راهنمای نحوه بدست آوردن بهترین حیوان خانگی در کلش آف کلنز

راهنمای نحوه بدست آوردن بهترین حیوان خانگی در کلش آف کلنز

راهنمای نحوه بدست آوردن بهترین حیوان خانگی در کلش آف کلنز

در کلش آف کلنز، حیوانات خانگی برای بازیکنان آخر بازی ضروری است زیرا می توانند قدرت ارتش خود را افزایش دهند. در اینجا خلاصه ای از حیوانات خانگی در کلش اف کلنز شامل همه چیز در مورد توانایی های آنها و نحوه جفت کردن آنها با هیروها است.
سوپرسل، توسعه دهنده کلش رویال و برول استارز، با معرفی حیوان خانگی در کلش آف کلنز در سال 2021، بازیکنان را خوشحال کرد. پس از ارتقاء به تاون هال 14، قفل پت هاوس را باز می کنید که می تواند برای دریافت حیوانات خانگی مختلف ارتقا یابد.

خرید ارزان جم کلش اف کلنز

ارزان ترین سایت خرید جم کلش اف کلنز، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش آف کلنز در ایران

حیوان خانگی در کلش آف کلنز

حیوانات خانگی مانند همراهان قهرمانان شما هستند، مانند پادشاه بربر، ملکه کماندار، و نگهبان بزرگ. آنها می توانند به نبردها بپیوندند و اضافه شدن آنها به بازی استراتژی های حمله جدیدی را به ارمغان آورد.

اکنون که متوجه شدیم آنها عمدتاً برای چه مواردی استفاده می شوند، در اینجا هر چیز دیگری که باید در مورد حیوانات خانگی در کلش اف کلنز بدانید، از جمله نحوه انتخاب مناسب برای هر قهرمان آورده شده است.

لیست حیوانات خانگی قهرمان در کلش اف کلنز

کلش آف کلنز دارای هشت قهرمان حیوان خانگی است که به شرح زیر است:

 • L.A.S.S.I.
 • الکترو جغد
 • یاک توانا
 • اسب تک شاخ
 • فراستی
 • دیگی
 • مارمولک سمی
 • ققنوس

نحوه باز کردن قفل Hero Pets در کلش اف کلنز

حیوان خانگی در کلش اف کلنز
حیوان خانگی در کلش اف کلنز

با ارتقای تاون هال خود به سطح ۱۴ و سپس قرار دادن ساختمان پت هاوس، می توانید قفل Hero Pets را در کلش اف کلنز باز کنید. با ارتقای خانه حیوانات خانگی، می توانید حیوانات خانگی جدیدی دریافت کنید.

در اینجا یک توضیح ساده در مورد نحوه عملکرد آن وجود دارد:

سطح خانه حیوانات خانگی قفل این حیوان خانگی را باز می کند هزینه ساخت زمان ساخت 19 روز و 6 ساعت
1 L.A.S.S.I 14,000,000 12 روز و 6 ساعت 14
2 Electro Owl 16,50,000 14 روز 6 ساعت 14
3 Mighty Yak 17,50,000 16 روز 14
4 Unicorn 18,50,000 18 روز 14
5 Frosty 19,750,000 18 روز 15
6 Diggy 20,00,000 19 روز و 6 ساعت 15
7 Poison Lizard 20,250,000 19 روز 12 ساعت 15
8 Phoenix 20,500,000 19 روز 18 ساعت 15

به طور خلاصه، هر بار که خانه حیوان خانگی خود را ارتقا می دهید، یک حیوان خانگی قهرمان جدید در دسترس می شود. L.A.S.S.I. اولین حیوانی است که می توانید قفل آن را باز کنید و فینیکس آخرین حیوان خانگی ای است که در Pet House سطح 8 دریافت می کنید.

هر توانایی حیوان خانگی در کلش اف کلنز

L.A.S.S.I.

هدف مورد علاقه در 2.5 کاشی از Hero
اهداف زمین
نوع حمله هدف واحد
سرعت جنبش 32
توانایی خاص پرش بلند

همانطور که آمار نشان می دهد، L.A.S.S.I. همه چیز در مورد حرکات سریع و وارد کردن آسیب زیاد است. نقاط ضربه این حیوان خانگی نسبتاً کم است اما با سرعت حرکت بسیار سریع و توانایی پرش از روی دیوارها آن را جبران می کند.

الکترو جغد Electro Owl

هدف مورد علاقه
هدف قهرمان
اهداف زمین و هوا
نوع حمله هدف واحد
سرعت جنبش 20
توانایی خاص ولتاژ بالا

Electro Owl دارای سبک بازی شبیه به Electro Dragon است اما فقط یک هدف اضافی را هدف قرار می دهد و 80٪ به آن آسیب وارد می کند. اگر بتوانید این قهرمان حیوان خانگی را از یک دفاع هوایی نجات دهید، ممکن است در انتظار شما باشید.

Hero Pets در کلش اف کلنز
Hero Pets در کلش اف کلنز

میگتی یاک Mighty Yak

هدف مورد علاقه در 7 کاشی از Hero
اهداف زمین
نوع حمله هدف واحد
سرعت جنبش 20
توانایی خاص دیوار شکن

این واقعیت که یک Mighty Yak سطح 1 می تواند آسیب بیشتری به دیوارها وارد کند تا یک Wall Breaker کاملاً ارتقا یافته برای اثبات قدرت آن کافی است. با این حال، برای جلوگیری از ایجاد یک حیوان خانگی قدرتمند، سوپرسل DPS پایینی را به Mighty Yak داده است.

اسب تک شاخ Unicorn

هدف درمانی مورد علاقه قهرمان
اهداف زمین و هوا
نوع حمله هدف واحد
سرعت جنبش 16
توانایی خاص شفا دهنده شخصی

Unicorn دارای HP و سرعت حرکت پایینی است اما وفادارترین شفا دهنده ای است که یک قهرمان می تواند درخواست کند. برخلاف نیروهای Healer، فقط قهرمان را شفا می دهد و به آنها نزدیک می شود. تنها چالش این است که این نیرو را زنده نگه دارید و در صورت موفقیت در انجام این کار، دیگر نگران شکست قهرمانان خود نخواهید بود.

فراستی Frosty

هدف مورد علاقه در 4.5 کاشی از Hero
اهداف زمین و هوا
نوع حمله هدف واحد
سرعت جنبش 24
توانایی خاص دوستان فریز

فراستی و Frostmites او بر کاهش سرعت حمله سازه های دفاعی مانند Ice Golem تمرکز می کنند. این قهرمان حیوان خانگی حملات دامنه‌دار را می‌داند و جفت کردن آن با یک مهاجم غوغا مانند یک پادشاه بربر یک استراتژی عالی است.

دیگی Diggy

هدف مورد علاقه هدف قهرمان
اهداف زمین
نوع حمله هدف واحد
سرعت جنبش 32
توانایی خاص سورپرایز خیره کننده

Diggy به دلیل سرعت حرکت سریع و توانایی زیرزمینی مانند The Miner در کلش آف کلنز متمایز است. با اولین حمله دشمنان را مبهوت می کند و با رفتن به زیر زمین از آسیب های دفاعی جلوگیری می کند.

Poison Lizard

هدف مورد علاقه Hero’s Target and Troops
اهداف زمین و هوا
نوع حمله هدف واحد
سرعت جنبش 36
توانایی خاص بوی بد دهان

Poison Lizard سریعترین واحد در کلش اف کلنز است که افکت های یک طلسم Poison را بر روی نیروهای حریف و قهرمانان اعمال می کند. استفاده از این حیوان خانگی می‌تواند مخاطره‌آمیز باشد، زیرا اغلب قهرمان را پشت سر می‌گذارد تا نیروها را هدف قرار دهد و به دلیل نقاط ضربه کم آن سقوط می‌کند.

Phoenix

هدف مورد علاقه هدف قهرمان
اهداف زمین و هوا
نوع حمله منطقه اسپلش
سرعت جنبش 16
توانایی خاص فینال آتشین

فینیکس بدون شک قوی ترین حیوان خانگی در کلش اف کلنز است زیرا می تواند قهرمانان را احیا کند. قهرمان را دنبال می‌کند و به محض سقوط، آنها را برای مدت زمان ثابتی زنده می‌کند که در طی آن شکست‌ناپذیر هستند. در این زمان می توانید از توانایی های قهرمان معلق نیز استفاده کنید.

پس از اتمام زمان احیا، قهرمان دوباره سقوط می کند، اما نیروهایی که آنها تولید می کنند هنوز در میدان باقی می مانند. در مورد فونیکس، به حمله به سازه های مجاور ادامه می دهد.

بهترین ترکیب های قهرمان و پت در کلش اف کلنز

هر قهرمان در کلش اف کلنز دارای محدودیت‌های خاصی است و حیوانات خانگی بهترین راه برای جبران آن‌ها هستند. با این حال، هیچ راهی برای تشخیص عینی بهترین حیوان خانگی برای هر قهرمان وجود ندارد، زیرا هدف، استراتژی و نوع ارتش شما نیز نقش اصلی را ایفا می کند.

بر اساس برخی از کاستی های رایج Heroes، می توانیم بهترین حیوانات خانگی را برای آنها توصیه کنیم:

 • شاه بربر

شما حیوانات خانگی می خواهید که به دلیل برد Barbarian King گیر نکنند و آسیب یا تحرک بیشتری به او وارد کنند (با شکستن موانع). از این رو بهترین گزینه ها عبارتند از:

 1. یاک توانا
 2. اسب تک شاخ
 3. فراستی
 4. ققنوس
 5. نگهبان بزرگ

در کلش آف کلنز، گرند واردن HP زیادی ندارد و آسیب های مختلفی وارد می کند. بنابراین، از این حیوانات خانگی برای استفاده حداکثری از برد خود استفاده کنید و او را از دفاع دشمن در امان نگه دارید:

 1. الکترو جغد
 2. فراستی
 3. قهرمان سلطنتی

رویال چمپیون آسیب زیادی وارد می کند و به سرعت حرکت می کند. بر این اساس، می توانید آن را با این حیوانات خانگی جفت کنید:

 1. L.A.S.S.I.
 2. دیگی
 3. ققنوس
 4. ملکه کماندار

آرچر کویین صدمات زیادی وارد می کند و زنده نگه داشتن او کار مهمی است. از این رو، می توانید از این حیوانات خانگی برای از بین بردن دفاع دشمن و بهبود توانایی او برای رفتن به عمق بیشتر در پایگاه استفاده کنید:

 1. یاک توانا
 2. اسب تک شاخ
 3. فراستی
 4. ققنوس

توجه داشته باشید که بسته به استراتژی خود، می‌توانید هر قهرمانی را با Poison Lizard جفت کنید، اما به طور کلی، این یک همراه ایده‌آل برای کسی نیست. دو گزینه پرکاربردترین گزینه فونیکس و یونیکورن هستند.

خب، این همه آن چیزی بود که باید در مورد حیوانات خانگی در کلش اف کلنز بدانید.

چگونه در کلش اف کلنز یک حیوان خانگی به دست آوریم؟

خانه حیوانات خانگی یک ساختمان ارتش است که حیوانات خانگی را در خود جای داده و ارتقا می دهد، کلاسی از واحدها که می توانند با قهرمانان جفت شوند. خانه حیوانات خانگی در سطح 14 تاون هال باز است.

بهترین حیوان خانگی در کلش آف کلنز کدام است؟

ققنوس. فینیکس بدون شک قوی ترین حیوان خانگی در کلش اف کلنز است زیرا می تواند قهرمانان را احیا کند. قهرمان را تعقیب می کند و به محض سقوط، آنها را برای مدت ثابتی احیا می کند که در طی آن شکست ناپذیر هستند. در این زمان می توانید از توانایی های قهرمان معلق نیز استفاده کنید.

چگونه قفل خانه حیوان خانگی در کلش آف کلنز باز کنید؟

Hero Pets نوعی واحد کاملاً جدید در کلش اف کلنز است. وقتی دهکده خود را به تاون هال 14 ارتقا دهید، می‌توانید قفل یک ساختمان کاملاً جدید را باز کنید: خانه حیوانات خانگی. خانه حیوانات خانگی جایی است که می توانید حیوانات خانگی قهرمان خود را مدیریت کنید، آنها را ارتقا دهید و به قهرمانان خود اختصاص دهید. شما می توانید یک حیوان خانگی را به هر قهرمان اختصاص دهید!

کاربرد حیوان خانگی در کلش آف کلنز چیست؟

حیوانات خانگی مانند همراهان قهرمانان شما هستند، مانند پادشاه بربر، ملکه کماندار، و نگهبان بزرگ. آنها می توانند به نبردها بپیوندند و اضافه شدن آنها به بازی استراتژی های حمله جدیدی را به ارمغان آورد.

همچنین بخوانید:

اولویت های ارتقاء کلش آف کلنز چیست؟ + ۵ نکته

راهنمای کامل تجهیزات قهرمان کلش آف کلنز

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت