بهترین اتچمنت های CX-9 کالاف دیوتی موبایل

بهترین اتچمنت های CX-9 کالاف دیوتی موبایل | راهنمای بارگیری

CX-9 یک SMG کاملاً جدید است که در COD Mobile منتشر شده است. نحوه تهیه این تفنگ، بهترین اتصالات آن و میزان استحکام آن را در زیر بیاموزید.

سایت خرید cp کالاف دیوتی موبایل

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی در ایران

فروشگاه گیموگیفت یکی از معتبر ترین سایت ها برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل هستش که نقطه قوت گیم و گیفت پشتیبانی سریع و قیمت پایین تر از همه جاست

نحوه باز کردن قفل CX-9 کالاف دیوتی موبایل

شما می توانید با رسیدن به ردیف 21 در پاس نبرد فصل 9، قفل این تفنگ را به صورت رایگان باز کنید. با انجام مسابقات بتل رویال که به شما کمک می کند سریعتر CX-9 را دریافت کنید، می توانید بتل پاس سریعتر را بالا ببرید.
اگر پوسته حماسی CX-9 SMG می‌خواهید، می‌توانید با خرید پاس نبرد ممتاز، قفل اولین نسخه پوست را باز کنید و به ردیف 50 برسید. می‌توانید پوسته حماسی را در زیر بررسی کنید.

بهترین اتچمنت CX-9 کالاف دیوتی موبایل

CX-9 کالاف دیوتی موبایل
CX-9 کالاف دیوتی موبایل

در اینجا توصیه ما برای ساخت بهترین پیوست برای CX-9 در COD Mobile است:

  • Barrel: CX-23S
  • Stock: CX-FR
  • Underbarrel: Tactical Foregrip A
  • Ammunition: 50 Round Drums
  • Rear Grip: CX-9 Ace Grip

با راهنمای بارگیری ما، کنترل پس زدن CX-9 SMG آسان تر است، مهمات بیشتری خواهید داشت و دقت پخش گلوله بهتری خواهید داشت که شلیک شما را برای اصابت به هدف آسان تر می کند.

ما اتصالات لوله CX-23S را توصیه می کنیم که هنگام شلیک سلاح خاموش شوند و زمان ADS (هدف به پایین دید) را کاهش دهند تا بتوانید سریعتر از آن استفاده کنید.

سهام عاقلانه، شما باید از CX-FR استفاده کنید تا زمان تبلیغات سریع‌تر را دریافت کنید و حرکت و سرعت حرکت ADS را بهبود بخشید.

برای Underbarrel، ما به شدت توصیه می کنیم از Tactical Foregrip A برای بهبود گسترش گلوله ADS استفاده کنید، بنابراین می توانید دقت بیشتری داشته باشید.
برای مجله مهمات، ما به شما پیشنهاد می کنیم از 50 طبل گرد استفاده کنید، اسلحه دارای خشاب پایه 20 مهمات است تا بدون 50 طبل گرد به سرعت مهمات آن تمام شود.

آخرین پیوستی که باید بسازید، CX-9 Ace Grip است، این ضمیمه ضروری ترین پیوست برای ساخت CX-9 SMG بسیار دقیق است.

هنگام استفاده از پیوست های CX-9 SMG ما به تغییر stas نگاهی بیندازید:

CX-9 Base Stats Our loadout Stats
Damage 24 24
Fire Rate 60 60
Accuracy 54 61
Mobility 76 83
Range 44 44
Control 57 53

ما دقت و تحرک را افزایش می‌دهیم تا smg از فاصله نزدیک‌تر برای سبک بازی تهاجمی که این تفنگ برای آن ساخته شده است، قرار دهیم.

بهترین امتیاز برای استفاده با  CX-9 کالاف دیوتی موبایل

برای هدیه‌های قرمز، Skulker، Agile یا Lightweight را توصیه می‌کنیم، این هدیه‌ها به بهبود تحرک حتی بیشتر از ساخت پیوست‌ها کمک می‌کنند که برای ما یک موقعیت برد برد است.

برای مزایای سبز، QuickFix، Vulture یا Toughness را توصیه می‌کنیم، این امتیازات به بهبود کیفیت بقای شما در هنگام استفاده از CX-9 SMG کمک می‌کنند.

برای امتیازات آبی، ما هشدار Hardline یا Hard را توصیه می‌کنیم تا در طول مسابقاتتان بیشتر فعال و آگاه باشید.

بهترین ثانویه برای استفاده با  CX-9 کالاف دیوتی موبایل

داشتن J358، Akimbo Dobvra یا L-CAR9 به عنوان ثانویه می تواند به شما در شرایطی که مهمات اصلی شما تمام می شود کمک کند.

از سوی دیگر، اگر یک ثانویه کامل خودکار نمی‌خواهید، می‌توانید از 50.GS استفاده کنید زیرا در حال حاضر سخت‌ترین تپانچه در COD Mobile است.

بهترین اتچمنت CX-9 کالاف دیوتی موبایل
بهترین اتچمنت CX-9 کالاف دیوتی موبایل

آیا CX-9 SMG در Codm خوب است؟

CX-9 SMG پایه یک TTK مطلوب تا 19 متر ارائه می دهد، اما فراتر از این محدوده، عملکرد آن شروع به کاهش می کند. در رقابت با سلاح هایی مانند PDW، Fennec و Switchblade مبارزه می کند. جالب اینجاست که Switchblade مشخصات برد CX-9 را منعکس می کند.

فراموش نکنید که فقط می توانید در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.

چگونه CX-9 را در CoD Mobile دریافت می کنید؟

برای به دست آوردن این سلاح، CoD Mobile را راه اندازی کنید و از Season 9 Battle Pass دیدن کنید. از سطوح مختلف عبور کنید تا به ردیف 21 برسید. قفل CX-9 SMG پس از رسیدن به این ردیف باز می شود. بازی را انجام دهید و مقداری XP کسب کنید تا از طریق CoD Mobile Graveyard Shift Battle Pass پیشرفت کنید.

آیا CX-9 یک SMG است؟

در آخر، بیایید به یک بارگیری Warzone CX-9 که از نزدیک به خوبی کار می‌کند، شیرجه بزنیم – هرچه باشد، این یک SMG است و نزدیکی یک تخصص است.

همچنین بخوانید:

بهترین اتچمنت های Ak47 در کالاف دیوتی موبایل 2024

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت