

شدت هدشات های Free Fire را می توان با استفاده از سلاح های مختلف از جمله تفنگ های تک تیرانداز، شاتگان و تفنگ های تهاجمی افزایش داد. برای به حداکثر رساندن شانس شلیک یک هد شات عالی، ابتدا باید سر دشمن را هدف قرار دهید تا بدن.

تنظیمات حساسیت فری فایر

بهترین تنظیمات هدشات فری فایر ۲۰۲۳
بهترین تنظیمات حساسیت فری فایر

حساسیت در همه بازی‌های FPS (تیراندازی اول شخص) و TPS (تیراندازی سوم شخص) نقش حیاتی ایفا می‌کند، به‌خصوص زمانی که آن را روی گوشی هوشمند بازی می‌کنید. برای بازی‌هایی مانند Free Fire، باید به عوامل مختلفی مانند حرکات، به دست آوردن غارت، مراقب دشمنان، از بین بردن حریفان و موارد دیگر توجه کنید. به جای استفاده از تنظیمات حساسیت پیش فرض گوشی خود، می توانید از تنظیمات حساسیت سفارشی برای بهبود تجربه بازی خود استفاده کنید. این تنظیمات حساسیت برای به ثمر رساندن هدشات های Free Fire نیز ایده آل هستند.

چگونه تنظیمات حساسیت Free Fire را تنظیم کنیم؟

در اینجا بهترین تنظیمات Free Fire برای گرفتن عکس های عالی در Free Fire توصیه می شود. با این حال، توجه داشته باشید که ممکن است به دلیل محدودیت‌های سخت‌افزاری، اینها برای همه گوشی‌های هوشمند مناسب نباشند. اگر این موارد برای شما کار نمی کند، می توانید تنظیمات پیش فرض خود را بازنشانی کنید.

ابتدا بازی Free Fire را روی گوشی هوشمند خود اجرا کنید.

 • هنگامی که در صفحه اصلی هستید، روی نماد تنظیمات قرار گرفته در گوشه سمت راست بالای صفحه نمایش ضربه بزنید.
 • تب Sensitivity را در ستون سمت چپ مشاهده خواهید کرد.
 • انگشت خود را در امتداد تنظیمات مختلف حساسیت حرکت دهید تا آنها را تنظیم کنید یا بازنشانی را فشار دهید تا به تنظیمات پیش فرض گوشی هوشمند خود برگردید.
تنظیمات هدشات فری فایر
معرفی بهترین تنظیمات هدشات فری فایر

هد شات خودکار فری فایر با استفاده از تنظیمات حساسیت

اگر می خواهید یک تنظیمات هد شات Free Fire عالی به سمت دشمن خود شلیک کنید، شکی نیست که تنظیمات حساسیت نقش مهمی ایفا می کند. اگر تنظیمات حساسیت مناسبی داشته باشید، می‌توانید هدشات‌های بیشتری بگیرید و در نبرد دست بالا را بگیرید.

با این حال، یافتن تنظیمات حساسیت مناسب می تواند کمی مشکل باشد.

بنابراین امروز می خواهیم نکات و ترفندهایی را برای تنظیم تنظیمات حساسیت خود در Free Fire به اشتراک بگذاریم. ابتدا باید بدانید که تنظیمات حساسیت بسته به اینکه از صفحه لمسی یا کنترل کننده فیزیکی استفاده می کنید متفاوت است.

 • برای دستگاه های صفحه لمسی – به طور کلی توصیه می شود که از تنظیمات حساسیت کمتری استفاده کنید، زیرا این امر به شما امکان کنترل بیشتری بر هدفتان می دهد. حساسیت را در حدود 50٪ نگه دارید
 • برای کنترل کننده فیزیکی – برای این کار، باید تنظیمات حساسیت بالاتری را تنظیم کنید. زیرا با یک کنترلر فیزیکی هدف گیری دقیق تری خواهید داشت و در نتیجه می توانید از حساسیت بالاتری استفاده کنید. می توانید حساسیت را روی 80% تنظیم کنید.
 • برای تیراندازی از راه دور – در این حالت، می‌توانید حساسیت خود را نسبتاً پایین نگه دارید، زیرا ردیابی اهداف متحرک در حالی که با دقت بالایی هدف‌گیری می‌کنید، دشوار است.

بهترین تنظیمات هد شات Free Fire

Free Fire دارای تنظیمات حساسیت سفارشی هد شات است که می توانید آن را مطابق با نیاز خود تنظیم کنید. در اینجا تنظیمات پیشنهادی وجود دارد.

گزینه های حساسیت پیش فرض توصیه شده
عمومی 65 90-100
نقطه قرمز 85 90
دامنه 2X 75 85
محدوده 4X 65 70
محدوده تک تیرانداز 50 58
نگاه رایگان 50 66

توصیه می شود حساسیت عمومی را بالا نگه دارید زیرا به شما اجازه می دهد آزادانه حرکت کنید و عکس های 360 درجه را در داخل بازی انجام دهید. حساسیت نقطه قرمز توصیه می شود در سمت بالاتر باشد زیرا به شما کمک می کند عکس های متحرک را به آرامی بگیرید. این تنظیمات بیشتر اوقات کار می کنند و به شما کمک می کنند هر بار عکس های بهتری از سر بگیرید.

با این حال، توجه داشته باشید که گوشی های هوشمند از برندهای مختلف با تنظیمات سخت افزاری متفاوتی عرضه می شوند. اگر در تنظیمات فوق با مشکلی مواجه شدید، همیشه جا برای ایجاد تغییرات وجود دارد. در نهایت، مطمئن شوید که با استفاده از تنظیمات توصیه شده تمرین کنید تا با بازی مجدد راحت شوید.

تنظیمات را برای یک هد شات فری فایر کامل کنترل کنید

بهترین تنظیمات هدشات فری فایر در جهان
بهترین تنظیمات هدشات فری فایر در جهان

چندین عامل وجود دارد که می تواند بر هدف شما تأثیر بگذارد، از جمله:

 • حساسیت: به این صورت است که وقتی ماوس خود را حرکت می‌دهید، کاراکتر شما با سرعت روی صفحه حرکت می‌کند. حساسیت بالاتر به این معنی است که می‌توانید سریع‌تر هدف‌گیری کنید، اما ممکن است گرفتن یک عکس عالی را نیز سخت‌تر کند.
 • زوم: بسیاری از سلاح ها در آتش آزاد دارای ویژگی زوم هستند که به شما امکان می دهد دید نزدیک تری از هدف خود داشته باشید و شلیک های دقیق تری انجام دهید.
 • حالت شلیک: سلاح های مختلف حالت های شلیک متفاوتی دارند، مانند شلیک تک تیر یا انفجاری. بسته به نوع سلاحی که استفاده می کنید، می توانید حالت شلیک خود را متناسب با نیاز خود تنظیم کنید.
 • Crosshair: خط ضربدری شما نقطه کوچکی در مرکز صفحه نمایش شما است که نشان می دهد گلوله های شما به کجا خواهند رفت. شما می‌توانید اندازه، رنگ و شکل کراس‌های خود را در منوی تنظیمات بازی سفارشی کنید.

بازی فری فایر را باز کنید و موارد زیر را در تنظیمات کنترل تغییر دهید

 • Quick Reload – ON
 • Damage Indicator – New
 • Lift Fire Button – Scope Only
 • Auto Switch Gun – ON
 • AWM Snipping – Hold Fire To Scope
 • Free Look – ON
 • Autoload – ON

تنظیمات گرافیکی فری فایر برای هد شات

تنظیمات هدشات فری فایر جدید
معرفی تنظیمات هدشات فری فایر جدید

هنگامی که تمام تنظیمات حساسیت را مطابق با نیاز و راحتی خود دریافت کردید، فقط باید تنظیمات آتش خودکار را تنظیم کنید.

این تنظیم تعیین می کند که ضربدر شما با چه سرعتی به سمت هدف می رود. آن را روی high تنظیم کنید و عکس‌های شما باید دقیق‌تر و سریع‌تر باشند و گرفتن عکس از سر را برای شما آسان‌تر می‌کند.

کنترل های گرافیکی را به صورت زیر نگه دارید

 • Graphics – Ultra
 • High Resolution – High
 • Shadow – On
 • Filter – Vivid
 • High FPS – High

بهترین نکات برای زدن ضربه های سر دقیق

وقتی صحبت از هد شات به میان می آید، ممکن است در ابتدا تمرین کردن برایتان دشوار باشد. اما با تکنیک مناسب و کمی تمرین، می توانید هر بار ضربه های سر دقیق بزنید. در اینجا چند نکته برای کمک به شما وجود دارد:

 1. همیشه مطمئن شوید که هدف شما به وضوح روی صفحه نمایش شما قابل مشاهده است.
 2. بررسی کنید که آیا چیزی (عناصر درون بازی مانند درختان، ساختمان‌ها و غیره) مانع دید شما از سر یا صورت آن‌ها شده است، نمی‌توانید یک عکس تمیز بگیرید.
 3. اسلحه ای را انتخاب کنید که دقت خوبی داشته باشد و پس زدن کمتری داشته باشد تا بتوانید شانس خود را برای زدن آن ضربه های سر افزایش دهید.
 4. شما می توانید از تفنگ های تک تیرانداز استفاده کنید تا هنگام شلیک از موقعیت صحیح، شات های هدشات با دقت دوربرد عالی بگیرید.
 5. در صورت امکان، می توانید قبل از شلیک، یک سطح ثابت برای استراحت سلاح خود پیدا کنید – این به شما کمک می کند تا تیرچه را ثابت نگه دارید و در شلیک آزاد به یک ضربه سر دقیق برسید.
 6. هرچه بیشتر به اهداف شلیک کنید و به طور مداوم تمرین کنید، در زدن آن عکس های مهم سر بهتر خواهید بود.

همچنین بخوانید:

بهترین حیوانات خانگی (پت) رایگان در فری فایر (۲۰۲۳)

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت