نحوه دریافت مدال لیگ در کلش اف کلنز از کلن وار لیگ

نحوه کسب مدال لیگ در کلش اف کلنز + کسب مدال در کلن وار لیگ

نحوه کسب مدال لیگ در کلش اف کلنز + کسب مدال در کلن وار لیگ

کلش آف کلنز یکی از پربازیگرترین بازی‌های جهان است، از زمانی که در سال 2012 عرضه شد. بازیکنان دهکده‌های خود را می‌سازند و کلن‌های خود را گسترش می‌دهند، حمله به حریفان را هدایت می‌کنند و در حین انجام این کار جوایزی کسب می‌کنند. مدال های لیگ نوعی منبع هستند که بازیکنان می توانند از آن برای خرید آیتم های انحصاری استفاده کنند. در سایت گیمو گیفت همه چیزهایی را که باید در مورد آنها بدانید، فهرست کرده ایم. از همین روی با ما همراه باشید. League Medal ارزی است که می‌توانید از آن برای خرید بسیاری از اقلام هیجان‌انگیز در فروشگاه Home Village خود در کلش آف کلنز استفاده کنید که با ویژگی Clan War League ارائه شده است. این مقاله از سایت گیمو گیفت به شما کمک می کند یاد بگیرید که چگونه مدال لیگ در کلش اف کلنز به سرعت دریافت کنید.

خرید ارزان جم کلش اف کلنز

ارزان ترین سایت خرید جم کلش اف کلنز، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش آف کلنز در ایران

نحوه کسب مدال لیگ در کلش اف کلنز چگونه است؟

نحوه کسب مدال لیگ در کلش اف کلنز

بازیکنان زمانی می توانند مدال لیگ را کسب کنند که قبیله آنها عملکرد خوبی داشته باشد و به عنوان ارز در فروشگاه لیگ کلش اف کلنز استفاده شود. آنها همچنین می توانند با شرکت در لیگ های جنگ قبیله ای و لیگ قهرمانان جنگ کسب شوند.

بازیکنان می‌توانند این مدال‌ها را بر اساس لیگی که طایفه‌شان در آن بازی می‌کند، دریافت کنند و مجموع پاداش آن‌ها با موقعیت آنها در گروه در پایان فصل تعیین می‌شود. برنده شدن در گروه و پایان یافتن در جایگاه برتر به آنها این امکان را می دهد که بیشترین مدال های لیگ را کسب کنند. این مدال های به دست آمده را می توان برای خرید اقلام انحصاری که فقط از طریق فروشگاه لیگ در دسترس هستند استفاده کرد.

مبارزات در کلش اف کلنز همیشه با جنگ های قبیله ای هیجان انگیزتر بوده است. با این حال، در سال 2018، سوپرسل با Clan War League که از آن زمان به عنوان یک حالت بازی محبوب تبدیل شده است، تغییر جدیدی به آن اضافه کرد.
لیگ های جنگ قبیله ای به شما این امکان را می دهد که پایگاه ها و استراتژی های حمله خود را آزمایش کنید و همچنین مدال های لیگ را به شما پاداش دهید. این یک ارز درون بازی است که می توانید از آن برای دریافت آیتم های هیجان انگیز زیادی استفاده کنید.

نحوه دریافت مدال لیگ در کلش اف کلنز از کلن وار لیگ

راه اصلی کسب مدال های لیگ در کلش اف کلنز، شرکت در لیگ کلن وار است. پس از پایان لیگ جنگ قبیله ای، شرکت کنندگان بر اساس دو عامل، مدال های لیگ را دریافت می کنند: لیگی که قبیله آنها در آن بازی می کند و رتبه آنها در گروه.
بنابراین، اگر می خواهید حداکثر مدال های لیگ را در بازی به دست آورید، باید به یک لیگ جنگ قبیله ای بپیوندید و به قبیله خود کمک کنید تا مقام اول گروه را کسب کند.
نمودار زیر نشان می‌دهد که با برنده شدن در لیگ‌های جنگ قبیله‌ای می‌توانید چند مدال لیگ کسب کنید.

این مقاله به شما نشان می دهد که چگونه مدال های لیگ را در Clash of Clans به راحتی دریافت کنید.

مدال لیگ در کلش اف کلنز
مدال لیگ در کلش اف کلنز

چگونه به یک لیگ بپیوندیم؟

برای عضویت، بازیکنان باید در طول دوره ثبت نام لیگ که هر فصل یک بار انجام می شود، درخواست دهند. با فشار دادن دکمه طلایی Clan Wars دستورالعمل را دنبال کنید. هنگامی که بازیکنان این کار را انجام دهند، می توانند در مسابقات Clan League War شرکت کنند. بازیکنان با انجام مسابقات Clan League War می توانند مدال های لیگ را به روش های مختلف کسب کنند.

بازیکنان فقط برای شرکت کردن، بدون حمله به دشمنان، 20 درصد از جایزه مدال لیگ را دریافت خواهند کرد. با این حال، با به دست آوردن هشت بازی War Stars، بازیکنان پاداش قرارگیری کامل را دریافت خواهند کرد. هرچه بازیکنان بیشتر بازی کنند، درآمد بیشتری کسب می کنند و می توانند موارد انحصاری بیشتری را باز کنند.

راهنمای کامل کسب مدال در کلن وار لیگ

لن وار لیگ در آپدیت ورژن 11 بازی در 23 اکتبر 2018 به بازی آمد.
در کلن وار لیگ، 8 کلن با هم مبارزه میکنند تا به لیگ های بالاتر راه پیدا کنند. لیگ های بالاتر جایزه های بهتری هم دارند و نشان دهنده بهترین کلن ها است. به نسبت اندازه جوایز و تعداد مشخص جوایز که میتونه بوسیله لیدر کلن اعطا بشه د رجدول زیر نشون داده شده:

وار لیگ مدال برای هر برد مدال برای هر ستاره تعداد جوایز تضمین شده مدال های لیگ در هر جایزه
برنز III 10 2 1 35
برنز II 10 2 1 35
برنز I 10 2 1 35
سیلور III 10 4 1 35
سیلور II 11 4 1 40
سیلور I WarSilverI 12 4 1 45
گلد III 13 6 2 50
گلد II 14 6 2 55
گلد I 15 6 2 60
کریستال III 18 8 2 65
کریستال II 19 8 2 70
کریستال I 20 8 2 75
مستر III 23 10 3 80
مستر II 24 10 3 85
مستر I 25 10 3 90
چمپیون III 27 12 4 95
چمپیون  II 29 12 4 100
چمپیون  I 30 12 4 105

همچنین بخوانید:

راهنمای شکست دادن چالش شماره 2 Clashiversary در کلش آف کلنز

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت