بهترین اتچمنت های Maddox کالاف دیوتی موبایل

بهترین اتچمنت های Maddox کالاف دیوتی موبایل

بهترین لودات و اتچمنت های Maddox کالاف دیوتی موبایل

آیا تا به حال فکر کرده اید که Maddox در CoD Mobile چیست؟ شما در مکان مناسبی برای یافتن تمام پاسخ هایی که در مورد این موضوع داغ به دنبال آن هستید، هستید.

بیایید به جزئیات مربوط به Maddox در Call of Duty Mobile و اینکه چرا توجه همه را به خود جلب کرده است، بپردازیم.

سایت خرید cp کالاف دیوتی موبایل

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی در ایران

فروشگاه گیموگیفت یکی از معتبر ترین سایت ها برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل هستش که نقطه قوت گیم و گیفت پشتیبانی سریع و قیمت پایین تر از همه جاست

معرفی Maddox کالاف دیوتی موبایل

Maddox در Call of Duty Mobile
Maddox در Call of Duty Mobile

Maddox یک نیروگاه در زرادخانه Call of Duty Mobile است. اما نکته اینجاست – در آخرین به‌روزرسانی من، Maddox سلاحی نیست که در حال حاضر بتوانید در زرادخانه CoD Mobile خود پیدا کنید. بله شما آنرا درست خواندید. سر و صدا در اطراف Maddox اغلب به دلیل شهرت آن در سایر عناوین Call of Duty است، جایی که به دلیل سرعت آتش سریع و تطبیق پذیری در موقعیت های جنگی شناخته شده است.

در دیگر بازی‌های Call of Duty، Maddox RFB به دلیل ویژگی‌های متعادلش – خروجی آسیب خوب، سرعت آتش عالی، و پس زدن قابل کنترل، در بین بازیکنان مورد علاقه است. این ویژگی ها آن را برای بازیکنانی که به دنبال یک سلاح مؤثر در مسابقات سریع هستند، تبدیل می کند. کنجکاوی و هیجان در مورد اینکه Maddox به طور بالقوه به CoD Mobile راه پیدا می کند، با توجه به شهرت آن در دنیای گسترده تر Call of Duty قابل درک است.

فصل دوم Call of Duty: Mobile با نام Heavy Metal دارای یک اسلحه جدید به نام تفنگ تهاجمی مدوکس است. این یک تفنگ تمام اتوماتیک است که دارای سرعت شلیک سریع، پس زدن متوسط ​​و خشاب گسترده است. Maddox در ابتدا در Black Ops III معرفی شد و مانند سایر سلاح ها، باید آن را با ضمیمه های مناسب جفت کنید تا بیشترین بهره را از این سلاح گرم ببرید. با این اوصاف، در اینجا خلاصه ای دقیق از بهترین Maddox AR Loadout در کالاف دیوتی موبایل آورده شده است.

بهترین لودات و اتچمنت های Maddox کالاف دیوتی موبایل
بهترین لودات و اتچمنت های Maddox کالاف دیوتی موبایل

بهترین بارگیری Maddox کالاف دیوتی موبایل

بهترین loadout اسلحه ساز برای Maddox مطابق با متای CoD Mobile Season 2 فعلی است:

  • Barrel: Echo Fire Mod
  • Underbarrel: Task Force Foregrip
  • Rear Grip: Aim Assist Laser
  • Ammunition: Extended Mag A
  • Stock: Agile Stock

بارگیری فوق الذکر برای مدوکس دقت، تحرک و برد را افزایش می دهد، اما همانطور که پیش بینی می شود، کنترل سلاح را به خطر می اندازد. ضمیمه مد Echo Fire به طور پیش فرض مجهز به این تفنگ تهاجمی است که آسیب سلاح را به حداکثر می رساند.

وقتی لیزر کمکی فعال می‌شود، پرتوی از نور ساطع می‌کند که دقت را منحصراً هنگام هدف‌گیری مناظر پایین (ADS) افزایش می‌دهد. به طور خاص، این ضمیمه انتشار گلوله ADS را تا 25٪ کاهش می دهد، اما مناظر لیزری قابل مشاهده می توانند دید شما را مسدود کنند.

Maddox کالاف دیوتی موبایل
Maddox کالاف دیوتی موبایل

Agile Stock پیوست بعدی است که ما برای بارگیری مدوکس توصیه می کنیم، زیرا تحرک سلاح شما را بسیار افزایش می دهد. با این پیوست، زمان دوی سرعت تا شلیک شما 20 درصد کاهش می یابد و به شما امکان می دهد حتی پس از دویدن با سرعت کامل، به سرعت هدف گیری و تیراندازی کنید.

علاوه بر این، Agile Stock افزایش قابل توجهی در سرعت حرکت ADS شما ایجاد می کند و به شما امکان می دهد در حالی که اهداف خود را هدف گیری و شلیک می کنید، به سرعت حرکت کنید.

برای اسلات Underbarrel، تجهیز Task Force Foregrip تصمیم عاقلانه ای است زیرا دامنه آسیب را افزایش می دهد و فاصله آتش را به ترتیب 50 و 9 درصد کاهش می دهد. با این حال، شایان ذکر است که پس زدن افقی و عمودی در هنگام استفاده از این پیوست کمی تحت تأثیر قرار می گیرد.

فراموش نکنید که فقط می توانید در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.

در نهایت، ما Extended Mag A را انتخاب کردیم تا مهمات را تقویت کنیم، و اطمینان حاصل کنیم که مجبور نخواهید بود از تمام شدن گلوله ها و بارگیری مجدد در حین درگیری های شلوغ نگران باشید.

خب! حالا شما مالک آن هستید. این همه آن چیزی است که باید در مورد باز کردن بارگیری Maddox AR COD Mobile در فصل 2 بدانید.

همچنین بخوانید:

بهترین اتچمنت ZRG کالاف دیوتی موبایل

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت