معرفی بهترین راز، نکته و ترفند کلش اف کلنز

معرفی بهترین راز، نکته و ترفند کلش اف کلنز (8 استراتژی)

بهترین ترفند کلش اف کلنز برای مبتدی و حرفه ای

برای تازه کارها، کلش آف کلنز یک بازی است که شامل ساخت قلعه ها و محافظت از آنها در برابر دشمنان شما می شود. برای اینکه بتوانید این بازی را با موفقیت انجام دهید، بسیار توصیه می شود که ترفند کلش اف کلنز را در اختیار داشته باشید. جدا از این استراتژی، باید نکات مربوط به کلش آف کلنز را نیز همراه خود داشته باشید تا به شما در غلبه بر موانع موجود در این بازی کمک کند.

در این مقاله، ما چند ترفند کلش اف کلنز را ارائه خواهیم کرد تا مطمئن شوید که دفعه بعد که در میدان نبرد هستید؛ شما در موقعیتی خواهید بود که می توانید به سرعت دشمنان خود را از بین ببرید و قلعه ای از ثروت بسازید. چیزی که باید در نظر داشته باشید این واقعیت است که این استراتژی clash of clans ممکن است از یک سطح به سطح دیگر متفاوت باشد و از این رو هنگام اعمال باید محتاط تر باشید.

به این راهنمای ترفند کلش اف کلنز توجه داشته باشید و به شما تضمین می کنیم که وقتی وارد عرصه می شوید مورد حسادت بسیاری قرار می گیرید.

خرید ارزان جم کلش اف کلنز

ارزان ترین سایت خرید جم کلش اف کلنز، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش آف کلنز در ایران

بهترین ترفند کلش اف کلنز چیست؟

بهترین ترفند کلش اف کلنز
بهترین ترفند کلش اف کلنز
  • اهداف خود را عاقلانه انتخاب کنید

فقط به این دلیل که شما در سطح بالاتری نسبت به دشمنان خود قرار دارید، لزوماً به این معنی نیست که باید به دنبال دشمنان ضعیف تر بروید. با انجام این کار، امتیاز کمتری دریافت می‌کنید و منابع بیشتری را صرف می‌کنید که به سطح شما نمی‌رسد. اگر فقط نگران به دست آوردن منابع بیشتر هستید، بهتر است به جای یک ارتش کامل، با تعداد انگشت شماری اجنه به دنبال دشمن خود بروید. به این ترتیب، ممکن است در نهایت ضرر کنید، اما منابع را با خود خواهید داشت. خیلی بهتر است این ترفند را دنبال کنید تا اینکه ارتش کامل خود را به نبردی بفرستید که مطمئن نیستید برنده شوید.

  • جواهرات خود را ذخیره کنید

اگرچه سنگهای قیمتی به شما کمک می کنند امتیاز بیشتری کسب کنید. همیشه مطمئن شوید که آنها را برای استفاده بعدی نگه دارید، به خصوص زمانی که می خواهید کلبه بسازید. در طول ماموریت های خود تا حد امکان جواهری به دست آورید و اطمینان حاصل کنید که هر گوهری که خرج می کنید ارزش آن را دارد. فقدان سنگهای قیمتی بدون شک پیشرفت شما را متوقف خواهد کرد. اما من معتقدم ساختن کلبه‌های قوی‌تر از بالا رفتن بدون محافظت مناسب بسیار بهتر است.

  • یک ارتش قوی بسازید

به طور کلی، شما یک روز کامل قبل از شروع جنگ دارید. در این دوره انتظار، میدان نبرد خود را یاد بگیرید، ارتش خود را ترتیب دهید و دفاع هوایی خود را ارتقا دهید. اگر دیوارهای شما سطح پایینی دارند، به سراغ میدان های نبرد زمینی بروید. قبل از شروع حمله، نقاط قوت و ضعف گروه هدف خود را مشخص کنید.

  • به دنبال روستاهای محافظت نشده بروید

دهکده های محافظت نشده هیچ ستاره ای روی خود ندارند. وقتی به چنین دهکده هایی حمله می کنید، همراه با ارتش قبیله های خود امتیاز بیشتری کسب می کنید. با این حال، باید به خاطر داشته باشید که وقتی به دنبال حریفان سرسخت می روید و برنده می شوید، قبیله های ضعیف تر خود را در معرض نبردهای سخت تری قرار می دهید. از سوی دیگر، اگر به دنبال حریفان ضعیف‌تر بروید، این احتمال وجود دارد که متحدان شما به سختی به دنبال مخالفان سخت‌تر بروند.

نتیجه محتمل این است که آنها از دست خواهند داد و از این رو به رتبه کلی شما آسیب می رساند. با در نظر گرفتن این موضوع، کل قبیله خود را در طول ماموریت های خود درگیر کنید.

ترفند کلش اف کلنز
ترفند کلش اف کلنز
  • از خود محافظت کنید

همانطور که دوست دارید به دشمنان خود حمله کنید، به خاطر داشته باشید که آنها دوست دارند همین کار را با شما انجام دهند. لحظه ای که تاون هال شما خراب شده یا کل شهر شما ویران شده است. شما هنوز حدود 12 ساعت فرصت دارید تا حرکت بعدی خود را مشخص کنید. اگر بخش‌های دفاعی شما آسیب دیده باشد، عاقلانه نیست که به سمت حمله بروید، زیرا احتمال شکست شما در بازی زیاد است. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که برج های خود را ارتقا دهید، ارتش خود را بسازید و جواهرات خود را قبل از حمله بعدی خرج کنید.

معرفی ترفند کلش اف کلنز
معرفی ترفند کلش اف کلنز
  • دفاع و حمله مناسب

کلش آف کلنز به این موضوع می پردازد که شما در دفاع از شهر خود و حمله به دشمنان خود به طور همزمان مهارت دارید. اگر قصد دارید عقب بنشینید و از برج های خود دفاع کنید، مطمئن شوید که تالار شهر، دیوارها و دفاع هوایی خود را تقویت و ارتقا داده اید. اگر قصد دارید حمله کنید، خود را با خمپاره، توپ و کماندار مسلح کنید. همچنین به یاد داشته باشید که اگر امتیاز بالاتری در تاون هال خود داشته باشید، اگر به دشمنان با سطوح پایین تر حمله کنید، درآمد کمتری خواهید داشت. اگر می خواهید سطح بالاتری داشته باشید، به بازیکنانی با همان سطح تاون هال خود حمله کنید.

  • محیط اطراف خود را درک کنید

استراتژی اصلی ساخت آن در کلش آف کلنز، ایجاد یک محیط قدرتمند است. چگونه این کار را انجام می دهید؟ پاسخ ساده است؛ کاشی های قابل تخم ریزی را از محیط خود دور نگه دارید و تک تک شکاف های حاشیه خود را بپوشانید. همچنین، ساختمان های خود را در محفظه های کوچک قرار دهید زیرا به کاهش سرعت دشمنان شما کمک می کنند. چندین لایه دیوار دشمنان شما را در معرض آسیب اسپلش قرار می دهند و از این رو شانس بیشتری برای نابودی آنها خواهید داشت.

تاون هال واحدی نسازید زیرا این کار باعث می‌شود که دشمنانتان راحت‌تر شما را انتخاب کنند. همچنین، برای سهولت دسترسی در طول حمله، قوی ترین زره را نزدیک محیط خود نگه دارید. این راهنمای استراتژی clash of clans شما را در طول بازی تحت پوشش قرار می دهد

بهترین استراتژی clash of clans
بهترین استراتژی clash of clans
  • کمک بگیرید

یکی از بهترین ترفند کلش اف کلنز هنگامی که می خواهید به سطوح بالاتر بروید، درخواست کمک است. در هر نبردی، اگر دیدید که نمی توانید به تنهایی از پس آن بربیایید، بسیار توصیه می شود که به دنبال کمک باشید. هنگام بازی کلش اف کلنز نیز همین اصل صدق می کند. اگر قصد دارید یک نسخه پشتیبان درخواست کنید تا شما را در یک سطح خاص ببیند، به خاطر داشته باشید که از شما انتظار می رود که در صورت نیاز، نیروهای خود را به هم تیمی های خود کمک کنید.

صرف نظر از اینکه شما یک بازیکن تازه کار هستید یا یک بازیکن حرفه ای، نکاتی برای clash of clans و استراتژی ها ضروری هستند. برای یادگیری لازم نیست بازیکن جدیدی باشید و همچنین لازم نیست متخصص باشید تا تصور کنید همه چیز را می دانید. لحظه ای که تصمیم گرفتید در ماموریت بعدی دشمنان خود را نابود کنید، امیدوارم راهنمای استراتژی کلش آف کلنز و راهنمایی های من برای کلش آف کلنز کمک کننده باشد. همیشه این نکات را برای کلش آف کلنز به کار ببرید و به شما تضمین می‌دهم که میدان نبرد شما جالب‌تر از آنچه فکر می‌کردید خواهد بود.

همچنین بخوانید:

چگونه در کلش آف کلنز پیشرفت کنیم؟

آموزش بازی کلش آف کلنز برای مبتدی ها

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت