بهترین ارتقاء تاون هال 11 در کلش اف کلنز

بهترین ارتقاء تاون هال 11 در کلش اف کلنز

بهترین ارتقاء تاون هال 11 در کلش اف کلنز

اولین کاری که باید بعد از ارتقای تاون هال خود به سطح 11 انجام دهید این است که تمام ساختمان های جدید (محراب بزرگ نگهبان و توپخانه عقاب) خود را به خصوص Warden و Eagle Artillery خود قرار دهید. شما باید حداقل دو سازنده داشته باشید که ساختمان های جدید را می سازند. لازم نیست فوراً آنها را ارتقا دهید. فقط آنها را در پایگاه خود قرار دهید. با سایت گیمو گیفت همراه باشید تا بهترین چیدمان را برای تاون هال 11 در کلش اف کلنز انجام دهید.

خرید ارزان جم کلش اف کلنز

ارزان ترین سایت خرید جم کلش اف کلنز، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش آف کلنز در ایران

به روز رسانی های اولویت دار تاون هال 11 در کلش اف کلنز

معرفی بهترین ارتقاء تاون هال 11 در کلش اف کلنز
معرفی بهترین ارتقاء تاون هال 11 در کلش اف کلنز

پس از تکمیل Warden، Eagle Artillery و ساختمان‌های اضافی، در اینجا بالاترین اولویت‌ها ارتقا داده می‌شوند تا شما را در مسیر درست قرار دهند.

 • آزمایشگاه: آزمایشگاه همیشه اولین ساختمانی است که بعد از ارتقا تاون هال روی آن کار می شود. ارتقاء نیروهای خود در آزمایشگاه نیازی به سازنده ندارد، بنابراین ارتقاء آزمایشگاه در اسرع وقت همیشه بسیار کارآمد است.
 • Clan Castle: ارتقاء بعدی که باید روی آن کار کنید Clan Castle است که به شما امکان می دهد پنج فضای اضافی برای مسکن دریافت کنید. با این حال، مهم ترین بخش در مورد این ارتقا این است که اکنون می توانید دو فضای مسکن اسپل داشته باشید که به شما امکان می دهد یک طلسم اکسیر مانند Rage و Heal Spells را حمل کنید!
 • پادگان: ارتقای پادگان در این سطح تاون هال قفل Electro Dragon را باز می کند، که احتمالاً یکی از ساده ترین و در عین حال قوی ترین نیروها در کل کلش آف کلنز است. شما نمی خواهید E-Drag را از دست بدهید، بنابراین راه اندازی سریع پادگان خود بهترین اقدام است.
 • کمپ ارتش:  ارتقاء چهار کمپ ارتش به شما امکان می دهد بیست فضای اسکان اضافی برای ارتش خود دریافت کنید. سعی کنید تمام کمپ های خود را ارتقا دهید تا قابلیت های تهاجمی خود را افزایش دهید.
 • Grand Warden: اگر قبلاً از توصیه‌های من پیروی می‌کردید، می‌توانید Grand Warden را قبلاً ساخته باشید. رساندن او به سطح 5 در اسرع وقت مهم است، زیرا به او اجازه می دهد تا توانایی قهرمان خود را بدست آورد که برای حملات سه ستاره بسیار مهم است.
 • Spell Factory: ارتقای Spell Factory به شما املای Invisibility می دهد که بسیار جالب است. به طور معمول، برای هر ارتقای Spell Factory فضاهای اضافی Spell را دریافت می‌کنید، اما برای این سطح این کار را نمی‌کنید، بنابراین من آن را به فهرست اولویت‌ها پایین آورده‌ام.

خط دوم ارتقاء تاون هال 11 در کلش اف کلنز

شما چند ارتقاء تهاجمی دیگر دارید که باید روی آنها کار کنید، اما همچنین در خط دوم ارتقاها کار روی دفاع را شروع خواهید کرد.

 • Dark Barracks: ارتقای Dark Barracks شما قفل Ice Golem را باز می کند، جایگزینی شگفت انگیز برای Golem. من فکر می کنم Ice Golem جایگزین بسیار بهتری است. Ice Golem ها در بسیاری از استراتژی های برجسته حمله TH11 استفاده می شوند، بنابراین باید به زودی قفل آن را باز کنید.
 • All Storages: ارتقاء تاون هال 11 بسیار پرهزینه است و زمان زیادی می برد، بنابراین مهم است که تمام حافظه های خود را ارتقا دهید تا هیچ منبعی درز نکنید. اگرچه شما معمولاً ابتدا Dark Elixir Storage را ارتقا می دهید، من معتقدم که کار بر روی Elixir Storages این بار اولویت بیشتری دارد.
 • آرچر ملکه: ما مجبور شدیم آن را خیلی به تعویق بیاندازیم، اما بالاخره می توانیم روی ملکه خود کار کنیم. او قوی‌ترین قهرمان بازی است، مخصوصاً زمانی که حملات Queen Charge هنوز به شدت در این سطح تاون هال استفاده می‌شود. تا جایی که ممکن است دارک اکسیر می ریزیم تا او را به حداکثر برسانیم.
 • توپخانه عقاب: اکنون می توانیم کار دفاعی خود را شروع کنیم. توپخانه Eagle یک دفاع قوی دیوانه کننده است و یک جهش عظیم از تاون هال 10 به 11 است. مهاجمان باید هنگام حمله توپخانه را در نظر بگیرند زیرا بسیار مهم است.
 • Inferno Tower : Inferno Towers هنوز هم در تاون هال 11 بسیار قدرتمند هستند، به خصوص در برابر نیروهای تانک مانند Lava Hounds و Electro Dragons. در حالت ایده‌آل، شما می‌خواهید یک برج جهنمی تک هدف داشته باشید و دیگری را روی Multi-Target تنظیم کنید، اما این بستگی به چیدمان پایه شما دارد.
 • X-Bow : قوی ترین دفاع بعدی در لیست X-Bows شما خواهد بود. آنها صدمات سنگین تک هدفی را وارد می کنند، که می تواند در برابر Electro Dragons بسیار مفید باشد زیرا X-Bows دارای برد حمله بسیار دور است.

خط سوم ارتقاء تاون هال 11 در کلش اف کلنز

بسیاری از ساختمان های مهم در راه هستند، اما شما فقط در نیمه راه هستید! در اینجا خط سوم ارتقا است.

 • Barbarian King :The King کمترین اولویت ارتقا در مورد قهرمانان خواهد بود، اما این او را بی اهمیت نمی کند! پادشاه بربر برای کمک به شما در قیف کردن نیروهای خود به مرکز پایگاه در استراتژی های حمله Queen Charge حیاتی است.
 • دفاع هوایی: من در مورد Electro Dragons کار بزرگی انجام داده ام، بنابراین دفاع هوایی از نظر دفاعی اولویت بالایی برای ارتقا دارد. آنها برای بیرون بردن Electro Dragons و دفاع از پایگاه شما در جنگ های قبیله ای ضروری خواهند بود.
 • Air Sweeper: اگرچه Air Sweepers آسیبی وارد نمی کند، اما برای Electro Dragons و Lava Hound ها دردسر مطلق است. آنها می توانند دفاع شما را زمان زیادی بخرند تا آن واحدهای هوایی تانک را نرم کنند.
 • Archer Tower: آرچر تاور دفاعی است که واحدهای هوایی و زمینی را هدف قرار می دهد و آن را به ساختمانی محوری برای تقویت پایگاه شما تبدیل می کند. آنها آسیب تک هدفه محکمی وارد می کنند که می تواند به گولم ها، هاوندها و اژدها کمک کند.
 • معادن، کلکسیونرها و مته ها: می دانم که ارتقاء در تاون هال 11 بسیار گران است، بنابراین ممکن است منابع کافی برای ارتقاء بعدی خود نداشته باشید. بنابراین، در صورت کمبود منابع، روی منابع درآمد غیرفعال خود کار کنید، زیرا آنها بسیار ارزان هستند.
 • برج بمب : ما تاکید زیادی بر حملات هوایی داشته‌ایم، اما نمی‌توانیم Hog Riders و Miners را فراموش کنیم، دو نیرو که در تاون هال 11 Clash of Clans استفاده زیادی کردند. بنابراین، برج بمب به راحتی بهترین ساختمان دفاعی برای  با آنها مقابله است.
تاون هال 11 در کلش اف کلنز
تاون هال 11 در کلش اف کلنز

خط چهارم ارتقاء تاون هال 11 در کلش اف کلنز

در نهایت، به چند آپگرید نهایی می رسیم که دفاع خیلی مهمی نیستند.

 • برج جادوگر: برج‌های جادوگر هدفی مشابه با برج‌های بمب در بیرون کشیدن نیروهای ازدحامی مانند هاگ و ماینرها دارند، بنابراین در لیست اولویت‌های ارتقاء قرار دارند. با این حال، آنها در برابر Electro Dragons و Lava Hounds چندان مفید نیستند.
 • تسلا مخفی: تسلاها شبیه برج های آرچر هستند، زیرا به اهداف هوایی و زمینی آسیب تک هدفی وارد می کنند. آنها قوی ترین دفاع نیستند، اما همچنان موارد ارزشمندی هستند که باید به دنبال ارتقاء آنها باشید.
 • کانن: توپ ها آسیب تک هدف مناسبی را وارد می کنند اما فقط واحدهای زمینی را هدف قرار می دهند، بنابراین به خوبی سایر دفاع ها نیستند. ما فقط پس از انجام همه کارها روی توپ کار خواهیم کرد.
 • ملات: آخرین ساختمان دفاعی بی فایده ترین ساختمان است: ملات. خمپاره‌ها فوق‌العاده بی‌ربط هستند، و اگر نمی‌خواهید آنها را ارتقا دهید، شما را سرزنش نمی‌کنم.
 • Walls And Traps: در نهایت، آخرین چیزی که باید روی آن کار کنید ارتقای دیوارها و تله‌ها است. آنها می توانند به حداکثر برسند، اما شما باید کاری را که باید انجام دهید، انجام دهید.

به روز رسانی های پیشنهادی نیروها

بهترین چیدمان تاون هال 11 در کلش اف کلنز
بهترین چیدمان تاون هال 11 در کلش اف کلنز

در تاون هال 11، تعداد زیادی نیرو و استراتژی های حمله خواهید داشت، بنابراین می توانید هر دستور ارتقایی را که می خواهید دنبال کنید. من تعدادی از بهترین نیروها را در این سطح تاون هال پیشنهاد خواهم کرد.

 • Electro Dragon :Electro Dragon به آسانی استفاده از Dragon های معمولی است، اما آنها بسیار موثرتر هستند. بسیاری از بازیکنان از Electro Dragons برای به دست آوردن سه ستاره آسان در War Attacks سوء استفاده می کنند.
 • Healer :Queen Charge در اکثر استراتژی‌های حمله تاون هال 11 استفاده می‌شود، بنابراین بالا بردن سطح Healer شما به شدت توصیه می‌شود.
 • ماینر: استراتژی حمله مورد علاقه شخصی من در تاون هال 11 کوئین شارژ هیبریدی است که شامل ماینر می شود. اگر به دنبال تمرین حملات زمینی هستید، استفاده از ماینرها را به شدت توصیه می کنم.
 • Hog Rider : Hog Riders دومین قسمت از Queen Charge Hybrid هستند، بنابراین آنها دومین نیروی زمینی هستند که در تاون هال 11 روی آن کار می کنند. همچنین می توانید Queen Charge را با Mass Hog Riders ترکیب کنید.
 • Lava Hound: استراتژی حمله هوایی دیگر به غیر از Electro Dragons باید Queen Charge LaLo باشد، بنابراین Lava Hound یکی از اولویت‌های ارتقاء نیروها است.
 • Balloon : LaLo شامل بالون ها می شود، بنابراین آنها در لیست ارتقاء قرار دارند. بالون ها همچنین اغلب در حملات Electro Dragon استفاده می شوند، اما شما فقط کمتر از ده مورد از آنها را وارد می کنید.

اگر این راهنما به شما کمک کرده است تا به سرعت تاون هال 11 را به حداکثر برسانید، آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

همچنین بخوانید:

معرفی به‌روزرسانی تاون هال 17 کلش اف کلنز و تاریخ انتشار Town Hall 17

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت