خرید جم فری فایر

5 ترفند برای برنده شدن در نبردهای 1v1 فری فایر

5 ترفند برای برنده شدن در نبردهای 1v1 فری فایر

اگرچه Free Fire یک بازی سرگرم کننده برای بازی است، اما در مبارزات 1v1 همه چیز می تواند بسیار رقابتی شود. بازیکنان از تمام ترفندهای موجود در کتاب برای پیشی گرفتن از حریفان خود استفاده می کنند تا برنده شوند. علیرغم سخت بودن این مبارزات، چند کار وجود دارد که بازیکنان می توانند برای یکنواخت کردن زمین بازی و تضمین یک بویا انجام دهند. با این اوصاف، در اینجا چند نکته وجود دارد که بازیکنان می توانند از آنها برای برنده شدن در مبارزات 1v1 در Free Fire استفاده کنند.

Free Fire یکی از محبوب ترین نام های بازی در صنعت بتل رویال است. این دوربین که توسط Garena توسعه یافته است، دینامیک شگفت انگیز را با مکانیزم تیراندازی غوطه ور ترکیب می کند. با نقشه‌های کوچک‌تر، بازیکنان اغلب در نبردهای 1 به 1 در مسابقاتی شرکت می‌کنند که در آن مجموعه مهارت‌ها و هیجان بازی آنها حیاتی است.

کسانی که مهارت های مبارزه نزدیک برد خوبی دارند می توانند به راحتی موفق شوند و حریفان را حذف کنند تا نسبت K/D و رتبه بندی خود را افزایش دهند. از این رو، بازیکنان همیشه مشتاق یادگیری نکات و مهارت های جدید برای پیروزی در نبردهای نزدیک هستند. در این مقاله از سایت گیمو گیفت به بررسی پنج نکته برای تضمین برنده شدن در نبردهای 1v1 فری فایر می‌پردازیم.

خرید جم فری فایر

ارزان ترین سایت خرید جم فری فایر، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم فری فایر در ایران

بهترین نکات برای پیروزی در مبارزات 1v1

 • از ترکیب شخصیت خوب و حیوانات خانگی استفاده کنید

بازیکنان می‌توانند ترکیب‌های عالی از این حیوانات خانگی و شخصیت‌ها را ایجاد کنند تا سبک بازی خود را اصلاح کنند و کشتارهای بیشتری را به دست آورند. Chrono و Rockie برخی از رایج ترین ترکیبات در Free Fire هستند. اولی می تواند یک دیوار غیر قابل نفوذ ایجاد کند که می تواند تا 800 آسیب را مسدود کند، در حالی که دومی می تواند زمان خنک شدن مهارت فعال مجهز را تا 15٪ در حداکثر سطح ارتقا کاهش دهد. بازیکنان به راحتی می توانند با این ترکیب ها شانس پیروزی خود را در یک مبارزه اسلحه 1 به 1 افزایش دهند.

 • کنترل HUD برای رفلکس بهتر

Garena یک تنظیمات شگفت انگیز در Free Fire به نام HUD Controls اضافه کرده است. با استفاده از این ویژگی، بازیکنان می توانند موقعیت دکمه های مختلف از جمله شلیک، خم شدن، پرش و غیره را سفارشی کنند. این یک تنظیم عالی برای تغییر طرح پیش فرض است.

برای گرفتن بهتر می توان از کنترل دو انگشتی به پنجه سه انگشتی یا چهار انگشتی تغییر مکان داد و به طور همزمان از دکمه های مختلف استفاده کرد. با این تنظیمات، بازیکنان به راحتی می توانند ترفندهای مختلف دیوار گلو را انجام دهند و رفلکس های بهتری داشته باشند.

 برنده شدن در نبردهای 1v1 فری فایر
برنده شدن در نبردهای 1v1 فری فایر
 • تنظیمات حساسیت برای هدف و دقت بهتر

Sensitivity Settings یکی دیگر از ویژگی های مهم است که نقش مهمی در بهبود گیم پلی فرد در Free Fire دارد. بازیکنان می توانند حساسیت ها را برای دامنه های مختلف و زوایای کلی دوربین سفارشی کنند تا زمان واکنش خود را بهبود بخشند و کنترل پس زدن سلاح های مختلف را بهبود بخشند. این به آنها کمک می کند تا به سرعت حرکت بازیکن دشمن را ردیابی کنند و ضربات بیشتری را به هم متصل کنند.

در متن زیر بهترین تنظیمات  برای پیروزی در نبردهای 1v1 ذکر شده است:

 • عمومی: 90 تا 100.
 • نقطه قرمز: 60-75.2X
 • محدوده: 90-994X
 • محدوده: 92-96
 • تیرانداز از خفا محدوده: 20-30.
 • نگاه رایگان: 50-75

به بازیکنان توصیه می شود این حساسیت ها را در زمین تمرین آزمایش کنند تا مجموعه کاملی از تنظیمات حساسیت را به دست آورند.

پیروزی در مبارزات 1v1 فری فایر

 • برای بهبود انتقال هدف در زمین های تمرینی تمرین کنید

نکته دیگری که بازیکنان می توانند در Free Fire دنبال کنند تا نبردهای 1v1 بیشتری را ببرند، تمرین در زمین های تمرین است. آنها می توانند با استفاده از پوشش برای پایین آوردن HP حریف تمرین کنند و سپس فوراً با سلاح ها و ابزارهای خود مانند نارنجک به آنها حمله کنند.

با به‌روزرسانی‌های جدید، توسعه‌دهندگان تمرین‌های تمرینی چندگانه هدف را به زمین‌های آموزشی اضافه کرده‌اند. بازیکنان می توانند با تمرین این تمرینات روی نقاط ضعف خود کار کنند و مهارت های نبرد نزدیک خود را تا حد زیادی بهبود بخشند.

 • قرار دادن کراس

نکته‌ای که اکثر بازیکنان فاقد آن هستند و همچنان یکی از دلایل اصلی نگرانی است، قرار دادن نامناسب خط تیره است. با قرارگیری خوب در حالت متقاطع، می توان به راحتی هدشات های بیشتری را وارد کرد و آسیب قابل توجهی در Free Fire وارد کرد.

گیمرها می‌توانند اتاق‌های سفارشی بسازند و روی هم‌تیمی‌های خود کار کنند. این به آنها کمک می کند تا به سرعت هدف خود را تنظیم کنند تا آسیب بیشتری وارد کنند و به سرعت دشمنان را از بین ببرند.

همچنین بخوانید:

معرفی بهترین پوسته های Groza در Free Fire

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت