معرفی 5 شخصیت برتر فری فایر Active Ability

معرفی 5 شخصیت برتر فری فایر Active Ability

5 شخصیت برتر فری فایر Active Ability

می‌توان مجموعه‌ای طولانی از شخصیت‌ها را در Free Fire و Free Fire MAX پیدا کرد که توانایی‌های گیم‌پلی متنوعی را ارائه می‌دهند که متناسب با یک سبک بازی و موقعیت خاص است. بنابراین، بازیکنان می توانند توانایی های شخصیت را بر اساس ترجیح خود انتخاب کنند و بهترین نتایج را در Garena Free Fire کسب کنند. با این حال، بسیاری از بازیکنان معمولاً شخصیت‌های توانایی فعال Free Fire را به شخصیت‌هایی که دارای مهارت‌های غیرفعال هستند ترجیح می‌دهند، زیرا اولی تقویت‌های بهتری را در طول مسابقه ارائه می‌دهد. در این مقاله از سایت گیمو گیفت به 5 شخصیت برتر فری فایر Active Ability میپردازیم.

اگرچه بسیاری شخصیت‌های توانایی فعال Free Fire را انتخاب می‌کنند، اما همه گزینه‌ها عالی نیستند. بنابراین، بازیکنان باید در انتخاب توانایی شخصیت در Free Fire یا نوع MAX آن کمی دقت بیشتری داشته باشند. اگر شما نیز به دنبال گزینه‌های قدرتمندی در میان شخصیت‌های توانایی فعال Free Fire هستید، در اینجا لیستی از پنج مورد بهترین جایگزین وجود دارد که مزایای استثنایی را در میدان جنگ ارائه می‌کنند.

خرید جم فری فایر

ارزان ترین سایت خرید جم فری فایر، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم فری فایر در ایران

5 شخصیت برتر فری فایر Active Ability

1) شخصیت برتر فری فایر Active Ability: الوک – Alok

شخصیت برتر فری فایر Active Ability
شخصیت برتر فری فایر Active Ability

توانایی – Drop the Beat – هاله ای پنج متری ایجاد می کند که سرعت حرکت را تا 15 درصد افزایش می دهد و سه اسب بخار در ثانیه را بازیابی می کند. با این حال، افکت ها روی هم قرار نمی گیرند و 10 ثانیه طول می کشند، در حالی که سی دی 45 ثانیه است.

Alok یکی از بهترین شخصیت‌های توانایی فعال Free Fire برای یک سبک بازی تهاجمی است. هنگامی که بازیکنان در حال حرکت هستند، می توانند از سرعت حرکت بهره ببرند، در حالی که در حالت استراحت، ریکاوری HP را دریافت خواهند کرد. در عین حال، توانایی بیداری Alok به هم تیمی ها اجازه می دهد تا از مهارت های مشابه کاربر اصلی بهره مند شوند.

2)شخصیت برتر فری فایر Active Ability :K

توانایی – Master of All – این توانایی EP را 50 افزایش می دهد در حالی که دو حالت – Jiu-jitsu & Psychology – با خنک شدن سوئیچ حالت شش ثانیه ارائه می دهد. حالت جیو جیتسو به هم تیمی ها در محدوده شش متری 600 درصد افزایش نرخ تبدیل EP را ارائه می دهد، در حالی که حالت Psychology بازیابی مداوم EP را در 3 EP/2 ثانیه (تا 250 EP) تضمین می کند.

EP برای گیم پلی Free Fire بسیار مهم است، زیرا در طول زمان به HP تبدیل می شود. بنابراین، هر دو حالت توانایی K گزینه های عالی برای بازیکنان و هم تیمی های آنها هستند. می توان HP خود را بدون استفاده از تجهیزات بهداشتی بازیابی کرد، در حالی که متحدان برای غلبه بر ضرر HP خود نرخ تبدیل افزایش یافته ای دریافت خواهند کرد.

3) شخصیت برتر فری فایر Active Ability: دیمیتری – Dimitri

توانایی – Healing Heartbeat – ایجاد یک ناحیه درمانی به شعاع 3.5 متر که بازیکنان و هم تیمی هایشان می توانند از آن برای بازیابی 10 اسب بخار در ثانیه استفاده کنند. در عین حال، بازیکنان می‌توانند با قابلیتی که 12 ثانیه طول می‌کشد و زمان CD 60 ثانیه‌ای دارد، برای احیای خود به خود کمک کنند.

بازیکنان و متحدان می‌توانند از قابلیت‌های دیمیتری برای اطمینان از بقای خود حتی در آخرین مرحله از مسابقه Free Fire BR استفاده کنند. در عین حال، دیمیتری یک شخصیت به همان اندازه استثنایی برای حالت کلش اسکواد است، جایی که بازیکنان مجبور می شوند یا کمی دفاعی بازی کنند.

4) شخصیت برتر فری فایر Active Ability: کنتا – Kenta

5 شخصیت برتر فری فایر Active Ability
5 شخصیت برتر فری فایر Active Ability

قابلیت – Swprdsman’s Wrath – به بازیکنان این امکان را می دهد که به مدت پنج ثانیه یک سپر پهن پنج متری تشکیل دهند که آسیب سلاح جلو را تا 60 درصد کاهش می دهد. با این حال، هنگامی که بازیکنان در حال شلیک هستند، سپر 20٪ کمتر موثر می شود. زمان خنک شدن 70 ثانیه است.

کنتا یک شخصیت استثنایی است که بازیکنان می توانند از آن برای زنده ماندن، دفاع، حمله و یا حتی ایجاد سپر برای هم تیمی های خود استفاده کنند. بازیکنان می توانند با سپر بر روی حریفان خود بشتابند. در عین حال، به دلیل آسیب کمتر از پیشانی، می توان اجرای آنها را برای دشمنان دشوار کرد.

5) شخصیت برتر فری فایر Active Ability: زاین – Xayne

قابلیت – Xtreme Encounter – ارائه 60 HP موقت برای یک دوره فعال سازی 12 ثانیه ای، که در طی آن اثرات شفابخش HP تا 75 درصد افزایش می یابد. زمان خنک شدن آن 75 ثانیه است.

Xayne حتی در اولین سطح توانایی خود یکی از بهترین گزینه ها برای بازیکنانی است که عاشق بازی تهاجمی هستند. HP موقت به بازیکنان این امکان را می دهد که بدون نگرانی از آسیب دیدن و ضربه خوردن به سمت دشمنان خود بشتابند. می توان بر حریفان خود غلبه کرد در حالی که آسیب نسبتاً کمتری دریافت کرد که آنها می توانند با افزایش اثرات شفابخش HP بر آن غلبه کنند. با این حال، زمان CD 75 ثانیه بالا است، که می تواند در طول مسابقات کلش اسکواد مضر باشد.

همچنین بخوانید:

معرفی شخصیت رایدن در فری فایر (Free Fire OB43)

معرفی کامل به‌روزرسانی OB43 فری فایر + نحوه دانلود و تاریخ انتشار Free Fire OB43

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت