بهترین لودات و اتچمنت SVD در کالاف دیوتی موبایل

بهترین لودات و اتچمنت SVD در کالاف دیوتی موبایل

بهترین بارگیری و اتچمنت SVD در کالاف دیوتی موبایل

تفنگ کلاسیک SVD در کالاف دیوتی موبایل وارد شده است، بنابراین ما پیوست ها و امتیازات را برای ایجاد بهترین بارگیری SVD داریم.
Call of Duty: Mobile فصل 10 رسماً در اینجا منتشر شد و محتوای بیشتری را از Modern Warfare (2019) به ارمغان آورد. نقشه کلاسیک Vacant و همچنین SVD Dragunov Sniper Rifle رسید که طرفداران طولانی مدت CoD با آن آشنا هستند.

SVD در کالاف دیوتی موبایل یک تفنگ تک تیرانداز نیمه اتوماتیک سریع و قدرتمند است و ما بهترین پیوست ها و امتیازات بارگیری را برای شما داریم تا پتانسیل آن را به حداکثر برسانید.

سایت خرید cp کالاف دیوتی موبایل

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی در ایران

فروشگاه گیموگیفت یکی از معتبر ترین سایت ها برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل هستش که نقطه قوت گیم و گیفت پشتیبانی سریع و قیمت پایین تر از همه جاست

بهترین اتچمنت SVD در کالاف دیوتی موبایل

SVD در کالاف دیوتی موبایل
SVD در کالاف دیوتی موبایل
  • Muzzle: Monolithic Suppressor
  • Barrel: RTC 510mm Light
  • Stock: RTC Steady Stock
  • Laser: OWC Laser – Tactical
  • Ammunition: 15 Round Extended Mag

ما بهترین بارگیری SVD در کالاف دیوتی موبایل را با سرکوبگر یکپارچه کلاسیک شروع می کنیم که دامنه آسیب را افزایش می دهد. SVD در این محدوده های طولانی تر برتری دارد، بنابراین شما پیوستی می خواهید که مکمل آن باشد.

در مرحله بعد، ما از بشکه سبک RTC 510 میلی متری برای افزایش تحرک شما استفاده می کنیم و به سرعت، سرعت حرکت و سرعت حرکت ADS کمک زیادی به هدف گیری پایین بینایی (ADS) می کنیم. سپس برای افزایش سرعت SVD، از OWC Laser – Tactical استفاده می کنیم.

شما همچنین می خواهید SVD دقیق باشد، جایی که RTC Steady Stock وارد عمل می شود. این کار به طرز چشمگیری هندلینگ آن را بهبود می‌بخشد، پس‌زدگی، رانش موی متقاطع، لرزش را کاهش می‌دهد و به ریه‌های شما اجازه می‌دهد تا پس از ثابت کردن دامنه، سریع‌تر تازه شوند.

و در نهایت، برای اطمینان از اینکه می‌توانید تا حد امکان بدون بارگیری مجدد اهداف را از بین ببرید، ما 15 Round Extended Mag را توصیه می‌کنیم.

بهترین امتیازات برای استفاده با SVD در کالاف دیوتی موبایل

  • امتیاز قرمز: بازیابی سریع
  • امتیاز سبز: سختی
  • بلو پرک: سکوت مرده

Fast Recover یک امتیاز عالی برای بازیکنانی است که می خواهند در اطراف نقشه بدوند، زیرا سلامت شما به سرعت پس از هر مبارزه بازسازی می شود.
در مرحله بعد، Toughness Perk عالی برای تک تیراندازها است زیرا Flinch را تا 60٪ کاهش می دهد و به شما امکان می دهد در هنگام معامله دقیق بمانید. و Dead Silence شما را مخفی نگه می دارد، زیرا بازیکنان دشمن نمی توانند صدای قدم های شما را بشنوند.

نحوه باز کردن قفل SVD در کالاف دیوتی موبایل

بهترین اتچمنت SVD در کالاف دیوتی موبایل
بهترین اتچمنت SVD در کالاف دیوتی موبایل

SVD در کالاف دیوتی موبایل به عنوان بخشی از Battle Pass رایگان فصل 10 در دسترس است و برای باز کردن قفل آن باید Tier 21 را بزنید.

فقط بالا بردن Scorestreaks و بازی هدف را در اولویت قرار دهید و در کوتاه ترین زمان قفل آن را باز خواهید کرد.

فراموش نکنید که فقط در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.

بهترین جایگزین برای SVD در کالاف دیوتی موبایل

اگر SVD را باز نکرده‌اید یا فنجان چای شما نیست، Rytec AMR یکی دیگر از تفنگ‌های نیمه خودکار تک تیرانداز است که می‌تواند اهداف را به‌سرعت از بین ببرد. و با NA-45 هم نمی توانید اشتباه کنید.

برای اطلاعات بیشتر Call of Duty: Mobile، می‌توانید بهترین تنظیمات را برای بازی چند نفره و بتل رویال بررسی کنید.

آیا SVD یک تک تیرانداز خوب در کالاف دیوتی است؟

این اتچمنت ها SVD را به یکی از بهترین تفنگ های تک تیرانداز در بازی تبدیل می کند. برای بهبود دقت خود، RTC Steady Stock را انتخاب کنید. این امر به SVD در کالاف دیوتی موبایل شما هندلینگ، رانش متقاطع، فلنچ و پس زدن را بهبود می بخشد.

بهترین بارگیری SVD در کالاف دیوتی موبایل
بهترین بارگیری SVD در کالاف دیوتی موبایل

آیا SVD یک تک تیرانداز یا تیرانداز است؟

SVD در کالاف دیوتی موبایل یک تفنگ تک تیرانداز قابل اعتماد با گاز است که برای درگیری با انواع مختلف اهداف در برد 1200 متر با استفاده از کل لیست مهمات 7.62×54 میلی متری (شامل AP Incendiary، AP، گلوله های ردیاب و غیره) طراحی شده است. استفاده، نگهداری و تعمیر این تفنگ آسان است که می تواند برای نیروهای عادی حیاتی باشد.

SVD چقدر خوب است؟

تفنگ تک تیرانداز دراگونوف چقدر خوب است؟ پاسخ کوتاه این است که این یک تفنگ تک تیرانداز نیست. Dragunov SVD یک تفنگ تیرانداز تعیین شده است. در نظر گرفته شده است که توسط یکی از اعضای یک جوخه پیاده نظام حمل شود و برای شلیک دقیق تا فاصله 800 متری استفاده شود.

همچنین بخوانید:

بهترین اتچمنت XPR-50 در کالاف دیوتی موبایل

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت