بهترین اتچمنت CBR4 در کالاف دیوتی موبایل 2024

بهترین اتچمنت CBR4 در کالاف دیوتی موبایل 2024

بهترین اتچمنت CBR4 در کالاف دیوتی موبایل: بهترین لودات

برای ایجاد بهترین اتچمنت CBR4 در کالاف دیوتی موبایل و در حالت‌های بتل رویال و چند نفره COD Mobile، بهترین بارگیری ها و امتیازات را بررسی کنید.
CBR4 یکی از بهترین مسلسل های COD Mobile است، به خصوص اگر بازیکنان به دنبال سلاحی هستند که به راحتی قابل کنترل برای بردهای متوسط ​​و نزدیک هستند. بنابراین، بازیکنان می‌توانند اسلحه پایه را تجهیز کنند و بهترین اتچمنت CBR4 در کالاف دیوتی موبایل ایجاد کنند، که به بازیکنان اجازه می‌دهد بر موقعیت‌های مختلف مبارزه در حالت‌های BR و MP غلبه کنند.

هر اتچمنت CBR4 چیز خاصی برای ارائه دارد، خواه افزایش تحرک و سرعت ADS یا کاهش پس‌زدگی و پایدارتر کردن اسلحه. بنابراین، بازیکنان می توانند تغییراتی ایجاد کنند، تفنگ را مطابق با راحتی خود سفارشی کنند و بهترین بارگیری CBR4 را در COD Mobile بدون دردسر زیاد ایجاد کنند.

سایت خرید cp کالاف دیوتی موبایل

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی در ایران

فروشگاه گیموگیفت یکی از معتبر ترین سایت ها برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل هستش که نقطه قوت گیم و گیفت پشتیبانی سریع و قیمت پایین تر از همه جاست

بهترین اتچمنت CBR4 در کالاف دیوتی موبایل 2024

بهترین اتچمنت CBR4 در کالاف دیوتی موبایل
بهترین اتچمنت CBR4 در کالاف دیوتی موبایل

CBR4 که یک SMG است، در فاصله نزدیک نسبت به اکثر اسلحه های کلاس های دیگر سلاح، به غیر از تفنگ های ساچمه ای، برتری برجسته ای دارد. بنابراین، بازیکنان نیازی به تمرکز بر افزایش قابلیت های فاصله نزدیک در حالت BR ندارند، جایی که مبارزات می توانند در محدوده های مختلف اتفاق بیفتند. در اینجا پیوست های ایده آل برای ایجاد بهترین بارگیری CBR4 در حالت Battle Royale COD Mobile آمده است:

 • Barrel – OWC Marksman
 •  Scope – Tactical Scope
 •  Stock – RTC Steady Stock
 •  Rear Grip – Stippled Grip Tape
 •  Laser – OWC Laser – Tactical

OWC Marksman برد و پایداری بهتری را با پس زدن کمتر و پخش گلوله ADS به قیمت سرعت و زمان حرکت ADS ارائه می دهد. در عین حال، اتصال بشکه CBR4 نیز بر سرعت حرکت اپراتور تأثیر منفی می گذارد. به طور مشابه، سایر پیوست‌ها مانند محدوده تاکتیکی و RTC Steady Stock روی زمان و سرعت حرکت ADS تأثیر می‌گذارند و در عین حال کنترل، پایداری و زوم بیشتری (هنگام هدف‌گیری) فراهم می‌کنند.

با این حال، بازیکنان می توانند از OWC Laser – Tactical و Stippled Grip Tape برای مقابله با کاهش زمان تبلیغات استفاده کنند. هر دو ضمیمه افزایش زمان ADS را تا حدی به حداقل می‌رسانند و تفنگ را برای درگیری‌های میان برد (برای ADSing) مناسب می‌سازند. علی‌رغم کاهش سرعت ADS، پیوست‌ها بهترین بارگیری CBR4 را در بتل رویال COD Mobile به دلیل بهبود استثنایی در پایداری با کاهش لگد و ضربه زدن ایجاد می‌کنند.

ساخت بالا ممکن است بهترین بارگیری CBR4 در حالت چند نفره COD Mobile به دلیل زمان هدف گیری بیشتر (سرعت کم ADS) نباشد. بنابراین، بازیکنان می توانند Gunsmith حالت MP را تنظیم کنند تا حالت CBR4 متحرک باشد. در اینجا بهترین اتچمنت CBR4 در کالاف دیوتی موبایل وجود دارد که بازیکنان می‌توانند در حالت چند نفره موبایل از Call of Duty استفاده کنند:

 • Optic – Red Dot Sight 5
 •  Stock – YKM Light Stock
 •  Rear Grip – Stippled Grip Tape
 •  Laser – MIP Laser 5mW
 •  Perk – Disable
بهترین بارگیری CBR4 را در COD Mobile
بهترین بارگیری CBR4 را در COD Mobile

YKM Light Stock به افزایش سرعت حرکت ADS کمک می کند و در عین حال تاخیر Sprint-to-Fire را کاهش می دهد. با این حال، بازیکنان افزایش پس زدن و گسترش گلوله ADS را مشاهده خواهند کرد. می توان تاخیر Sprint-to-Fire را با Stippled Grip Tape و MIP Laser 5mW افزایش داد. هر دو ضمیمه همچنین گسترش گلوله با شلیک لگن را کاهش می دهند و زمان ADS را افزایش می دهند، اما اسلحه مجدداً تحت افزایش پس زدن و گسترش گلوله ADS قرار می گیرد.

💯 فراموش نکنید که فقط می توانید در وبلاگ سایت گیمو گیفت میتوانید در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.🫰

اگرچه اتصالات CBR4 فوق، اسلحه را ناپایدارتر می کند، اما هندلینگ آن در کنار سهولت قابل توجهی در ADSing بهبود می یابد. بنابراین، اسلحه در درگیری های نزدیک موثرتر می شود. علاوه بر این، Disable Perk (تضعیف دشمنان با شلیک های بدن و پا) و Red Dot Sight 5 به CBR4 اجازه می دهد تا مرگبارتر شود. بنابراین، راه‌اندازی فوق در نهایت به بهترین بارگیری CBR4 در COD Mobile، به‌ویژه در نقشه‌های مقیاس کوچک تبدیل می‌شود.
در اینجا نگاهی به امتیازاتی که بازیکنان می‌توانند با پیوست‌های بالا در حالت چند نفره برای افزایش بیشتر قابلیت‌های بهترین بارگیری CBR4 در COD Mobile استفاده کنند، می‌بینیم:

 • Red Perk (Tier 1) – Skulker or Agile
 •  Green Perk (Tier 2) – Gung-Ho or Toughness
 •  Blue Perk (Tier 3) – Dead Silence or Alert

همچنین بخوانید:

بهترین اتچمنت های Grau 5.56 در کالاف دیوتی موبایل

2 1 رای
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Mohsen
میهمان
Mohsen
4 ماه قبل
امتیاز شما :
     

این اسلحه ویو آیم خوبی داره و نیازی به اپتیک نداره.بجاش بهتره مازول هاید فلش گارد ببندید که هم آتیش خروجیو پنهان میکنه هم دقت هیپ فایر و ای دی اس رو افزایش میده

علت درخواست بازپرداخت