نحوه دریافت پکیج Perk Specialist در Warzone

نحوه دریافت پکیج Perk Specialist در Warzone

دریافت پکیج Perk Specialist در Warzone – پکیج پرک تخصصی در جزیره

آیا تا به حال خواسته اید با تمام 29 امتیاز در Warzone به یک سرباز فوق العاده تبدیل شوید؟ شما می توانید با استفاده از پکیج پرک تخصصی به این هدف برسید و در زیر نحوه دریافت آن را توضیح خواهم داد.
کجا می توان پکیج Perk Specialist را در Warzone پیدا کرد
با آپدیت Reloaded فصل 3 Call of Duty، بسته فوق العاده قدرتمند Specialist Perk Package به Warzone بازمی گردد. این افت به شما امکان می‌دهد تک تک امتیازها را در Warzone به دست آورید، و شما را به طرز فوق‌العاده‌ای مغلوب می‌کند، زیرا تمام مزایای هر امتیازی را که می‌توانید آرزو کنید را فراهم می‌کند.

سایت خرید cp کالاف دیوتی موبایل

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی در ایران

فروشگاه گیموگیفت یکی از معتبر ترین سایت ها برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل هستش که نقطه قوت گیم و گیفت پشتیبانی سریع و قیمت پایین تر از همه جاست

پکیج Perk Specialist در Warzone

دریافت پکیج Perk Specialist در Warzone
دریافت پکیج Perk Specialist در Warzone

پکیج پرک تخصصی را فقط می توان در حین بازی در جزیره تولد دوباره در منطقه جنگ دریافت کرد. بنابراین، شما نمی توانید این قطره را در هیچ نقشه دیگری پیدا کنید. علاوه بر این، یافتن بسته به خودی خود خیلی پیچیده نیست. شما می توانید این کار را با شانس و زمان انجام دهید. به این معنا که می‌توانید پکیج Specialist Perk را مانند هر قطره دیگری با جست‌وجو در هر صندوقچه و صندوق غارتی که با آن روبرو می‌شوید پیدا کنید.

با توجه به اینکه این بسته امتیاز فوق العاده قدرتمند است، به دست آوردن آن ممکن است به تلاش قابل توجهی نیاز داشته باشد، زیرا دسترسی به همه 29 امتیاز به طور همزمان یک امتیاز است که باید با کار سخت به دست بیاورید. در اینجا همه مزایایی وجود دارد که با یافتن بسته امتیاز ویژه به یکباره فعال خواهید کرد:

Slot 1 & 2 Slot 3 Slot 4
Battle Hardened Cold-Blooded Birdseye
Double Time Escapist Combat Scout
E.O.D. Payout Flex
Focus Primed Ghost
Irradiated Quick Fix High Alert
Mechanic Resupply Resolute
Mountaineer Stalker Shrouded
Scavanger Survivor
Shrapnel Tempered
Sleight of Hand Tracker
Spotter
Strong Arm

نحوه دریافت پکیج پرک تخصصی در جزیره Rebirth – Warzone

پکیج Perk Specialist در Warzone
پکیج Perk Specialist در Warzone

اگر هر بار که به Rebirth اعزام می‌شوید علاقه‌مند به تضمین بسته Perk Specialist هستید و از ایده جستجوی نقشه با انگشتان دستتان متنفر هستید، پس من یک خبر خوب دارم: دریافت پکیج Specialist Perk یک فرآیند 2 مرحله‌ای ساده است. از به دست آوردن کارت کلید فراموش شده و باز کردن قفل یک صندوق کوچک.

کجا می توان کارت کلید فراموش شده (نقشه) را پیدا کرد

Forgotten Keycard را می توان در نقطه مورد علاقه Bioweapons در شمال جزیره Rebirth پیدا کرد. شما می خواهید در طبقه همکف وارد شوید و یکی از دو پلکانی که به زیرزمین منتهی می شود را بیابید. هنگامی که در اعماق ساختمان قرار گرفتید، یک سر دوش روی یک رنده و یک زنجیر در مجاورت وجود خواهد داشت که می توانید با آن تعامل داشته باشید. زنجیر را بکشید و منتظر بمانید تا آب چند جایزه نقدی پخش کند، اما مراقب مبارزان دشمن در منطقه باشید.
پس از یکی دو لحظه، کارت کلید فراموش شده روی زمین می افتد و هنگامی که آن را در کوله پشتی خود قرار دهید، مرحله یک را تکمیل کرده اید.

فراموش نکنید که فقط می توانید در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.

نحوه دریافت پکیج پرک تخصصی در جزیره Rebirth - Warzone
نحوه دریافت پکیج پرک تخصصی در جزیره Rebirth – Warzone

نحوه باز کردن قفل خرک در جزیره Rebirth (نقشه)

هنگامی که کارت کلید فراموش شده را در اختیار دارید، اکنون باید کل نقشه را طی کنید تا به نقطه دیدنی Stronghold که در جنوب غربی جزیره Rebirth قرار دارد برسید. در مورد استراتژی، می‌توانید با حرکت از ساختمان به ساختمان، رویکرد آهسته را در پیش بگیرید، یا با هلیکوپتر به آسمان بروید. از طرف دیگر، بازیکنان تمایل به دوزیست می توانند به اسکله رفته و در اطراف جزیره شنا کنند.

صرف نظر از انتخاب خود، به یاد داشته باشید که نمی توانید بمیرید، زیرا کارت کلید خود را از دست خواهید داد و به نوبه خود به خزانه کوچکی که بسته Specialist Perk را در خود جای داده است، دسترسی خواهید داشت.

هنگامی که به Stronghold رسیدید، باید وارد ساختمان شمال POI شوید. اگر مشکل دارید، به اسکرین شات های ما نگاهی بیندازید تا شما را در مسیر درست راهنمایی کنیم. اکنون که شما در داخل هستید، بخش سخت به پایان رسیده است. کافی است به سمت یکی از سه خزانه بروید و کارت خود را بکشید تا بسته امتیاز خود را به دست آورید. با تمام قدرت، هیچ چیز نمی تواند شما را از پاک کردن سایر بازیکنان از جزیره و گرفتن آن باز دارد.

همچنین بخوانید:

رویداد To The Metal در Warzone Mobile

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت