در کالاف دیوتی موبایل XPR-50 بهترین اتچمنت های

بهترین اتچمنت XPR-50 در کالاف دیوتی موبایل

بهترین اتچمنت XPR-50 در کالاف دیوتی موبایل 2024

در اینجا بهترین بارگیری و امتیازات XPR-50 در کالاف دیوتی موبایل وجود دارد
این تفنگ تک تیرانداز نیمه اتوماتیک نامطلوب ترین سلاح در بازی Call of Duty: Mobile است. XPR-50 به دلیل بد و ناسازگاری این تفنگ تک تیرانداز در مقایسه با همه اسلحه ها و سایر تفنگ های تک تیرانداز در بازی به این لقب داده شده است. با این حال، با پیوست‌های مناسب، بارگیری و تسلط، XPR-50 می‌تواند کاملاً تهدیدکننده باشد.

سایت خرید cp کالاف دیوتی موبایل

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی در ایران

فروشگاه گیموگیفت یکی از معتبر ترین سایت ها برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل هستش که نقطه قوت گیم و گیفت پشتیبانی سریع و قیمت پایین تر از همه جاست

بهترین بارگیری تفنگ تک تیرانداز XPR-50 در کالاف دیوتی موبایل

XPR-50 که به آن AS50 نیز گفته می شود، یک تفنگ تک تیرانداز نیمه اتوماتیک است که یکی از سریع ترین سرعت های شلیک را در کلاس تفنگ های تک تیرانداز دارد، با این حال، با وجود این سرعت شلیک بالا، این تفنگ تک تیرانداز واقعاً از اسلحه های دیگر در Call of Duty Mobile به دلیل خروجی آسیب بسیار کم آن که به غیر از آسیب 110 به سر، تنها 55 آسیب به تمام اعضای بدن است. در این مقاله، ما سه رویکرد متمایز برای ساخت XPR-50 متناسب با سبک بازی خود را به شما نشان خواهیم داد.

1: MARKSMAN RIFLE PLAYSTYLE – تاکتیکال SCOPE BUILD

بهترین اتچمنت XPR-50 در کالاف دیوتی موبایل
بهترین اتچمنت XPR-50 در کالاف دیوتی موبایل

این تفنگ تک تیرانداز نیمه اتوماتیک را می توان با بهره گیری از سرعت شلیک سریع و تحرک خوب به یک تفنگ تیرانداز مناسب تغییر داد که تنها یک ثانیه کندتر از SKS است. این ساخت اسلحه ساز XPR-50 تنها با چند اشکال جزئی که به طور قابل توجهی سبک بازی مورد نظر ما را تغییر نمی دهد، فقط زمان ADS، تحرک و تاخیر سرعت به آتش را بهبود می بخشد.

در اینجا بهترین اتچمنت ها برای ساخت اسلحه ساز Call of Duty Mobile XPR-50 آمده است:

Attachment

Item

Barrel

RTC CQB

Optic

Tactical Scope

Stock

No Stock

Perk

Disable

Laser

OWC Laser – Tactical

برای این بارگیری، ریه‌های سبک/آهنی، سختی و سکوت مرده بهترین امتیازات برای تنظیم کلاس هستند. برخی از اثرات منفی پیوست های اضافه شده را می توان با تجهیز این سه امتیاز کاهش داد.

2: سبک پخش هاردسکوپر – OWC STOPPING POWER RELOAD BUILD

XPR-50 در کالاف دیوتی موبایل
XPR-50 در کالاف دیوتی موبایل

این ساخت اسلحه ساز آسیب، برد، دقت و پایداری XPR-50 را افزایش می دهد تا آن را برای بردهای طولانی تر، با توجه به اینکه چقدر این تفنگ تک تیرانداز در بردهای طولانی ناسازگار است، مناسب می کند. بارگذاری مجدد قدرت توقف OWC برد و آسیب را افزایش می دهد، که استفاده مورد نظر ساخت است. با این حال، عقب‌زدگی عمودی، زمان ADS را نیز افزایش می‌دهد و نرخ آتش را کاهش می‌دهد، و این ساخت را برای یک سبک بازی غیرفعال مناسب‌تر می‌کند.

اتچمنت های XPR-50 که در بالا توصیه می‌شوند، مشکل این تک تیرانداز را برطرف می‌کنند و قوام آن را در محدوده‌های بیشتر بهبود می‌بخشند و در عین حال آن را قادر می‌سازند تا برای مدت زمان طولانی‌تری به سخت‌بینی بپردازد. با قدرت توقف نصب شده، XPR-50 اکنون می تواند کشتن سر و قفسه سینه را با یک شلیک انجام دهد.

در اینجا بهترین اتچمنت ها برای ساخت اسلحه ساز Call of Duty Mobile XPR-50 آمده است:

اتچمنت

آیتم

Muzzle

MIP Light Flash Guard

Barrel

RTC CQB

Stock

YKM Ghost Stock

Laser

OWC Laser – Tactical

Ammunition

OWC Stopping Power Reload

برای این ساخت اسلحه‌ساز تک‌تیرانداز COD Mobile XPR-50، سبک وزن، سختی و هشدار بالا امتیازهای بهینه هستند. اگر این امتیازات را داشته باشید، در برابر دشمنان دوربرد مزیت خواهید داشت.

فراموش نکنید که فقط در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.

3: تک تیرانداز کلاسیک – ساختمان متعادل

بهترین اتچمنت XPR-50 در کالاف دیوتی موبایل 2024
بهترین اتچمنت XPR-50 در کالاف دیوتی موبایل 2024

به دلیل پایداری عالی، پس زدن متوسط ​​و سرعت شلیک سریع، بازیکنان می توانند از این ساخت سلاح برای درگیری های میان برد و دوربرد استفاده کنند. بازیکنان متقاطع کمتر و تجدید قوای ریه بیشتر را می‌توان پیش‌بینی کرد.
تنها با یک ایراد کوچک، ضمیمه های انتخاب شده برای متعادل کردن این اسلحه چندین مزاحمت جزئی ایجاد می کنند.

در اینجا بهترین اتچمنت هایی که می توانید برای تفنگ تک تیرانداز XPR-50 در Call of Duty Mobile استفاده کنید آورده شده است:

اتچمنت

آیتم

Muzzle

Tactical Suppressor

Barrel

RTC CQB

Stock

YKM Ghost Stock

Perk

Disable

Laser

OWC Laser – Tactical

امتیازات سبک وزن، آمپر و Dead Silence Call of Duty Mobile بهترین گزینه برای استفاده با این بارگذاری است. این لود آوت برای نبردهای میان برد تا دور مناسب است.
آمار اسلحه XPR-50 از نظر پایداری و سرعت شلیک فوق العاده است. قدرت این تک تیرانداز در این دو ویژگی نهفته است، با این حال، به دلیل آسیب کمتر و ضریب آسیب ناسازگار از آن اجتناب می شود. امیدواریم XPR-50 در آینده بهبود یابد یا دوباره طراحی شود. همراه با دیگر بارگیری های تک تیرانداز Call of Duty Mobile، لیستی از برترین تفنگ های تک تیرانداز بازی را گردآوری کرده ایم.

همچنین بخوانید:

بهترین اتچمنت های Ak47 در کالاف دیوتی موبایل

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت