بهترین اتچمنت های FJX Horus در Warzone

بهترین اتچمنت های FJX Horus در Warzone

بهترین لودات و اتچمنت های FJX Horus در Warzone

آیا می‌خواهید با SMG بر محدوده‌های نزدیک جزیره Rebirth تسلط داشته باشید؟ در اینجا بهترین اتچمنت های FJX Horus در Warzone   Season 3 Reloaded، شامل همه پیوست‌ها، امتیازها، تجهیزات و موارد دیگر است.
فصل 3 Warzone بازیکنان را با FJX Horus SMG معرفی کرد و همچنان یک انتخاب غالب برای مبارزات نزدیک در فصل 3 Reloaded است. FJX Horus با سرعت آتش سوزی تاول زده، انتخابی مطمئن در نقشه های کوچکتر مانند Rebirth Island است.

بنابراین، در اینجا بهترین بارگیری FJX Horus در Warzone  برای استفاده در Warzone Season 3 Reloaded، شامل پیوست‌ها، Perks و موارد دیگر وجود دارد.

سایت خرید cp کالاف دیوتی موبایل

ارزان ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید سی پی کالاف دیوتی در ایران

فروشگاه گیموگیفت یکی از معتبر ترین سایت ها برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل هستش که نقطه قوت گیم و گیفت پشتیبانی سریع و قیمت پایین تر از همه جاست

بهترین اتچمنت های FJX Horus در Warzone

بهترین لودات و اتچمنت های FJX Horus در Warzone 
بهترین لودات و اتچمنت های FJX Horus در Warzone
 • Barrel: SYN9 Long Barrel
 • Muzzle: ZEHMN35 Compensated Flash Hider
 • Stock: Modus 30 Stock
 • Magazine: 48 Round Mag
 • Optic: Slate Reflector

برای شروع بهترین بارگیری FJX Horus Warzone، من لوله بلند SYN9 را برای بهبود سرعت و برد گلوله اسلحه، هدف گیری نوسان بیکار و ثبات هدف شلیک مناسب یافتم. در مرحله بعد، آن را با پوزه مخفی فلش جبرانی ZEHMN35 ترکیب کنید تا عقب نشینی عمودی و افقی را بیشتر کنترل کنید.

Modus 30 Stock بین حرکت و از دست دادن هندلینگ متعادل می شود و سرعت ADS، سرعت و سرعت حرکت را افزایش می دهد. در نهایت، 48 Round Mag and Slate Reflector Optic به شما این امکان را می‌دهد که از تمام شدن گلوله‌ها جلوگیری کنید و دید تمیزی برای شناسایی آسان دشمنان ایجاد کنید.

بهترین مزایا و تجهیزات FJX Horus در Warzone

باز کردن قفل FJX Horus در Warzone
باز کردن قفل FJX Horus در Warzone
 • امتیاز 1: کوهنورد
 • امتیاز 2: زمان دو برابر
 • امتیاز 3: معتدل
 • امتیاز 4: هشدار بالا
 • تجهیزات مرگبار: Semtex
 • تجهیزات تاکتیکی: فلاش نارنجک

در مورد بهترین Perks در Warzone’s FJX Horus loadout، ما Mountaineer را انتخاب کرده ایم تا به شما امکان می دهد از مکان های بالاتر همراه با Double Time بپرید تا تحرک خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهید.

سپس، Tempered به شما این امکان را می‌دهد که فقط با نیاز به دو صفحه به جای سه صفحه، به همراه High Alert به سلامت کامل زره برسید تا به شما اطلاع دهد که آیا دشمن شما را شناسایی کرده است.

وقتی صحبت از تجهیزات به میان می‌آید، می‌خواهید یک ترکیب کلاسیک Semtex و Flash Granade را اجرا کنید، به شما این امکان را می‌دهد تا فضای داخلی ساختمان را تمیز کنید و به حریفان در حالی که نابینا هستند حمله کنید.

نحوه باز کردن قفل FJX Horus در Warzone

برای باز کردن قفل FJX Horus SMG در Warzone، باید به Sector 8 از Season 3 Battle Pass برسید و آن را کامل کنید.

فراموش نکنید که فقط می توانید در وبلاگ سایت گیمو گیفت در مورد دنیای بازی ها به روز بمانید.

FJX Horus در Warzone
FJX Horus در Warzone

بهترین جایگزین های FJX Horus در Warzone

اگر به دنبال برخی از جایگزین‌های FJX Horus برای استفاده در Warzone هستید، می‌توانید Striker را که بر مبارزات دور نزدیک بازی غالب بوده است یا RAM-9 را که با توجه به سرعت آتش سوزی‌اش محبوب است، بررسی کنید.

در اینجا شما آن را دارید، این بهترین بارگیری FJX Horus برای استفاده در فصل 3 Reloaded Warzone است.

fjx horus چه تفنگی است؟

FJX Horus به عنوان یک SMG فوق فشرده با بهترین آسیب و تحرک CQC در کلاس توصیف می شود. جزئیات مناسبی که از این توضیحات حذف شده این است که چقدر پس زدن دارد!

چگونه fjx horus را در MW3 بدست آوریم؟

توسعه‌دهندگان خاطرنشان کرده‌اند که این سلاح در زمان راه‌اندازی در دسترس خواهد بود و از طریق پاس جدید نبرد پیدا می‌شود و به طور دقیق در بخش 8 آنلاک می‌شود. در اینجا چیزی است که آنها در مورد FJX Horus می گفتند. «یک SMG فوق‌العاده فشرده با بهترین آسیب‌دیدگی و تحرک CQC در کلاس.

آیا fjx horus در زامبی ها است؟

با آپدیت Season، یک Battle Pass کاملاً جدید با 3 سلاح برای بازیکنان به وجود می‌آید تا قفل آن را باز کنند، سطح کنند و کامو بازی کنند. این چالش‌های مدرن Warfare Zombies Camo برای FJX Horus کاملاً جدید است که از طریق Season 3 Battle Pass Sector 8 در دسترس است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Warzone، مطمئن شوید که راهنمای دیگر ما را بررسی کنید:

چگونه 120 FOV در WARZONE MOBILE را فعال کنیم؟

بهترین اتچمنت های WSP Stinger در Warzone

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت