معرفی بهترین سرباز کلش آف کلنز

معرفی بهترین سرباز کلش آف کلنز 2023

معرفی بهترین سرباز کلش آف کلنز 2023

آیا حاضرید وارد یک بازی آنلاین شوید که شبیه هیچ بازی اکشن دیگری نیست؟ آیا می خواهید با کمک قهرمانان قدرتمند به خانه بردن پیروزی را تجربه کنید؟ پس شما منتظر چه هستید؟ اکنون کلش آف کلنز را بازی کنید و به میلیون ها بازیکنی بپیوندید که از این بازی استراتژیک سوپرسل لذت می برند. به سایر قبیله ها حمله کنید، از پایگاه خود دفاع کنید، دهکده خود را بسازید، و اکنون در یک جنگ قبیله ای حماسی به رقابت بپردازید! نیروهای منحصربه‌فرد شما منتظر فرمان شما هستند، بنابراین اکنون وارد دنیای کلش آف کلنز شوید و گیم‌پلی پر اکشنی داشته باشید. در این مقاله از سایت گیمو گیفت به بهترین نیروها در کلش اف کلنز و بهترین سرباز کلش آف کلنز پرداخته ایم با ما همراه باشید.

مروری سریع بر گیم پلی کلش آف کلنز

Clash Of Clans در مورد فکر کردن به بهترین استراتژی ها و برنامه ها برای دفاع موفقیت آمیز از پایگاه خود است. بنابراین ابتدا باید یک قهرمان انتخاب کنید، ساختارهای دفاعی بسازید و بهترین ارتش کلش اف کلنز را انتخاب کنید تا به شما در حمله به دشمنانتان کمک کند. سپس، البته، باید به استراتژی‌های مختلف حمله کلش آف کلنز فکر کنید تا به شما کمک کند برنده شوید. خوشبختانه، بهترین نیروها در کلش اف کلنز در بازی وجود دارند که می توانید از بین آنها انتخاب کنید!

با این حال، بدست آوردن بهترین ارتش ها آسان نخواهد بود. اما با داشتن بهترین نیروهای Clash of Clans برای حمله، می‌توانید بر دشمنان خود مسلط شوید. بنابراین، اگر می‌خواهید اکشن و ماجراجویی را با ترکیبی از استراتژی‌ها تجربه کنید، وقت آن است که به میدان نبرد کلش آف کلنز بپیوندید.

خرید ارزان جم کلش اف کلنز

ارزان ترین سایت خرید جم کلش اف کلنز، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش آف کلنز در ایران

بهترین سرباز کلش آف کلنز

بهترین نیروها در کلش اف کلنز
بهترین نیروها در کلش اف کلنز
  • بربرها و کمانداران

اولین ترکیبی که ممکن است بخواهید از آن استفاده کنید Barbarians and Archers است. آنها یک انتخاب کلاسیک برای مبتدیان هستند زیرا این دو سرباز اولی هستند که می توانید در کلش آف کلنز باز کنید. آنها ابتدایی ترین هستند، بنابراین باید نحوه حمله با کمک این دو نیرو را تمرین کنید. از آنجایی که بربرها از کمانداران بادوام‌تر هستند، ابتدا باید آنها را به بیرون بفرستید تا تمام آسیب‌ها را از بین ببرند. پس از آن، در حالی که بربرها در حال حمله به قسمت های بیرونی پایگاه دشمن هستند، کمانداران را بفرستید تا بیشترین آسیب را وارد کنند.

  • غول، کمانداران و بربرها

ترکیب دوم غول ها، کمانداران و بربرها هستند. با کمک جاینت ها می توانند بیشترین ضربه ها را بزنند در حالی که ابتدا دفاع دشمن را هدف قرار می دهند. با این حال، آنها به آرامی حرکت می کنند، بنابراین شما باید مسیری را برای رفتن مستقیم به اهداف آنها ایجاد کنید. پس از اتمام، آنها را بفرستید تا حواس سلاح های دشمن را منحرف کنند.

  • غول ها، جادوگر و بالن ها

ترکیب دیگر غول‌ها، جادوگران و بالن‌ها هستند. دو اضافه شدن آخر به نیروهای خود به شما کمک می کند تا آسیب بیشتری به دشمنان خود بی رحمانه وارد کنید. جادوگران بسیار شبیه کمانداران هستند که می توانند به سرعت از روی دیوارها تیراندازی کنند. از سوی دیگر، بالن‌ها مانند غول‌ها به دنبال سلاح‌های دشمن می‌روند، اما دیوارها آنها را مهار نمی‌کنند.

  • غول ها، جادوگران و شفا دهندگان

غول ها، جادوگران و شفا دهنده ها ترکیب بعدی هستند که در آن شفا دهنده وظیفه شفا یا اصلاح نیروها را دارد. اما او مهارت های تهاجمی ندارد و او را بسیار آسیب پذیر می کند. بنابراین، ضروری است که مطمئن شوید که او همیشه ایمن است. بنابراین، می‌توانید غول‌ها را رها کنید تا آنها دفاعیات پایگاه را جذب کنند، سپس جادوگران را بفرستید تا آنها را نابود کنند. پس از آن، به شفادهنده ها اجازه دهید نیروی HP جادوگران و غول ها را جوان کنند و آنها را در برابر توپ ها، خمپاره ها و غیره غیرقابل توقف کنند.

معرفی بهترین سرباز کلش آف کلنز 2023
معرفی بهترین سرباز کلش آف کلنز 2023
  • بالن و کمانداران

بالون ها و کمانداران یکی دیگر از بهترین ترکیب های ارتش کلش آف کلنز هستند که در آن شما با تکیه بر بالن ها می توانید تمام یا تقریباً تمام دفاع های دشمن را از بین ببرید. دفاع هوایی یکی از بزرگترین تهدیدات در نبرد است، بنابراین چند طلسم رعد و برق از آنها مراقبت می کند. پس از آن، کمانداران را بفرستید تا ساختمان های غیر سلاح را تمام کنند.

  • گولمز، هوگ سوار و والکیری

برخی از ترکیب‌های زبده‌تر سربازان عبارتند از: Golems، Hog Riders و Valkyries. گولم ها یک واحد فوق العاده قوی هستند که به دنبال ساختمان های دفاعی می روند. والکیری‌ها همچنین می‌توانند آسیب وارد کنند و می‌توانند همزمان دو ساختمان را از بین ببرند. در نهایت، گراز سواران می توانند از روی دیوارها بپرند و مانند گولم ها به دنبال ساختمان های دفاعی بروند. می توانید ابتدا گولم ها و والکیری ها را بفرستید، در حالی که توسط کمانداران، جادوگران و غیره پشتیبانی می شوند. در مرحله بعد، هاگ سواران در حالی که از خشم یا جادوهای شفابخش برای بیرون آوردن بقیه سلاح های دشمن استفاده می کنند، از نیمه دیگر پایگاه سبقت می گیرند.

  • P.E.K.K.A

P.E.K.K.A. یک واحد قدرتمند است که می تواند ضربات زیادی را تحمل کند. واحد قدرتمند دیگری که از آن استفاده خواهید کرد اژدها است. بنابراین ابتدا دیوار شکن ها را در جهت پدافند هوایی دشمن بفرستید. سپس، شفا دهنده خود را مستقر کنید تا غول های خود را تا زمانی که ممکن است زنده نگه دارید. سپس P.E.K.K.A خود را رها کنید. برای تمام کردن همه چیز در حالی که حملات را جذب می کند. در نهایت، اژدهای خود را برای انجام بدترین کارها مستقر کنید.

  • پادشاه بربر، ملکه کماندار، گولم، شفا دهنده ها و جادوگران

قوی ترین حمله از همه آنها، نیروهایی است که از پادشاه بربر، ملکه کماندار، گولم ها، شفا دهنده ها و جادوگران ساخته شده اند. آنها قهرمانانی هستند که در صورت باز شدن، برای حمله و دفاع در دسترس هستند. اما در طول این حمله، باید با انداختن تعدادی شفا دهنده پشت سرشان، آنها را زنده نگه دارید.
در همان زمان، جادوگران از حک کردن مسیری برای پیروزی مراقبت خواهند کرد. اما مطمئن شوید که دفاع هوایی را هدف قرار دهید زیرا شفا دهنده ها قلب این حمله هستند. علاوه بر این، گولم‌های شما می‌توانند از طلسم‌های پرش و دیوار شکن‌ها برای ورود سریع به قلب پایه استفاده کنند.

اینها تنها تعدادی از بهترین نیروها در کلش اف کلنز هستند که به شما در نبردهایتان کمک می کنند. با این وجود، این به شما بستگی دارد که بهترین استراتژی را ایجاد کنید که برای گیم پلی شما خوب عمل کند. اکنون بهترین ارتش های خود را در بازی بسازید!

بهترین نیروها در کلش اف کلنز

معرفی بهترین نیرو ها و سرباز ها در کلش آف کلنز
معرفی بهترین نیرو ها و سرباز در کلش آف کلنز

سربازان ستون فقرات ارتش شما را در کلش اف کلنز تشکیل می دهند. در حالی که قهرمان ها و جادوها عالی هستند، این انتخاب شما از نیروها است که تصمیم می گیرد که آیا یک نبرد برای شما دشوار است یا آسان. آنها بخش عمده ای از استراتژی شما را در نبردها تشکیل می دهند، بنابراین خوب است بدانید کدام یک از آنها قوی ترین هستند. با بسیاری از علاقه‌مندان، نرف‌ها و به‌روزرسانی‌هایی که کلش آف کلنز در حال توسعه است، بهترین نیروها نیز تمایل به تغییر دارند. بنابراین، این راهنما ده نفر از بهترین نیروها در کلش اف کلنز یا بهترین سرباز کلش آف کلنز را فهرست می کند.

1. شعله فلینگر

Flame Flingers به ​​عنوان ششمین Siege Machine از کارگاه سطح 6 باز می شود. آنها سه روح آتشین را پرتاب می کنند که هر کدام منطقه ای را به آتش می کشند و خسارت زیادی وارد می کنند. این باعث می شود Flame Flingers در منطقه بندی و برخورد با انبوهی ها عالی باشد.

2. لاگ لانچر

شما Log Launcher را به عنوان پنجمین Siege Machine از کارگاه سطح 5 باز می کنید. آنها قابل اعتماد و محکم هستند و هر چند ثانیه یک بار سیاهه های مربوط به دشمن را پرتاب می کنند. و همه ما می دانیم که Logs در کلش اف کلنز چقدر می تواند خطرناک باشد.

3. سوپر اژدها

سوپر اژدها اژدهایی هستند که در سطح 7 و بالاتر تقویت می شوند. نفس‌های شعله‌ور آن‌ها آسیب زیادی وارد می‌کند، اما به یاد داشته باشید که اژدها فقط ۳ روز در هر بار تقویت می‌شوند، بنابراین به خوبی از آن‌ها استفاده کنید.

4. سگ یخی

Ice Hound ها انواع Super Troop Lava Hound هستند که به سطح 5 یا بالاتر رسیده اند. آنها HP بالاتری دارند و آسیب یخ زدگی دارند، اما تعداد توله های کمتری تولید می کنند. با این حال، آمار اضافی آنها و ارزش توانایی های کاهش سرعت آنها را به یک ارتقاء واضح تبدیل می کند.

5. بولر

رسیدن Dark Barracks به سطح 7 به شما امکان دسترسی به Bowlers را می دهد. آن‌ها جزو اولین نیروهایی هستند که به دست می‌آورید و می‌توانند به چندین ساختمان در یک ردیف آسیب وارد کنند و آنها را به یک واحد محاصره اصلی تبدیل کند. آنها در کاری که انجام می دهند بسیار مقرون به صرفه هستند.

بهترین نیروهای Clash of Clans
بهترین نیروهای Clash of Clans

6. سوپر جادوگر

ویچ نمادین هنگامی که در سطح 5 یا بالاتر تقویت شود به یک جادوگر فوق العاده تبدیل می شود. برخلاف نسخه پایه خود، آنها یک اسکلت بزرگ با آمار شگفت انگیز به نام Big Boy ایجاد کردند. این اسکلت غول پیکر می تواند به راحتی در سراسر میدان جنگ بیداد کند.

7. هاگ رایدر

دیدن دوباره قوی شدن هاگ رایدرها خیلی خوب است. آنها سریع و سرسخت هستند، اما از آسیب برخی از نیروهای دیگر برخوردار نیستند. با این حال، آنها بسیار ارزان هستند و می توانند از دیوارها عبور کنند و سازه های دفاعی را در اولویت قرار دهند. این باعث می شود آنها در بازی اولیه ضروری باشند.

8. یتی

یتی ها از پادگان های سطح 14 می آیند، به این معنی که دریافت آنها مدتی طول می کشد. آنها آسیب پاشیده شدن را وارد می کنند در حالی که دارای مقدار بالایی از HP و حمله هستند. یتیمیت هایی که با خود حمل می کنند برای کمک به یتی ها برای سرنگون کردن تقریباً هر هدفی ضروری هستند.

9. شفا دهنده

هیلرها واحدهای پروازی هستند که از پادگان سطح 8 می آیند. در حالی که آنها تنها نیروهای بدون حمله هستند، قابلیت های شفابخش آنها آنها را به یک دارایی ضروری برای هر استراتژی تبدیل می کند. این به تنهایی آنها را به بهترین نیروها در کلش اف کلنز تبدیل می کند.

همچنین بخوانید:

چگونه در کلش آف کلنز پیشرفت کنیم؟

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت