بهترین اتچمنت Type 19 کالاف دیوتی موبایل

بهترین اتچمنت Type 19 کالاف دیوتی موبایل

بهترین لودات و اتچمنت Type 19 کالاف دیوتی موبایل

Type 19 یک تفنگ تهاجمی است که CODM در فصل 2 (2024) منتشر می کند. این سلاح دارای بارگیری های همه کاره است که برای بسیاری از سبک های بازی مناسب است. اگر برای انتخاب مشکل دارید، در اینجا تعدادی از بهترین بارگیری های Type 19 کالاف دیوتی موبایل را برای امتحان کردن آورده ایم.
2 نوع بارگیری برای Type 19 کالاف دیوتی موبایل وجود دارد، یک آتش سوزی معمولی کاملا اتوماتیک و یک آتش نیمه خودکار که شبیه به تیرانداز SKS است. به آنچه می خواهید بستگی دارد. در اینجا بهترین اتچمنت Type 19 کالاف دیوتی موبایل در فصل 3 آورده شده است.

سایت خرید cp کالاف دیوتی موبایل

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی در ایران

فروشگاه گیموگیفت یکی از معتبر ترین سایت ها برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل هستش که نقطه قوت گیم و گیفت پشتیبانی سریع و قیمت پایین تر از همه جاست

بهترین اتچمنت Type 19 کالاف دیوتی موبایل

بهترین لودات Type 19 کالاف دیوتی موبایل
بهترین لودات Type 19 کالاف دیوتی موبایل
 • Muzzle: Tactical Suppressor.
 • Barrel: Accurate / Supportive Long Barrel.
 • Stock: Agile Stock.
 • Ammunition: Fast Reload Mag.
 • Rear Grip: Polymer Grip.

ما از سرکوبگر tac برای مخفی کردن موقعیت مکانی شما بر روی نقشه کوچک هنگام شلیک و از لوله بلند دقیق/پشتیبانی برای افزایش برد آسیب، سرعت گلوله و کاهش عقب‌نشینی عمودی استفاده می‌کنیم، که در نهایت به شما کمک می‌کند بدون از دست دادن موقعیت خود در درگیری‌های طولانی‌تر پیروز شوید.

ما همچنین از جفت استوک چابک با گریپ پلیمری برای جبران کاهش سرعت ADS پس از استفاده از 2 پیوست بالا استفاده می‌کنیم و همچنین ضربه زدن شما را تقویت می‌کند تا شانس بیشتری برای برنده شدن در درگیری با اسلحه رو در رو داشته باشید. در نهایت، ما از Fast Reload Mag برای دریافت مهمات اضافی و زمان بارگذاری مجدد سریعتر استفاده می کنیم.

بهترین لودات و اتچمنت Type 19 کالاف دیوتی موبایل
بهترین لودات و اتچمنت Type 19 کالاف دیوتی موبایل

بهترین لودات Type 19 کالاف دیوتی موبایل – آتش نیمه خودکار

بازیکنان می توانند تایپ 19 را از یک تفنگ تهاجمی تمام اتوماتیک به شلیک نیمه خودکار تنها با یک اتصال خاص تبدیل کنند.

 • Barrel: North-Industry Integral Suppressor.
 • Perk: FMJ.
 • Underbarrel: Laser Integrated Foregrip.
 • Ammunition: Hi-Accuracy Sniper Ammo.
 • Rear Grip: Polymer Grip.

آن یک ضمیمه ویژه مهمات تک تیرانداز با دقت بالا است، که ضربات آسیب بخش بدن، سرعت گلوله، ضربه و دامنه آسیب را افزایش می دهد اما دیگر نمی توانید به طور کامل خودکار شلیک کنید.
برای سایر اتصالات، ما از جلوگیر یکپارچه لیزری برای بهبود دقت و تحرک تفنگ به علاوه مقداری کاهش پس‌زدگی استفاده می‌کنیم، سپس از گریپ پلیمر برای افزایش زمان ADS تفنگ و ضربه زدن به فلنچ استفاده می‌کنیم.

برای این بارگیری ما از امتیاز FMJ استفاده می‌کنیم که می‌تواند مهمات را بهتر سوراخ کند، اما شما می‌توانید آن را با هر وسعت یا دیدی که دوست دارید جایگزین کنید.

بهترین ترکیب امتیازات Type 19 کالاف دیوتی موبایل

 • امتیاز قرمز: سبک وزن
 • امتیاز سبز: رفع سریع
 • امتیاز آبی: هشدار بالا

اگر از این مزایا استفاده نکنید، بارگیری کامل Type 19 کالاف دیوتی موبایل وجود نخواهد داشت، سبک وزن باعث می‌شود سریع‌تر بپیچید، و برای رسیدن به هدف زودتر خوب است. Quick Fix حفظ بقای شما می تواند به شما کمک کند تا چندین قتل داشته باشید.

در نهایت، ما از High Alert استفاده می کنیم تا به شما اشاره سریعی در مورد جایی که دشمن به شما نگاه می کند در صفحه نمایش دهد.

فراموش نکنید که فقط می توانید در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.

Type 19 کالاف دیوتی موبایل
Type 19 کالاف دیوتی موبایل

نحوه دریافت Type 19 کالاف دیوتی موبایل

شما باید قفل Type 19 را با رسیدن به ردیف 21 در پاس نبرد فصل 2 با عنوان “Lunar Dragon” به صورت رایگان باز کنید.

آیا Type 19 کالاف دیوتی موبایل تفنگ خوبی است؟

برخلاف سایر سلاح‌های جدید که از ورودی‌های سری اصلی قرض گرفته شده‌اند، Type 19 اولین اسلحه کاملا منحصربه‌فرد است که برای عنوان موبایل طراحی شده است. با این وجود، آسیب پایه مناسب 28 به همراه نرخ آتش 75 دارد که برای یک AR کاملاً چشمگیر است.

Type 19 کالاف دیوتی موبایل چیست؟

اسلحه اسطوره ای Type 19 کالاف دیوتی موبایل از طریق مراحل واکنشی خود دچار تحول بصری می شود. با تغییر رنگ سبز در مرحله دو ترکیبی شروع می شود، در چهار ترکیب ترکیبی به آبی روشن تبدیل می شود، در شش ترکیب ترکیبی یک رنگ نارنجی به خود می گیرد که شبیه آتش واقعی است، و در نهایت در مرحله هشت ترکیبی به رنگ سفید شفاف تبدیل می شود.

همچنین بخوانید:

نشت سرور آزمایشی فصل ۵ کالاف دیوتی موبایل

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت