بهترین اتچمنت Swordfish در کالاف دیوتی موبایل 2024

بهترین اتچمنت Swordfish در کالاف دیوتی موبایل 2024

بهترین لودات و اتچمنت Swordfish در کالاف دیوتی موبایل

یک تفنگ قابل اعتماد در کلاف دیوتی موبایل است، تفنگ تاکتیکی Swordfish در کالاف دیوتی موبایل در اواخر سال 2021 منتشر شد و مورد تمجید طرفداران قرار گرفت. این تفنگ به برد آسیب و دقت فوق‌العاده‌ای مجهز بود که آن را به انتخابی پربار در هر نقشه یا حالتی تبدیل می‌کرد. از آنجایی که مدت زیادی از عرضه Swordfish می گذرد، ممکن است زمان آن رسیده باشد که بازیکنان بارگیری خود را برای تفنگ تاکتیکی به روز کنند.

بر خلاف سایر تفنگ های تاکتیکی در Swordfish در کالاف دیوتی موبایل یک سلاح انفجاری چهار دور است. این بدان معناست که اگر بازیکنان تمام شوت های خود را در یک انفجار بزنند، می توانند بدون فشار دادن مجدد ماشه، دشمن را بکشند. اما اگر بازیکنان شروع به از دست دادن گلوله کنند، یک تاخیر طولانی برای شلیک مجدد وجود دارد، برخلاف زمانی که بازیکنان از تفنگ انفجاری سه گلوله استفاده می کردند. این یک معامله است که به بازیکنان دقیق تر پاداش می دهد.

اگر به اندازه کافی دقیق نیستید، می توانید از بارگیری با رتبه برتر Swordfish استفاده کنید تا استفاده از تفنگ را بسیار آسان کنید. حتی اگر در حال حاضر عکس فوق‌العاده‌ای داشته باشید، این بارگیری تنها موفقیتی را که می‌توانید هنگام استفاده از Swordfish در کالاف دیوتی موبایل مشاهده کنید، به حداکثر می‌رساند.

سایت خرید cp کالاف دیوتی موبایل

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی در ایران

فروشگاه گیموگیفت یکی از معتبر ترین سایت ها برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل هستش که نقطه قوت گیم و گیفت پشتیبانی سریع و قیمت پایین تر از همه جاست

لودات Swordfish در کالاف دیوتی موبایل

بهترین لودات و اتچمنت Swordfish در کالاف دیوتی موبایل
بهترین لودات و اتچمنت Swordfish در کالاف دیوتی موبایل
  • Barrel: MIP Light
  • Laser: OWC Laser – Tactical
  • Underbarrel: Tactical Foregrip A
  • Ammunition: Halberd Mag
  • Rear Grip: Stippled Grip Tape

کلید این بارگیری هالبرد مگ است که پس زدگی را کاهش می دهد، برد آسیب را افزایش می دهد و اره ماهی را به یک سلاح انفجاری پنج گلوله تبدیل می کند. شمشیرماهی همراه با بقیه بارگذاری، که دقت را بیشتر می‌کند و سرعت ADS و تحرک کلی را فراهم می‌کند، به یک سلاح واقعی در CoD: Mobile تبدیل می‌شود. افزایش سرعت ADS در Swordfish برای درگیری های نزدیک و میان برد آن مهم است.

بازیکنان اکنون می‌توانند سریع‌تر هدف گیری کنند، و به آنها اجازه می‌دهد تا به سمت دشمن بپرند و اولین شلیک را اغلب انجام دهند. جدا از زمان بالقوه آن برای کشتن در صورتی که بازیکنان شروع به از دست دادن انفجارها کنند، این لود آوت ضعف زیادی ندارد.

البته، از آنجایی که هنوز هم یک تفنگ تاکتیکی است، بازیکنان بهتر است از Swordfish در برد متوسط ​​استفاده کنند، جایی که می‌توانند از سرعت ADS سریع‌تر و افزایش دامنه آسیب برای قفل کردن روی دشمنان استفاده کنند و آنها را با چند بار انفجار از بین ببرند. عادت کردن به انفجار پنج دور شمشیر ماهی با Halberd Mag مدتی طول می کشد، اما زمانی که بازیکنان به آن عادت کردند، می توانند خیلی سریعتر شروع به کشتن دشمنان کنند. این در هر محدوده ای از نقشه و به خصوص در حالت های بازی عینی مفید است.

Swordfish در کالاف دیوتی موبایل
Swordfish در کالاف دیوتی موبایل

نحوه باز کردن قفل Swordfish در کالاف دیوتی موبایل

قفل Swordfish در کالاف دیوتی موبایل ساده است، زیرا در Tier 21 از Battle Pass رایگان باز می شود.
به سادگی بازی را بازی کنید تا زمانی که به رده 21 ضربه بزنید، سپس می توانید سطح Swordfish را شروع کنید و بهترین فایل های پیوست را تجهیز کنید.

بهترین جایگزین Swordfish در کالاف دیوتی موبایل

تعداد زیادی سلاح قابل دوام وجود دارد که می‌توانید به جای Swordfish در کالاف دیوتی موبایل از جمله M13 Assault Rifle فصل 8 استفاده کنید. یا اگر به دنبال تحرک بیشتر و آسیب دیدگی در فاصله نزدیک هستید، می توانید از MX9 SMG استفاده کنید. همچنین می‌توانید رتبه‌بندی بهترین سلاح‌های CoD: Mobile را برای کمک به تصمیم‌گیری خود بررسی کنید.

فراموش نکنید که فقط می توانید در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.

بهترین امتیازات برای استفاده با Swordfish در کالاف دیوتی موبایل

  • امتیاز قرمز: بازیابی سریع
  • گرین پرک: کرکس
  • بلو پرک: سکوت مرده

در حالی که با Swordfish در اطراف نقشه می چرخید، Fast Recover به شما این امکان را می دهد که تقریباً فوراً سلامتی خود را به دست آورید و دوباره به مبارزه بازگردید.

و برای اطمینان از اینکه مهمات شما در حین جمع‌آوری یک Killstreak تمام نمی‌شود، Vulture به شما این امکان را می‌دهد که از بازیکنان سقوط کرده مجدداً تامین کنید.و در نهایت، Dead Silence قدم های شما را ساکت نگه می دارد تا دشمنان از آمدن شما مطلع نشوند.

همچنین بخوانید:

لینک دانلود کالاف دیوتی موبایل فصل ۴ سال ۲۰۲۴

تغییرات سلاح کالاف دیوتی موبایل فصل ۴

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت