معرفی کامل رویداد Mashup Madness در کلش آف کلنز

معرفی کامل رویداد Mashup Madness در کلش آف کلنز + مدال ها و جوایز Mashup

معرفی کامل رویداد Mashup Madness در کلش آف کلنز + مدال ها و جوایز Mashup

رویداد جدید Mashup Madness در کلش آف کلنز تعداد زیادی سرباز جدید، آیتم های جادویی و … را برای مدت محدودی به ارمغان می آورد. بیلدر مشغول درست کردن چیزی به طرز شیطانی در دهکده برای کلش اووین است. این رویداد در 13 اکتبر 2023 آغاز شد و موارد فقط برای تاون هال 6 و بالاتر در دسترس هستند. می‌توانید مدال‌های Mashup را کسب کنید که می‌توانند در Trader برای جوایز انحصاری بیشتر استفاده شوند.

به حریفان خود حمله کنید تا اکسیر ترش را دریافت کنید، جوایز بیشتری دریافت کنید و نیروهای انحصاری Clash-I-Ween را برنده شوید. برای اطلاع از جزئیات بیشتر به ادامه مطلب در سایت گیمو گیفت مراجعه کنید.

خرید ارزان جم کلش اف کلنز

ارزان ترین سایت خرید جم کلش اف کلنز، گیم و گیفت معتبر ترین سایت خرید جم کلش آف کلنز در ایران

Mashup در جشن های Clash-O-Ween
Mashup در جشن های Clash-O-Ween

Mashup Madness در کلش آف کلنز چیست؟

ورود رویداد Clash of Clans Mashup Madness توسط سوپرسل در یک پست X (توئیتر سابق) از صفحه رسمی بازی در تاریخ 13 اکتبر 2023 اعلام شد. این رویداد در همان روز به صورت زنده پخش شد و تا پایان بازی به صورت زنده در بازی خواهد بود. 1 نوامبر 2023.

Clashers جشن Clash-O-Ween، جشن هالووین را در دهکده بازی خود جشن می گیرند. رویداد موقت Mashup Madness اینجاست تا جشن ها را بالا ببرد. شما برای جمع آوری مدال های اکسیر ترش و Mashup به عنوان منابع موقت بازی خواهید کرد.

مسیر جوایز اکسیر ترش مسیری مشابه چالش‌های فصلی را دنبال می‌کند، در حالی که می‌توان از مدال‌ها در Trader برای دریافت جوایز بیشتر استفاده کرد.

در حالی که رویداد اصلی تا روز اول نوامبر در بازی زنده خواهد بود، شما می توانید دو روز دیگر از جوایز مدال استفاده کنید.

رویداد Clash of Clans Mashup Madness
رویداد Clash of Clans Mashup Madness

اکسیر ترش چیست؟

Sour Elixir in the Clash of Clans Mashup Madness یک نوع اکسیر منحصر به فرد است. انحصاری این رویداد، این اکسیر به شما کمک می کند تا نیروهای جدید Clash-O-Ween را آموزش دهید.

برای آوردن دیگ اکسیر ترش جدید به دهکده خانه خود ارتقا پیدا خواهید کرد. این دیگ که توسط یک سازنده قرار داده شده است، یکی از انبارهای اکسیر شما را برای نگهداری اکسیر ترش خراب می کند. این باعث تولید اکسیر ترش با سرعت کمتری می شود. شما می توانید از غارت در نبردهای چند نفره بیشتر از آن درآمد کسب کنید.
شایان ذکر است که این اکسیر ویژه پس از جمع آوری از بین نمی رود. مقدار غارت شده توسط حریف شما توسط بازی ایجاد می شود.

نیروهای ویژه Clash-O-Ween و عملکردهای آنها

رویداد Clash of Clans Mashup Madness تعدادی Mashup Troops (سربازان Clash-O-Ween) فوق العاده را به ارمغان می آورد که می توانند به شما کمک کنند در نبردهای چند نفره بیشتری برنده شوید. چهار سرباز جدید Mashup وجود دارد و جزئیات آنها در اینجا آمده است:

  • بارچر: بارچر ترکیبی از دو نفر از اولین نیروهای کلشزر است. بربرها و کمانداران وقتی با هم ترکیب شوند نیرویی رام نشدنی ایجاد می کنند. Hog Wizard: Hog Wizard ترکیبی از Hog Riders و Wizard است. Hog Riders قدرت های Wizard را خواهد داشت و به دفاع های دشمن آسیب های زیادی وارد می کند.
  • Lavaloon: Lavaloon یک استراتژی تهاجمی محبوب در رویداد Clash of Clans Mashup Madness است. بالون ها به دفاع دشمن حمله می کنند و در صورت کشته شدن به عنوان سگ های کوچک گدازه حمله می کنند.
  • ویچ گولم: ویچ گولم یکی دیگر از نیروهای منحصر به فرد است که در تیم شما وجود دارد. گولمز با قدرت های جادوگر در این Clash-O-Ween قدرتمندتر می شود.

همه چیز در مورد مدال های Mashup

مدال های Mashup راه دیگری برای کمک به بازیکنان برای کسب جوایز بیشتر در جشن های Clash-O-Ween است. با استفاده از این موارد، می توانید پیشنهادات ویژه ای را از معامله گر خریداری کنید.

شما می توانید این مدال های Mashup را با تکمیل مسیر پاداش به دست آورید. این کار را می توان با جمع آوری اکسیر ترش در رویداد Mashup Madness کلش اف کلنز انجام داد. این رویداد به شما کمک می‌کند تا جوایز شگفت‌انگیزی کسب کنید.

معرفی مدال های Mashup
معرفی مدال های Mashup

جوایز

رویدادها برای توزیع جوایز وجود دارند و این رویداد در آن بخش خجالتی نیست. Sour Elixir و Mashup Medals دروازه شما برای جوایز هستند که می توانید با حمله به پایگاه ها آن را دریافت کنید. اگر نوار اکسیر ترش را پر کنید، می توانید مدال های Mashup بیشتری دریافت کنید.

در کل، Clash-O-Ween اینجاست تا یک هالووین ترسناک دیگر را با روسای دهکده جشن بگیرد. این بار، با مدال های Mashup Clash of Clans و جوایز جدید و هیجان انگیز زیادی را به ارمغان می آورد. شما می توانید سایر مقاله ها و اخبار جدید بازی کلش آف کلنز را در قسمت وبلاگ گیمو گیفت مطالعه کنید.

همچنین بخوانید:

معرفی تاون هال 16 کلش اف کلنز + اولویت‌های ارتقاء و استراتژی‌های حمله CoC TH16

0 0 رای ها
امتیاز شما
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز شما
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

علت درخواست بازپرداخت