بهترین اتچمنت های SKS در کالاف دیوتی موبایل 2024

بهترین اتچمنت های SKS در کالاف دیوتی موبایل 2024

بهترین بارگیری و اتچمنت های SKS در کالاف دیوتی موبایل

SKS یک تفنگ تیرانداز نیمه اتوماتیک کلاسیک است که دقت مرگباری را ارائه می دهد و در برخوردهای با فاصله متوسط ​​تا نزدیک به طرز شگفت انگیزی خوب است.
تفنگ های تیرانداز در موبایل COD معمولاً در طول مسابقات در بازی های Multiplayer یا Battle Royale دیده نمی شوند و قابل درک است زیرا این اسلحه ها در مکان های عجیب و غریب در مورد طیف سلاح ها در COD Mobile قرار دارند. در بازی‌ای که مسلسل‌های سبک، تفنگ‌های تهاجمی و تفنگ‌های تک تیرانداز وجود دارند که کار را به خوبی انجام می‌دهند، عجیب است که خودمان را با این دسته از سلاح‌ها مانند “Marksman” پیدا کنیم.

سایت خرید cp کالاف دیوتی موبایل

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی در ایران

فروشگاه گیموگیفت یکی از معتبر ترین سایت ها برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل هستش که نقطه قوت گیم و گیفت پشتیبانی سریع و قیمت پایین تر از همه جاست

بهترین اتچمنت های SKS در کالاف دیوتی موبایل

SKS در کالاف دیوتی موبایل یک تفنگ تیرانداز است که آسیب بسیار خوبی دارد و می تواند به سرعت دشمنان را از بین ببرد. این ممکن است یک سلاح غیر متعارف برای دیدن در طول مسابقات خود در COD Mobile باشد، اما به این معنی نیست که انتخاب بدی است، با وجود اینکه آسیب تفنگ تک تیرانداز را ندارد، سرعت شلیک، تحرک و دقت آن چیزی است که آنها را از آن متمایز می کند. تفنگ های تک تیرانداز

1 اتچمنت SKS در کالاف دیوتی موبایل: متعادل و بی صدا

بهترین اتچمنت در کالاف دیوتی موبایل
بهترین اتچمنت SKS در کالاف دیوتی موبایل

بارگیری کامل SKS برای تازه کارها، دقت مرگباری را برای بازیکنان جدید ارائه می دهد تا دشمنان خود را به سرعت و بدون نیاز به استفاده از گلوله های زیاد در COD Mobile از بین ببرند. Strike Foregrip برای کنترل بیشتر هنگام هدف گیری عالی است.

علاوه بر این، Extended Mag A، گلوله‌های بیش از اندازه کافی برای مسابقات شما در اختیار شما قرار می‌دهد، همه اینها با یک سرکوبگر نور OWC جفت می‌شوند که همه چیز را در نقشه کوچک دشمنانتان ساکت و ناشناس نگه می‌دارد. به خاطر داشته باشید که پس از کشتن یک دشمن باید Perk Bullet Return را برای بازیابی گلوله تجهیز کنید تا بهترین بارگیری SKS برای تازه کارها باشد. در اینجا بهترین اتچمنت SKS در کالاف دیوتی موبایل آورده شده است:

Attachment

Item

Muzzle

OWC Light Suppressor

Barrel

Optic

Stock

Laser

OWC Laser Tactical

Underbarrel

Strike Foregrip

Ammunition

Extended Mag A

Rear Grip

بهترین امتیازات برای SKS در Balanced و Silenced #1 در Call of Duty Mobile عبارتند از: Red: Iron Lungs، Green: Recon و Blue: High Alert. این امتیازات برای آن دسته از بازیکنانی که در حال یادگیری هنر تک تیراندازی دشمنان خود هستند، با شلیک عکس‌های ثابت‌تر با COD Mobile SKS و داشتن دیدی کلی از دشمنان و تجهیزات آن‌ها بر روی نقشه، عالی هستند.

2 اتچمنت SKS در کالاف دیوتی موبایل: پایداری برای شات های طولانی تر – LOADOUT SKS

بهترین بارگیری و اتچمنت های SKS در کالاف دیوتی موبایل
بهترین بارگیری و اتچمنت های SKS در کالاف دیوتی موبایل

یکی از تفاوت‌های بزرگ بین یک تفنگ تک تیرانداز و یک تیرانداز تیراندازی، برد آنهاست، اما این بارگذاری به منظور رفع این تفاوت با تجهیز یک محدوده تاکتیکی در تفنگ‌ساز SKS COD Mobile است.

یکی دیگر از اجزای مهم در این بارگیری اسلحه ساز SKS، تیرانداز OWC است که در پوزه قرار می گیرد و در هنگام شلیک این سلاح، برد وسیع تری را فراهم می کند. یک راه‌اندازی منحصربه‌فرد کلاس SKS در COD Mobile که به منظور از بین بردن دشمنانی است که از شما دور هستند، به همین دلیل است که این یکی از بهترین بارگیری‌های SKS در COD Mobile است. در اینجا بهترین اتچمنت SKS در کالاف دیوتی موبایل آورده شده است:

Attachment

Item

Muzzle

Monolithic Suppressor

Barrel

OWC Marksman

Optic

6X Tactical Scope

Stock

RTC Steady Stock

Laser

Underbarrel

Ammunition

Extended Mag A

Rear Grip

بهترین امتیازات برای SKS در Stability for Longer Shots شماره 2 در Call of Duty Mobile عبارتند از Red: Iron Lungs، Green: Recon و Blue: Alert. درست مانند بارگذاری قبلی، این مورد نیز دقت COD Mobile SKS را تضمین می‌کند و دشمنان را روی نقشه نشان می‌دهد که کشته‌ها را دریافت می‌کنید، که همه ویژگی‌های عالی هستند.

💯 فراموش نکنید که فقط می توانید در وبلاگ سایت گیمو گیفت میتوانید در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.🫰

3 اتچمنت SKS در کالاف دیوتی موبایل: تبلیغات غیر متعارف شماره – LOADOUT SKS

بهترین اتچمنت SKS در COD Mobile
بهترین اتچمنت SKS در COD Mobile

برای کسانی که دوست دارند چیزهای جدیدی را در COD Mobile امتحان کنند، این بهترین بارگیری SKS است زیرا استاندارد نحوه بازی شما در حالت ADS با تفنگ تیرانداز در COD Mobile را زیر پا می گذارد.
این بارگذاری، آمار COD Mobile SKS را تغییر می‌دهد تا آن را در فاصله نزدیک قابل استفاده کند، سرعت ADS و تحرک بالاتری را به شما می‌دهد، که به این معنی است که می‌توانید در COD Mobile در نبرد نزدیک علیه دشمن شرکت کنید. در اینجا بهترین اتچمنت SKS در کالاف دیوتی موبایل آورده شده است:

Attachment

Item

Muzzle

Barrel

MIP Light

Optic

Stock

No Stock

Laser

OWC Laser – Tactical

Underbarrel

Ammunition

10 Round Light Reload

Rear Grip

Stippled Grip Tape

بهترین امتیازات برای SKS در تبلیغات غیر متعارف شماره 3 در Call of Duty Mobile عبارتند از: قرمز: چابک، سبز: ردیاب و آبی: سکوت مرده. با این امتیازات، می‌توانید هنگام شلیک به دشمنان خود سریع‌تر وارد حالت ADS شوید، علاوه بر این، Tracker و Dead Silence در بهترین آمار COD Mobile SKS به شما برتری می‌دهند.

COD Mobile SKS سلاحی است که همیشه آن را نخواهید دید و باور کنید یا نه، بسیاری از بازیکنان COD Mobile SKS را دست کم می گیرند. می توانید با انتخاب بهترین بارگیری SKS در کالاف دیوتی موبایل که برای شما کار می کند از آن بهره ببرید و تیم دشمن را نابود کنید تا در مهارت های شما و البته انتخاب سلاح در COD Mobile شک نکنند.

همچنین بخوانید:

بهترین اتچمنت های 0HS405 در کالاف دیوتی موبایل

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت