بهترین لودات و اتچمنت BAL-27 در MW3

بهترین لودات و اتچمنت BAL-27 در MW3

بهترین لودات و اتچمنت BAL-27 در MW3 : راه‌اندازی کلاس و امتیازات

به‌روزرسانی فصل 3 Reloaded، BAL-27 را به MW3 اضافه می‌کند، و این بهترین بارگیری برای تبدیل AR علمی تخیلی به یک گزینه فوق‌العاده در چند نفره است.
BAL-27 در MW3 با تسلط بر 6v6 غریبه نیست زیرا زمانی بهترین سلاح جنگ پیشرفته بود. ده سال بعد و بازگشت و با وجود اینکه دیگر بهترین سلاح نیست، BAL-27 در MW3 هنوز یک انتخاب عالی است.

چیزی که در مورد BAL-27 در MW3 باید به آن توجه کرد این است که دارای مکانیک منحصر به فردی است که در آن سرعت آتش و TTK آن هنگام شلیک افزایش می یابد. با این حال، این به قیمت یک سنبله عظیم در پس زدن عمودی است که کنترل آن دشوار است. برای جبران این مشکل، اغلب بهتر است BAL-27 را به‌جای شلیک تمام خودکار برای کل مجله آن، منفجر کنید.

صرف نظر از اینکه از این تکنیک استفاده می کنید یا نه، BAL-27 یک گزینه قوی در MW3 است و این بهترین بارگیری برای استفاده با آن است.

سایت خرید cp کالاف دیوتی موبایل

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی در ایران

فروشگاه گیموگیفت یکی از معتبر ترین سایت ها برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل هستش که نقطه قوت گیم و گیفت پشتیبانی سریع و قیمت پایین تر از همه جاست

بهترین بارگیری BAL-27 در MW3

اتچمنت ها

 • Muzzle: Zehmn35 Compensated Flash Hider
 • Barrel: Crown-H3 Barrel
 • Stock: Ardent Tac Stock
 • Underbarrel: DR-6 Handstop
 • Magazine: 60 Round Mag

الگوی برگشت غیرمعمول BAL-27 در MW3 می تواند آن را انگشت شمار کند، بنابراین استفاده از ضمیمه هایی که پس زدگی را کاهش می دهند بسیار مهم است. برای این کار، بهترین گزینه‌های شما Ardent Tac Stock و Zehmn35 Compensated Flash Hider هستند که با هم ترکیب می‌شوند تا Recoil Gun Kick را تا 29% کاهش دهند.

یکی از زمینه هایی که BAL-27 در MW3 در آن برتری دارد، محدوده آسیب است و می توان با استفاده از بشکه Crown-H3 این را بیشتر بهبود بخشید. این اتصال بشکه منحصر به فرد، دامنه آسیب موثر و حداقل BAL-27 را تا 20 درصد افزایش می دهد و در عین حال سایر آمارهای کلیدی MW3 مانند سرعت حرکت ADS و سرعت گلوله را نیز بهبود می بخشد.

در مقابل، BAL-27 در MW3 زمان بارگذاری مجدد آهسته ای دارد و به دلیل سرعت شلیک سریع، خشاب خود را به سرعت خالی می کند. این ترکیب بسیار ایده آل نیست، بنابراین می خواهید از 60 Round Mag برای کاهش این مشکل و دو برابر کردن ظرفیت مجله AR استفاده کنید.

آخرین اما نه کم اهمیت ترین DR-6 Handstop است که یک متا زیر بشکه است که آمارهای مختلف هندلینگ و تحرک را بهبود می بخشد. مهمتر از همه، DR-6 Handstop سرعت ADS را 7٪، سرعت Sprint To Fire را 7٪ و ADS Movement Speed ​​را تا 6٪ افزایش می دهد. این باعث می شود BAL-27 احساس حرکت و تند و تیز کند و در عین حال محدوده آسیب عالی خود را نیز حفظ کند.

بهترین کلاس BAL-27 MW3: Perks & Equipment

امتیازات BAL-27 در MW3

 • جلیقه: جلیقه نینجا
 • صداهای پا را از بین می برد، جلوه های کاهش حرکت را ایمن می کند، مهمات ستاره پرتاب کننده/چاقو و ستاره ها/چاقوهای پرتاب مجدد را هر 25 ثانیه یکبار.
 • چکمه: چکمه های تمام زمین
 • سرعت حرکت را به طور قابل توجهی افزایش داد. سرعت تاکتیکی را غیرفعال می کند.
 • چرخ دنده: Mag Holster
 • سرعت بارگذاری مجدد بهبود یافته است.

اگر می خواهید تهاجمی بازی کنید، نینجا جلیقه یک امتیاز ضروری است. این جلیقه متا قدم های شما را ساکت می کند و به شما امکان می دهد بدون استفاده از شیار چکمه، به طور موثرتری از پهلو بچرخید. همچنین تعادل خوبی بین گزینه‌های پرک و تجهیزات فراهم می‌کند که آن را به یک انتخاب عالی در کل تبدیل می‌کند.

چکمه های All-Terrain که در فصل 3 Reloaded معرفی شدند گزینه جالبی را ارائه می دهند. آنها به طور موثری مانند چکمه های سبک وزن در بازی های قدیمی COD با افزایش آمار تحرک کلیدی مانند سرعت اسپرینت و سرعت حرکت عمل می کنند. این برای دور زدن سریع نقشه عالی است حتی اگر به قیمت استفاده از تاکتیکال اسپرینت باشد.

به طور معمول، Mag Holster آنقدر قوی نیست که سرعت بارگذاری مجدد را به اندازه نسخه های قبلی خود مانند Sleight of Hand افزایش نمی دهد. با این حال، BAL-27 سرعت بارگیری مجدد برای یک تفنگ تهاجمی MW3 دارد و به سرعت خشاب خود را خالی می کند و این را به گزینه ای درجه یک در این سلاح خاص تبدیل می کند.

اتچمنت BAL-27 در MW3
اتچمنت BAL-27 در MW3

تجهیزات BAL-27 در MW3

 1. کشنده: پرتاب چاقو
 2. چاقوی پرتابی قابل بازیابی که در اثر ضربه در Core MP کشنده است.
 3. تاکتیکی: استیم
 4. یک محرک نظامی که لخته شدن را برای بستن سریع زخم ها تقویت می کند و اسپرینت تاکتیکی را تازه می کند.
 5. ارتقاء میدانی: رادار قابل حمل
 6. یک پینگ رادار دوره ای برای شناسایی دشمنان نزدیک منتشر می کند.

اگر همانطور که توصیه می شود از جلیقه نینجا استفاده می کنید، تجهیز یک چاقوی پرتابی نیز منطقی است. این تیغه کشنده را می توان به سمت بازیکنان دشمن پرتاب کرد تا بلافاصله آنها را بکشد. بهترین بخش این است که جلیقه نینجا دائماً آنها را پر می کند و اطمینان حاصل می کند که شما همیشه برای عمل آماده هستید.

به جای استفاده از یک گزینه تهاجمی دیگر، بهتر است از Stim استفاده کنید تا به سرعت بهبود یابد. این به ویژه در MW3 بسیار قوی است زیرا Call of Duty امسال بسیار سریع است و انتظار برای بازسازی سلامت شما همیشه یک گزینه نیست.

در مورد ارتقاء میدانی، رادار قابل حمل ابزار قدرتمندی است که می تواند برای جستجوی یک منطقه برای حریفان مورد استفاده قرار گیرد. این اطلاعات نقشه اضافی را فراهم می کند و اطلاعات بیشتری در مورد مکان تیم دیگر به شما می دهد. فقط توجه داشته باشید که Assassin Vest و Ghost T/V Camo با رادار قابل حمل مقابله می کنند، بنابراین مطمئن شوید که بیش از حد به آن اعتماد نکنید.

نحوه باز کردن قفل BAL-27 در MW3

 BAL-27 در MW3
BAL-27 در MW3

BAL-27 در MW3 با تکمیل بخش 23 از Season 3 Battle Pass باز می شود. این بخش جدید در فصل 3 Reloaded اضافه شد و از شما می‌خواهد چالش‌های زیر را تکمیل کنید:

 • Akimbo Assault: 5 هدشات اپراتور یا قتل های ویژه زامبی با تفنگ های تهاجمی دریافت کنید
 • Pierced Gaze CC: در حین حرکت با تفنگ های تهاجمی، 10 قتل اپراتور یا زامبی ویژه دریافت کنید
 • نماد Pierced Gaze: 10 Operator یا Zombie Hipfire Kills ویژه با تفنگ های تهاجمی دریافت کنید
  توکن XP 1 ساعته دوبل: 10 قتل اپراتور یا زامبی تاک ویژه با تفنگ های تهاجمی دریافت کنید
 • BAL-27: تمام جوایز بخش را به دست آورید و سپس در حالی که با تفنگ های تهاجمی نقاط مناظر را هدف قرار می دهید، 15 قتل اپراتور یا زامبی ویژه دریافت کنید.

سریع ترین راه برای انجام این چالش ها در مسابقات چند نفره با استفاده از تفنگ متا حمله است. با کمی تمرکز، می توان هر پنج مورد را در یک بازی انجام داد. این کار در لیست های پخش سریع مانند Small Map Mosh Pit به اندازه کافی آسان است.

بهترین جایگزین BAL-27 در MW3

MTZ-556 یکی دیگر از تفنگ های تهاجمی فوق العاده است که در برد متوسط ​​مانند BAL-27 برتری دارد. این یک TTK بسیار رقابتی دارد و می تواند در برابر بهترین Modern Warfare 3 که ارائه می دهد، مقاومت کند.

همچنین بخوانید:

لیست کامل نقشه ها در Modern Warfare 3

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت