بهترین اتچمنت Oden در کالاف دیوتی موبایل 2024

بهترین اتچمنت Oden در کالاف دیوتی موبایل 2024

بهترین لودات و اتچمنت Oden در کالاف دیوتی موبایل 2024

در CoD Mobile  یک سلاح قدرتمند Modern Warfare، یعنی Oden، به مجموعه سلاح‌ها می‌پیوندد. در اینجا بهترین پیوست ها و امتیازاتی که برای ایجاد بهترین بارگیری Oden به آنها نیاز دارید، آورده شده است.
Modern Warfare (2019) تعدادی از محبوب ترین سلاح ها را در کل فرنچایز Call of Duty ارائه کرد. بیشتر اسلحه ها خاطره انگیز هستند و Oden قطعا یک تفنگ تهاجمی منحصر به فرد است که فراموش کردن آن دشوار است.

در فصل 5 CoD Mobile، بازیکنان محتوای جدیدی از جمله نقشه آخرالزمان و یک Battle Pass کاملاً جدید دریافت کردند. با این حال، مانند بسیاری از فصول، یک سلاح جدید برای گرفتن وجود دارد و دOden در کالاف دیوتی موبایل است.

در اینجا همه چیزهایی که برای ایجاد بهترین کلاس Oden در کالاف دیوتی موبایل نیاز دارید، از جمله فایل‌های پیوست و امتیازها آمده است.

سایت خرید cp کالاف دیوتی موبایل

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی در ایران

فروشگاه گیموگیفت یکی از معتبر ترین سایت ها برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل هستش که نقطه قوت گیم و گیفت پشتیبانی سریع و قیمت پایین تر از همه جاست

بهترین اتچمنت های Oden در کالاف دیوتی موبایل

Oden در کالاف دیوتی موبایل
Oden در کالاف دیوتی موبایل
  • Muzzle: Tactical Suppressor
  • Barrel: MiP Light Barrel (Short)
  • Laser: OWC Laser – Tactical
  • Underbarrel: Operator Foregrip
  • Ammunition: 12.7×55 Duplex Ammo

برای شروع، ما با Operator Foregrip برای افزایش کنترل پس زدگی همراه هستیم. با توجه به سرعت شلیک آهسته Oden، از دست دادن عکس‌های شما می‌تواند فاجعه‌بار باشد. به همین دلیل است که هنگام استفاده از Oden، تقویت کنترل پس زدگی مهم است.

OWC Laser – Tactical علاوه بر افزایش سرعت ADS به ثابت نگه داشتن عکسبرداری Oden کمک می کند. در همین حال، سرکوبگر تاکتیکی سلاح شما را خاموش می کند و شما را پنهان می کند.

با توجه به اینکه Oden در مورد تحرک ضعیف است، MiP Light Barrel (کوتاه) این ضعف را با افزایش سرعت حرکت و سرعت ADS پوشش می دهد. مهمات دوبلکس 12.7×55 یک تغییر کامل بازی است زیرا در هر شلیک 1 گلوله اضافی شلیک می کند. این منجر به کشتن اودن به سرعت باورنکردنی می شود.

بهترین امتیازات برای بارگیری Oden در کالاف دیوتی موبایل

  • امتیاز قرمز: سبک وزن
  • گرین پرک: کرکس
  • بلو پرک: سکوت مرده

گیم پلی CoD Mobile تماماً در مورد سرعت است و با Lightweight به عنوان Red Perk شما، با افزایش سرعت حرکت خود سریعتر به اطراف می پردازید.
متوجه خواهید شد که ممکن است مهمات شما با Oden به سرعت تمام شود، بنابراین Vulture به شما این امکان را می دهد که بدون از دست دادن مهمات، درگیری را پشت سر هم انجام دهید. این Perk به شما این امکان را می دهد که بدون از دست دادن مهمات، یک کشتار طولانی را گسترش دهید.

البته، ما Dead Silence را به عنوان امتیاز آبی خود داریم، زیرا به شما این امکان را می دهد که بی سر و صدا دشمنان خود را با پهلوهای به موقع غافلگیر کنید.

فراموش نکنید که فقط می توانید در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.

چگونه قفل Oden در کالاف دیوتی موبایل را باز کنیم؟

بهترین لودات و اتچمنت Oden در کالاف دیوتی موبایل 2024
بهترین لودات و اتچمنت Oden در کالاف دیوتی موبایل 2024

با رسیدن به Tier 21 از Season 5 Battle Pass می توانید قفل Oden را باز کنید. خوشبختانه، بازیکنان CoD Mobile برای به دست آوردن این اسلحه تهاجمی ویرانگر، مجبور به انجام یک چالش بازگشایی سختگیرانه نیستند.
رسیدن به سطح 21 نباید زیاد طول بکشد، و می توانید با پرش به چند بازی فصل 5 و عملکرد خوب در طول مسابقات، رده ها را رتبه بندی کنید.

بهترین جایگزین Oden در کالاف دیوتی موبایل چیست؟

Kilo فصل 1 جایگزینی فوق العاده برای Oden به عنوان یکی دیگر از سلاح های Modern Warfare است. در حالی که کیلو وزن کمتری دارد، کنترل آن بسیار ساده تر است. اگر Oden به سادگی ضربات بیش از حد داشته باشد، می توانید کیلو را تست کنید.

آیا Oden در کالاف دیوتی موبایل تفنگ خوبی است؟

به طور کلی، Oden بهترین تفنگ تهاجمی با آسیب بالا است، اما همچنین بسیار کند است و کنترل آن برای جبران آن سخت است. به این ترتیب، برای دستیابی به نتایج مطلوب به مهارت مازاد نیاز خواهد بود.

آیا Oden در کالاف دیوتی موبایل بهترین تفنگ است؟

به عنوان یک مسلسل، Odin به دلیل نفوذ بالا، سرعت شلیک و ظرفیت ژورنال، به عنوان یک ابزار دفاعی برای نگه داشتن یک سایت یا زمانی که برای کشتن دیوارهای بانگ استفاده می‌شود، مؤثرتر است.

همچنین بخوانید:

لینک دانلود کالاف دیوتی موبایل فصل ۴ سال ۲۰۲۴

تغییرات سلاح کالاف دیوتی موبایل فصل ۴

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت