5 نیرو در کلش آف کلنز با آسیب بالا

5 نیرو در کلش آف کلنز با آسیب بالا

بهترین نیرو در کلش آف کلنز

آیا می خواهید بدانید کدام نیرو در کلش آف کلنز خسارت بالایی وارد می کنند؟ در اینجا راهنمای کاملی برای پرداخت وجود دارد
در دنیای کلش آف کلنز، گیمرها برای تسلط واقعی بر بازی باید استراتژی و نیروی بی رحم را به خوبی ترکیب کنند. این بازی بسیار موفق به بازیکنان این فرصت را می دهد تا ذهنیت استراتژیک و درخشش خود را در بازی به نمایش بگذارند.

بازیکنان باید استراتژی خود را مشخص کنند، این شامل مواردی مانند انتخاب نیروها در کلش اف کلنز و محل استقرار آنها می شود. بعضی از نیروها فقط بهتر و قوی تر از بقیه هستند. بنابراین بازیکنان باید از خود بپرسند 5 سربازی که بیشترین آسیب را دارند کدامند.
بنابراین در اینجا لیستی از 5 واحد آسیب بالاتر، سربازان در کلش اف کلنز آورده شده است.

خرید ارزان جم Clash Of Clans

ارزان ترین سایت خرید جم کلش اف کلنز، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش آف کلنز در ایران

گیموگیفت یکی از همون فروشگاه های معتبر برای خرید جم کلش اف کلنز هستش. تیم گیم و گیفت از افراد با سابقه این حوزه تشکیل شده و روزانه رضایت مشتریان زیادی رو جلب می کنن.

5. اژدها – Dragon

چه کسی اژدها را دوست ندارد؟ اژدهایان در کلش اف کلنز سوپرسل یکی از قوی ترین و خشن ترین نیروهای هوایی هستند. این موجود باشکوه 20 فضای اسکان در ارتش بازیکن اشغال می کند و می تواند به راحتی دشمنان را از بین ببرد.

نقطه ضعف اصلی آنها میزان خسارتی است که از پدافند هوایی وارد می کنند. به گیمرها توصیه می شود قبل از اینکه حمله خود را از طریق اژدها انجام دهند، ابتدا دفاع هوایی را از بین ببرند.

اژدها یک تغییر آسان بازی و یکی از قوی ترین نیروهای بازی هستند. اژدها با آسیب پایه 140 شروع می شود و می تواند 487 را در سطح حداکثر انجام دهد.

4. اژدها سوار – Dragon Rider

بهترین نیرو در کلش آف کلنز 
بهترین نیرو در کلش آف کلنز

در حال حاضر، قوی ترین و بالاترین آسیب رسان در دنیای کلش آف کلنز، دراگون رایدرها هستند. گروهی از این نیروها با آسیب پایگاه 340 می توانند قوی ترین دفاع ها را ویران کنند. علاوه بر این، در هنگام نابودی، این اژدها سواران 700 آسیب در یک منطقه کوچک ایجاد می کنند.
بازیکنان در اواخر بازی قفل این نیرو در کلش آف کلنز  را باز خواهند کرد. آنها می توانند دراگون رایدر را در سطح تاون هال 14 به دست بگیرند. پس از ارتقاء کامل، Dragon Riders می تواند 430 در ثانیه آسیب برساند و آنها را به یکی از قوی ترین و قوی ترین نیروها در کلش اف کلنز تبدیل کند.

3. یتی – Yeti

یکی از مفیدترین نیروها در کلش اف کلنز، یتی ها جانوران عظیمی هستند، نیروهایی که هر واحد ساختمانی را هدف قرار داده و نابود می کنند. یتی‌ها آسیب ثابتی وارد می‌کنند و 230 آسیب سطح پایه دارند. علاوه بر این، یکی از دلایل اصلی حضور یتی‌ها به این دلیل است که زمانی که شکست خورده‌اند، یتیمیت‌های کوچک‌تر از آنها تولید می‌شوند.
این یتیمیت ها آسیب بیشتری وارد می کنند و می توانند به راحتی جریان نبرد را تغییر دهند. علاوه بر این، حداکثر آسیب از Yetis را می توان تا 290 افزایش داد.

2) PEKKA:

انتخاب نیروها در کلش اف کلنز
انتخاب نیروها در کلش اف کلنز

یکی از نمادین ترین نیروها در کلش اف کلنز پکا، نیرویی است که باید با آن حساب کرد. Pekka یکی از قوی ترین نیروهای اکسیر است که بازیکنان می توانند در بازی آموزش دهند. با آسیب پایه 260 گیمرها باید همیشه سعی کنند از Pekka تا حد امکان کارآمد و مؤثر استفاده کنند.

به طور کلی، Pekka یکی از قابل اعتمادترین و کارآمدترین نیروهایی است که بازیکنان می توانند در بازی از آن استفاده کنند. حداکثر آسیبی که Pekka می تواند به آن برسد 680 است که آنها را به جانوران واقعی و یکی از قوی ترین سربازان بازی تبدیل می کند.

1) اژدهای الکتریکی – Electro Dragon

فکر می کرد اژدها قوی هستند؟ خب، Electro Dragons برادران بزرگ آن هستند. این اژدها با نیروی الکتریکی تزریق می‌شوند و در صورت استفاده صحیح می‌توانند پایه‌های پیشرفته را به راحتی از بین ببرند. علاوه بر این، Electro Dragon به چندین ساختمان به طور همزمان آسیب زنجیره ای وارد می کند.
با آسیب پایه 240 الکترو اژدها نیروگاه های واقعی هستند. پس از ارتقاء به سطح 4، Electro Dragons می تواند تا 330 آسیب برساند و آنها را به نیروگاه های عظیم تبدیل کند. این جانوران قابل اعتمادترین و قوی ترین نیروها در کلش اف کلنز هستند.

همچنین بخوانید:

فهرست قدرتمندترین نیروهای کلش آف کلنز ۲۰۲۴

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت