راهنمای کامل تجهیزات قهرمان کلش آف کلنز

راهنمای کامل تجهیزات قهرمان کلش آف کلنز

راهنمای کامل تجهیزات قهرمان کلش آف کلنز

کلش آف کلنز به‌روزرسانی فوق‌العاده‌ای در دسامبر 2023 با ویژگی‌های جدید فراوانی ارائه کرده است، از جمله تاون هال 16 که یکی از نکات قابل بحث است، اما چیزی که بیش از همه از آن هیجان‌زده شدم ویژگی تجهیزات قهرمان کلش آف کلنز بود که در ذهنم نبود. تقریباً همه بازیکنان CoC و از ناکجاآباد آمدند. قهرمانان شما اکنون می توانند به لطف این ویژگی از چندین توانایی استفاده کنند و مسیر انجام این کار نیز با منابع موجود در Ores به خوبی انجام می شود. بنابراین، اجازه دهید با جزئیات به نحوه استفاده کامل از ویژگی تجهیزات قهرمان در کلش اف کلنز نگاه کنیم.

خرید ارزان جم کلش اف کلنز

ارزان ترین سایت خرید جم کلش اف کلنز، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش آف کلنز در ایران

همانطور که از نامش پیداست، Hero Equipment ابزارهای جدید بی‌شماری را برای Clash of Clans Heroes گنجانده است، که جای خود را به پویایی‌های جدید برای توانایی‌های منحصربه‌فردشان داده است. این تجهیزات در دسترس هستند و می توان آنها را از طریق ساختمان Blacksmith در بازی ارتقا داد. با این حال، این ویژگی تنها برای کسانی که تاون هال 8 و بالاتر دارند قابل دسترسی است.

در این مقاله نحوه عملکرد تجهیزات Hero و نحوه ارتقاء آن در کلش اف کلنز توضیح داده شده است.

معرفی تجهیزات قهرمان در کلش اف کلنز

تجهیزات قهرمان یک ویژگی جدید است که به شما امکان می‌دهد انتخاب کنید که قهرمانان شما از چه توانایی‌های خاصی در نبردها استفاده کنند. می‌توانید آن را با برخی از بازی‌های RPG مقایسه کنید که در آن می‌توانید انواع مختلفی از مهارت‌ها را در کنار مهارت ثابت آن‌ها به شخصیت خود اختصاص دهید، و در CoC، Hero Equipment به همین منظور عمل می‌کند.

سطح جدیدی از انعطاف‌پذیری و عمق را برای حملات کلش اف کلنز به ارمغان می‌آورد و به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا قهرمانان خود را با سناریوهای مختلف تطبیق دهند و عملکرد خود را بهینه کنند.

  • امکانات

تجهیزات قهرمان از تاون هال 8 فعال می شود، بنابراین از Barbarian King شروع می شود، حتی اگر قفل او را در TH8 باز کنید. جدا از توانایی های موجود قهرمانان، حتی می توانید توانایی های جدید و قدرتمند را در حین باز کردن قفل آنها در بازی امتحان کنید. این‌ها امکانات بی‌پایانی هستند، زیرا می‌توانید از ملکه کماندار خود بخواهید تیرهای غول‌پیکر شلیک کند، یا چکمه‌های زمین لرزه‌ای پادشاه بربر خود را بدهید تا بشکنند و از دیوارها عبور کنند.

توانایی‌های قدیمی قهرمانان شما، مانند مشت آهنین پادشاه بربر، اکنون به تجهیزات مختلف قهرمان تقسیم شده‌اند که می‌توانید آن‌ها را ارتقا داده و تغییر دهید. به عنوان مثال، استفاده از Barbarian Puppet به پادشاه بربر شما اجازه می‌دهد با گروهی از بربرهای خشمگین تماس بگیرد. آن را با چیزی مانند Vampstache تغییر دهید، و اکنون پادشاه بربر شما می تواند به جای احضار بربرهای خشمگین، با هر حمله خود را درمان کند.

معرفی تجهیزات قهرمان در کلش اف کلنز
معرفی تجهیزات قهرمان در کلش اف کلنز

تجهیزات قهرمان کلش آف کلنز: باز کردن قفل و ارتقاء

در کلش اف کلنز، باز کردن قفل تجهیزات قهرمان از طریق یک ساختمان اختصاصی به نام Blacksmith انجام می شود. در مورد ارتقاء سطح، با استفاده از منابعی به نام Ores انجام می شود و اکنون به جزئیات این فرآیند خواهیم پرداخت.

  • آهنگر

همانطور که قبلا توضیح داده شد، قفل این ساختمان به محض رسیدن به تاون هال 8 باز می شود. این تنها چیزی است که شما نیاز دارید زیرا می توانید از این ساختمان برای ارتقاء تجهیزات قهرمان برای تمام قهرمانانی که به جلو حرکت می کنند استفاده کنید. هر بار که Blacksmith را ارتقا می دهید، یک آیتم جدید باز می شود.

مرحله سطح TH هزینه ارتقا (طلا) زمان ارتقا HP مورد باز شده
1 8 750K 1d 700 چکمه های زلزله
2 9 1.7M 2d 800 پیکان غول پیکر
3 10 2.3M 3d 900 Vampstache
4 11 3M 4d 1000 سنگ خشم
5 12 5.5M 5d 1100 عروسک شفا دهنده
6 13 8.5M 6d 1200 شفای توم
7 14 12M 7d 1300 NA
8 15 14M 8d 1400 NA
9 16 16M 9d 1500 NA

سطح آهنگر که به سطح تاون هال شما گره خورده است، تجهیزات موجود را تعیین می کند. باز کردن قفل آهنگر با چکمه های زلزله بربر پادشاه در سطح 1 شروع می شود. با پیشرفت در سطوح تاون هال، قفل تجهیزات جدیدی را برای قهرمانان خود باز می کنید.

  • سنگ معدن

ارتقاء تجهیزات قهرمان با سنگ‌های معدنی از جمله سنگ‌های براق، درخشان و ستاره‌ای انجام می‌شود. می‌توانید این سنگ‌ها را از طریق روش‌های مختلفی مانند جایزه ستاره Home Village، جنگ قبیله‌ها و خرید از Trader یا فروشگاه درون‌بازی به دست آورید. ما یک راهنمای مفصل برای Ores داریم، آن را بخوانید تا به خودتان کمک کنید.

انتخاب تجهیزات قهرمان

بنابراین، در مرحله بعد، باید دنده را تجهیز کنید، که می توانید با ضربه زدن روی Blacksmith یا کلیک کردن روی قهرمان خاص و انتخاب گزینه Equipment انجام دهید. برای دسترسی به بخش Equipment نیز می توان روی زبانه Army ضربه زد. روی هر قهرمانی ضربه بزنید و می‌بینید که Hero Equipment برای دسترسی به آن ظاهر می‌شود. گزینه ضربه زدن و تجهیز و همچنین کشیدن و رها کردن تجهیزات را خواهید داشت. شما می توانید به هر قهرمان در کلش اف کلنز دو قطعه از تجهیزات قهرمان بدهید.

ارتقاء تجهیزات قهرمان

اکنون، متوجه خواهید شد که هر یک از تجهیزات دارای سطح خاصی هستند که می توانید آن را بهبود ببخشید، و اینجاست که ارتقا می یابد. همانطور که گفته شد، سنگ معدن برای انجام این کار ضروری است. فقط روی Equipment ضربه بزنید، و بسته به سنگ معدنی که در حساب خود انباشته کرده اید، گزینه Upgrade را پیدا خواهید کرد. با افزایش سطوح، کل سنگ معدنی که می توانید ذخیره کنید نیز افزایش می یابد. توجه داشته باشید که Hero Boost Potions آمار تجهیزات شما را ارتقا نمی دهد.

تجهیزات قهرمان کلش آف کلنز نادرها و توانایی ها

نادر بودن تجهیزات

اکنون، به تجهیزات کمیاب، رایج و حماسی می رسد که اولی استاندارد است. با ارتقای Blacksmith خود می توانید تجهیزات Common را تا سطح 18 ارتقا دهید. Epic Equipment نادر است و به سطح 27 می رسد. شما می توانید انواع Epic را در رویدادهای خاص دریافت کنید. برخی از تجهیزات پاداش‌های اضافی مانند آسیب بیشتر، بهبود سلامت یا حرکت سریع‌تر می‌دهند و قهرمانان شما را در مبارزات قوی‌تر می‌کنند.

لیست تجهیزات برای هر قهرمان کلش اف کلنز
لیست تجهیزات برای هر قهرمان کلش اف کلنز

توانایی های تجهیزات

هر تجهیزات دارای دو قابلیت فعال و غیرفعال هستند. توانایی‌های فعال به شما نیاز دارند که از آن‌ها در طول نبرد استفاده کنید، مانند فعال کردن دستکش آهنی پادشاه بربر. از سوی دیگر، توانایی‌های غیرفعال همیشه بدون نیاز به ورودی فعال هستند. به عنوان مثال Grand Warden’s Aura است که همیشه نیروهای نزدیک را تقویت میکند

لیست تجهیزات برای هر قهرمان کلش اف کلنز

بنابراین، اجازه دهید اکنون لیست تجهیزاتی را که در حال حاضر برای هر قهرمان در دسترس است، ببینیم.

توجه داشته باشید که توانایی های قدیمی قهرمانان ما منتقل نمی شوند و از هم جدا می شوند. برای مثال، Royal Cloak اکنون از Archer Puppet و Invisibility Vial جدا شده است، به این معنی که اگر اولی را تجهیز کنید، ملکه با فعال شدن توانایی او نامرئی نخواهد شد.

  • شاه بربر

ما سه قابلیت فعال و یک قابلیت غیرفعال برای بربر کینگ داریم.

اسم نادر بودن توانایی شرح قهرمان افزایش می دهد
عروسک بربر مشترک فعال بربرهای خشمگین را احضار می کند HP را بازیابی می کند
HP را افزایش می دهد
ویال خشم مشترک فعال خشم بربر پادشاه خسارت را افزایش دهید
سرعت حرکت را افزایش دهید
HP را بازیابی می کند
چکمه های زلزله مشترک فعال به دیوارها و ساختمان ها آسیب می رساند خسارت را افزایش دهید
HP را افزایش دهید
Vampstache مشترک منفعل با هر حمله، پادشاه بربر را شفا می دهد NA
  • ملکه کماندار

ما چهار توانایی فعال برای آرچر کوئین داریم.

اسم نادر بودن توانایی شرح قهرمان افزایش می دهد
عروسک کماندار مشترک فعال کمانداران را احضار می کند HP را بازیابی می کند
DPS را افزایش دهید
ویال نامرئی مشترک فعال آرچر ملکه را نامرئی می کند خسارت را افزایش دهید
HP را افزایش دهید
پیکان غول پیکر مشترک فعال تیر غول پیکر را در دهکده دشمن پرتاب می کند DPS را افزایش دهید
HP را افزایش دهید
عروسک شفا دهنده مشترک فعال شفا دهنده ها را احضار می کند خود شفا
HP را افزایش دهید
  • نگهبان بزرگ

ما دو قابلیت فعال و دو قابلیت غیرفعال برای Grand Warden داریم.

اسم نادر بودن توانایی شرح قهرمان افزایش می دهد
توم ابدی مشترک فعال Grand Warden و واحدهای مجاور مصون می شوند NA
گوهر زندگی مشترک منفعل واحدهای نزدیک اسب بخار اضافی دریافت می کنند DPS را افزایش دهید
HP را افزایش دهید
شفای توم مشترک فعال Grand Warden و واحدهای دوستانه اطراف را شفا می دهد HP را بازیابی می کند
HP را افزایش می دهد
سنگ خشم مشترک منفعل واحدهای دوستانه نزدیک آسیب بیشتری وارد می کنند DPS را افزایش دهید
افزایش سرعت حمله
  • قهرمان سلطنتی

در حال حاضر، ما هیچ توانایی جدیدی برای رویال چمپیون نداریم، اما توانایی‌های مجزای قبلی آن را خواهیم داشت.

اسم نادر بودن توانایی شرح قهرمان افزایش می دهد
Royal Gem مشترک فعال به طور قابل توجهی قهرمان سلطنتی را شفا می دهد DPS را افزایش دهید
HP را افزایش دهید
Seeking Shield مشترک فعال به چندین هدف آسیب وارد می کند HP را افزایش دهید

در حال حاضر، ما فقط تجهیزات کمیاب رایج را در دسترس داریم. همانطور که توسط تیم ذکر شده است، Epic Hero Equipment طی رویدادهای ویژه در یک به روز رسانی آتی باز خواهد شد.

همچنین بخوانید:

اولویت های ارتقاء کلش آف کلنز چیست؟ + ۵ نکته

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت